Gönderen Konu: Fenerbahçe | Basketbol Transfer Dosyası  (Okunma sayısı 2006851 defa)

sinanyucel, Samet_GFB, Maldonado ve 119 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı ETIRYAK

• Üye
  • Yer: Melbourne
Ynt: Fenerbahçe | Basketbol Transfer Dosyası
« Yanıtla #4050 : 30 Ekim 2019, 11:37:04 »
Hoca nin ve gher babanin ne dusundugunu bilmek imkansiz.

Ama nacizane fikrim, hoca ara transferleri vs sevmese de Stimac in sozlesmesinin bitmesi ile form durumuna bagli olarak ya ayaklari hizli bir uzun yada nunnaly gibi gorev adami bir kisa transferi dusunebilir.

Gerci bu sefer sanki derdimiz transfer degil ama takim kimyasi.... Kritik oyuncular yeni veya sakatliktan yeni cikti. Bu nedenle dogru durust bir hazirlik donemi geciremedik. Zaten zor olan degismeli savunma bir turlu oturmadi cok hata yapiyoruz... umarim ara ile birlikte cikisa geceriz .....
Pazardan pazara degil, ezele kadar ....

Çevrimdışı iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
« Yanıtla #4051 : 31 Ekim 2019, 16:01:23 »
Teo dün 1 sn kala attığı mucize sayı ile maç kazandirmis. Yani ben bu yaşıma geldim. bu seneki gibi boşta olup da bu kadar ust düzey adam hiç olmamıştı. Teo,sergio,malcolm,udoh. Biz bu adamlara bakmadık hiç. De coloya lafım yok olmaz da ama 1 ve 5de bu kadar sıkıntı yaşamışken neredeyse ezilmişken leo takviyesi ile sezona başlamayı aklım mantığım beynim hicbisiyim almıyor.

Çevrimdışı sonkale1907

• Üye
  • Yer: MERSİN
« Yanıtla #4052 : 31 Ekim 2019, 16:52:54 »
Teo dün 1 sn kala attığı mucize sayı ile maç kazandirmis. Yani ben bu yaşıma geldim. bu seneki gibi boşta olup da bu kadar ust düzey adam hiç olmamıştı. Teo,sergio,malcolm,udoh. Biz bu adamlara bakmadık hiç. De coloya lafım yok olmaz da ama 1 ve 5de bu kadar sıkıntı yaşamışken neredeyse ezilmişken leo takviyesi ile sezona başlamayı aklım mantığım beynim hicbisiyim almıyor.
Öyle deme Sloukas'ı ucuza kapattık..
FENERBAHÇE

Çevrimdışı ayhançınar

• Üye
  • Yer: izmir
« Yanıtla #4053 : 31 Ekim 2019, 19:14:00 »
Oyuculara ödenen yıllık maaş ücretleri konusunda bilgisi olan var mı? Decolo hariç tüm oyuncuların formsuz oluşu mantık sınırlarını zorluyor.
Sakatlıktan dönenler , yeniler hadi neyse de eski oyuncularımız yıllardır oynadıkları  takıma sanki yeni gelmişler  gibiler.
« Son Düzenleme: 31 Ekim 2019, 19:14:44 Gönderen: ayhançınar »

Çevrimdışı nemanja bjelica

• Üye
  • Yer: Ankara
« Yanıtla #4054 : 09 Kasım 2019, 01:05:24 »
Leo geldiğinde çok sevinmiştim ama keşke Diot gelseymiş. Seneye Leo yerine olabilir, hatta Kostas Barca yaparsa süper olur. Underrated bir oyuncu hem de ucuz. Ne ararsan var.

Çevrimdışı Bogdan Bogdanovic

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Belgrad/Sırbistan
  • Winner
    • KE_Billz
« Yanıtla #4055 : 09 Kasım 2019, 19:50:32 »
Cedi Osman hayırlı olsun diyelim:
https://twitter.com/FBBasketbol/status/1193199381165592577

Görmeyenler için Cedi şöyle bir açıklama yapmıştı:

“Uzun yıllar NBA’de oynamak istiyorum. Ama hep Fenerbahçe’de oynama hayalim vardı. Hem taraftarından dolayı, hem de büyük bir kulüp. Ancak ileride belki olursa diye söylüyorum, yani basketbolu bırakmadan 1 sene önce tekrar Türkiye dönüp. Tabi diğer bir yanda da büyüyüp yetiştiğim Anadolu Efes var. Bu nedenle Fenerbahçe ve Anadolu Efes arasında bir seçim yapardım. Ancak Anadolu Efes benim için 1 adım daha önde, çünkü sonuç olarak yetiştiğim kulüp.”
« Son Düzenleme: 09 Kasım 2019, 19:50:56 Gönderen: Bogdan Bogdanovic »

Çevrimdışı Oğuz Han

• Üye
  • Yer: nottingham
« Yanıtla #4056 : 10 Kasım 2019, 22:31:30 »
berkay leo stimac ve jofri giderse süper olur.

Çevrimdışı Erdal Soner

• Üye
  • Yer: İzmir-İstanbul
« Yanıtla #4057 : 11 Kasım 2019, 02:07:16 »
berkay leo stimac ve jofri giderse süper olur.

Bizim öncelikli sıkıntılarımız yerliler değil bence. Zâten yerli oyuncu havuzu bomboş.

Savunma yapabilen yabancılara ihtiyacımız var, en başta Henry meselâ kısa oyuncu olarak.

Sonrasında 2-3 numarada savunma yapabilecek iyi biri gerekli bence. Hanga ve Higgins olamayacağına göre dönüp dolaşıp Axel Toupane'ı gözüme kestiriyorum, gerçekten iyi savunmacı.

Ribaunt sorunumuzu da bir zamanlar NBA'de ribaunt kralı olabilecek potansiyel gösteren Greg Monroe ile çözer geçeriz. Hem müthiş bir hücum gücü de var ve henüz göstermedi bile bunu.

Tabii bu 3 oyuncu için kadroda radikal değişiklik gerekir. Özellikle 3 numara için.

Çevrimdışı Oğuz Han

• Üye
« Yanıtla #4058 : 11 Kasım 2019, 05:20:22 »
aynen katılıyorum, yerli havuzu boşsa gidip de berkay almaya gerek yok, ahmet duran tipi genç takımdan gelme biri de bu kadar sıçabilir. en azından genç deriz bizim deriz.

CanCan

• Ziyaretçi
« Yanıtla #4059 : 11 Kasım 2019, 08:48:32 »
Hocanın yerli oyuncular stratejisini eleştirmemek mümkün değildir. Para yok diyoruz ama Berkay'a da bir maaş ödüyoruz. Onun yerine bir genç kadroda olsa olmaz mı ? Hatta Stimac ve Berkay yerine İlkan olsaydı daha mı az katkı alırdık ? Hayır en fazla 0=0 olurdu...

Çevrimdışı Oğuz Han

• Üye
« Yanıtla #4060 : 13 Kasım 2019, 18:23:06 »
İlkan Karaman Cholet ile anlaşmış, umarım çok başarılı olur ve kendine gelir, Kunter harika bir hoca.
Obra'nın elinde sağlam bir İLkan olsaydı keşke, içimde ukde kalan ender adamlardan İlkan.

Çevrimdışı onuralp

• Üye
« Yanıtla #4061 : 14 Kasım 2019, 17:31:58 »
Ahmet Ercanlar(chemedya) bugün yaptığı yayında bjk  maçından sonra Koçla, westerman arasında tartışma yaşandığını, Westermanın kadro dışı bırakılması beklenirken De Colonun araya girerek ortamı yatıştırdığını söyledi. Buna rağmen Westermanın sözleşmesinin feshedilebileceğinide söyledi. Ve delici bir skorer gard aradığımızı, Obradovicin de bunu istediğini söyledi.
« Son Düzenleme: 15 Kasım 2019, 07:07:40 Gönderen: onuralp »

Çevrimdışı Erdal Soner

• Üye
  • Yer: İzmir-İstanbul
« Yanıtla #4062 : 14 Kasım 2019, 23:06:43 »
Ahmet Ercanlar(chemedya) bugün yaptığı yayında bayern maçından sonra Koçla, westerman arasında tartışma yaşandığını, Westermanın kadro dışı bırakılması beklenirken De Colonun araya girerek ortamı yatıştırdığını söyledi. Buna rağmen Westermanın sözleşmesinin feshedilebileceğinide söyledi. Ve delici bir skorer gard aradığımızı, Obradovicin de bunu istediğini söyledi.

Boşta kimler var hemen araştırmaya başlayalım, hemen hem de:)

Bu arada, ''8 aydır basketbol oynamıyor, sakatlık geçirdi'' denilen Teo Bey Bologna'da bu sezon 16.6 sayı-6 asist ortalamalarıyla oynuyor ve benim de ciğerim yanıyor :(

Çevrimdışı Oğuz Han

• Üye
« Yanıtla #4063 : 15 Kasım 2019, 04:22:18 »
leo bir an evvel gider umarım, cacık olmaz ondan. ki geldiğinde çok sevinen biri olarak yazıyorum bunu. aynı duygularım lovern için de geçerli, bize ısıran,sert ve hırslı oyuncular lazım.

Çevrimdışı KhaN

• Üye
  • Yer: İstanbul
« Yanıtla #4064 : 15 Kasım 2019, 11:33:12 »
leo'dan veya joffrey'den şu aşamada çıkılacağını sanmıyorum. mantıklı olan 3-4 oynayabilen savunmayı yukarı çekecek bir oyuncu.
ha gönül ister ki hem leo'dan hem joffrey'den çıkılsın 2-3 ve 4-5 oynayabilecek toupane ve switch'e uygun bir uzun gelsin ama o kadar da kolay olmuyor o işler.
bir de delici oyuncu falan denmiş de bizim deliciye ihtiyacımız yok pek nando ve dwill yapıyor zaten o işi belli ölçüde. hackett bulmak lazım oraya.