Gönderen Konu: Fenerbahçe | Basketbol Transfer Dosyası  (Okunma sayısı 2007522 defa)

hitmen ve 108 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı ata771

• Üye
Ynt: Fenerbahçe | Basketbol Transfer Dosyası
« Yanıtla #4155 : 18 Aralık 2019, 00:35:56 »
Şu takıma bir tane uzun alın artık yeterrrrrrrrrr

Çevrimdışı ETIRYAK

• Üye
  • Yer: Melbourne
« Yanıtla #4156 : 18 Aralık 2019, 10:26:52 »
Abi Ergin Hoca nasıl olur? Arada gerginlik yaşarız ama belli düzeyde tutar bizi, İbrahim'e de gerek kalmaz, çılgınlığını da yapar, ne dersin?

elestiri/saka .... ne anlamda yazarsan yaz sinirden elim titredi... yuh
Pazardan pazara degil, ezele kadar ....

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
  • Yer: İstanbul/Kadıköy
    • Güzel Sok, Ark Apt Daire 2
« Yanıtla #4157 : 18 Aralık 2019, 10:34:59 »
elestiri/saka .... ne anlamda yazarsan yaz sinirden elim titredi... yuh

Obra sonrası hiç bir yabancı koç bizi tatmin etmez.Ondan yerli koç Oktay Mahmudiyi görmek isterim.Çok hakkı yendi kanımca.

Çevrimdışı Yaşlı taşlı çocuk

• Üye
  • Yer: İzmit
« Yanıtla #4158 : 18 Aralık 2019, 11:28:04 »
1 milyon euro da bütçe vermemek için 30 milyonu çöpe atan yönetim. Resmen sezon elden gidiyor kimse bir şey yapmıyor. Bu uzun rotasyonu ile istersen elinde ligin en iyi 3 kısası olsun bir bok yapamazsın. Herkes yorum yapıyor takım hakkında tüm yorumlara ciddi anlamda şaşırıyorum. Yok savunma yapamıyoruz bilmem ne. Ciddi söylüyorum takım aşama göstermeye başladı. Misal şu takıma sağlıklı Vesely’i koy efes, pana şu maçları rahat kazanmıştı. Yok işte uzun yok yok yok. Hamle yapılmaZsa bi cacık olmaz bu takımdan. Yapılırsa vesely sağlıklı dönerse ya da 7.sırada avrupa şampiyonu oluruz o kadar net

Çevrimdışı ETIRYAK

• Üye
  • Yer: Melbourne
« Yanıtla #4159 : 18 Aralık 2019, 12:36:05 »
Obra sonrası hiç bir yabancı koç bizi tatmin etmez.Ondan yerli koç Oktay Mahmudiyi görmek isterim.Çok hakkı yendi kanımca.

Piagiani sonrasi gelmiyor.... Obra sonrasi geliyor ..... hafif kalir demek bile yetmez....
Pazardan pazara degil, ezele kadar ....

Çevrimdışı Jason Bourne

• Üye
  • Yer: istanbul
    • okanc14
« Yanıtla #4160 : 18 Aralık 2019, 14:27:14 »
Burada Obra sonrası hangi koçun geleceğinin konuşulması biraz zamansız olmuş.Adam başımızda, zaten koçun gitmesi durumunda şube ve taraftarın enerjisi düşer.Mevzu Koç'un gitmesi değil zaten Pana ve Olimpiyakos hala kendilerine gelemiyorlar.
Bir arkadaşın Ergin ile yazdığı öneri saçmalık ötesi.

Çevrimiçi kenz

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: İstanbul
« Yanıtla #4161 : 18 Aralık 2019, 16:54:42 »
Burada Obra sonrası hangi koçun geleceğinin konuşulması biraz zamansız olmuş.Adam başımızda, zaten koçun gitmesi durumunda şube ve taraftarın enerjisi düşer.Mevzu Koç'un gitmesi değil zaten Pana ve Olimpiyakos hala kendilerine gelemiyorlar.
Bir arkadaşın Ergin ile yazdığı öneri saçmalık ötesi.
Arkadaş orda Mahmuti'ye olan tepkisini dile getirmek için Ergin ironisi yaptı.

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #4162 : 18 Aralık 2019, 17:17:43 »
Arkadaş orda Mahmuti'ye olan tepkisini dile getirmek için Ergin ironisi yaptı.

Ben Mahmudinin bize karşı bir hatasını görmedim.Biraz havalı evet ama iyi koç.

Yeşilçamın şu repliği aklıma geldi.Ortalık karışacak vaziyet alın.Koçun dünkü hal tavırları bende hissiyatımı kuvvetlendirdi.

Çevrimdışı constructor

• Üye
  • Yer: muğla
« Yanıtla #4163 : 18 Aralık 2019, 17:43:41 »
başkan, ne zaman coach a 3 yıl yeni sözleşme imzalatır, o zaman her şey yoluna girmeye başlar, oyuncular aptal değil, bu psikoloji kartopundan çığa dönüşüyor, ama yönetim de ses soluk yok. başkan, takıma gelmeden bir  önce ki  yönetimdeydi, yaklaşık borcu da bütçeyi de bilerek geldi, basketbol takımının bütçesi düşecek demedi, hep aynı kalacak dedi, sözünü böyle bir zamanda tutmalı. coachın sözleşmesini uzatmalı, varsın bu yılımız başarızlık olsun, pana da iken 4 yıl final four oynamamış ama ondan sonraki 5 yılda 3 şampiyonluğu var, şimdiki kılkuruğun amcası vazmı ? geçmiş obradan, taş gibi arkasında durmuş. dirayet böyle zamanlarda belli olur, liderlerde bu sürekli vardır ama başkan da var mı? ben ciddi ciddi şüpheliyim.
dirayetli insanlar başkası ne demiş bakmaz, doğru olanı kimseye eyvallah etmeden yapar. neden böyle düşünüyorum, bakınız futbol takımı.
gene aynı şeyi söyleyeceğim, inşallah yanılıyorumdur,

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #4164 : 18 Aralık 2019, 18:23:30 »
başkan, ne zaman coach a 3 yıl yeni sözleşme imzalatır, o zaman her şey yoluna girmeye başlar, oyuncular aptal değil, bu psikoloji kartopundan çığa dönüşüyor, ama yönetim de ses soluk yok. başkan, takıma gelmeden bir  önce ki  yönetimdeydi, yaklaşık borcu da bütçeyi de bilerek geldi, basketbol takımının bütçesi düşecek demedi, hep aynı kalacak dedi, sözünü böyle bir zamanda tutmalı. coachın sözleşmesini uzatmalı, varsın bu yılımız başarızlık olsun, pana da iken 4 yıl final four oynamamış ama ondan sonraki 5 yılda 3 şampiyonluğu var, şimdiki kılkuruğun amcası vazmı ? geçmiş obradan, taş gibi arkasında durmuş. dirayet böyle zamanlarda belli olur, liderlerde bu sürekli vardır ama başkan da var mı? ben ciddi ciddi şüpheliyim.
dirayetli insanlar başkası ne demiş bakmaz, doğru olanı kimseye eyvallah etmeden yapar. neden böyle düşünüyorum, bakınız futbol takımı.
gene aynı şeyi söyleyeceğim, inşallah yanılıyorumdur,

Koçla olası ayrılık bütçenin düşeceği anlamını taşır.Hiç bir yabancı koç gelmez.Ondan olası ayrılıkta yerli koç gelmeli bize.

hmetin

• Ziyaretçi
« Yanıtla #4165 : 18 Aralık 2019, 20:41:00 »
Bu takıma atletik 2 uzun ve bir delici kısa lazım bunu gormek icin de uzman olmaya gerek yok bu uzunlarla hicbirsey olmaz 30 milyonu cope atmanın anlamı nedir?
Al 2 tane 300 binlik atletik uzun bir de kısa al harca 1-2M 30M cope gitmesin.Ne bekleniyor?

Çevrimdışı Yaşlı taşlı çocuk

• Üye
  • Yer: İzmit
« Yanıtla #4166 : 19 Aralık 2019, 12:50:43 »
Geçen herbolog serdar ali yönetim koça 3 milyon eurodan teklif yapmış. Obradovic 3 yıllık sözleşme istediği için daha kabul etmemiş diyordu.

Çevrimdışı Tekirdağlı

• Üye
« Yanıtla #4167 : 22 Aralık 2019, 21:49:13 »
Stimac gitmiş

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #4168 : 22 Aralık 2019, 21:55:06 »
Stimac gitmiş

Transfer var demek bu.Bugün 4lü bir araya gelmiş.Teşekkürler kendisine ne olursa olsun.Tek deplasman galibiyeti sayesinde geldi.

Çevrimiçi Scorpionur

• Üye
« Yanıtla #4169 : 23 Aralık 2019, 11:51:10 »
Malcolm Thomas Fenerbahçe'de