Gönderen Konu: Fenerbahçe | Basketbol Transfer Dosyası  (Okunma sayısı 2007183 defa)

ctunc, Scorpionur ve 104 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Gigidatome70

• Üye
  • Yer: Istanbul
Ynt: Fenerbahçe | Basketbol Transfer Dosyası
« Yanıtla #4170 : 23 Aralık 2019, 11:51:22 »
Malcolm Thomas hayırlı olsun

Çevrimdışı cosby

• Üye
  • Yer: Ankara
« Yanıtla #4171 : 23 Aralık 2019, 12:42:24 »
Malcolm Thomas hayırlı olsun

Yakından takip eden var mı? Nasıl bir oyuncudur?

Çevrimiçi sinanyucel

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Antalya/Alanya
    • sinanycl
« Yanıtla #4172 : 23 Aralık 2019, 13:10:27 »
Kendimce euroleague maçlarının çoğunu izlemeye çalışırım. Tabi ki özel olarak thoması takip etmedim ama khimki nin çok fazla maçını izlemişimdir. Bendeki izlenimi bi kere iyi bi ribaundcu orada ciddi katkı verecektir. Elit bi savunmacı olmasa da en azından atletizmi ile kısanın karşısında kalabileceğini düşünüyorum. Dış şut tehditi ve eurolegue tecrubesi de olan en azından yılbaşı döneminde olduğumuz düşünülürse bu dönemde alınabilicek eli yüzü en düzgün oyunculardan biridir. Var olan kadrodaki tüm uzunları destekleyebilecek tipte bi oyuncu olduğunu düşünüyorum bu da uzun rotasyonuna bi çeşitlilk katacaktır, gerektiğinde 4 gerektiğinde 5ten süre alabilir.
« Son Düzenleme: 23 Aralık 2019, 13:13:10 Gönderen: sinanyucel »
Yıkılmayan son kale Fenerbahçe...

Çevrimdışı ETIRYAK

• Üye
  • Yer: Melbourne
« Yanıtla #4173 : 23 Aralık 2019, 13:15:45 »
Yakından takip eden var mı? Nasıl bir oyuncudur?

Khimki de izlemissindir bize karsi. Fena degildi ozellikle ilk sezonunda.

https://www.euroleague.net/competition/players/showplayer?pcode=004251&seasoncode=E2018

bu linkten bakabilirsin istatistiklerine.

Fena olmadi. Atletizmi olan, hareketli, ve blok yetenegi olan bir oyuncu.

Hatta nadiren kullansa da (2 yada 3 macta bir) 3 luk tehtidi var... Ama bu ozelliklerinin hepsi biraz biraz.... Hani su cok mukemmel, acayip vs diyemem... Dengeli bir oyuncu bence.

Bu forumda da cok arkadas istemistir kendini. Hoca da istemisti, Khimki oncesi bize de yazildi ama o zaman Khimki ye gitmisti.
Pazardan pazara degil, ezele kadar ....

Çevrimdışı ETIRYAK

• Üye
« Yanıtla #4174 : 23 Aralık 2019, 13:20:24 »
Bir seyi yazmayi unutmusum.... Topla oynamasina ve kacak guresmemesine ragmen; top kaybi cok az olan bir uzun. Bu ozelligi bence onemli....

Bizim gibi takim oyunu odakli bir takimda cok ise yarayacaktir bence.... Bu donemde yine iyi transfer oldu....

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
  • Yer: İstanbul/Kadıköy
    • Güzel Sok, Ark Apt Daire 2
« Yanıtla #4175 : 23 Aralık 2019, 13:42:46 »
Hemen oynamalı.Valenciada acaip atletik oyuncular var.Labeyere onlardan biri misal.

Çevrimdışı Erdal Soner

• Üye
  • Yer: İzmir-İstanbul
« Yanıtla #4176 : 23 Aralık 2019, 15:23:01 »
İdâre eder seviyede ribauntçu ve çember savunucu. Takımın en önemli 2 eksiginden birisini kapattık sayılır.

Şimdi Westermann'dan çıkıp istediğimiz tarzda bir kısa getirmek gerekli.

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #4177 : 23 Aralık 2019, 16:26:33 »
Koç kendi aldırdığı birini hemen yollamaz.Westermann o ağır sakatlıkları yaşamasa bambaşka boyutta biriydi.Bence sezon sonuna kadar kalmalı duruma göre karar verilir.Bu saate nereden bulacağız kısa.Bu adama bile sosyal medya başta olmak üzere dudak bükülüyor.

Tek gidecek oyuncu Kaliniç bence.
« Son Düzenleme: 23 Aralık 2019, 16:28:11 Gönderen: Tom Hanks »

Çevrimdışı unspoken_castle

• Üye
  • Yer: Ankara
    • unspoken_castle
« Yanıtla #4178 : 23 Aralık 2019, 16:36:55 »
Aralık döneminde alınabilecek, ihtiyacımız olan (kısanın karşısında kalabilen) bir uzun aldık. San Antonio’da Popovich’in tedrisatından geçmiş bir uzun Malcolm Thomas.

Ben bir de kısa baktığımızı duydum bulabilirsek Westermann’dan çıkacağız, NBA serbest ve Çin piyasasında hareketlilik olacak Ocak’ta, belki denk getiririz.

Çevrimdışı ETIRYAK

• Üye
« Yanıtla #4179 : 23 Aralık 2019, 16:59:19 »
Koç kendi aldırdığı birini hemen yollamaz.Westermann o ağır sakatlıkları yaşamasa bambaşka boyutta biriydi.Bence sezon sonuna kadar kalmalı duruma göre karar verilir.Bu saate nereden bulacağız kısa.Bu adama bile sosyal medya başta olmak üzere dudak bükülüyor.

Tek gidecek oyuncu Kaliniç bence.

Kalinic nereye gidiyor? Yorum icinde o kadar celiski var ki....

-Hoca aldirdigi oyuncuyu gondermez diyorsun, Kalinic gider diyorsun... Kalinic i kim aldirdi? Hatta geldiginde az gecirmediler hocaya Kalinic icin. Transferinden % aldi diyen bile oldu.

-Sonra ilk 5 de bile zor cikan hic is yapmamis Westerman kalir diyorsun. Burnu kirilmasa surekli sure alan, 2 numaradan 4 numaraya hep pozisyonda sikisinca oyuna sokulan ve kupayi aldiran Kalinic gider diyorsun....

-Uzun rotasyonumuz sikintili diyoruz hepimiz.... kisa takviyesi icin sure almayan kisa yani westerman gitmesin ama 4 den sure alan Kalinic gitsin diyorsun .... Cidden anlamadim ...

Bu arada baska transfer yada kontrat fesi beklemek hayalciliktir.

Kontrati bitmese Stimac bile gitmezdi. Butce ve durum ortadayken, kimsenin kontratini fes etmek icin para bayilip, sonra ustune yeni oyuncu alabilecegimize cidden inaniyor musunuz? Bugun kontrati fes etmek demek; oyuncuya en az 500-700 bin euro para bayilmak demek. Ustune 2-3 milyon da adam alinsin deniyor.... Biraz hayalci olunuyor bence.

Malcolm sans transferidir. Maliyeti daha aciklanmadi ama oyle milyon eurolar oldugunu sanmiyorum. Ama savunmaya direnc getirecegi kesin. Denk geldi, iyi de denk geldi....

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #4180 : 23 Aralık 2019, 17:02:21 »

Kalinic nereye gidiyor? Yorum icinde o kadar celiski var ki....

-Hoca aldirdigi oyuncuyu gondermez diyorsun, Kalinic gider diyorsun... Kalinic i kim aldirdi? Hatta geldiginde az gecirmediler hocaya Kalinic icin. Transferinden % aldi diyen bile oldu.

-Sonra ilk 5 de bile zor cikan hic is yapmamis Westerman kalir diyorsun. Burnu kirilmasa surekli sure alan, 2 numaradan 4 numaraya hep pozisyonda sikisinca oyuna sokulan ve kupayi aldiran Kalinic gider diyorsun....

-Uzun rotasyonumuz sikintili diyoruz hepimiz.... kisa takviyesi icin sure almayan kisa yani westerman gitmesin ama 4 den sure alan Kalinic gitsin diyorsun .... Cidden anlamadim ...

Bu arada baska transfer yada kontrat fesi beklemek hayalciliktir.

Kontrati bitmese Stimac bile gitmezdi. Butce ve durum ortadayken, kimsenin kontratini fes etmek icin para bayilip, sonra ustune yeni oyuncu alabilecegimize cidden inaniyor musunuz? Bugun kontrati fes etmek demek; oyuncuya en az 500-700 bin euro para bayilmak demek. Ustune 2-3 milyon da adam alinsin deniyor.... Biraz hayalci olunuyor bence.

Malcolm sans transferidir. Maliyeti daha aciklanmadi ama oyle milyon eurolar oldugunu sanmiyorum. Ama savunmaya direnc getirecegi kesin. Denk geldi, iyi de denk geldi....

Kaliniç oyununda gerileme var ve geçen yıldan beri taraftarla bağı koptu.Lauvergne kadar değil tabi.Sözleşmesi bitiyor.Uzatacağımızı pek sanmıyorum.

Çevrimdışı ETIRYAK

• Üye
« Yanıtla #4181 : 23 Aralık 2019, 17:41:27 »
Kaliniç oyununda gerileme var ve geçen yıldan beri taraftarla bağı koptu.Lauvergne kadar değil tabi.Sözleşmesi bitiyor.Uzatacağımızı pek sanmıyorum.

Sezon sonunda belki (ki ona da ihtimal vermiyorum) .... su asama da sence fes edilir mi??? allah askina

Kalinic yaklasik 1 mil aliyor ... yerine yazilacak isimler olacak en az 2 milyon olacak her biri....

Hem de sure alan ve is yapan oyuncu. Ayrica form konusunda, soruyorum; bu sezon kim formda ki??? En azindan sahaya ciktiginda yuregini ortaya koyuyor, mucadele ediyor ... Westerman dan daha birsey gormedik .... En azindan ben goremedim

Çevrimiçi Murat

• Üye
  • Yer: İstanbul
« Yanıtla #4182 : 23 Aralık 2019, 19:32:44 »
Kaliniç candır

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #4183 : 23 Aralık 2019, 19:40:10 »
Sezon sonunda belki (ki ona da ihtimal vermiyorum) .... su asama da sence fes edilir mi??? allah askina

Kalinic yaklasik 1 mil aliyor ... yerine yazilacak isimler olacak en az 2 milyon olacak her biri....

Hem de sure alan ve is yapan oyuncu. Ayrica form konusunda, soruyorum; bu sezon kim formda ki??? En azindan sahaya ciktiginda yuregini ortaya koyuyor, mucadele ediyor ... Westerman dan daha birsey gormedik .... En azindan ben goremedim

Kaliniç sezon sonuna kadar kalır.

Unutulmazlar arasına girdi.Ekstra şeyler yapıyor.Verilen görevi uygulasın kafi.Her oyuncunun kapasitesi var.

Maskede etkiliyor.Bakalım

Öte yandan Ersanın bazı demeçleri olmuş.Bizde oynamak istediğini falan söylemiş.
« Son Düzenleme: 23 Aralık 2019, 19:54:46 Gönderen: Tom Hanks »

Çevrimdışı ibrahimseckin

• Üye
  • Yer: İstanbul
    • ibrahimseckin20
« Yanıtla #4184 : 23 Aralık 2019, 23:04:16 »
Tufan Ersöz ne kadar güvenilir bilmiyorum ama Nunnaly tekrar dönebilir dedi bugün programda. Bilgisi olan var mıdır?