Gönderen Konu: Fenerbahçe | Basketbol Transfer Dosyası  (Okunma sayısı 2007372 defa)

Scorpionur, Ertan Ürkmez ve 119 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimiçi Scorpionur

• Üye
  • Yer: İstanbul
Ynt: Fenerbahçe | Basketbol Transfer Dosyası
« Yanıtla #4335 : 04 Ocak 2020, 22:58:27 »
Transferlerde her zaman son dakika da bir şeyler bozulabilir ama, Lauvergne’i mümkün olan en az kayıpla gönderebilirsek (ki Misko bunun teminatını vermiş), Udoh Şubat başı inşallah bizimle olacak. 1,5 yıllık kontrat istiyor bizimse önceliğimiz sezon sonuna kadar, orta yol bulunur, yeter ki bıraktığımız Udoh’un %60’ı olarak gelsin, zamanla form tutar..
Bu bir beklenti mi yoksa duyum mu ? Gerçi kontrat bilgilerini falan da yazdığınıza göre bir şeyler dönüyor ortalıkta galiba.

Çevrimdışı İLTERPOL40

• Üye
  • Yer: Ankara
« Yanıtla #4336 : 04 Ocak 2020, 23:57:57 »
Ekbeye hiç ihtimal vermiyorum hayalide güzel zalımın oglunun

Çevrimdışı unspoken_castle

• Üye
  • Yer: Ankara
    • unspoken_castle
« Yanıtla #4337 : 05 Ocak 2020, 00:30:17 »
i
Net mi bu haber.Bu arada seçtiğiniz fotoğraf çok iyi.Hangi maçtı Mirsadın o.

Teşekkürler, profil foto net hatırlamamakla birlikte sanırım Siena maçıydı Mirsad’ın..😊 Şu an durum bu yönde ama, transferlerde her an her şey değişebilir, bilen bilir, benim duyduklarımı kulübe yakın Cem Abi başta olmak üzere bir çok forumdaşım duymuştur, inşallah gerçekleşir ve küllerimizden doğarız, iyi haftasonları, sevgiler..

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
  • Yer: İstanbul/Kadıköy
    • Güzel Sok, Ark Apt Daire 2
« Yanıtla #4338 : 05 Ocak 2020, 00:35:33 »
Teşekkürler, profil foto net hatırlamamakla birlikte sanırım Siena maçıydı Mirsad’ın..😊 Şu an durum bu yönde ama, transferlerde her an her şey değişebilir, bilen bilir, benim duyduklarımı kulübe yakın Cem Abi başta olmak üzere bir çok forumdaşım duymuştur, inşallah gerçekleşir ve küllerimizden doğarız, iyi haftasonları, sevgiler..

Bilgi paylaşım için teşekkürler.

mirinkirin

• Ziyaretçi
« Yanıtla #4339 : 05 Ocak 2020, 01:02:12 »
hayali bile güzel, udoh bi gelse, bi de westerman azıcık miciç'leşse, arka arkaya 10 maçlık seri yapmamız mümkün. üstüne dönecek bi veselj, sf'den datome'yi dinlendirecek nunnaly ve liderlik problemi yaşamayan slokas/de colo, yeminle osurturuz. kaliniç'i kafaya takmıyorum. iyi oynarsa zaten katkı verir. vermezse de derrick ile thomas... ilk 4 teki takımlar, denk gelmeyelim diye götlerini 4 atar.

Çevrimiçi Scorpionur

• Üye
« Yanıtla #4340 : 05 Ocak 2020, 01:08:09 »
hayali bile güzel, udoh bi gelse, bi de westerman azıcık miciç'leşse, arka arkaya 10 maçlık seri yapmamız mümkün. üstüne dönecek bi veselj, sf'den datome'yi dinlendirecek nunnaly ve liderlik problemi yaşamayan slokas/de colo, yeminle osurturuz. kaliniç'i kafaya takmıyorum. iyi oynarsa zaten katkı verir. vermezse de derrick ile thomas... ilk 4 teki takımlar, denk gelmeyelim diye götlerini 4 atar.
Bunların hepsinin olma ihtimali,westermann'ın azıcık micic'leşme ihtimalinden daha yüksek.Ama biraz savunmaya ağırlık verse bile çok şey katar bize.

Çevrimiçi Scorpionur

• Üye
« Yanıtla #4341 : 05 Ocak 2020, 02:02:54 »
Yalnız Cem Abi'nin söylediğine göre takımının playoff yapma ihtimali varmış,eğer playoffa kalırlarsa sözleşme uzatma ihtimalleri de var demiş.Bu haberin doğruluğundan emin miyiz ?

Çevrimdışı Semazen

• Üye
  • Yer: Antalya-Alanya
« Yanıtla #4342 : 05 Ocak 2020, 11:33:36 »
Bu gece rüyamda  Udoh'un bize geldiğini gördüm. Ama nasıl bir rüyaysa sabaha kadar hep bu rüya musallat oldu bana.  Hayırlara gelsin diyelim. 
Aynı dili konuşanlar değil, aynı duyguları paylaşanlar anlaşabilir.

Çevrimdışı eu_kobe

• Üye
  • Yer: antalya
« Yanıtla #4343 : 05 Ocak 2020, 12:06:25 »
Udoh'un sözleşmesi Ocak ayı sonuna kadar da bu Çin enteresan bir yer sözleşme imzalayıp 3 maç oynayıp ayrılanlar falan. Ne bok döndüğü belli değil. Udoh Avrupa istiyor mu biz onu istiyor muyuz bilmiyorum ama sanki Çin'den ayırırız istersek.

Çevrimdışı İsmailÇelebi

• Üye
    • @Elebilso
« Yanıtla #4344 : 05 Ocak 2020, 13:40:52 »
Abi udoh gelirse 8 den atalım kendimizi playoffa efesde birinci olsun o olimpiyat çocuklarını tokat manyağı yapalım sanki böyle bir senaryo yaşayacağız gibime geliyor epik sonlar en çok fenerbahçeye yakışır hele ki başımızda obradovic varsa ben bundan daha iyi bir sezon sonu hayal edemiyorum takim için.  Böyle bir durumda takıma gömen söven herkes kafasını kuma gömer heralde ama udoh gelmeli vesely dönmeli bu ikisi çok kritik nolur bi parça daha umut kırıntısı atın bilen abilerim :))

Çevrimdışı ata771

• Üye
« Yanıtla #4345 : 05 Ocak 2020, 15:11:41 »
Udoh gelmesi baya önemli. Vesely thomas nunnually williams udoh falan baya atletik bir takım oluruz. De colo ve sloukas ın savunma zaafları da büyük ölçüde giderilir. Williams arada 3 e falan geçer nunnually 2 oynar de colo 1 oynar bir anda 2 metrelik bir beşe sahip oluruz inşallah olur şu iş. Bir de şu bursadaki chris jones baya değişik adam daha 26 yaşındaymış ikinci bir corry higgins vakası olabilir

Çevrimdışı Erdal Soner

• Üye
  • Yer: İzmir-İstanbul
« Yanıtla #4346 : 05 Ocak 2020, 15:46:45 »
Yalnız şöyle bir durum var. Ekpe gelirse 2,5 yıl önceki hâliyle alakası olmayabilir ve ''nolmuş bu adama'' diyebiliriz. Kaldığı yerden devam edeceğini sanmayın, en azından bu 6 ay için çok bir şey beklemeyin. Haa tabii ki bir caydırıcılık yaratır.

Savunmacı kısa eksikliği tolere edilir Ekpe gelirse. Kimse potaya rahat rahat gidemez. Tek sorun Ekpe'nin eski Ekpe olmaması.

Çevrimdışı Kevin Rankin

• Üye
  • Yer: İzmir
« Yanıtla #4347 : 05 Ocak 2020, 17:19:57 »
Udoh'un gelme imkani varsa bu firsat kacirilmamali. 2,5 sene once Hines, Dunston gibi oyuncularin cok uzerinde bir seviyedeydi. Yarisini oynasa yine yeter. Ozellik olarak ta cok ihtiyacimiz olan bir oyuncu. Bu sene ve onumuzdeki yillar icin en buyuk yatirim olur.

Benim param olsa Ali Koc'a gider Ekpe'nin parasini ben odeyecegim bu firaat kacmamali derdim

Çevrimdışı Umut

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Berlin
  • Обрадовић: беспрекорна командант
« Yanıtla #4348 : 05 Ocak 2020, 18:45:51 »
Udoh gelmesi baya önemli. Vesely thomas nunnually williams udoh falan baya atletik bir takım oluruz. De colo ve sloukas ın savunma zaafları da büyük ölçüde giderilir. Williams arada 3 e falan geçer nunnually 2 oynar de colo 1 oynar bir anda 2 metrelik bir beşe sahip oluruz inşallah olur şu iş. Bir de şu bursadaki chris jones baya değişik adam daha 26 yaşındaymış ikinci bir corry higgins vakası olabilir
Ben de baktım ama 29 olarak gördüm yaşını. Bursa'nın tüm yabancı tercihleri başarılı. Serkan Erdoğan'ı beğeniyorum, zaten oyunculuk zamanlarını da severdim. Fenerbahçelidir üstelik. Bozmazsa güzel olur.
Kara deryalarda bir FENERsin!

Çevrimdışı Umut

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Berlin
  • Обрадовић: беспрекорна командант
« Yanıtla #4349 : 05 Ocak 2020, 18:47:52 »
Kosta-Bobby-Leo
Nando-Melih-Nanili
Gigi-Kalina-Biber
D-will-Malcolm-Berkay