Gönderen Konu: Fenerbahçe | Basketbol Transfer Dosyası  (Okunma sayısı 2006825 defa)

Tom Hanks, Maldonado ve 116 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı badboys

• Üye
  • Yer: İstanbul
  • Detroit Pistons-Fenerbahçe
Ynt: Fenerbahçe | Basketbol Transfer Dosyası
« Yanıtla #4350 : 05 Ocak 2020, 18:59:51 »
Kosta-Bobby-Leo
Nando-Melih-Nanili
Gigi-Kalina-Biber
D-will-Malcolm-Berkay
Udoh-Vesely-Ahmet

Epey korkunç duruyor kağıt üstünde...
Abi Bobby’i herhangi bir şekilde rotasyona sokmamak gerekiyor.
Eğer Leo böyle devam ederse Bobby’e bu sene daha görev düşmez.Zaten artık tamamen bitmiş Bobby.
Udoh’un ölü hali bile Vesely’nin sakatlıktan sonraki halinden çok daha iyidir.
Keşke kazma Fransız çöpünün sözleşmesi feshedilse ve Udoh gelse.
Vesely’den hiç ümidim yok
FENERBAHÇE

Çevrimdışı anil7com

• Üye
    • anil10com
« Yanıtla #4351 : 05 Ocak 2020, 19:03:26 »
Abi Bobby’i herhangi bir şekilde rotasyona sokmamak gerekiyor.
Eğer Leo böyle devam ederse Bobby’e bu sene daha görev düşmez.Zaten artık tamamen bitmiş Bobby.
Udoh’un ölü hali bile Vesely’nin sakatlıktan sonraki halinden çok daha iyidir.
Keşke kazma Fransız çöpünün sözleşmesi feshedilse ve Udoh gelse.
Vesely’den hiç ümidim yok

Fr kazmasinin kadro disi kalmasi bile takimi olumlu etkiledi. Yoklugu buyuk fayda yapti bir de ekonomik katki yapsa mukemmel olacak.

Ekpe nin savunma bilgisiyle bize ihtiyacimiz olan savunma direncini saglayacaktir. udoh bize gelmeden onceden de uzun sure oynamamisti. Kisa surede toparlayacaktir yeter ki oynamak istesin.
Fenerbahçe!

Çevrimdışı ata771

• Üye
« Yanıtla #4352 : 05 Ocak 2020, 19:11:39 »
Ben de baktım ama 29 olarak gördüm yaşını. Bursa'nın tüm yabancı tercihleri başarılı. Serkan Erdoğan'ı beğeniyorum, zaten oyunculuk zamanlarını da severdim. Fenerbahçelidir üstelik. Bozmazsa güzel olur.
ben utkan dan görmüştüm 26 yaşında diye yanlış yazmış sanırım yine de faydalı olabilir ucuza amerikalar böyle.

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
  • Yer: İstanbul/Kadıköy
    • Güzel Sok, Ark Apt Daire 2
« Yanıtla #4353 : 05 Ocak 2020, 19:16:37 »
Serkan çok gerdi çok.Oyuncuyken de severdim ama böyle olmaz Serkan olmaz.

Çevrimdışı Bogdan Bogdanovic

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Belgrad/Sırbistan
  • Winner
    • KE_Billz
« Yanıtla #4354 : 05 Ocak 2020, 19:32:09 »
Serkan çok gerdi çok.Oyuncuyken de severdim ama böyle olmaz Serkan olmaz.

Ya abi gözünü seveyim, taktın mı takıyorsun bir şeye. Serkan bugün neyi gerdi? Kaç Bursa maçı izledin bu sene merak ediyorum, izleyip de şunu yazıyorsan pes. Serkan zaten kenarda hareketli bir koç, adamın tarzı bu. Lakin bugün en sakin kenar maçını çıkardı. Efes'le oynadıkları maçta Ergin'e atar, Simon'a gider yapan adamdan bahsediyoruz.

Umut'un da dediği gibi, iyi Fenerbahçelidir, en büyük hayali de ileride bu takımda koç olmak. Bugün de olabildiğince saygılı hareket etti.

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #4355 : 05 Ocak 2020, 19:38:57 »
Ya abi gözünü seveyim, taktın mı takıyorsun bir şeye. Serkan bugün neyi gerdi? Kaç Bursa maçı izledin bu sene merak ediyorum, izleyip de şunu yazıyorsan pes. Serkan zaten kenarda hareketli bir koç, adamın tarzı bu. Lakin bugün en sakin kenar maçını çıkardı. Efes'le oynadıkları maçta Ergin'e atar, Simon'a gider yapan adamdan bahsediyoruz.

Umut'un da dediği gibi, iyi Fenerbahçelidir, en büyük hayali de ileride bu takımda koç olmak. Bugün de olabildiğince saygılı hareket etti.

Serkan bugün maçtaydım.Son bölümlerde hareketleri tamamen germek üstüneydi.Haksız olduğu pozisyonlarda bile itiraz etti.

Umarım toparlar.Ergin Atamanın tüm zararları davranışları Virüs gibi yayılmış durumda.Fenerbahçeli olduğunu biliyorum.Ondan da üzüntü.Yani bizde forma giymedi.
« Son Düzenleme: 05 Ocak 2020, 19:40:15 Gönderen: Tom Hanks »

• Yönetici
  • Üye
  • Winner
    • KE_Billz
« Yanıtla #4356 : 05 Ocak 2020, 19:41:07 »
Serkan bugün maçtaydım.Son bölümlerde hareketleri tamamen germek üstüneydi.Haksız olduğu pozisyonlarda bile itiraz etti.

Umarım toparlar.Ergin Atamanın tüm zararları davranışları Virüs gibi yayılmış durumda.

Biz uzayda mıydık? Trollemenin de bir sınırı var yahu. Gerekli gereksiz her yere alakasız bir şey karıştırıyorsun. Transfer konusuyla Serkan Erdoğan'ın hareketlerinin ne alakası var allah aşkına. Rica ediyorum şu konuları rayından çıkarma.

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #4357 : 05 Ocak 2020, 20:05:49 »
Troll falan değilim.Trol ve diğer hiç beğenmediğim çöp kelimesi çok kullanılıyor günlük hayatta.

Transfer bölümünde yazdığımız için özür konu açılınça yazdım.

Çevrimdışı unspoken_castle

• Üye
  • Yer: Ankara
    • unspoken_castle
« Yanıtla #4358 : 05 Ocak 2020, 21:12:07 »
Kosta-Bobby-Leo
Nando-Melih-Nanili
Gigi-Kalina-Biber
D-will-Malcolm-Berkay
Udoh-Vesely-Ahmet

Epey korkunç duruyor kağıt üstünde...

Kadro resmen ateş ediyor, inşallah Şubat’ta bu kadroya kavuşacağız, Misko&Mirsad ikilisi mevzuları bitirirse..

Çevrimdışı anil7com

• Üye
    • anil10com
« Yanıtla #4359 : 05 Ocak 2020, 21:26:53 »
Kadro resmen ateş ediyor, inşallah Şubat’ta bu kadroya kavuşacağız, Misko&Mirsad ikilisi mevzuları bitirirse..

udoh menejeri kim biliyo musunuz?
Fenerbahçe!

Çevrimdışı ozgurr

• Üye
  • Yer: izmir/kuşadası
    • @ozgurr2002
« Yanıtla #4360 : 05 Ocak 2020, 21:35:26 »
Biz uzayda mıydık? Trollemenin de bir sınırı var yahu. Gerekli gereksiz her yere alakasız bir şey karıştırıyorsun. Transfer konusuyla Serkan Erdoğan'ın hareketlerinin ne alakası var allah aşkına. Rica ediyorum şu konuları rayından çıkarma.

kemal kardeşim, biraz geniş olalım bence. bu arkadaşa bende sinir oluyordum önceden; gerçi hala da sinir oluyorum orası ayrı. ama adam da ne hakaret ne de küfür var. troll falan değil bence. örneğin arjantin-ispanya finalinde kerhaneli merhaneli bir yorum yapmıştım ve bu arkadaş da uyarmıştı bunlar hoş söylemler değil diye. sadece kendi dünyasında ki doğruları savunuyor. kaale alırız almayız.
« Son Düzenleme: 05 Ocak 2020, 21:37:27 Gönderen: ozgurr »

• Yönetici
  • Üye
  • Winner
    • KE_Billz
« Yanıtla #4361 : 05 Ocak 2020, 21:48:37 »
kemal kardeşim, biraz geniş olalım bence. bu arkadaşa bende sinir oluyordum önceden; gerçi hala da sinir oluyorum orası ayrı. ama adam da ne hakaret ne de küfür var. troll falan değil bence. örneğin arjantin-ispanya finalinde kerhaneli merhaneli bir yorum yapmıştım ve bu arkadaş da uyarmıştı bunlar hoş söylemler değil diye. sadece kendi dünyasında ki doğruları savunuyor. kaale alırız almayız.

Eyvallah Özgür abi, senin lafının üstüne laf söylemem. Sadece farklı her konuda bambaşka mevzuları dillendirmesine sıkıldım. Bu konuya nasip oldu çıkışım. Tom Hanks, gerçek bir kişilikse yaşından da ötürü saygımı bozmam elbette ama bazen ciddi anlamda trollediğini düşünüyorum.

Çevrimdışı unspoken_castle

• Üye
  • Yer: Ankara
    • unspoken_castle
« Yanıtla #4362 : 05 Ocak 2020, 22:05:42 »
udoh menejeri kim biliyo musunuz?

Bildiğim kadarıyla Avrupa’daki haklarını Beobasket Misko Raznatovic elinde bulunduruyor.

Çevrimdışı ibrahimseckin

• Üye
    • ibrahimseckin20
« Yanıtla #4363 : 05 Ocak 2020, 23:09:35 »
Bursa’da oynayan Chris Jones adlı arkadaşı daha önce izleyen var mı?Maçın son 1.5 dakikası hariç baya iyiydi. Bu arkadaş hep böyle oynuyorsa yine bir Higgins vakası yaşamaktan korkarım.

Çevrimdışı Hakan Yaman

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Antalya
« Yanıtla #4364 : 05 Ocak 2020, 23:30:20 »
Eyvallah Özgür abi, senin lafının üstüne laf söylemem. Sadece farklı her konuda bambaşka mevzuları dillendirmesine sıkıldım. Bu konuya nasip oldu çıkışım. Tom Hanks, gerçek bir kişilikse yaşından da ötürü saygımı bozmam elbette ama bazen ciddi anlamda trollediğini düşünüyorum.

Barış'lar filan bahsederdi. 2000'lerin ortasında Fenerbasket ilk kurulduğu zamanlar, Erman isimli bir üye varmış. Miroslav Radosevic'i Zeki Gülay'la savunma fikrini ortaya atmış; fenerbasket'in en unutulmaz, en efsane yorumu olarak yad edilirdi. Tom Hanks arkadaşımızın o bahsedilen Erman olma ihtimali var mı acaba? "Neredesin Erman? Biz senin Radosevic'i Zeki Gülay'la savunma fikrini sevdik" diye profiline imza yapanlar vardı. :)