Gönderen Konu: Fenerbahçe | Basketbol Transfer Dosyası  (Okunma sayısı 2006775 defa)

0 Üye ve 115 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
  • Yer: İstanbul/Kadıköy
    • Güzel Sok, Ark Apt Daire 2
Ynt: Fenerbahçe | Basketbol Transfer Dosyası
« Yanıtla #4365 : 05 Ocak 2020, 23:38:58 »
Adım Murat
Soyadım:Didin.

Ama bu koç olan ile isim soyadı benzerliği.

Yer:218-F-9.

Burak Sakarcan Canarıono Barış Bey ve Hakan Bey yine bilirim.Sakarcan misal çok eski kill for you üyesi çok eski.

Yine bir ara sensıblex rumuzuyla yazan o nefis fotoğrafları çeken kişiyide biliyorum.Çok sohbet ettik.

Eski Caferağa tayfası.Maalesef eski başkanın yanlış politıkaları yüzünden Kadın Basketten çekildiler arada bireysel görüyorum.

Bu kişiler altyapı maçlarınada giden kişilerdi.

Bir ara adıkonamazada üyeydim kapandı orası.

« Son Düzenleme: 05 Ocak 2020, 23:45:27 Gönderen: Tom Hanks »

Çevrimdışı Hakan Yaman

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Antalya
« Yanıtla #4366 : 05 Ocak 2020, 23:47:08 »
Adım Murat

Burak Sakarcan Canarıono Barış Bey ve Hakan Bey yine bilirim.Sakarcan misal çok eski kill for you üyesi çok eski.

Yine bir ara sensıblex rumuzuyla yazan o nefis fotoğrafları çeken kişiyide biliyorum.Çok sohbet ettik.

Eski Caferağa tayfası.Maalesef eski başkanın yanlış politıkaları yüzünden Kadın Basketten çekildiler arada bireysel görüyorum.

Teşekkürler. sensiblex arkadaşımız da forum moderatörlerindendir, ancak buraya uğramaya pek zamanı olmuyor. :)

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #4367 : 05 Ocak 2020, 23:53:11 »
Voleybolede gelir.Klüp neden görevlendirmez.Şahane fotolar çekiyor.Gerçi var ama.

Güzel resim çekmekte sanattır.

Çevrimdışı Bogdan Bogdanovic

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Belgrad/Sırbistan
  • Winner
    • KE_Billz
« Yanıtla #4368 : 06 Ocak 2020, 00:22:29 »
Adım Murat

Eyvallah Tom abi, sana o zaman ileriki zamanlarda salonda bir çay söylerim, böylece tanışmış da oluruz.

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #4369 : 06 Ocak 2020, 08:46:46 »
Transfer hamleleri yapıldı durumu düzeltmek için.Olur olmaz son 8 en azından hamle yapıldı.Olur olmaz spor sonuçta.Savaşalım kafi.

Biraz Efes içinde yapıldı.Bu kez biz Efesi Efesin taktiğiyle yenmeye çalışacağız.Atletizm.Malcolm-Nunnaly atletizm özellikleri var.

Ligde önemli.
« Son Düzenleme: 06 Ocak 2020, 09:20:16 Gönderen: Tom Hanks »

Çevrimiçi Umut

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Berlin
  • Обрадовић: беспрекорна командант
« Yanıtla #4370 : 06 Ocak 2020, 10:17:31 »
Barış'lar filan bahsederdi. 2000'lerin ortasında Fenerbasket ilk kurulduğu zamanlar, Erman isimli bir üye varmış. Miroslav Radosevic'i Zeki Gülay'la savunma fikrini ortaya atmış; fenerbasket'in en unutulmaz, en efsane yorumu olarak yad edilirdi. Tom Hanks arkadaşımızın o bahsedilen Erman olma ihtimali var mı acaba? "Neredesin Erman? Biz senin Radosevic'i Zeki Gülay'la savunma fikrini sevdik" diye profiline imza yapanlar vardı. :)
:) Kendisiyle bizzat muhatap olmuşluğum vardır. Hatta o fikri yazdığında da onlinedım yanlış hatırlamıyorsam. Benim de aklıma geldi ama tarzları benzemiyor. :D
Kara deryalarda bir FENERsin!

Çevrimiçi Umut

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Berlin
  • Обрадовић: беспрекорна командант
« Yanıtla #4371 : 06 Ocak 2020, 10:20:28 »
ben utkan dan görmüştüm 26 yaşında diye yanlış yazmış sanırım yine de faydalı olabilir ucuza amerikalar böyle.
Aslına bakarsan 29 olsa da önemli değil zira Bobby bize 32 yaşında geldi. Sadece bakılmalı. Porto Rico'lu eleman 26 imiş. O da fena oyuncu değil.
Kara deryalarda bir FENERsin!

Çevrimdışı cansipor17

• Üye
  • Yer: Çanakkale
« Yanıtla #4372 : 06 Ocak 2020, 12:48:05 »
Aslına bakarsan 29 olsa da önemli değil zira Bobby bize 32 yaşında geldi. Sadece bakılmalı. Porto Rico'lu eleman 26 imiş. O da fena oyuncu değil.

Benimde dikkatimi çekti Christopher James Jones Jr. Tam adıymis TbL' de 26 yaşında gösteriyor. 15 sayı 6.5 asist ortalaması var. Son 4 maçtada toplam 42 asist yapmış. Bize karşı 10 Efes karşı 13, asisti var dikkat çekici. Yorulmasaydi son 2 dk bizimde canımıza okumuştu. İyi organizatör.

Gian clawell ise bir skorer pek asist ile alakası yok. Skorer olarak benimde dikkatimi çekti( canlı olarakta 5 6 maçını izledim) kendi sutunu yaratıyor ama bir üst seviyede bilemedim. Bu oyuncuları takip etmek lazım. Özellikle Chris Jones 

Çevrimdışı ata771

• Üye
« Yanıtla #4373 : 06 Ocak 2020, 13:11:35 »
clawell fena değil ama çok şuta bağımlı şutu girmediğinde çok zarar veriyor nba falan da oynadı ama belli olmuyor ne yapacağı.

Çevrimdışı orange

• Üye
  • Yer: Kıbrıs
« Yanıtla #4374 : 06 Ocak 2020, 18:25:45 »
Herkese merhaba,

Forumu uzun süredir takip ediyorum. Çok anlamlı ve gerekli bir yer olduğunu düşünüyorum burasının. Hepimize mutlu seneler.

Çevrimdışı Hakan Yaman

• Yönetici
  • Üye
« Yanıtla #4375 : 06 Ocak 2020, 19:49:23 »
Herkese merhaba,

Forumu uzun süredir takip ediyorum. Çok anlamlı ve gerekli bir yer olduğunu düşünüyorum burasının. Hepimize mutlu seneler.

Teşekkürler. Daha sık katkı sunmanız dileği ile... :)

Çevrimdışı Hakan Yaman

• Yönetici
  • Üye
« Yanıtla #4376 : 06 Ocak 2020, 19:50:26 »
:) Kendisiyle bizzat muhatap olmuşluğum vardır. Hatta o fikri yazdığında da onlinedım yanlış hatırlamıyorsam. Benim de aklıma geldi ama tarzları benzemiyor. :D

İyice meraklandım şimdi. Erman için bir ilan da biz mi çıkarsak? :)

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #4377 : 06 Ocak 2020, 20:05:51 »
Erdal bibo-Rasim Başak gibi oyuncularımızı görmez olduk.İyi kötü emekleri geçti.Neredeler.Rasimi çok severdim kısıtlı kapasitesine rağmen ceza 3lüğü atardı.
« Son Düzenleme: 06 Ocak 2020, 20:06:07 Gönderen: Tom Hanks »

Çevrimdışı Kevin Rankin

• Üye
  • Yer: İzmir
« Yanıtla #4378 : 06 Ocak 2020, 21:01:46 »
Joffrey Lauvergne ve Vesely ikisi birden takım antremanında olduğuna göre uzun transferi bu zamandan sonra olmaz. İnşallah Vesely sakatlığını hem kafa olarak hem de fiziksel olarak tamamen atmıştır.

Çevrimdışı ibrahimseckin

• Üye
  • Yer: İstanbul
    • ibrahimseckin20
« Yanıtla #4379 : 06 Ocak 2020, 23:24:09 »
Vesely yakında dönecek gözüküyor ama Eurostep’in bugünki programında yine sakat dönecek gibi konuştular. Oradakilere göre bu kadar kısa sürede dönmesi beklenmiyormuş.
İnşallah Vesely sapasağlam döner de rüzgarı tamamen arkamıza alırız.