Gönderen Konu: Fenerbahçe | Basketbol Transfer Dosyası  (Okunma sayısı 2007384 defa)

kenz, ertugrul_solomon, Burak Benli, Tom Hanks, Scorpionur, Ertan Ürkmez ve 120 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı ayhan

• Üye
  • Yer: İstanbul
    • @ab_1907
Ynt: Fenerbahçe | Basketbol Transfer Dosyası
« Yanıtla #4395 : 09 Ocak 2020, 10:03:12 »
Shengelia da çok sakatlık konusunda soru işaretleri olan birisi yalnız. Geçen senenin yarısını kaçırmıştı.

Çevrimdışı ETIRYAK

• Üye
  • Yer: Melbourne
« Yanıtla #4396 : 09 Ocak 2020, 11:34:15 »
Shengelia da çok sakatlık konusunda soru işaretleri olan birisi yalnız. Geçen senenin yarısını kaçırmıştı.

Zaten JL ile kiyasladim o yuzden :)

Ama oyun tarzi, hirsi, liderlik ozelligi.... oyuncu olarak printezis ten sonraki isim bence...
Pazardan pazara degil, ezele kadar ....

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
  • Yer: İstanbul/Kadıköy
    • Güzel Sok, Ark Apt Daire 2
« Yanıtla #4397 : 09 Ocak 2020, 12:01:08 »
Kyle Kuriç diğer oyuncu.Başarı öyküsü azimle herşeyin üstesinden geliniyor.Kalp sıkıntısı varmış oynama bırak denmiş adam neler yapıyor.

Bu oyuncunun belgeseli çekilmeli.Tam başarı öyküsü.

Çevrimdışı tembelhayvan

• Üye
    • @TembelHayvanTR
« Yanıtla #4398 : 09 Ocak 2020, 15:07:58 »
Yine SAÇ çıkmış aptal aptal konuşmuş. Gerçekten deliriyorum, kulüp yönetiminin çıkıp bir açıklama yapması ve artık koçun sözleşmesini de uzatması lazım. Bu karaktersiz herif oratlığı boş bulup her fırsatta şubenin bütçesiyle ilgili atıp tutuyor.

Çevrimdışı orange

• Üye
  • Yer: Kıbrıs
« Yanıtla #4399 : 09 Ocak 2020, 15:59:28 »
Yine SAÇ çıkmış aptal aptal konuşmuş. Gerçekten deliriyorum, kulüp yönetiminin çıkıp bir açıklama yapması ve artık koçun sözleşmesini de uzatması lazım. Bu karaktersiz herif oratlığı boş bulup her fırsatta şubenin bütçesiyle ilgili atıp tutuyor.

Ortalık boş değil bence, SAÇ da birilerinin güdümünde gibi :)

Çevrimdışı Avanta

• Üye
  • Yer: Ankara
« Yanıtla #4400 : 10 Ocak 2020, 01:22:16 »
Hanga Manga degil de su takimda tek gormek istedigi adam Togo Shengelia .... Su JL yerine o olsaydi iki senedir keske.... sans iste bilemiyorsun .... JL geldiginde hepimiz sevincten havalara ucmustuk.

Keşke gelse ama "Shengelia Baskonia'dan ayrılıyor" haberi çıkmadığı sürece onun hakkında konuşmak goygoyun ötesine geçmez bence zira Baskonia hakkında söylediklerine bakılırsa, orayı epey benimsemiş ve ayrılmaya niyeti yok.

Çevrimdışı badboys

• Üye
  • Detroit Pistons-Fenerbahçe
« Yanıtla #4401 : 10 Ocak 2020, 01:39:46 »
Bogdanoviç’e sinemaki demiş birinden bahsediyoruz.Yahu,tamam basketbol izlemiyorsun ama Sırpların basketbol fundementalı ve oyunu sahiplenmesini bile mi bilmiyorsun.Türk oyuncularının eli titrediği ve topu başkasına bıraktığı anlarda bu adamlar hep ön plana çıkarlar.Bu adam basketbol hakkında yorum yapmamalı.
Şöyle 6-7 maç seri gelsin yine kafesine geri döner.Futbol yorumları bile kahvehane ağzıyla,karşısındakine saygı duymadan ve ezberlerle dolu biri.10 söylese biri tutar ve bizim taraftarda bunu kral yapar.
Her neyse,Obraya sözleşmeyi yapalım ve bu markayı korumaya devam edelim.
FENERBAHÇE

Çevrimdışı ETIRYAK

• Üye
  • Yer: Melbourne
« Yanıtla #4402 : 10 Ocak 2020, 09:02:47 »
Keşke gelse ama "Shengelia Baskonia'dan ayrılıyor" haberi çıkmadığı sürece onun hakkında konuşmak goygoyun ötesine geçmez bence zira Baskonia hakkında söylediklerine bakılırsa, orayı epey benimsemiş ve ayrılmaya niyeti yok.

Ne yazik ki katılıyorum.... aynı şeyi printezis için de düşünmüştüm.... 

Fakat benim ki de umut işte... fakirin ekmeği....
Pazardan pazara degil, ezele kadar ....

mitch smith

• Ziyaretçi
« Yanıtla #4403 : 12 Ocak 2020, 13:48:27 »
Bahçeşehirden Trae Golden almamız lazım...

Çevrimdışı anil_91

• Üye
  • Yer: Sinop
« Yanıtla #4404 : 12 Ocak 2020, 21:01:54 »
Bahçeşehirden Trae Golden almamız lazım...
  peki bize bu oyuncu ne katar sence ?

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
  • Yer: İstanbul/Kadıköy
    • Güzel Sok, Ark Apt Daire 2
« Yanıtla #4405 : 12 Ocak 2020, 21:12:52 »
Transfer yapılmaz.Bu yıllık bitti.

Çevrimiçi Ertan Ürkmez

• Üye
  • Yer: Macaristan
« Yanıtla #4406 : 12 Ocak 2020, 21:41:47 »

SAÇ örneğinin temsil ettiği zihniyet Fenerbahçe kulüp tarihinin kronik yarasıdır. Fenerbahçe'nin en büyük rakibi kulüp daha doğrusu camia içi dinamiklerdir. Örneğin şike kumpas vesaire etkenlerin yıkamadığı camianın tek yumruk olan taraftarını camia içinden birileri çıkarak ve Alex'i sezon başında kovarak böler. Bunu gerçekleştiren kafa sezon öncesinde sözleşme imzalamamayı akıl edemez. Bir diğer örnek ise şampiyonluk yolunda emek verenleri şampiyonluğa müteakip  kulüpten kovmak şeklinde nükseder. Ne acıdır ki kovulan isimlerden biri de yıllar sonra Alex'i aforoz ederek kendi başına gelenleri tekrarlar ve yedi düvelin sallayamadığı camiayı ikiye böler.  Bunun gibi birçok örnek say say, yaz yaz bitmez. İşgüzar doludur. Beşiktaş ve Galatasaray'ı bize karşı avantajlı kılan şey bu tür dinamiklerinin fazla olmamasıdır. Lanet olsun...

mitch smith

• Ziyaretçi
« Yanıtla #4407 : 13 Ocak 2020, 00:39:14 »
  peki bize bu oyuncu ne katar sence ?

bilmiyorum hiç izlediniz mi? el amin tarzı çok çabuk inanılmaz delici ve güçlü, rakip gömülürse yüzde 40 la üçlük atıyo, oyun görüşü muazzam, son beşiktaş maçında son saniyede attığı orta mesafe şutu tesadüf değil, orta mesafe şutu istikrarlı ... bursadaki chris jones da çok iyi oyuncu ama eksiği bence şutu

boby artık mrsic gibi sadece şut atan bi oyuncuya dönüştü, savunmada zaaf yaratıyo, kesinlikle f4 kovalayan bir takımın oyuncusu değil . trae golden all star maçında da de colonun takımında yer alacak :)
« Son Düzenleme: 13 Ocak 2020, 00:40:07 Gönderen: mitch smith »

Çevrimdışı Besim

• Üye
  • Yer: Londra
« Yanıtla #4408 : 13 Ocak 2020, 07:10:35 »

SAÇ nedir?

Çevrimdışı ayhan

• Üye
    • @ab_1907
« Yanıtla #4409 : 13 Ocak 2020, 08:14:19 »
Serdar Ali Çelikler olması lazım. Hani, Bogdanovic e sinameki diyen arkadaş...