Gönderen Konu: Fenerbahçe | Basketbol Transfer Dosyası  (Okunma sayısı 2006752 defa)

Samet_GFB ve 112 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
  • Yer: İstanbul/Kadıköy
    • Güzel Sok, Ark Apt Daire 2
Ynt: Fenerbahçe | Basketbol Transfer Dosyası
« Yanıtla #4410 : 13 Ocak 2020, 08:59:56 »
İşte bu tartışmaların olmaması için her seferinde,şubenin klüpten ayrılması gerek.Bütçesi yönetim kurulu başkanı herşeyi.

Denetim olsun tabi.Yeter.Görüyoruz futbolun durumunu iyice bulamaç oldu siyasetle.

Minik kardeşleri aileleri salonda görünce çok mutlu oluyorum.

Dün misal olimpiyatın geldiği son sayıda hey olimpiyattayız diye ayağa fırladım.

Üzmeyin salon sporunu sevenleri.
« Son Düzenleme: 13 Ocak 2020, 09:35:18 Gönderen: Tom Hanks »

Çevrimdışı ETIRYAK

• Üye
  • Yer: Melbourne
« Yanıtla #4411 : 15 Ocak 2020, 15:21:02 »
Şehmus Hazer... gelisimi cidden iyi gidiyor.

AEK Maci; 23 sayı, 6 ribaund, 6 asist, 3 top çalma

5/6 2lik, 4/6 3luk, 2 top kaybi

Cok iyi mac cikarmis.

https://www.youtube.com/watch?v=h4_j0EIwoYQ
Pazardan pazara degil, ezele kadar ....

Çevrimdışı friend-chip

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: İzmir
  • Kitap okumuyorsanız tartışmayalım..!
    • i_dnmz
« Yanıtla #4412 : 15 Ocak 2020, 16:06:40 »

Cok iyi mac cikarmis.

Bu maç iyimiş, BSL de biraz daha vakti var sanırım. Bobby den sonrası için neden olmasın...
PG Calathes / SG Wilbekin / SF Tarık / PF Hayes / C Motley
PG Mrsic / SG Bogdanović / SF Datome / PF Mirsad / C Vesely
PG Parker / SG Ginóbili / SF Kukoč / PF Nowitzki / C Sabonis

Çevrimdışı friend-chip

• Yönetici
  • Üye
  • Kitap okumuyorsanız tartışmayalım..!
    • i_dnmz
« Yanıtla #4413 : 15 Ocak 2020, 18:31:26 »
SAÇ nedir?
SAÇ hafif kalıyor şimdi bir de MG çıktı!  ::)

The genç mert.
PG Calathes / SG Wilbekin / SF Tarık / PF Hayes / C Motley
PG Mrsic / SG Bogdanović / SF Datome / PF Mirsad / C Vesely
PG Parker / SG Ginóbili / SF Kukoč / PF Nowitzki / C Sabonis

Çevrimdışı furkan

• Üye
  • Yer: istanbul
« Yanıtla #4414 : 15 Ocak 2020, 20:08:38 »
SAÇ hafif kalıyor şimdi bir de MG çıktı!  ::)

The genç mert.

Sağlam troll, ben keyifle okuyorum :)

Çevrimdışı Bogdan Bogdanovic

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Belgrad/Sırbistan
  • Winner
    • KE_Billz
« Yanıtla #4415 : 15 Ocak 2020, 20:39:38 »

Cok iyi mac cikarmis.

Kendisi de Fenerbahçe'de oynamayı çok istiyor. Henüz 99 doğumlu olduğunu hesap edersek, önünüde uzun bir yol var aslında. Ben açıkçası böyle bir gence yatırım yapılmasını daha mantıklı buluyorum. Ergi'den falan bir yol olacağı yok.

Çevrimdışı Andrew Goudelock

• Üye
  • Andrew Goudelock
« Yanıtla #4416 : 16 Ocak 2020, 04:36:17 »
Kendisi de Fenerbahçe'de oynamayı çok istiyor. Henüz 99 doğumlu olduğunu hesap edersek, önünüde uzun bir yol var aslında. Ben açıkçası böyle bir gence yatırım yapılmasını daha mantıklı buluyorum. Ergi'den falan bir yol olacağı yok.

Oyunu hala problemli, üstelik şutunun problemli olması da diğer Türk yeteneklerin daha önceki maceraları sebebiyle korkutuyor ama Şehmus benim konuştuğum yerliler arasında en farklı olanı.

U20'de ortaya koyduğu liderliği gördük, AEK maçında 23 sayının 17'sini 2. yarıda attı ki AEK eskisi gibi olmasa da o seviye için zor bir deplasman.

Benim onda en çok etkinlendiğim tarafı, sezgileri... Kendisi de birkaç röportajında sezgilerine ne kadar güvendiğini söyledi. Evet, üst seviye için bu bir problem ama aynı zamanda doğru eğitilirse büyük bir avantaj. Öğrenmeye aç bir çocuk olması da bu konuda bence bir artı.

Fenerbahçe'nin çok açık bir şekilde yerli rotasyonunu önümüzdeki yaz genişletmesi gerekiyor. Bütün sezonun getirdiği yükleri geçtim,  son finalde Buğrahan ve Sertaç'ın ekstra performansları bile çok şey değiştirdi. Dixon da yaşlandıktan sonra elde sadece Melih ve Ahmet kaldı.

Yatırım yapabilecek oyuncular arasında en dikkat çekicisi Şehmuz gözüküyor.

Aslında ben Rıdvan'ı da beğeniyorum ama hem son 1 senede gelişimi aynı şekilde devam etmedi hem de yetenek profili açısından sanki EuroLeague ona bir boy büyük gelir gibi.
Ve, Madrid’e ulaşırlarsa… Benchlerinde Avrupa’da hiçbir takımda olmayan bir avantaja sahip olacaklar.

• Yönetici
  • Üye
  • Winner
    • KE_Billz
« Yanıtla #4417 : 16 Ocak 2020, 05:26:57 »
Oyunu hala problemli, üstelik şutunun problemli olması da diğer Türk yeteneklerin daha önceki maceraları sebebiyle korkutuyor ama Şehmus benim konuştuğum yerliler arasında en farklı olanı.

Katılmakla birlikte ben bunun biraz da çalıştığı koçla alakalı olduğunu düşünüyorum. Sen seversin Hakan abini ama o koçla bazı problemleri aşamayacağı çok aşikar. Diğer Türklerden ayrılan kısımlarını da güzel özetlemişsin zaten Utkan bey. O nedenle ben Zeljko'yla çalışmasının kendisini baya pozitif etkileyeceğini düşünüyorum. Çünkü bu çocuk gelişme çok aç ve iştahlı. Üstelik benim de kendisinde gördüğüm en olumlu noktalardan biri, ki sen de az çok biliyorsun bizim oyuncuları, ben oldum kafasında değil. En azından eksiklerinin net bir şekilde farkında. Potansiyel olarak jenerasyonunun çok önünde olmasına rağmen, ben zaten bunların arasından sıyrıldım, bu bana yeter demiyor. Umarım yanlış yönlendirilmelerin kurbanı olmaz.
« Son Düzenleme: 16 Ocak 2020, 05:28:23 Gönderen: Bogdan Bogdanovic »

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
  • Yer: İstanbul/Kadıköy
    • Güzel Sok, Ark Apt Daire 2
« Yanıtla #4418 : 16 Ocak 2020, 09:11:28 »
Katılmakla birlikte ben bunun biraz da çalıştığı koçla alakalı olduğunu düşünüyorum. Sen seversin Hakan abini ama o koçla bazı problemleri aşamayacağı çok aşikar. Diğer Türklerden ayrılan kısımlarını da güzel özetlemişsin zaten Utkan bey. O nedenle ben Zeljko'yla çalışmasının kendisini baya pozitif etkileyeceğini düşünüyorum. Çünkü bu çocuk gelişme çok aç ve iştahlı. Üstelik benim de kendisinde gördüğüm en olumlu noktalardan biri, ki sen de az çok biliyorsun bizim oyuncuları, ben oldum kafasında değil. En azından eksiklerinin net bir şekilde farkında. Potansiyel olarak jenerasyonunun çok önünde olmasına rağmen, ben zaten bunların arasından sıyrıldım, bu bana yeter demiyor. Umarım yanlış yönlendirilmelerin kurbanı olmaz.

Ailesine gider kafalar Efes.Derler ki oğlunuz Fenerbahçede çürür deyip Efese yönlendirir bize gelmesin diye.

Çevrimdışı ETIRYAK

• Üye
  • Yer: Melbourne
« Yanıtla #4419 : 16 Ocak 2020, 11:27:05 »

ayni seyi dusundum keske Orhun Ene gibi bir hocayla calissa. Ya da en azindan bir bireysel gelisim antrenoru tutulsa takimi tarafindan.
Pazardan pazara degil, ezele kadar ....

• Üye
  • Andrew Goudelock
« Yanıtla #4420 : 16 Ocak 2020, 12:02:16 »
Hakan abi süre veriyor işte daha ne yapacak :)
Ve, Madrid’e ulaşırlarsa… Benchlerinde Avrupa’da hiçbir takımda olmayan bir avantaja sahip olacaklar.

• Yönetici
  • Üye
  • Winner
    • KE_Billz
« Yanıtla #4421 : 16 Ocak 2020, 12:06:59 »
Hakan abi süre veriyor işte daha ne yapacak :)

Hakan abine tak bir mesaj gelir, ''Şehmus'un sürelerini azalt..'' diye, o da şak diye yapar  ::)
Sen şimdi Hakan abinin avukatlığını yapma da bana, Alperen Şengün'ü nasıl buluyorsun biraz ondan bahset, sonra ben arkandan geleceğim bir vakit.

• Üye
  • Andrew Goudelock
« Yanıtla #4422 : 16 Ocak 2020, 12:11:10 »
O yaşta gördüğüm en akıllı Türk uzun. Yeteneğinden daha fiziksel olarak gelişimi açısından bazı soru işaretlerim var. Yani fiziği onun kariyerini sınırlandırabilir.

Fakat Alperen'ın de ben diğer oyuncuların aksine potansiyeline sonuna kadar ulaşacağını düşünüyorum.

• Yönetici
  • Üye
  • Winner
    • KE_Billz
« Yanıtla #4423 : 16 Ocak 2020, 12:15:00 »
Sen bir gece bana çaya gel de, seninle uzun uzun Alperen konuşalım..

Çevrimdışı ata771

• Üye
« Yanıtla #4424 : 16 Ocak 2020, 23:45:15 »
Son bir kurşun daha udoh riskine girmek lazım. Vesely yetmiyor tek başına. Laugverne desen bitik. Williams güvenilmez