Gönderen Konu: Fenerbahçe | Basketbol Transfer Dosyası  (Okunma sayısı 2007425 defa)

0 Üye ve 105 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
  • Yer: İstanbul/Kadıköy
    • Güzel Sok, Ark Apt Daire 2
Ynt: Fenerbahçe | Basketbol Transfer Dosyası
« Yanıtla #4485 : 31 Ocak 2020, 12:54:03 »
babası nba'in iyi görev adamlarından jack sikma idi.

Bu bilgi için teşekkürler.

Çevrimdışı ayhan

• Üye
  • Yer: İstanbul
    • @ab_1907
« Yanıtla #4486 : 31 Ocak 2020, 12:59:24 »
sikma savunmada defolu baya. kısalar böyleyken sırf top yönlendirsin diye defolu adam almaya gerek yok.
giedraitis'i çok beğendim ben hem hücumda hem savunmada. kalinic yolcu olacaksa gigi'yi tamamen 4'e atıp 3'e giedraitis + xxx tarzı bir yapı kurulabilir

Litvanyalılar her zaman iyidir ama Giedraitis ilk kez daha bu seviyede oynuyor.
Monroe da kim oluyor da 15 dakika yedek kalmayı kabul etmiyor bizde ? Bayern de bile baktım 24:16 oynama süresi var ortalamada.

Çevrimdışı anil_91

• Üye
  • Yer: Sinop
« Yanıtla #4487 : 31 Ocak 2020, 13:51:27 »
Dün tv izlerken gördüm , şok oldum ,  bizim antepli crawford milano’ya transfer olmuş. Ligimizde oynayıp daha sonra euroleague takımlarına transfer edilen böyle oyunculara ayrı bi sempati duyuyorum , bakalım nasıl bi katkı sağlayacak ilerleyen haftalarda ki maçlarda.

Çevrimdışı ayhan

• Üye
    • @ab_1907
« Yanıtla #4488 : 31 Ocak 2020, 14:45:02 »
Dün tv izlerken gördüm , şok oldum ,  bizim antepli crawford milano’ya transfer olmuş. Ligimizde oynayıp daha sonra euroleague takımlarına transfer edilen böyle oyunculara ayrı bi sempati duyuyorum , bakalım nasıl bi katkı sağlayacak ilerleyen haftalarda ki maçlarda.

Pao da Rautins i aldı, howard saint ross cska da, colaiaro maccabi de, baron kızılyıldızda..
« Son Düzenleme: 31 Ocak 2020, 14:45:25 Gönderen: ayhan »

Çevrimdışı ata771

• Üye
« Yanıtla #4489 : 01 Şubat 2020, 10:41:15 »
Mckissic bjk den parasını alamayınca sözleşmeyi fesh etmiş. Bence deneyebiliriz sezonun şu bölümünde. Clyburn kadar yüksek seviye olmasa da ona çok yakın adam keşke denesek. 3 numaradaki penetre işini de çözer

Çevrimdışı anil_91

• Üye
  • Yer: Sinop
« Yanıtla #4490 : 01 Şubat 2020, 17:53:33 »
Mckissic bjk den parasını alamayınca sözleşmeyi fesh etmiş. Bence deneyebiliriz sezonun şu bölümünde. Clyburn kadar yüksek seviye olmasa da ona çok yakın adam keşke denesek. 3 numaradaki penetre işini de çözer
nunaly almasaydık , bu transferi kaçırmazdık diye düşünüyorum ama nunaly geldikten sonra zor  lakin takımımızda mckissic’i görmeyi çok isterdim .

mirinkirin

• Ziyaretçi
« Yanıtla #4491 : 01 Şubat 2020, 22:39:26 »
nunaly almasaydık , bu transferi kaçırmazdık diye düşünüyorum ama nunaly geldikten sonra zor  lakin takımımızda mckissic’i görmeyi çok isterdim .

mc kissic ağzımıza sıçtı, düşünmedik. deli gibi penetreci ihtiyacımız vardı, yine düşünmedik. düşünmedik oğlu düşünmedik. şimdi mi düşünücez. bence avrupa'da cory higgins'e en yakın adam, ama yok, biz düşünmeyiz.

Çevrimdışı Umut

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Berlin
  • Обрадовић: беспрекорна командант
« Yanıtla #4492 : 01 Şubat 2020, 23:11:14 »
Gene Kalinic'e yükselinmeye başlanmış. Hayırlısı bakalım...
Kara deryalarda bir FENERsin!

Çevrimdışı KhaN

• Üye
« Yanıtla #4493 : 02 Şubat 2020, 14:53:43 »
mc kissic ağzımıza sıçtı, düşünmedik. deli gibi penetreci ihtiyacımız vardı, yine düşünmedik. düşünmedik oğlu düşünmedik. şimdi mi düşünücez. bence avrupa'da cory higgins'e en yakın adam, ama yok, biz düşünmeyiz.

biraz fazla abartı olmuş. higgins'in çeyreği kadar bile şut becerisine sahip değil. oyun aklı higgins ile kıyaslanamayacak seviyede ve higgins ile aynı yaşta :)
ha diğer yandan kısalardaki atletizmi arttırmak ve penetre tehdidi yaratmak için düşünülebilirdi ama 1-2 rotasyonumuz dolu şu an. 3 numara için de boyu kısa kotaramaz orayı.

mirinkirin

• Ziyaretçi
« Yanıtla #4494 : 02 Şubat 2020, 16:59:55 »
biraz fazla abartı olmuş. higgins'in çeyreği kadar bile şut becerisine sahip değil. oyun aklı higgins ile kıyaslanamayacak seviyede ve higgins ile aynı yaşta :)
ha diğer yandan kısalardaki atletizmi arttırmak ve penetre tehdidi yaratmak için düşünülebilirdi ama 1-2 rotasyonumuz dolu şu an. 3 numara için de boyu kısa kotaramaz orayı.

peki kardeşim söyler misin, avrupa'da görev ve stil tanımı olarak higgins'e daha çok benzeyen var mı, varsa kim? bilgileneyim

Çevrimdışı Umut

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Berlin
  • Обрадовић: беспрекорна командант
« Yanıtla #4495 : 02 Şubat 2020, 20:34:17 »
peki kardeşim söyler misin, avrupa'da görev ve stil tanımı olarak higgins'e daha çok benzeyen var mı, varsa kim? bilgileneyim
Pek benzeri yok be abi. Bir zamanlar Garry Neal vardı, kısa süre takıldıktan sonra yıllarca Spurs'de oynadı NBA'e gidip.
Kara deryalarda bir FENERsin!

hmetin

• Ziyaretçi
« Yanıtla #4496 : 04 Şubat 2020, 05:48:29 »
Cin liginde buutn oyuncular serbest kalmıs.Bir udoh hamlesi gelir mi?

Çevrimiçi iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
« Yanıtla #4497 : 04 Şubat 2020, 08:37:23 »
Udoh + Cambage yapalım. Paket olarak. Sonrasında arkamıza yaslanip  neler olacak izleyelim.

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
  • Yer: İstanbul/Kadıköy
    • Güzel Sok, Ark Apt Daire 2
« Yanıtla #4498 : 04 Şubat 2020, 09:25:13 »
Bu virüs olimpiytların iptaline kadar gidebilir.Yada 1 yıl erteleme.Japonya sonuçta Çinin en büyük rakibi ve komşusu.Çinli sporcularda var.
« Son Düzenleme: 04 Şubat 2020, 09:25:52 Gönderen: Tom Hanks »

Çevrimdışı Semazen

• Üye
  • Yer: Antalya-Alanya
« Yanıtla #4499 : 04 Şubat 2020, 09:49:58 »
Udoh + Cambage yapalım. Paket olarak. Sonrasında arkamıza yaslanip  neler olacak izleyelim.

Şahsen Udoh'un geleceğine pek ihtimal vermiyorum. Sanki koç istemiyor gibi hissediyorum. 
Bilmiyorum öyle bir ihtimal var mı ama madem ki Lauvergne olmadı, bir orta yol bulunup Udoh gelse süper olur aslında.
« Son Düzenleme: 04 Şubat 2020, 09:50:46 Gönderen: Semazen »
Aynı dili konuşanlar değil, aynı duyguları paylaşanlar anlaşabilir.