Gönderen Konu: Fenerbahçe | Basketbol Transfer Dosyası  (Okunma sayısı 2007446 defa)

0 Üye ve 110 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
  • Yer: İstanbul/Kadıköy
    • Güzel Sok, Ark Apt Daire 2
Ynt: Fenerbahçe | Basketbol Transfer Dosyası
« Yanıtla #4545 : 15 Nisan 2020, 01:40:33 »
Yalancı o Fersu Thomkins Realin en önemli isimlerinden zaten şu an herşey altüst oldu.

Çevrimdışı Bülent

• Üye
  • Yer: İstanbul
    • @blntdgn84
« Yanıtla #4546 : 15 Nisan 2020, 09:13:35 »
Haber güzel kaynak tırt.
...

Çevrimdışı mrkene

• Üye
« Yanıtla #4547 : 15 Nisan 2020, 10:26:10 »
Abiler T24 haber geçti . Aynen aktarıyorum .

https://t24.com.tr/amp/haber/fenerbahce-den-ayrilacak-obradovic-ispanya-da-mansetlerde,872806?__twitter_impression=true

" Fenerbahçe Beko ile yollarını ayırmaya hazırlanan Sırp Başantrenör Zeljko Obradovic, İspanya'da manşete çıktı.

Marca gazetesi, 'Avrupa'nın kralı' dediği Obradovic'in yeni sözleşme teklifine sıcak bakmadığını yazdı.

Barcelona ile anlaşan ve İspanya'da ev tutan Obradovic'le ilgili haberde, sarı-lacivertli takımın Yunan oyuncusu Sloukas'ın ülkesinde yaptığı, "Obradovic giderse benim de takımda kalmam zor" sözü hatırlatıldı. "

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
  • Yer: İstanbul/Kadıköy
    • Güzel Sok, Ark Apt Daire 2
« Yanıtla #4548 : 15 Nisan 2020, 10:27:17 »
t24 rezalet bir site.

Çevrimdışı mrkene

• Üye
« Yanıtla #4549 : 15 Nisan 2020, 12:10:34 »

https://t24.com.tr/amp/haber/fenerbahce-den-ayrilacak-obradovic-ispanya-da-mansetlerde,872806?__twitter_impression=true

" Fenerbahçe Beko ile yollarını ayırmaya hazırlanan Sırp Başantrenör Zeljko Obradovic, İspanya'da manşete çıktı.

Marca gazetesi, 'Avrupa'nın kralı' dediği Obradovic'in yeni sözleşme teklifine sıcak bakmadığını yazdı.

Barcelona ile anlaşan ve İspanya'da ev tutan Obradovic'le ilgili haberde, sarı-lacivertli takımın Yunan oyuncusu Sloukas'ın ülkesinde yaptığı, "Obradovic giderse benim de takımda kalmam zor" sözü hatırlatıldı. "

Bahsi geçen Marca gazetesinin haber linki de bu galiba :
https://www.google.com/amp/s/amp.marca.com/baloncesto/euroliga/2020/04/10/5e90c18ee2704e16678b4620.html

Çevrimdışı oozyurt1907

• Üye
  • Yer: BEYKOZ
« Yanıtla #4550 : 15 Nisan 2020, 12:29:07 »

Haberi daha inandırıcı kılmak için ev tuttu diye ekleniyor.  Yanlış biliyorsam düzeltin ; Obradoviç'in  İspanya da evi var diye biliyorum.

Çevrimdışı Bülent

• Üye
    • @blntdgn84
« Yanıtla #4551 : 15 Nisan 2020, 13:24:52 »
Obradovic ne Kızılyıldız, ne Oly, ne Anadolu Efes, Gs ne de Barca'da koçluk yapmaz.

Geçiniz.
...

Çevrimdışı ayhan

• Üye
    • @ab_1907
« Yanıtla #4552 : 15 Nisan 2020, 13:44:37 »
Obradovic ne Kızılyıldız, ne Oly, ne Anadolu Efes, Gs ne de Barca'da koçluk yapmaz.

Geçiniz.
neden ki ?

Çevrimdışı furkan

• Üye
  • Yer: istanbul
« Yanıtla #4553 : 15 Nisan 2020, 16:43:37 »
t24 rezalet bir site.

T24 gayet düzgün bir site, kaldı ki haberi T24 yapmamış, Marca'dan alıp yayınlamışlar.

Çevrimdışı furkan

• Üye
  • Yer: istanbul
« Yanıtla #4554 : 15 Nisan 2020, 16:49:00 »
neden ki ?

Ben de benzeri şekilde düşünüyorum, bir şey bildiğimden değil de, adı yazılan takımların en önemli rakiplerinde koçluk yaptıktan sonra gidip rakiplerine imza atmayacağına dair bir his var işte.

Çevrimdışı Bülent

• Üye
    • @blntdgn84
« Yanıtla #4555 : 15 Nisan 2020, 18:05:21 »
neden ki ?

Real Madrid'te koçluk yaptı ve hala Madrid ile iyi ilişkileri olduğunu söylemişti geçtiğimiz senelerde.

Ayrıca bize gelmeden önce koçun çalıştığı takımların ezeli rakiplerine gitmeyeceğine dairde yorumlar okumuştum.

Direkt koçun söylediği bişey yok ama Obradovic'in ezeli rakiplerine gidip kendisine hayran olan insanları üzeceğine ihtimal vermiyorum.
...

Çevrimdışı Umut

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Berlin
  • Обрадовић: беспрекорна командант
« Yanıtla #4556 : 21 Nisan 2020, 17:29:09 »
Turkish Airlines Euroleague sezonu bildiğiniz üzere coronavirüs önlemleri nedeniyle askıya alınmış durumda.

Takımlar da lige verilen bu arada transfer hamlelerine şimdiden hazırlık yapmaya başladılar. İşte bu takımlardan biri de temsilcimiz Fenerbahçe Beko.

Sarı lacivertlilerde bu sezon büyük beklentilerle transfer edilen Derrick Williams performansı ile hayal kırıklığı yaratmıştı ve bu yaz kontratı bitecek oyuncu serbest kalacak.

İspanyol sitesi Solobasket’in haberine gçre temsilcimiz onun yerini doldurmak üzere listesinin başına Real Madrid‘in yıldızı Trey Thompkins‘i almış durumda.

Fenerbahçe Beko elbette öncelikle Birleşik Amerikalı forvetin takımı Real Madrid ile durumunu takip edecek. Çünkü tecrübeli 4 numaranın kontratı bu yaz bitiyor ve henüz görüşmeler tamamlanmış ya da sonlandırılmış değil.(Fersu Yahyabeyoğlu)
Tam bir kapalı kutu. Nasıl bir oyuncudur acaba?
Kara deryalarda bir FENERsin!

Çevrimdışı constructor

• Üye
  • Yer: muğla
« Yanıtla #4557 : 22 Nisan 2020, 15:21:25 »
trey tomkins gayet iyidir ama ilk sıraya gill yazılmalı, o olmzsa trey tomkins 2. sırada olmalı. ayrıca bir yerde sloukas yerine lorenzo brown la ilgilendiğimiz yazılmış ama geçen şu sürede tanıdğımız kadarı ile bizimkiler sezon bitmeden kimseyle görüşmez, bana göre yanlış, çünkü geç kalıyoruz her seferinde.

Çevrimiçi sinanyucel

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Antalya/Alanya
    • sinanycl
« Yanıtla #4558 : 24 Nisan 2020, 20:35:21 »
Spor bakanlığı sanırım futbol kuluplerinin amatör şubelerde kullanması için stopaj iadesi ile ilgili düzenlemeyi tamamlamış. Genel ekonomi kan ağlarken amator şubelere nefes olacak bu durum. Futboldaki maaşlardan %15lik pay amatör şubelerde kullanılmak üzere iade edilecek anladığım kadarıyla. Yani futbolda toplam 40milyon euro maaş bütçesi demek ekstra 6 milyon euro amatör şubeler için destek demek olacak devlet tarafından.
Yıkılmayan son kale Fenerbahçe...

CanCan

• Ziyaretçi
« Yanıtla #4559 : 25 Nisan 2020, 11:44:49 »
Kalinic, Nunnally, Thomas, Lauvergne ve Williams sözleşmeleri sezon sonunda bitiyor değil mi ? Bunlara ek başka sözleşmesi biten oyuncu var mı ?