Gönderen Konu: Fenerbahçe | Basketbol Transfer Dosyası  (Okunma sayısı 2006975 defa)

Ero1907 ve 111 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı ibrahimseckin

• Üye
  • Yer: İstanbul
    • ibrahimseckin20
Ynt: Fenerbahçe | Basketbol Transfer Dosyası
« Yanıtla #4590 : 24 Mayıs 2020, 01:42:43 »
Benim de takip edebildiğim kadarıyla Derrick Williams Milano ile görüşüyor. Sloukas için herkesi yazdılar neredeyse o da gidici gibi. Piyasada çok fazla guard yok açıkçası, Calathes de Barcelona’ya giderse biz kimi alacağız merak ediyorum.
Şuana kadar bizimle ismi geçen 2 oyuncu gördüm onlar da Colairo ve Johny O’Bryant.

CanCan

• Ziyaretçi
« Yanıtla #4591 : 24 Mayıs 2020, 11:55:57 »
Williams gitsin zil takıp oynarım. Bu sezonun savunmadaki "üstün" performansı ile gizli katilidir. O fizikle tam bir ribaund özürlü ve oyun zekası anlamında zihinsel engelli...

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
  • Yer: İstanbul/Kadıköy
    • Güzel Sok, Ark Apt Daire 2
« Yanıtla #4592 : 24 Mayıs 2020, 16:08:19 »
Ya durun İtalya çok kötü durumda hala salgın geçmedi.Transfer söylentilerinin hiç birine şu aşamada inanmıyorum.Artı sözleşmeler otomatik uzalmalı sezon bitmedi klüpler koruma altına alınmal her branşta.

Çevrimdışı Civa

• Üye
  • Yer: Usa
  • Arif
    • twitter.com/arifcakir13
« Yanıtla #4593 : 24 Mayıs 2020, 17:27:45 »
Ya durun İtalya çok kötü durumda hala salgın geçmedi.Transfer söylentilerinin hiç birine şu aşamada inanmıyorum.Artı sözleşmeler otomatik uzalmalı sezon bitmedi klüpler koruma altına alınmal her branşta.

italya ile biz kiyaslanamayiz bile onların para birimi euro biz bileti ve sponsoru tl ile alıyoruz 7 kat fark var, bütçe düşecek kaçınılmaz avrupa 1 etkilenecekse biz 3 katı daha şiddetli yaşayacağız.

Çevrimdışı ibrahimseckin

• Üye
    • ibrahimseckin20
« Yanıtla #4594 : 25 Mayıs 2020, 12:56:15 »
Fenerbahçe basketbol şubesi altyapı konusunda rezil bir durumda. Umutla beklediğimiz David Mutaf Amerika’ya gitmiş. Bu kulüp hayır kurumu mu? Amerika’ya oyuncu yetiştirmek midir bizim amacımız? Yazıklar olsun.

Çevrimdışı sinanyucel

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Antalya/Alanya
    • sinanycl
« Yanıtla #4595 : 26 Mayıs 2020, 16:22:22 »
Zalgiris ciddi bi bütçe daralmasına gidecekmiş bu yüzden birçok oyuncusunu ve Saras'ı kaybedebilirmiş eurohoopsun haberine göre. Ulonovas'ın sözleşmesi bittiği serbest oyuncu olduğu için bi kenara koyuyorum ayrıca kadrolarında çok beğendiğim 2 oyuncu daha var: walkup ve grigonis. Özellikle walkup'ı keşke imkanlar el verse bizde görmeyi gerçekten isterim.
Yıkılmayan son kale Fenerbahçe...

Çevrimdışı Jason Bourne

• Üye
  • Yer: istanbul
    • okanc14
« Yanıtla #4596 : 26 Mayıs 2020, 17:29:47 »
Zalgiris ciddi bi bütçe daralmasına gidecekmiş bu yüzden birçok oyuncusunu ve Saras'ı kaybedebilirmiş eurohoopsun haberine göre. Ulonovas'ın sözleşmesi bittiği serbest oyuncu olduğu için bi kenara koyuyorum ayrıca kadrolarında çok beğendiğim 2 oyuncu daha var: walkup ve grigonis. Özellikle walkup'ı keşke imkanlar el verse bizde görmeyi gerçekten isterim.
Grigonis'i isterdim fakat, Walkup'ın şutunda sıkıntı var gibi geliyor.Hatta şut kullansınlar diye  rakibin önünü açtığını hatırlıyorum.

Çevrimdışı sinanyucel

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Antalya/Alanya
    • sinanycl
« Yanıtla #4597 : 26 Mayıs 2020, 17:57:59 »
Grigonis'i isterdim fakat, Walkup'ın şutunda sıkıntı var gibi geliyor.Hatta şut kullansınlar diye  rakibin önünü açtığını hatırlıyorum.

Walkup çok şutu yaşayan bi guard değil belki ama çok da boş bırakılacak biri de değil bence. Şut istatistiği zaten biliyodum(%47 3sayı yüzdesi) ama siz deyince merak edip toplamda kullandığı şut sayısına da baktım. Euroleague de maç başına ortalama 2kez dış atış denemiş(28maçta 57defa) ve yaklaşık (%47) ile isabet bulmuş. Güçlü, fizikli, sahada sağlam duran, asist yönü fena olmayan, ribaund katkısı yüksek güzel bi takım oyuncusu. Tabi herşeyden önce varolan belirsizliklerin çözülmesi gerek ki bu transfer planlarına hayallerine dalabilelim ya da hiç dalmayalım :)
Yıkılmayan son kale Fenerbahçe...

Çevrimdışı ozgurr

• Üye
  • Yer: izmir/kuşadası
    • @ozgurr2002
« Yanıtla #4598 : 26 Mayıs 2020, 18:36:59 »
dikkatinizi çekmek isterim %47 bir şutör için muazzam bir üçlük yüzdesi. gerçi  çok şut kullanmadığından göz ardı edilebilir ama.

CanCan

• Ziyaretçi
« Yanıtla #4599 : 26 Mayıs 2020, 19:43:51 »
Walkup çok güçlü, bir pozisyonda bizim takoz Kalinic ile çarpışmıştı ve bizimki tren çarpmışa dönmüştü.

Çevrimdışı ayhan

• Üye
    • @ab_1907
« Yanıtla #4600 : 26 Mayıs 2020, 19:53:54 »
Eğer Sloukas giderse ikisi birden bile düşünülebilir, Grigonis gelecek vaadeden biri isim, oyunu okuması, aklıyla oynaması, Litvanya ekolünden gelen şutu ile bence ileride daha iyi yerlere gelebilecek potansiyelde. Walkup da bence kısa savunmasına bizim aradığımız sertliği getirebilir, kısalardan beklenen rübaund katkısını veriri ve hücum konusunda da kesinlikle sıfır değil.
Mevcut piyasada, De Colo num fa kendini bulacağını da düşünürsek kadroya önemli ilaveler olurlar.

Çevrimdışı Jason Bourne

• Üye
    • okanc14
« Yanıtla #4601 : 26 Mayıs 2020, 20:00:58 »
Aslında transfer konuşmak için çok erken.Koç'un durumu belli olmadan ne söylesek boş.Eğer koç kalırsa ki bence zor, yeni bir yapılanma olacaktır mutlaka, çünkü geçen sezon Anadolu Efes gibi  bireysel  kalitesi yüksek takımlara karşı çaresiz kalmıştık.

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
  • Yer: İstanbul/Kadıköy
    • Güzel Sok, Ark Apt Daire 2
« Yanıtla #4602 : 26 Mayıs 2020, 20:10:38 »
Fenerbahçe basketbol şubesi altyapı konusunda rezil bir durumda. Umutla beklediğimiz David Mutaf Amerika’ya gitmiş. Bu kulüp hayır kurumu mu? Amerika’ya oyuncu yetiştirmek midir bizim amacımız? Yazıklar olsun.

Rezil denemez elde tutamıyoruz Amerikada imkanlar daha fazla kaliteli üniversite sayısı çok fazla.Efesten daha fazla yerli oyuncu verdik oraya ne yapalım silah mı dayayalım oyunculara

Çevrimdışı unspoken_castle

• Üye
  • Yer: Ankara
    • unspoken_castle
« Yanıtla #4603 : 26 Mayıs 2020, 19:51:54 »

Walkup benim de çok beğendiğim bir oyuncu, fiziği Wanamaker, oyun zekası Bogdan’ı anımsatıyor, gerektiğinde 2-3 numaraya çekebilirsin, adam değişme savunmasında uzunun arkasında sağlam durur, uygun fiyata da alınabilir bu krizde..

Çevrimdışı Jason Bourne

• Üye
    • okanc14
« Yanıtla #4604 : 27 Mayıs 2020, 13:57:43 »
Walkup benim de çok beğendiğim bir oyuncu, fiziği Wanamaker, oyun zekası Bogdan’ı anımsatıyor, gerektiğinde 2-3 numaraya çekebilirsin, adam değişme savunmasında uzunun arkasında sağlam durur, uygun fiyata da alınabilir bu krizde..
Saras büyük ihtimalle kalıyormuş.