Gönderen Konu: Fenerbahçe | Basketbol Transfer Dosyası  (Okunma sayısı 2007302 defa)

agha ve 109 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı efeovic

• Üye
    • @efeerolus
Ynt: Fenerbahçe | Basketbol Transfer Dosyası
« Yanıtla #4695 : 24 Haziran 2020, 15:24:37 »
Bir haber daha.Gherardini’nin geleceği Saras’a bağlı biraz.1-2 gün içinde onun da geleceği belli olacak.Yerli antrenörler arasında favoriler Erdem Can ve Ertuğrul Erdoğan.

Çevrimdışı murat1971

• Üye
  • Yer: İstanbul
« Yanıtla #4696 : 24 Haziran 2020, 15:36:27 »
Aziz Yıldırım dönemini mumla arar oldum malesef .

Hiç aklımıza gelmeyen, başımıza geldi maalesef.

Çevrimdışı efeovic

• Üye
    • @efeerolus
« Yanıtla #4697 : 24 Haziran 2020, 16:59:13 »
Okuduğum başka bir haberde "Fenerbahçe önümüzdeki yıl Panathinaikos ve Olympiakos gibi play-off'u hedefleyecek ve buna göre koç hamlesi yapılacak.Takımın oyuncu bütçesinin 12 milyon euro civarında olması bekleniyor."deniyor.Yerli ve yabancı okuduğum bütün haberleri özetleyerek buraya aktarmaya çalışıyorum.Hareketli bir döneme girdik.Bekliyoruz bakalım.

Çevrimdışı Avanta

• Üye
  • Yer: Ankara
« Yanıtla #4698 : 24 Haziran 2020, 21:13:56 »
Bir haber daha.Gherardini’nin geleceği Saras’a bağlı biraz.1-2 gün içinde onun da geleceği belli olacak.Yerli antrenörler arasında favoriler Erdem Can ve Ertuğrul Erdoğan.

"Obradovic'in 1 sene süreyle takım çalıştırmama kararı aldığı aktarılırken efsane koçun yerine kimin geleceği ise şimdiden merak konusu oldu.

Bu konuda Obradovic, Ocak 2019'da Socrates dergisine verdiği röportajda emeklilik günlerini anlatırken şu ifadeleri kullanmıştı: "Bu yaştan sonra başka bir meslekte uzmanlaşmaya gücüm yok. Gençlerin önünü açmaya niyetliyim. Ne Partizan başkanlığı, ne de başka bir şey. Ailem, arkadaşlarım, ben ve bir kart destesi. Bittiğinde… Gerçekten bitsin istiyorum. Yazlıkta TV izlerken diyeyim ki…Ya bu Erdem Can… Ne deli adammış. Molalarda amma sinirli.”

https://spor.haber7.com/basketbol/haber/2988617-obradovic-yerine-onu-isaret-etmisti

Kral, Erdem Can'ı işaret etmiş bile. Bu arada, asistan koçumuz olarak 7 yıldır bizle beraber olan Josep Maria Izquierdo da tecrübeli ve kaliteli bir koç.

Yazılanlardan anladığım üzere çoğunluk olarak gönlümüzden Saras geçiyor lakin hem Zalgiris'te mutlu olduğunu söylemişti hem de onun gelmesi için şartların yeterli olup olmayacağı büyük soru işareti.

Çevrimiçi Scorpionur

• Üye
« Yanıtla #4699 : 24 Haziran 2020, 21:16:06 »
Eurohoops'un haberine göre Saras'la anlaşma konusunda büyük aşama kaydedilmiş

Çevrimdışı efeovic

• Üye
    • @efeerolus
« Yanıtla #4700 : 24 Haziran 2020, 22:27:41 »
Son cevabı bekleniyormuş Saras’ın.EuroLeague’de bir şekilde rekabetin içinde yer alan bir takım mı yoksa 10-18.sıralar arasında gezinen bir takım mı olacağız Saras’ın ağzından çıkacak tek kelimeye bağlı.Evet ya da Hayır.

hmetin

• Ziyaretçi
« Yanıtla #4701 : 24 Haziran 2020, 22:32:43 »
Son cevabı bekleniyormuş Saras’ın.EuroLeague’de bir şekilde rekabetin içinde yer alan bir takım mı yoksa 10-18.sıralar arasında gezinen bir takım mı olacağız Saras’ın ağzından çıkacak tek kelimeye bağlı.Evet ya da Hayır.
İnsallah Olumlu Cevap verir.Bu Yonetim Saras a 20M butce verir baskasına 5-6M dolar verebilir.

CanCan

• Ziyaretçi
« Yanıtla #4702 : 24 Haziran 2020, 23:02:41 »
Saras olmazsa yardımcı koçlardan biri başa gelmeli. Sarıca gibi sümsüğü yüreğim kaldırmaz...

Çevrimdışı Erdal Soner

• Üye
  • Yer: İzmir-İstanbul
« Yanıtla #4703 : 25 Haziran 2020, 02:32:35 »
Eğer De Colo-Datome-Vesely gibi büyük yıldızların çevresine bir kadro yapılacaksa bu 3 yıldızın saygı duyacağı bir isim şart koç olarak. Aylar evvel burda hepimiz ''Birgün Obra giderse Saras gelmeli'' diye düşünmüştük. Ben Saras dışında Sfairopoulos'u da çok beğenirim. Son senelerde kıçı başı dağıtan Maccabi'yi takım yaptı yeniden. Geçmişte de Oly ile çok iyiydi ama tabii boşta da değil.

Erdem Can benim için son ihtimâl. Saras olmuyorsa ancak o zaman fırsat verilmeli kendisine. Neticede 1 numara olmakla 2 numara olmak arasında çok fark var. Erdem Can keşke eli ayağı düzgün bir takımda 2 sezon falan 1 numara olsaydı da öyle gelseydi bize.

Çevrimdışı efeovic

• Üye
    • @efeerolus
« Yanıtla #4704 : 25 Haziran 2020, 12:55:30 »
Saras’ın bir kulağı da hayali olan Barcelona’da ama ihtimal düşük gibi gözüküyor çünkü Real ligde havlu atmaya yakın ve Barça şampiyonluğa doğru gidiyor.Fenerbahçe’nin mevcut total bütçesi ve imkanları da Zalgiris’ten daha iyi olduğu için gelme ihtimalinin beklenenden yüksek olduğu söyleniyor.Litvanyalı bir gazetecinin bilgileri bu yönde.

Çevrimdışı tembelhayvan

• Üye
    • @TembelHayvanTR
« Yanıtla #4705 : 25 Haziran 2020, 13:29:22 »
Ben Saras haberlerinin doğruluğuna inanamıyorum, tepki toplayan yönetim kaynaklı yalan haber olduğunu düşünüyorum.
Erdem Can'a oldukça düşük bütçeyle takım teslim edilmesi en mantıklı olan gibi görünüyor.
Ama bu yönetimden beklentim gidip Ufuk Sarıca, Orhun Ene gibi Fenerbahçe'ye de uzak biriyle anlaşmaları; çünkü basiretsizlik, iş bilmezlik, dünyadan bihaberlik bunu gerektirir.

Çevrimdışı efeovic

• Üye
    • @efeerolus
« Yanıtla #4706 : 25 Haziran 2020, 13:54:52 »
Haberin yönetim kaynaklı olduğunu sanmıyorum.Yönetime yakın kaynaklar değil Uğur Ozan Sulak duyurdu ilk,kendisi yurt dışı basınına baya hakim ve bağlantıları var.Aynı şekilde bugün Litvanyalı bir gazeteci de haberi kendi kaynaklarıyla paylaştı.Hatta Obradovic’in araya girip Saras’a kulüple ilgili olumlu şeyler söylediği haberi de düştü sabah.Bir görüşme olduğu aşikar ama ne olur birkaç güne öğreniriz.

Çevrimdışı south

• Üye
« Yanıtla #4707 : 25 Haziran 2020, 17:23:47 »
Bizi düşük bütçeye rağmen f4'e sokabilcek koçların başında Saras geliyor umarım o gelir.Saras olmazsa gönlümden Andrea Trinchieri geçiyor.Sanırım Partizan'dan ayrıldı.O da yine sınırlı bütçelerle iyi işler başarmış bir çok oyuncusunu NBA'e veya zirve el takımlarına göndermiş bi koç.Ama bir Türk koçun takımın başına getirilmesi halinde gerçekten bütçe düşebildiği kadar düşsün El'nin en düşük bütçeli takımını kuralım.Bana göre El seviyesinde Türkiye'de sadece tek bir koç var o da gelemez Fenerbahçe'ye.En azından şu baskete 30 milyon vermeseydik süper futbol takımı kurardık diyenler haklı mı haksız mı görmüş oluruz.

CanCan

• Ziyaretçi
« Yanıtla #4708 : 25 Haziran 2020, 18:11:38 »
En azından şu baskete 30 milyon vermeseydik süper futbol takımı kurardık diyenler haklı mı haksız mı görmüş oluruz.

Bu dediğini söyleyen gerizekalının önde gidenidir. "Ben hep 50 liralık mazot alıyorum" seviyesinde bir gerizekalılıktır bu  >:( Sponsor ve gelirler sonrası basketbola aktarılan para fındık fıstık parasıdır. O parayla futbol takımına ancak 2 tane yedek oyuncu alırsın.

Çevrimdışı constructor

• Üye
  • Yer: muğla
« Yanıtla #4709 : 25 Haziran 2020, 18:18:44 »
bu taraftara tekrar heyecan yaşatacak tek adam saras tır. başarılı olur olmaz bilmem. ayrıca maurizo giderse saras ta gelse bizden yakın zamanda bir cacık olmaz. basketbol kültürümüz maurizo oldukça belli bir seviyede gider. yoksa eskilerden bile beter oluruz.