Gönderen Konu: Fenerbahçe | Basketbol Transfer Dosyası  (Okunma sayısı 2006924 defa)

0 Üye ve 109 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı constructor

• Üye
  • Yer: muğla
Ynt: Fenerbahçe | Basketbol Transfer Dosyası
« Yanıtla #4725 : 29 Haziran 2020, 13:53:27 »
Maurizio Gherardini,2 yıl daha Fenerbahçe Beko’da.(via İsmail Şenol)
bu mükemmel bir haber, maurizo, bizim basketbol aklımız. o burada olduğu sürece basketbol aklımız hep üst düzeyde olacak. çok sevindim. tekrar bir umut doğdu basketbol için.

Çevrimdışı Ertan Ürkmez

• Üye
  • Yer: Macaristan
« Yanıtla #4726 : 29 Haziran 2020, 15:04:24 »
Bir halt bildiğim yok, yıl boyu oradan burdan duyduklarıma istinaden yazıyorum ve soruyorum. Sene boyunca yönetim ile Obradovic arasındaki temel sıkıntının Gerardini ve aldığı ücret olduğu yazılıp çizilmedi mi? Eğer bu konudaki rivayetler doğru ise şu anki konum, yani MG ile sözleşme yenileme durumu komik hatta trajikomik değil midir? Yani problem olan adam kalıyor, Obradovic gidiyor. Umarım bu yazdıklarımın hepsi yanlıştır...

Çevrimdışı Besim

• Üye
  • Yer: Londra
« Yanıtla #4727 : 29 Haziran 2020, 15:11:48 »
Bir halt bildiğim yok, yıl boyu oradan burdan duyduklarıma istinaden yazıyorum ve soruyorum. Sene boyunca yönetim ile Obradovic arasındaki temel sıkıntının Gerardini ve aldığı ücret olduğu yazılıp çizilmedi mi? Eğer bu konudaki rivayetler doğru ise şu anki konum, yani MG ile sözleşme yenileme durumu komik hatta trajikomik değil midir? Yani problem olan adam kalıyor, Obradovic gidiyor. Umarım bu yazdıklarımın hepsi yanlıştır...

Yazılanların yüzde 90'ı yalan ve boş oluyor.

Çevrimdışı constructor

• Üye
  • Yer: muğla
« Yanıtla #4728 : 29 Haziran 2020, 15:51:00 »
gerçekçi bir söylenti değil, çünkü yönetim için  problem maurizo değil toplam bütçeydi.  obra gidince bu sorun ortadan kalktı. maurizo da biraz yaklaşım göstermiştir sanıırm. sonuca bakalım, bu adam bizi, doğru hareket için doğru yönetimi yapar.

Çevrimdışı Ugur_aus

• Üye
  • Yer: Ankara
« Yanıtla #4729 : 29 Haziran 2020, 16:08:40 »
bence gherardinin kalmasi yonetimin paniklemesinden kaynaklanan acele ile alinmis dogru bir karar
« Son Düzenleme: 29 Haziran 2020, 16:12:17 Gönderen: Ugur_aus »

Çevrimdışı Ugur_aus

• Üye
  • Yer: Ankara
« Yanıtla #4730 : 29 Haziran 2020, 17:40:45 »
Trinchieri bayerne gitti

Çevrimdışı Kevin Rankin

• Üye
  • Yer: İzmir
« Yanıtla #4731 : 29 Haziran 2020, 20:23:22 »
Bu bizim icin olumlu birsey obradovicin ayrilisindan sonra ne kadar olumlu olunabilirse.

En azindan bir plan sunulmasaydi gerardini kalmazdi. Begenmeyenler olsa da takim icin olabilecek en iyi yonetici

Çevrimdışı mertnowitzki

• Üye
  • Yer: Milano-Lombardia
    • @anadol_mert
« Yanıtla #4732 : 29 Haziran 2020, 21:37:27 »
Gerçi bundan sonra transferin çok önemi yok ama Ulanovas’ı bize yazıyorlar
Son bir şarkı be...

Çevrimdışı Erdal Soner

• Üye
  • Yer: İzmir-İstanbul
« Yanıtla #4733 : 29 Haziran 2020, 21:52:35 »
MG kaldığına göre koçumuz kesin olarak yabancı olacak ve bence Saras başımıza geçecek.

Doğru yabancılarla iyi bir takım da kurarız ve F4 adayı oluruz. İyi düşünelim iyi olsun :)

Çevrimdışı akıllıdeli

• Üye
  • Yer: ankara
« Yanıtla #4734 : 29 Haziran 2020, 22:42:58 »
Saras haberleri düşmeye başladı... Ulanovas ta iyi oyuncudur, sertlik görürse kaçmaz tam bir savaşçı, kalinic yerine ilaç olur

Çevrimdışı İsmailÇelebi

• Üye
  • Yer: İstanbul
    • @Elebilso
« Yanıtla #4735 : 29 Haziran 2020, 23:35:39 »
Koçun gitmesi beni gerçekten çok üzdü ama eğer gerçekten kendi isteği ile biraktiysa ve murat murathanoglunun dedigi gibi partizana dönme gibi bir durumu olacaksa saygı duyarım hocama neticede bize yaşattıkları paha bicilmezdi . Saras ismide baya baya dillenmeye başladı açıkçası oda farklı bir heyecan verdi bi nevi kırılan duygularımı tamir etti diyebilirim evet burasi litvanya değil ama saras inda hikayesini bzimle yazmaya başlaması fikri hiç fena durmuyor çok acaip şeyler yasatabilir bize inşallah olur bari bir yerden yüzümüz gülsün gerçketen çok ihtiyacımız var buna

hmetin

• Ziyaretçi
« Yanıtla #4736 : 30 Haziran 2020, 01:54:21 »
Pardon ya bu saatten sonra transferler neden onemsiz olsun?Biz FB liyiz Alici Velici degiliz.
Gerardini icin medyada 1M USD alıyor haberleri yazılıyordu.Dogrudur yanlıstır bilemem ama dogru oldugunu varsayarsak bile en az %25 ile %50 arasında indirim yapılmıstır diye dusunuyorum.
Saras gelirse ki Tricheri gittigine gore tek aday ya da Strapulos da dusunulebilir eger Cuma ya kadar bize evet ya da hayır derse gelecegimiz sekillenir.

Velev ki Saras gelirse ne isteyecegi onemli ben olsam defalarca dedim De Colo,Datome,Vesely dısındakileri gonderirim.5 yabancı daha alırım Melih,Tarık,Ahmet yanına da 1-2 yerli ekler kadroyu olustururum.
FB SK o dandik salona sahip Barca dan cok daha iyi secenektir.

Çevrimdışı Erdal Soner

• Üye
  • Yer: İzmir-İstanbul
« Yanıtla #4737 : 30 Haziran 2020, 03:04:28 »
Scariolo ismini gördüm ki hiç sevmem bu jöleliyi. MG vatandaşı diye bu herifi getirmesin başımıza?

Çevrimdışı iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
« Yanıtla #4738 : 30 Haziran 2020, 13:30:54 »
Real Mickey'i gozden çıkarırsa hemen çökmek lazım.

Çevrimdışı bahadircevlik

• Üye
  • Yer: adana
« Yanıtla #4739 : 30 Haziran 2020, 14:09:22 »
Real Mickey'i gozden çıkarırsa hemen çökmek lazım.
)) çok güzel bir mesaj
Harcamayacağım günleri, onları uzatmaya çalışarak.
Kullanacağım her anını zamanın.