Gönderen Konu: Fenerbahçe | Basketbol Transfer Dosyası  (Okunma sayısı 2007302 defa)

agha ve 111 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı efeovic

• Üye
    • @efeerolus
Ynt: Fenerbahçe | Basketbol Transfer Dosyası
« Yanıtla #4740 : 30 Haziran 2020, 14:40:57 »
Saras’ın 15 Temmuz’a kadar opsiyonu bulunuyor,o tarihe kadar ayrılabilir yani.Ben 1 hafta içinde koç isminin 2-3 hafta içinde de takım kadrosunun netleşeceğini düşünüyorum.Umarım De Colo üzerine bir takım kurarız.Dağınık bir sezon geçirmesine rağmen sahip olduğumuz yeteneği unutmamak lazım.

Çevrimdışı sinanyucel

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Antalya/Alanya
    • sinanycl
« Yanıtla #4741 : 30 Haziran 2020, 15:11:05 »
Bazı yabancı kaynaklar(yunan ve litvanya) Saras'ın net durumunun 2-3güne belli olacağını yazmış. Bugün barcelona şampiyonluk maçında baskonia karşısında bi sürpriz yaşamazsa en azından Saras'ın barcelona hayali şimdilik rafa kalkacaktır. Görüşmelerin olumlu olduğunu belirtmiş bu yabancı haber kaynakları.
Yıkılmayan son kale Fenerbahçe...

Çevrimdışı Kubilay Can

• Üye
  • Yer: İstanbul
« Yanıtla #4742 : 30 Haziran 2020, 16:21:27 »
Saras gelirse eski öğrencisi Westermann'ın gitmesine engel olur mu acaba ? Neredeyse bütün yabancılar gidecek deniyor çünkü.

Çevrimdışı ETIRYAK

• Üye
  • Yer: Melbourne
« Yanıtla #4743 : 30 Haziran 2020, 16:46:27 »
Saras gelirse eski öğrencisi Westermann'ın gitmesine engel olur mu acaba ? Neredeyse bütün yabancılar gidecek deniyor çünkü.
Olmasa iyi olur
Pazardan pazara degil, ezele kadar ....

Çevrimdışı iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
« Yanıtla #4744 : 30 Haziran 2020, 17:38:53 »
Başta Virtus Bologna olmak üzere kendisiyle ilgili çıkan transfer dedikodularını duyduğunu ve EuroLeague’de olmayan bir takımda oynamak istemediğini belirten De Colo, “Dedikoduları gördüm. Kontratım devam ediyor. Hangi koçun ve oyuncuların takıma katılacağını görmeyi bekliyoruz aslında. Koç gelir gelmez durumla ilgili genel bir fikrimiz olacak. Maurizio ile sürekli iletişim hâlindeyim. Kulüp arayışını sürdürüyor, tanındık bir koç getirmeye çalışıyorlar. Saras olursa çok daha iyi olur. Ancak şu anda yapabileceğim pek bir şey yok, sadece haber bekliyorum” dedi.

Datome ile ilgili demek istediğim buydu. Ondan bekledigim de buydu. Cok zor bisiy anlatmaya çalıştım sanki :)  ama de colo söylemiş gerekeni.

Çevrimdışı iloturo

• Üye
« Yanıtla #4745 : 30 Haziran 2020, 20:40:16 »
Zizic real ile anlastiysa Mickey ayrılabilir.

Çevrimdışı Hakan Yaman

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Antalya
« Yanıtla #4746 : 30 Haziran 2020, 20:47:10 »
Devasa kontratında indirime gitmek istemeyen ve bu saatten sonra o parayı kimseden alamayacak De Colo için gayet mantıklı ve diplomatik bir açıklama... Bizden aldığını verecek bir kulüp çıkar umarım...

Bu arada, bu oyuncu kadrosundan giden hiçbir oyuncuya da üzülmüyorum. Sezonun ilk devresi -sanırım Efes veya Galatasaray mağlubiyetlerinin birisinin ardından- "koçun ipini çekiyorlar, onu tartışılır hâle getirip, futbol trollerinin kucağına atıyorlar!" demiştim ki, yaptılar, ettiler. Bilerek veya bilmeyerek... İsteyerek veya istemeden...

Vesely dahil, hangisi giderse gitsin umurumda değil. Yollarının açık veya kapalı olması, başarılı ya da başarısız olmaları da... Hatta geçen sezon yaşananlarda payı olan hepsinin burnunun sürtülmesini, bizde geçirdikleri günleri sümüklerini çekerek hatırlamalarını da içten içe çok istiyorum.

Not: Tamamen duygusal bir mesajdır. Subjektiftir. Kimseden de böyle bir tavır beklemiyorum. Doğru veya yanlışında değilim. Hissettiklerim budur. Bu kadro benim için "ölü" hükmündedir. Toprağı bol olsun demek bile gelmiyor içimden.

Madem yeni bir yola girildi, sıfırdan başlayalım.

Çevrimdışı iloturo

• Üye
« Yanıtla #4747 : 30 Haziran 2020, 22:53:58 »
Barca kaybetti. Baskonia şampiyon. Bakalım saras isi ne olacak

Çevrimdışı efeovic

• Üye
    • @efeerolus
« Yanıtla #4748 : 30 Haziran 2020, 23:00:10 »
Şaka gibi gerçekten.Kulübümüze yakışan bir durum oldu,şaşırtmadık yine.

Çevrimdışı badboys

• Üye
  • Detroit Pistons-Fenerbahçe
« Yanıtla #4749 : 30 Haziran 2020, 23:19:08 »
Devasa kontratında indirime gitmek istemeyen ve bu saatten sonra o parayı kimseden alamayacak De Colo için gayet mantıklı ve diplomatik bir açıklama... Bizden aldığını verecek bir kulüp çıkar umarım...

Bu arada, bu oyuncu kadrosundan giden hiçbir oyuncuya da üzülmüyorum. Sezonun ilk devresi -sanırım Efes veya Galatasaray mağlubiyetlerinin birisinin ardından- "koçun ipini çekiyorlar, onu tartışılır hâle getirip, futbol trollerinin kucağına atıyorlar!" demiştim ki, yaptılar, ettiler. Bilerek veya bilmeyerek... İsteyerek veya istemeden...

Vesely dahil, hangisi giderse gitsin umurumda değil. Yollarının açık veya kapalı olması, başarılı ya da başarısız olmaları da... Hatta geçen sezon yaşananlarda payı olan hepsinin burnunun sürtülmesini, bizde geçirdikleri günleri sümüklerini çekerek hatırlamalarını da içten içe çok istiyorum.

Not: Tamamen duygusal bir mesajdır. Subjektiftir. Kimseden de böyle bir tavır beklemiyorum. Doğru veya yanlışında değilim. Hissettiklerim budur. Bu kadro benim için "ölü" hükmündedir. Toprağı bol olsun demek bile gelmiyor içimden.

Madem yeni bir yola girildi, sıfırdan başlayalım.
Tüm düşüncelerimi içeren bir yorum olmuş.Obradoviç'in gitmesine sebep olan herkes bunun hesabını verecek zaten.
Vesely,De Colo gibi maaş yükü fazla olup,bu maaşa göre yetersiz performans gösteren herkes gidebilir.
Saras'ın Obradovic winnerliğini sürdürmesi ya da onun yerini alması mümkün değil ama en azından Obradoviç ile az bile olsa oluşturduğumuz yapıyı ve temelleri Saras ile devam ettirme şansımız olabilir.
Bir ekol oluşturmak,benim için 1 tane şampiyonluk kazanıp kaybolup gitmekten daha değerlidir.Saras'ı kesinlikle takımın başına getirmemiz gerek.
Altyapıdan oyuncu çıksa diyeceğim ama.... Obradovic bile hiçbirini adam edemediyse,gelen her hocanın işi çok zor.

Son olarak,koç umarım bir sene dinlendikten sonra Partizan ile kariyerinin son Euroleague sezonlarını başarılı bir şekilde geçirir.
Son yılda oluşan kadroda büyük bir kimya sorunu oluştu ama kim bilebilirdi ki bu hale geleceğimizi.
FENERBAHÇE

hmetin

• Ziyaretçi
« Yanıtla #4750 : 30 Haziran 2020, 23:23:47 »
Obra Barca ya gitmezse cok sasiririm.

mitch smith

• Ziyaretçi
« Yanıtla #4751 : 30 Haziran 2020, 23:24:39 »
ulan bir adamın hiçbir işi mi rast gitmez (ali koç)... amk pesiç denen mal şu kadroyla baskoniaya şampiyonluk kaptırdı. saras muhtemelen barcaya gider
« Son Düzenleme: 30 Haziran 2020, 23:29:55 Gönderen: mitch smith »

hmetin

• Ziyaretçi
« Yanıtla #4752 : 30 Haziran 2020, 23:37:28 »
Ruya Loser takım kaybetmis.Simdi Saras bu hem loser hem de boktan salonu olan Barca ya gider.

Haydi Barca yap bir guzellik bas parayı al Obrayı biz de Sarası alalım.
« Son Düzenleme: 01 Temmuz 2020, 00:21:41 Gönderen: hmetin »

Çevrimdışı ETIRYAK

• Üye
  • Yer: Melbourne
« Yanıtla #4753 : 01 Temmuz 2020, 06:58:03 »
Obra Barca ya gitmezse cok sasiririm.

Bende giderse sasiririm.... Adam daha ayni ulkede rekabet icindeki diger takima gitmemeye calistigini soylemisti zaten bir roportajinda. Daha once Real'i calistirdigindan bence cok olasi degil.

Ayrica bu sene dinlenecegini acikladiktan sonra hic olasi degil....
« Son Düzenleme: 01 Temmuz 2020, 07:00:37 Gönderen: ETIRYAK »
Pazardan pazara degil, ezele kadar ....

Çevrimdışı Ero1907

• Üye
« Yanıtla #4754 : 01 Temmuz 2020, 10:38:06 »
Herkese merhabalar,aranıza yeni katılmış bulunmaktayım uzun süredir takip ediyordum sizleri. :)
Sportandodan emiliano carchia ile instagram uzerinden konuştum Jasikevicius için barca yada biz soruma bize geliceğini fakat bunun kendi düşüncesi olduğunu söyledi.