Gönderen Konu: Fenerbahçe | Basketbol Transfer Dosyası  (Okunma sayısı 2007366 defa)

Scorpionur, Ertan Ürkmez ve 119 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimiçi sinanyucel

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Antalya/Alanya
    • sinanycl
Ynt: Fenerbahçe | Basketbol Transfer Dosyası
« Yanıtla #4845 : 03 Temmuz 2020, 18:06:33 »
Bizimle ismi anılan Prepelic valencia ile anlaşmış.
Yıkılmayan son kale Fenerbahçe...

Çevrimdışı mertnowitzki

• Üye
  • Yer: Milano-Lombardia
    • @anadol_mert
« Yanıtla #4846 : 03 Temmuz 2020, 18:21:16 »
Bu sezondan kimse hiçbir beklentide bulunmasın bence. Kokoskov NBA sezonu bitmeden İstanbula gelmeyecek, hala yardımcı koç olarak görevinin başında. Bu da transferler olsa bile çok geç bir tarihte olacağı anlamına gelmiyor mu? O tarihe kadar orta seviye adamlar bile kapılmış olur. Kokoskov Istanbula gelirken beraberinde elden ayaktan düşmüş bir kaç ismi getirir. İlk sezon böyle geçer ama ikinci sezonunda daha iddialı olabiliriz.
« Son Düzenleme: 03 Temmuz 2020, 18:24:22 Gönderen: mertnowitzki »
Son bir şarkı be...

Çevrimdışı constructor

• Üye
  • Yer: muğla
« Yanıtla #4847 : 03 Temmuz 2020, 18:27:32 »
bizimle bir oyuncunun anılması meselesini yazalı epey oldu, takımın koçu belli değil, genel menejerin kalıp kalmayacağı net değil, farklı oyuncularla ilgilendiğimiz yazıyor, hepsi hikaye.  hem maurizo hem igor la durumlar netleşti. ama bundan sonra yazılanları takip etmek lazım. ben maurizio nun tecrübesine güveniyorum ve ona çok inanıyorum. igor a  gelince  onu başlangıçta tartmanın en iyi yolu nasıl oyuncular seçecek, ona bakmak lazım, set oyunu mu, tempoulu oyun mu? skora yönelik mi? savunmaya yönelik mi? yoksa obra babam, gibi her ikisi de mi? göreceğiz. ilk not, oyuncu seçimi, sonrasında oyun tercihi, bakalım. göreceğiz.

Çevrimdışı Ero1907

• Üye
  • Yer: İstanbul
« Yanıtla #4848 : 03 Temmuz 2020, 18:42:22 »
Prepelic valencia olduğuna göre yüksek ihtimal marinkovic bize olucak.

Çevrimiçi sinanyucel

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Antalya/Alanya
    • sinanycl
« Yanıtla #4849 : 03 Temmuz 2020, 18:47:03 »
Kokoşkovun istanbula gelip yeni sezon planlamasına katılmasına gerek yok ki. Obradovicte 7 sene boyunca yeni sezon transfer planlama sürecini sırbistandan yönetti her yaz, maurizio gerekli görüşmeleri yaptı oyuncularla. Muhtemelen çoktan gherardini ve kokoşkov arasında yeni sezon planlamaları gidecek kalacaklar üzerine hesaplar başlamıştır. Muhtemelen gelecek hafta ile birlikte transfer haberleri yavaş yavaş gelmeye başlar. Ayrıca bi mucize olmazsa sacramentonun bu sezonluk nba macerası ağustos ortasında bitecek, playofflara kalmaları pek mümkün durmuyo. yani yeni sezon hazırlıkları için istanbula gelmesi sorun olmayacaktır nba sezon bitiminin ardından.
Yıkılmayan son kale Fenerbahçe...

Çevrimdışı ayhançınar

• Üye
  • Yer: izmir
« Yanıtla #4850 : 03 Temmuz 2020, 19:17:51 »
Olursa Jordan Mickey'in çok iyi faydalı bir transfer olacağını düşünüyorum. Aynı şekilde Klemen Prepelic. (Valencia ile anlaştı deniliyor ama )
« Son Düzenleme: 03 Temmuz 2020, 19:18:39 Gönderen: ayhançınar »

CanCan

• Ziyaretçi
« Yanıtla #4851 : 03 Temmuz 2020, 19:34:39 »
NBA tarihinin ilk ve tek Avrupa doğumlu head coachu Kokoskov ile Saras'ı hiçbir platformda karşılaştırmam. Kokoskov'un Avrupa Şampiyonluğunu konuşmaya bile gerek yok...

Bence Obra sonrası ilk hedefimiz direkt Kokoskov idi. Saras gündeme gelince hedefimizi belli etmemek için ses etmedik. Zira bence Saras'ın Barca'ya gideceği kesindi.

Transferler konusunda elimizdeki yabancılar, yerliler ve gençler dışında Kokoskov'un birkaç NBA çıkışlı takviyesi ile devam edeceğimizi tahmin ediyorum. Elbette yabancılardan göndereceklerimiz olacaktır. Özellikle Phoenix ve Sacramento'da veya g-league takımlarında oynamış oyuncular radarımızda olacaktır.

Çevrimdışı Ero1907

• Üye
« Yanıtla #4852 : 03 Temmuz 2020, 20:14:36 »
Ben 1 numara mevkisine iyi bir Amerikalı gelmesini istiyorum.ayrıca eger marinkovic gelicek ise marinkovic>prepelic derim.

Çevrimdışı Ero1907

• Üye
« Yanıtla #4853 : 03 Temmuz 2020, 20:17:58 »
Westerman/amerikalı guard
De colo/marinkovic
Ulanovas/?
Gill/mickey
Vesely/?

Çevrimdışı murat1971

• Üye
« Yanıtla #4854 : 03 Temmuz 2020, 21:31:02 »
De Colo kesinlikle kalmalı. Sloukas ın yerine (kesinlikle buy out alınmadan gönderilmemeli) delici ve kolay adam geçen, baskıdan yılmayan sert bir amerikalı Guard bulunmalı.

Çevrimdışı Ero1907

• Üye
« Yanıtla #4855 : 03 Temmuz 2020, 21:51:31 »
De Colo kesinlikle kalmalı. Sloukas ın yerine (kesinlikle buy out alınmadan gönderilmemeli) delici ve kolay adam geçen, baskıdan yılmayan sert bir amerikalı Guard bulunmalı.
Ben buy out alınacağını pek sanmıyorum yüklü kontratından çıksak yeterli bence

Çevrimdışı Civa

• Üye
  • Yer: Usa
  • Arif
    • twitter.com/arifcakir13
« Yanıtla #4856 : 03 Temmuz 2020, 23:28:34 »
Ben buy out alınacağını pek sanmıyorum yüklü kontratından çıksak yeterli bence
6 aydır maaşlar ödenemediği için tüm oyuncuların serbest olduğu, istedikleri zaman gidebileceklerini okumuştum, üste para kaptırmayalım da, buyout almasak da olur.
« Son Düzenleme: 03 Temmuz 2020, 23:29:09 Gönderen: Civa »

Çevrimdışı efeovic

• Üye
    • @efeerolus
« Yanıtla #4857 : 04 Temmuz 2020, 00:13:21 »
Fenerbahçe Beko,Vanja Marinkovic’e resmi teklif yaptı.(via Yağız Sabuncuoğlu)

Çevrimiçi iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
« Yanıtla #4858 : 04 Temmuz 2020, 00:19:30 »
Eldeki sözleşmeli oyuncularin hepsi bedavaya gidiyor ama biz de gidip sözleşmeli isimleri buy out ödeyerek almaya çalışıyoruz. Ne güzel işler.

Çevrimdışı Ero1907

• Üye
« Yanıtla #4859 : 04 Temmuz 2020, 00:38:48 »
Eldeki sözleşmeli oyuncularin hepsi bedavaya gidiyor ama biz de gidip sözleşmeli isimleri buy out ödeyerek almaya çalışıyoruz. Ne güzel işler.
Bence bizim hatamız misal marinkovic maksimum 500 600 bin euro kazanırken biz sloukas a minimum 3 4 katı para oduyoruz oyuzden 200 300 bin euro buy out bence ödenebilir seviyede.Sloukas a o parayı zaten güncel piyasada kimse odemeyecekken üstüne buy out almamız bence imkansız bir istek olur