Gönderen Konu: Fenerbahçe | Basketbol Transfer Dosyası  (Okunma sayısı 2007522 defa)

hitmen ve 106 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

mirinkirin

• Ziyaretçi
Ynt: Fenerbahçe | Basketbol Transfer Dosyası
« Yanıtla #4935 : 07 Temmuz 2020, 06:13:35 »
Biz 5 yıldır üst üste final four oynayan Fnerbahçeyiz. Gelişime açık oyuncu değil, gelişmiş oyuncu lazım bize.

gelişmiş oyuncu 1,5M+ ile gelir (lauvergne 1,7), gelişime açık olanıysa 500-600K ya bağlarsın (jekiri)

Çevrimdışı murat1971

• Üye
  • Yer: İstanbul
« Yanıtla #4936 : 07 Temmuz 2020, 07:26:11 »
gelişmiş oyuncu 1,5M+ ile gelir (lauvergne 1,7), gelişime açık olanıysa 500-600K ya bağlarsın (jekiri)
5 tane 1. sınıf oyuncun olur, diğerlerini gelişime açık oyuncu olarak riske atabikirsin. Ama bizim şu an elimizde 1. sınıf olarak sadece Vesely ve De Colo (Sloukas ta sayılabilir) var. Bunları da elimizde tutabileceğimiz şüpheli.  Sloukas her ne kadar hep 1. sınıf guardlar arasında sayılsa da, oyun stili olarak hiç haz ettiğim oyuncu değil. Tam bir fren.
Amacın euroleague takımı değil, eurocup takımı olmaksa, Pierre lüks bile sayılır.

Çevrimdışı Erdal Soner

• Üye
  • Yer: İzmir-İstanbul
« Yanıtla #4937 : 07 Temmuz 2020, 08:50:18 »
Gelişime açık demişsiniz de Dyshawn 27 yaşında, bu yaştan sonra neyi gelişecek anlamadım ben.

İzlemeden bir şey demek istemem ama kalite seviyesi Dyshawn seviyesinde olacaksa işimiz çok zor olur. Yine de bi görelim bakalım et mi balık mı tavuk mu.

Çevrimdışı ayhan

• Üye
    • @ab_1907
« Yanıtla #4938 : 07 Temmuz 2020, 08:58:45 »
şut mekaniği ne kadar kötü? misal, kalinic kadar mı kötü?
Videosunu seyret görürsün :)

Çevrimdışı murat1971

• Üye
« Yanıtla #4939 : 07 Temmuz 2020, 09:35:02 »
Gelişime açık demişsiniz de Dyshawn 27 yaşında, bu yaştan sonra neyi gelişecek anlamadım ben.

İzlemeden bir şey demek istemem ama kalite seviyesi Dyshawn seviyesinde olacaksa işimiz çok zor olur. Yine de bi görelim bakalım et mi balık mı tavuk mu.
Ali Koç vegan çıktı :)))

Çevrimdışı hangul

• Üye
  • Yer: Ankara
« Yanıtla #4940 : 07 Temmuz 2020, 09:51:50 »
Videosunu seyret görürsün :)

Kolejdeyken oynadığı maçlarda şut stilinde sıkıntı yok aslında. Şu an pek parlak görünmüyor, onda haklısınız. Fiziksel kuvvetlenmeye paralel şekilde şut mekaniğini de koruyabilir miydi, ya da tekrar eski şut mekaniğini geri kazanabilir mi göreceğiz. 2 ay salondan çıkmayıp, Nunnaly gibi şut atmaya başlasa tadından yenmez tabi:)

Çevrimdışı bahadircevlik

• Üye
  • Yer: adana
« Yanıtla #4941 : 07 Temmuz 2020, 10:21:32 »
Takım transfer etmiş destekleriz elbette. gece saat 3 te forumdan öğrendim transferi tabi hemen videoya baktım, yukarıda bir arkadaş demiş transferde seviyemiz buysa işimiz zor diye. Aynen katılıyorum, şimdi obra olsaydı derdim ki kesin bir bildiği vardır, e o da yok artık. 27 yaşındaki adamın gelişimini görmeyi umacak hale geldiysek vay gele halimize
Harcamayacağım günleri, onları uzatmaya çalışarak.
Kullanacağım her anını zamanın.

Çevrimdışı Afgan

• Üye
  • Yer: Afganistan
« Yanıtla #4942 : 07 Temmuz 2020, 11:28:57 »
Şu transferin elle tutulur tarafını birileri biraz abartarak yazsin rica ederim, içimizi kaplayan hüznü biraz dağıtmak için bu lazim

Çevrimdışı murat1971

• Üye
« Yanıtla #4943 : 07 Temmuz 2020, 12:23:03 »
Şu transferin elle tutulur tarafını birileri biraz abartarak yazsin rica ederim, içimizi kaplayan hüznü biraz dağıtmak için bu lazim

https://www.youtube.com/watch?v=5HuBaw-sY64
 İzle ve karar ver.

Çevrimiçi sinanyucel

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Antalya/Alanya
    • sinanycl
« Yanıtla #4944 : 07 Temmuz 2020, 13:19:14 »
Nikos Varlas'ın haberine göre De Colo ve Vesely takımda kalıyor. Sloukas'ın durumu belirsizliğini koruyormuş. Ben de kendi kendime kafamda kadro yaparken şu gelse bu gitse gibilerinden, umarım Vesely ve De Colo'yu tutabilir ve onların üzerine bi takım kurarız diyodum. Sanırım gidişat o yönde olacak.

Ekstra olarak sportando dan emiliano da westermann da kalıyo diye haber girdi az önce.
« Son Düzenleme: 07 Temmuz 2020, 14:29:52 Gönderen: sinanyucel »
Yıkılmayan son kale Fenerbahçe...

Çevrimdışı akıllıdeli

• Üye
  • Yer: ankara
« Yanıtla #4945 : 07 Temmuz 2020, 13:39:30 »
https://www.youtube.com/watch?v=5HuBaw-sY64
 İzle ve karar ver.
Teşekkürler, eh iste diyelim.. şut yüzdesi fena değil gibi ama ayaklari yavas mi bana mi öyle geldi, boyuda 4 e göre kısa gibi gill i tercih ederdim açıkçası.. scola bile daha hızlı geldi  ::)

Çevrimdışı pikenrol

• Üye
« Yanıtla #4946 : 07 Temmuz 2020, 13:47:32 »
yüksek maaşlı 6-7 tane üst düzey oyuncu etrafında vasat oyunculardan kurulu kadronun yarattığı sorunları 2 yılda gördük.
bana kalırsa bu zamana dek sahip olduğumuz en iyi ve en geniş kadro, belgrad f4 sezonu kadromuzdu.
onda da thompson'dan alamadığımız katkı yüzünden finalde kaybettik.
de colo ile vesely'nin kesinlikle kalacağı haberleri çıkmış.
olumlu buluyorum açıkçası.
vesely ile de colo etrafında görev adamlarıyla f4 yapmak mümkün olur.
sloukas ile westermann'dan kurtulmak mümkün olsa çok rahat ederiz.

xxx - xxx
de colo - melih
xxx - pierre
xxx - xxx
vesely - ahmet

pierre bence gherardini'nin fiyaskolarına bir eklenti daha olacaktır.
bu bağlamda westermann'dan kurtulup, 1-2 numarada katkı verecek yedek guard almak çok mühim.
westermann kalır da 1-2-3 yedeklerimiz westermann-melih-pierre olursa sezon daha başlamadan biter.
bu yedeklerle 10-14 arası yer ediniriz en fazla.
pierre yerine nunnally olsa, westermann yerine de düzgün biri gelmiş olsa f4 çok uzak bir hedef olmaz derdim örneğin.
pierre katkı versin diye dua etmekten başka yapacak bir şey yok şu an.
işimiz biraz duaya kalmış gibi...
gherardini'nin yapacağı transferlere inancım sıfır ama bekleyip görelim.
30 milyon euro bütçe ile 6 kişilik rotasyon kurabilen adam 15 milyon euro ile ne yapar göreceğiz...

Iskender sen yaşıyor muydun :)

nefes alıyorum abi arada. :)

Çevrimdışı ETIRYAK

• Üye
  • Yer: Melbourne
« Yanıtla #4947 : 07 Temmuz 2020, 14:11:10 »
Teşekkürler, eh iste diyelim.. şut yüzdesi fena değil gibi ama ayaklari yavas mi bana mi öyle geldi, boyuda 4 e göre kısa gibi gill i tercih ederdim açıkçası.. scola bile daha hızlı geldi  ::)

Zaten aslen 3 numara Euroleague icin 4 de dusunemiyorum. Belki ara ara 4 kisaya donulurse...
Pazardan pazara degil, ezele kadar ....

Çevrimiçi sinanyucel

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Antalya/Alanya
    • sinanycl
« Yanıtla #4948 : 07 Temmuz 2020, 14:27:42 »
Sloukas işinin uzamasındaki sebep bonservis alabilmekmiş. Ama kesin olarak gidecekmiş bazı özel ailevi sorunları da varmış sanırım ablasıyla ilgiliymiş.

Geçen gün m.murathanoğlu youtube yayınında da söyledi geçen ay ödemeler yapıldıktan sonra oyuncular borçsuzdur kağıdına imza atmış. O yüzden bonservis talep etme hakkımız varmış sloukastan.

Datome konusunda ise daha pandemi döneminin ilk zamanları datome yönetime özel ricada bulunmuş ben size kalan borçlarda anlayış gösteriyim siz de sezon sonu benim armaniye gidişimde kolaylık sağlayın demiş. Datome o yüzden çabucak gitmiş. Gitmesinin sebebi de Obradovic gitti hemen kaçtı değil adam çok önceden ülkesine döneceğini kulube iletmiş Obradovic kalsa da gidecekmiş. Güzel bi youtube yayınıydı geçen haftaSonu oldu, 1saat boyunca biçok şey hakkında konuştu murat murathanoğlu bu yayında. Merak edenlerin izlemesini öneririm oyuncuların durumu, Obradovic ve Kokoskov hakkında haberler vs güzel keyifli bi yayındı.
« Son Düzenleme: 07 Temmuz 2020, 14:30:52 Gönderen: sinanyucel »
Yıkılmayan son kale Fenerbahçe...

Çevrimdışı Ero1907

• Üye
« Yanıtla #4949 : 07 Temmuz 2020, 14:33:06 »
Zaten aslen 3 numara Euroleague icin 4 de dusunemiyorum. Belki ara ara 4 kisaya donulurse...
Forumdaki yorumları okuyunca sanki pierre ana rotasyona alınmış bir oyuncu havası var.
Bence şu şekilde olucak kadro.

??/westerman/boby
De colo/???/melih
??/pierre
??/???
Vesely/??/Ahmet

Soru işaretleri yerine gelicek oyunculardan de colo yanına gelicek olan oyuncu ve 4 numaraya gelicek 1 tane oyuncunun pierre tarzı maliyeti düşük olup.
1 tane iyi bir guard amerikalı.
3 numaraya pierre önüne lucic.
4 numaraya anthony gill
5 numarayada tonye jekiri.

Geri kalan 4 numara backup ve 2 numara backup suprız amerikalılar olabilir.
« Son Düzenleme: 07 Temmuz 2020, 14:33:40 Gönderen: Ero1907 »