Gönderen Konu: Fenerbahçe | Basketbol Transfer Dosyası  (Okunma sayısı 2006611 defa)

0 Üye ve 111 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Ero1907

• Üye
  • Yer: İstanbul
Ynt: Fenerbahçe | Basketbol Transfer Dosyası
« Yanıtla #5025 : 08 Temmuz 2020, 20:50:06 »
De Colo ve Vesely elde tutulmalı. Yeni transferler daha net oyuncular olmalı.Bunlardan biri mutlaka Luke Sikma olmalı. Hızlı, rahat adam geçebilen, iyi penetre eden Mike James veya Larkin gibi bir point guard bulunmalı. Shengelia zorlanmalı. Blok tehdidi olan uzun ve size lı bir 5 numara Amerikalı bulunmalı. (Udoh gibi)

Abi shengelia işi imkansız cska bitirdi o işi onlarla oyuncu yarışına girme şansımız yok.
Udoh etkisi yaratıcak jekiridir ve düşük kontrata bence kesin gidicez jekiriye içime doğuyor.

Çevrimdışı emrebbr

• Üye
  • Yer: bursa
« Yanıtla #5026 : 08 Temmuz 2020, 21:07:00 »
bence transferde çok iyi gidiyoruz çünkü büyük yıldızlarla biz iyi oynayamıyoruz ama bir üst seviyeye cıkabilecek oyuncuları parlatarak basarılı olduk.Mesela udoh bogdan vesely bize gelmeden değil geldikten sonra avrupanın mevkilerinde en iyi oyuncuları oldu, insallah vesely ve de colo liderlik yapar bu takıma

Çevrimdışı friend-chip

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: İzmir
  • Kitap okumuyorsanız tartışmayalım..!
    • i_dnmz
« Yanıtla #5027 : 08 Temmuz 2020, 21:42:43 »
Shengelia henüz imzalamadıysa kaçırılmamalı. Tam bizim ihtiyacımız olan bir adam. Hadi MG Shengelia yı getir bize.
Üstad, adamların verdiği buy out fiyatına biz 2 transfer yapıyoruz, adamın maaşı açıkta kalıyor. Çok zorlamayalım, basur yapar... 😉
PG Calathes / SG Wilbekin / SF Tarık / PF Hayes / C Motley
PG Mrsic / SG Bogdanović / SF Datome / PF Mirsad / C Vesely
PG Parker / SG Ginóbili / SF Kukoč / PF Nowitzki / C Sabonis

Çevrimdışı murat1971

• Üye
« Yanıtla #5028 : 08 Temmuz 2020, 21:52:24 »
bence transferde çok iyi gidiyoruz çünkü büyük yıldızlarla biz iyi oynayamıyoruz ama bir üst seviyeye cıkabilecek oyuncuları parlatarak basarılı olduk.Mesela udoh bogdan vesely bize gelmeden değil geldikten sonra avrupanın mevkilerinde en iyi oyuncuları oldu, insallah vesely ve de colo liderlik yapar bu takıma
Haklısın bu adamlar NBA de de kara kaş, kara gözleri için draft edilmiişti zaten. (2011 draftı 1. tur 6. sıra) Bogdanovic de zaten bize gelmeden önce 2014 yılında draft edilmişti. Udoh ta NBA de oynuyordu. Hepsi yıldız oyuncu idiler.
« Son Düzenleme: 08 Temmuz 2020, 22:00:09 Gönderen: murat1971 »

Çevrimdışı ayhan

• Üye
    • @ab_1907
« Yanıtla #5029 : 08 Temmuz 2020, 22:27:08 »
Lauverne yerine dunston,  Derrick yerine singleton, nunnaly yada kalinic yerine de jamesi istemezdin yani.

Bu şekilde sormak soruyu adil değil ama. Lovern yade Willams yerine dendiğinde alacağın cevap belli. Bu sekilde kimi önersen isteriz tabiki. Ama bir 5 bir 4 iste dersen onkar gelmez ilk 4-5 sirada aklima.
James i Kalinic yerine istemezdim ayrı. 

Çevrimdışı ayhan

• Üye
    • @ab_1907
« Yanıtla #5030 : 08 Temmuz 2020, 22:32:45 »
De Colo ve Vesely elde tutulmalı. Yeni transferler daha net oyuncular olmalı.Bunlardan biri mutlaka Luke Sikma olmalı. Hızlı, rahat adam geçebilen, iyi penetre eden Mike James veya Larkin gibi bir point guard bulunmalı. Shengelia zorlanmalı. Blok tehdidi olan uzun ve size lı bir 5 numara Amerikalı bulunmalı. (Udoh gibi)

Abi başka ne kaldı  :)
Bu kadro hangi takımda var ?

Çevrimdışı murat1971

• Üye
« Yanıtla #5031 : 08 Temmuz 2020, 22:43:44 »
Abi başka ne kaldı  :)
Bu kadro hangi takımda var ?
Aksi taktirde 12-18. lik arası oynarız euroleque te.

Çevrimdışı iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
« Yanıtla #5032 : 08 Temmuz 2020, 22:57:54 »
Bu şekilde sormak soruyu adil değil ama. Lovern yade Willams yerine dendiğinde alacağın cevap belli. Bu sekilde kimi önersen isteriz tabiki. Ama bir 5 bir 4 iste dersen onkar gelmez ilk 4-5 sirada aklima.
James i Kalinic yerine istemezdim ayrı.
Baska alternatiflerden bahsetmiyoruz ki? Efesten takima kimseyi istemem dedin. Bu ifade bizim takimdakiler daha iyi ki onlardan kimseyi istemezsin anlami çıkarır. Ben de örnek verdim. james kalinic tercihtir ama james çok daha kaliteli bir oyuncu bana göre. Kalinic kimi zaman güzel katkılar verdi. Çoğu zaman kabız etti ama kalitesi hiç bir zaman üst düzey olmadi. Zaten maccabi falan denmiş ama üst düzey takımların hangisi ne yapsın  kalinici. Maccabiye giderse de büyük başarı onun için.

Çevrimdışı ayhan

• Üye
    • @ab_1907
« Yanıtla #5033 : 08 Temmuz 2020, 23:11:14 »
Baska alternatiflerden bahsetmiyoruz ki? Efesten takima kimseyi istemem dedin. Bu ifade bizim takimdakiler daha iyi ki onlardan kimseyi istemezsin anlami çıkarır. Ben de örnek verdim. james kalinic tercihtir ama james çok daha kaliteli bir oyuncu bana göre. Kalinic kimi zaman güzel katkılar verdi. Çoğu zaman kabız etti ama kalitesi hiç bir zaman üst düzey olmadi. Zaten maccabi falan denmiş ama üst düzey takımların hangisi ne yapsın  kalinici. Maccabiye giderse de büyük başarı onun için.

Oyle kıyaslarsak da Dunston, Vesely nin yerine olmayacağı icin gene istemem. Yada bizde olsa Pleiss daha mi iyi okurdu Lovern den emin olamadım.
Singleton kesin Willams dan daha faydalı olurdu ama.

Çevrimdışı akıllıdeli

• Üye
  • Yer: ankara
« Yanıtla #5034 : 08 Temmuz 2020, 23:12:16 »
Aksi taktirde 12-18. lik arası oynarız euroleque te.
Bu kadar karamsar olmayin, tamam bir barca, cska değil ama zenit veya valencia dan da iyi kadro kuruluyor

Çevrimdışı murat1971

• Üye
« Yanıtla #5035 : 08 Temmuz 2020, 23:24:03 »
Bu kadar karamsar olmayin, tamam bir barca, cska değil ama zenit veya valencia dan da iyi kadro kuruluyor
Ben de o nedenle dedim zaten 12-18 arası diye. :))

mitch smith

• Ziyaretçi
« Yanıtla #5036 : 08 Temmuz 2020, 23:28:53 »
kukoskovun şapkadan tavşan çıkarması gerekecek

Çevrimdışı akıllıdeli

• Üye
  • Yer: ankara
« Yanıtla #5037 : 08 Temmuz 2020, 23:48:49 »
Zaten tavşan çıkarsın diye getirildi, suan da Avrupa da getirebileceginiz ondan daha iyi hoca yok... Biraz da güvenin destek verin takıma, sözü geçen transferlerde boş değil, hırslı ve oyunda sertlik görünce kaçmayacak isimler... Geçtiğimiz yıl umursamazlik ve doymusluk vardı, degisiklik sart oldu

Çevrimdışı Jason Bourne

• Üye
  • Yer: istanbul
    • okanc14
« Yanıtla #5038 : 08 Temmuz 2020, 23:51:04 »
Lorenzo Brown Mcclebb'e benzemez umarım, açıkçası Sloukas'ın alternatifi olamaz. Bununla beraber merak ettiğim transferler koçun  tercihi mi?
3 numaradaki yaratıcı oyuncu eksikliği ilginç tercih olacak.

Çevrimdışı Jason Bourne

• Üye
  • Yer: istanbul
    • okanc14
« Yanıtla #5039 : 08 Temmuz 2020, 23:55:59 »
4 numara için Clever'e gidecekler muhtemelen. Piyasada başka adam yok.