Gönderen Konu: Fenerbahçe | Basketbol Transfer Dosyası  (Okunma sayısı 2007591 defa)

0 Üye ve 112 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı pikenrol

• Üye
Ynt: Fenerbahçe | Basketbol Transfer Dosyası
« Yanıtla #5160 : 10 Temmuz 2020, 00:28:51 »
Aslında 2 numaraya jimmer fredette gider beklenen etkiyi yaratamadı panada eger gününde olursa soktukça sokar

Mükemmel olur ama tuzludur.
Stauskas derim ben.

Çevrimiçi efeovic

• Üye
    • @efeerolus
« Yanıtla #5161 : 10 Temmuz 2020, 00:30:15 »
Her şeyiyle paket ve takımı De colo ile taşıyabilecek üst düzey bir guard.

Keskin şutör ve aynı zamanda gerektiğinde oyunu kurup asist yapabilecek bir 1.5 numara diyebileceğimiz kısa oyuncu.

Şutu iyi olan kaliteli bir 4 numara.

Önceliklerimiz bunlar olmalı,bütçe durumuna göre bir pivot hamlesi daha olabilir onu zaman ve transferler gösterecek.

Çevrimiçi Ero1907

• Üye
  • Yer: İstanbul
« Yanıtla #5162 : 10 Temmuz 2020, 00:31:16 »
Dış şut olayını abartmamak lazım.
%35-40 arası atıyor forvetlerin hepsi.
Kötü bir yüzde değil.
Rakibin içeri gömüleceği bir yüzde değil.
2 numaraya koymak mühim o şutörü.
Brown kurtarır o zaman.

Brown fredette yada brown baron olabilir.

Çevrimdışı ibrahimseckin

• Üye
    • ibrahimseckin20
« Yanıtla #5163 : 10 Temmuz 2020, 00:32:18 »
Dış şut olayını abartmamak lazım.
%35-40 arası atıyor forvetlerin hepsi.
Kötü bir yüzde değil.
Rakibin içeri gömüleceği bir yüzde değil.
2 numaraya koymak mühim o şutörü.
Brown kurtarır o zaman.

2 numarada zaten De Colo var. 2 numaraya değil de 1'e hem delici hem şut sokabilen bir adam lazım diye düşünüyorum.
2 numara için De Colo'yu yedekleyecek bir adam yeterli olur.

Çevrimiçi Ero1907

• Üye
« Yanıtla #5164 : 10 Temmuz 2020, 00:32:36 »
Her şeyiyle paket ve takımı De colo ile taşıyabilecek üst düzey bir guard.

Keskin şutör ve aynı zamanda gerektiğinde oyunu kurup asist yapabilecek bir 1.5 numara diyebileceğimiz kısa oyuncu.

Şutu iyi olan kaliteli bir 4 numara.

Önceliklerimiz bunlar olmalı,bütçe durumuna göre bir pivot hamlesi daha olabilir onu zaman ve transferler gösterecek.

Dostum dediklerine katılıyorum ama dua edelim 3 tane alsınlar ben korkuyorum.4 numara alınıcaktır guardda alınıcak ama 2 numaradan suphelıyım

Çevrimiçi efeovic

• Üye
    • @efeerolus
« Yanıtla #5165 : 10 Temmuz 2020, 00:41:00 »
Dostum dediklerine katılıyorum ama dua edelim 3 tane alsınlar ben korkuyorum.4 numara alınıcaktır guardda alınıcak ama 2 numaradan suphelıyım
Hermannson girişiminde bulunmamızı alınacak olarak algılıyorum ben.Çünkü ona takımı emanet etmeyeceğimiz için o rol için düşünülmüştü bence.Marinkovic,Prepelic isimleri de bundan dolayı geçiyor(du) bence.

Çevrimiçi Ero1907

• Üye
« Yanıtla #5166 : 10 Temmuz 2020, 00:46:28 »
Hermannson girişiminde bulunmamızı alınacak olarak algılıyorum ben.Çünkü ona takımı emanet etmeyeceğimiz için o rol için düşünülmüştü bence.Marinkovic,Prepelic isimleri de bundan dolayı geçiyor(du) bence.

Ama sanki hermansson daha 1 numara gibi ve bence hermansson kaliteli oyuncu yani brownla arasında bence çok fark yok brown a emanet ediceklerse onada edebilirlerdi.

Çevrimiçi Ero1907

• Üye
« Yanıtla #5167 : 10 Temmuz 2020, 00:48:16 »
Benim favori ikilim darius adams/walkup

Çevrimdışı kenz

• Yönetici
  • Üye
« Yanıtla #5168 : 10 Temmuz 2020, 00:55:21 »
Xxx-Dixon-Westermann
Nando-Melih
Ulanovas-Pierre-Tarık
Xxx-Barthel-Berkay
Vesely-Hamilton-Ahmet

Berkay ve Westermann ile 2 yıllık imzalamak çok kötü oldu.
Yeni transferlerin ne vereceğini kestiremiyorum, o yüzden yorum yapmak zor ama şu kadro EL'de ilk 8'i zorlar ama ligde Larkinli Efes karşısında varlık gösteremez gibime geliyor.

Çevrimiçi Ero1907

• Üye
« Yanıtla #5169 : 10 Temmuz 2020, 00:59:07 »
Xxx-Dixon-Westermann
Nando-Melih
Ulanovas-Pierre-Tarık
Xxx-Barthel-Berkay
Vesely-Hamilton-Ahmet

Berkay ve Westermann ile 2 yıllık imzalamak çok kötü oldu.
Yeni transferlerin ne vereceğini kestiremiyorum, o yüzden yorum yapmak zor ama şu kadro EL'de ilk 8'i zorlar ama ligde Larkinli Efes karşısında varlık gösteremez gibime geliyor.

Xxx lere darius adams ve anthony gill gelirse  ve iyi bir şutor yada sert bi savunmacı 2 numaraya bence %51 oluruz efese karşı

Çevrimdışı badboys

• Üye
  • Detroit Pistons-Fenerbahçe
« Yanıtla #5170 : 10 Temmuz 2020, 01:11:21 »
---/----
Nando De Colo/---/Melih
Ulonovas/Pierre/Tarık Biberoviç
----/Barthel/*Berkan(?)
Vesely/Hamilton/Ahmet.Yukarıda ismi geçmiş ama Luke Sikma şu kadroya gerçekten çok güzel olurdu.Onun dışında,James Nunally'i ikna etmemiz lazım çünkü kelepir fiyata Nando'nun yedeğini de almış oluruz böylece.Şimdi asıl sıkıntı takımı kime emanet edeceğiz.
Şu ana yapılan hamleler ve konuşulan bütçeler düşünüldüğü zaman;iki tane birbirini tamamlayan guard bulmamız lazım ve bunları De Colo ile uyumlu seçmemiz lazım.Ah şu takıma Larkin'i koysaydık neler olurdu neler :( Tam onluk bir takım oldu ama onu Efes'ten çekip almak mümkün değil.
Hocanın NBA bağlantılarını kullanarak bu kısaları almamız lazım çünkü NBA'den gelen kısalar uzun ve 2-3 numaralara göre Avrupa basketbolunu daha rahat domine edebiliyor.NBA'de tamamen kısalara doğru evrilen oyun ve Avrupada da son dönemde iyice kısaların oyuna etkisinin artması ile birlikte bence NBA'den alacağımız kısaların bize katkısı daha fazla olabilir.
Igor Kokoskov Phoneix serüveninde baya bir PG ve SG'ye sahipte diye hatırlıyorum.Hatta dalga konusu olmuştu Suns o sıra ve hocanın kesinlikle NBA pazarından kaliteli ve kadroya uygun kısalar alabileceğini düşünüyorum.
Yapılan transferlerde beğenmediğim tek isim Pierre oldu şu ana kadar.Gerçi CSKA bile Ron Baker,Hilliard gibi isimleri deneyerek sistemlerine kazandırmaya çalışmışlardı.Baker tutmadı ama Hilliard sistemlerine adapte oldu.
Gidenlerle karşılaştırma yapacak olursak;
Kalinic<Ulanovas
Hamilton>>>>Lauvergne
Barthel>Williams(bir beyinsiz ile oyun aklı olan birini karşılaştırmam bile hataydı ama olsun)
Datome>>>Pierre.Datome 2-3 sene önceki Datome değildi ama hala kaliteliydi ve takımı her an ayağa kaldırabiliyordu.
Ve eğer Tarık türk olacaksa; Tarık>>>>>>>Egehan.
Kısa transferlerine göre ve takımın uyumunu görmeden konuşmak istemem ama çok sert bir takım olacağız gibi duruyor.
Özellikle Vesely'nin fiziksel olarak yıprandığı maçlarda Hamilton genelden iyi enerji getirebilir.Vesely özellikle fizikli uzunlara karşı çok zorlanıyordu ve sakatlık sonrası tanınmaz hale gelmişti.Umarım şu dönemde tekrardan eski Vesely olarak döner çünkü Vesely ne kadar iyiyse bizim potansiyelimiz o kadar fazla olacak.MVP mode Vesely demek tüm takımın potansiyelini daha çabuk ortaya çıkarması anlamına gelir.
De Colo belki de bu sistemde patlama yapar kim bilir :)
FENERBAHÇE

Çevrimiçi Ero1907

• Üye
« Yanıtla #5171 : 10 Temmuz 2020, 01:59:43 »
Biraz araştırma yaptımda aslında yogi ferrel var sacramentoda bu sene free agent oluyor.2017 yılında dallastaydı sanırım inanılmaz iyi maçları var 9 ucluk attığı bir maçını hatırlıyorum nba girişinde yeni issiah thomas olucak deniyordu ama tamamen kariyeri dibe vurdu.eger getirebilirsek gerçekten larkinden fazla etki yaratabilir inanılmaz hızlı bir oyuncu.inceledim süre olarak 10/12 dakıka arası almış kokoshov ferrel le beraber istanbula gelirmi nba takıp eden arkadaşlar olma ihtimaline neder?

Çevrimdışı lancelot

• Üye
  • Yer: lefkoşa
« Yanıtla #5172 : 10 Temmuz 2020, 02:25:15 »
Kendi adıma bir sırp bekliyorum

Çevrimdışı Cem Ağrak

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: İstanbul-İzmit
« Yanıtla #5173 : 10 Temmuz 2020, 07:40:10 »
Leo
Nando
Jan

Mevcut sözleşmelerinde indirim yaparak takımda kaldılar, Kostas durumu da bugün yarın belli olur
F4 LER havada uçuşuyor :)
Kendi moral ve sağlığınız için F4yerine önce Fe basın sonra F6 sonra F7 ve son olarak Top8 yapın
Sonrası Allah kerim

Yoksa Çok üzülürsünüz benden söylemesi
« Son Düzenleme: 10 Temmuz 2020, 07:40:43 Gönderen: Cem Ağrak »
Ben seni kalbimde en derinlere sakladım
Ben seni tertemiz duygularla pakladım
Kanaryam, sayıklamaktan ismini
Bir kere bıkmadım

Çevrimdışı murat1971

• Üye
« Yanıtla #5174 : 10 Temmuz 2020, 07:45:25 »
Artık adam gibi bir transfer olmazsa başlık açmayacağım. Barthel martel bu nedir yahu? Alınan adamların hepsi ilk 5 yedeği olabilecek adamlar.Daha 1 adam bile alınmadı direk ilk 5 imize cuk oturur diyebileceğimiz. Biz euroleaque A lisansımızı devredelim bari. Eurocup takımı kurduk çünkü.
« Son Düzenleme: 10 Temmuz 2020, 07:51:44 Gönderen: murat1971 »