Gönderen Konu: Fenerbahçe | Basketbol Transfer Dosyası  (Okunma sayısı 2006873 defa)

0 Üye ve 121 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı akıllıdeli

• Üye
  • Yer: ankara
Ynt: Fenerbahçe | Basketbol Transfer Dosyası
« Yanıtla #5190 : 10 Temmuz 2020, 11:18:28 »
İnşallah 2 tane kısa alırız. 4 numara kesin alıcaz zaten. Heyecanla bekliyorum.Kan değişimi iyidir.

Pierre 4 numara için alınmış olma ihtimali var mı?

Çevrimdışı bahadircevlik

• Üye
  • Yer: adana
« Yanıtla #5191 : 10 Temmuz 2020, 11:22:19 »
problem olan olumlu-olumsuz mesaj yazmak değil, her konuya sayfaya aynı şeyleri yazıyorsun, şu anda olumlu veya olumsuz yazacak bir konu yok, kadro tamamlanıp nasıl bir oyun oynanacağına bakmak lazım, geçiş süreci hem oyun hem mental açıdan olacağı aşikar, saras bile gelse iyi oyuncular bile alınsa gene de problem olacaktı kaldı ki şimdi hem bğtçe hem oyun anlayışı değişiyor, obradovic geldiği sene şu andaki efes gibi bir takım yoktu Obradovic bile kaybetti bu efese o açıdan finalde ezilmemek başarıdır benim için.
Anlaşılan başarı kıstaslarımızı da kadro gibi revize etmek lazım. Koç gelsin transferler yapılsın nasıl bir oyun oynayacağımızı görelim sonra konuşalım dersek bu günlerde bu forumda ne konuşalım? ayrıca olumsuz yorum yazanlar ( art niyet yoksa tabi) belirsiz sürecin ve Obrayı kaybetmenin etkisiyle yazıyor. Saras obra veya kariyerli bir koç olsa bu geçiş sürecinin gerçekten geçiş olacağına emin olurduk. Ama seneye Kokoskovu gönderseler kim ne der? Benim endişem geçiş adı altında 10 sene öncesine dönme korkusu. Umarım harika gider herşey
Harcamayacağım günleri, onları uzatmaya çalışarak.
Kullanacağım her anını zamanın.

Çevrimdışı bahadircevlik

• Üye
« Yanıtla #5192 : 10 Temmuz 2020, 11:23:53 »

Pierre 4 numara için alınmış olma ihtimali var mı?
Umarım yoktur. Özellikle de ana rotasyon için

Çevrimdışı akıllıdeli

• Üye
« Yanıtla #5193 : 10 Temmuz 2020, 11:30:44 »
Umarım yoktur. Özellikle de ana rotasyon için
Önceden bildiğim oyuncu değil ama sassari mac videolarindan izlediğim kadari ile 4 numara da oynatilmis,
Bu arada sallayanlar var ama fena oyuncu değil
ins barthel ile gill ikisi beraber gelir 4 e
« Son Düzenleme: 10 Temmuz 2020, 11:32:12 Gönderen: akıllıdeli »

Çevrimdışı akıllıdeli

• Üye
« Yanıtla #5194 : 10 Temmuz 2020, 11:34:34 »
Buğrahan tuncer serbest görünüyor, ali Muhammed in yerine düşünülemez mi?

Çevrimdışı bahadircevlik

• Üye
« Yanıtla #5195 : 10 Temmuz 2020, 11:38:39 »
Sallamak için birazda bilmek lazım oyuncuyu. 27 yaşına kadar farkedilmemiş olması biraz kafa karıştırıyor. Yani benim aklıma 4 numara deyince bjelica, melli, anthony randolph gibi oyuncular geldiği için Pierre bana bu pozisyon için yetersiz göründü

Çevrimdışı Civa

• Üye
  • Yer: Usa
  • Arif
    • twitter.com/arifcakir13
« Yanıtla #5196 : 10 Temmuz 2020, 11:43:43 »
Anlaşılan başarı kıstaslarımızı da kadro gibi revize etmek lazım. Koç gelsin transferler yapılsın nasıl bir oyun oynayacağımızı görelim sonra konuşalım dersek bu günlerde bu forumda ne konuşalım? ayrıca olumsuz yorum yazanlar ( art niyet yoksa tabi) belirsiz sürecin ve Obrayı kaybetmenin etkisiyle yazıyor. Saras obra veya kariyerli bir koç olsa bu geçiş sürecinin gerçekten geçiş olacağına emin olurduk. Ama seneye Kokoskovu gönderseler kim ne der? Benim endişem geçiş adı altında 10 sene öncesine dönme korkusu. Umarım harika gider herşey

ali koca varken benim umudum yok, yaptıkları yapacaklarının teminatıdır, yapmasi gereken tek sey obradovic tutmakti bunu bile yapmadı

burada mg ve igora süre vereceğiz, kadro olussun tamamlansın ona göre deriz fakat aşırı kutuplarda yorumların şu an için hiçbir anlamı yok.  belki de benim beklentim olmadığı için böyledir bu sene çöp benim için.

Çevrimdışı Civa

• Üye
  • Yer: Usa
  • Arif
    • twitter.com/arifcakir13
« Yanıtla #5197 : 10 Temmuz 2020, 11:44:39 »
Buğrahan tuncer serbest görünüyor, ali Muhammed in yerine düşünülemez mi?

ben de bugrayi düşünürdüm ama gergin neden birakiyor onu düşünmek lazım.

Çevrimdışı Ertan Ürkmez

• Üye
  • Yer: Macaristan
« Yanıtla #5198 : 10 Temmuz 2020, 11:53:29 »
her sayfaya sürekli olumsuz mesaj yazıyorsun bu motivasyonu nerden buluyorsun? Ulonovas bal gibi Kalinic'in yerini doldurur, Bu sene geçiş senesi olacak, obradovic geldiği sene de f8 yapabilmiştik, bu şube küçüldü ve bir süre böyle gidecek, eğer destek olunmazsa bir süre sonra daha da küçülecek.

Hocam Obradovic i olumsuzlamak gibi bir niyetim yok, sadece düzeltmek için yazıyorum. Obradovic in ilk senesinde F8 yapamamıştık.

Çevrimdışı iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
« Yanıtla #5199 : 10 Temmuz 2020, 11:54:25 »
Takim orta sıra takımına uygun transferler yapiyor. Brown kim sloukastan iyi olacak. Yani umutlu ve f4 hayali kuranlari tebessümle okuyorum. Yine de umut etmek güzel şey tabi.

4 numara için de gill, mickey falan hayali kurmayın bence. Antepten, telekomdan falan  düşüruruz bir kaç isim.

Evet hayallerden birisi suya düşüyor. Dediğim gibi Mickey rusyaya geri dönüyormuş.

Çevrimdışı Ertan Ürkmez

• Üye
  • Yer: Macaristan
« Yanıtla #5200 : 10 Temmuz 2020, 12:02:15 »
Genel bir eleştirim olacak. Şu "çöp" terimini bir tarafa kaldırıp kullanmasak iyi olmaz mı?  Hayır bir de o kadar ucu açık kullanılıyor ki yine bu mecralarda euroleague de final oynadığımız seneye çöp tabirinin kullanıldığını gördüm ben. Final oynadığımız sene de çöp, normal sezonu lider bitirip yarı finalde elendiğimiz sene de çöp, F8 de çöp, zaten buralara gelemezsen çöp oğlu çöp. Kelimenin birinci anlamının bende oluşturduğu tasavvur şu: konteynere boşalttığım pis kokular saçan artık maddeler. Euroleague finali çöp cidden çok ağır geliyor bana...

Çevrimdışı pikenrol

• Üye
« Yanıtla #5201 : 10 Temmuz 2020, 12:07:32 »
Evet hayallerden birisi suya düşüyor. Dediğim gibi Mickey rusyaya geri dönüyormuş.

pierre alınmamış olsa genel kanı çok iyi bir transfer dönemi geçirdiğimiz olurdu kesinlikle.
transferi pierre ile açmış olmak biraz olumsuz hava yarattı.
neden bu kadar acele ettik aklım almıyor.
apar topar anlaşmamızda tek mantıklı izah gherardini'nin oyuncuya inanması.
ben gherardini'ye inanmıyorum orası ayrı ama şu ana dek iyi gidiyor.
barthel ile hamilton benchten katkı sağlayacak adamlar.
ulanovas alınabilecek en iyi oyuncu kalinic yerine.
hangi takıma koysan kendine rol bulur.
1 ve 4 numara transferlerini beklemekte fayda var yorum yapmak için.
2 numara yedeği almazsalar söz ben de yangın yapçam. :D

Çevrimdışı murat1971

• Üye
  • Yer: İstanbul
« Yanıtla #5202 : 10 Temmuz 2020, 12:07:38 »
ulanovas i izlediği ne eminmisin... Kalinic in gidişi de kesinlesmedi ki geçtiğimiz yil vasatı aşamadı

Kardeşim ben futboldan basketbola gelenlerden değilim. Benim çocukluğumdan beri 1. sporum basketbol olmuştur.Kennet Basley, Kevin Singleton ve Calvin Roberts lardan beri izlerim Fenerbahçe basketbolunu. Eczacıbaşının basketbol ligini domine ettiği zamanlardı o zamanlar. Haigler vardı Eczacı da. Daha sonraları Gs da Dawkins ve Scearce ü getirdi. Çok rekabetçi Balkan basketbol şampiyonaları olurdu. Yugoslavya da Dalipagic ve Delibasic, Yunanistan'da Nikos Galis leri imrenerek takip ettik futbolcular yerine. Ah o günler.

Çevrimdışı murat1971

• Üye
« Yanıtla #5203 : 10 Temmuz 2020, 12:08:52 »
+1

Çevrimdışı Ero1907

• Üye
« Yanıtla #5204 : 10 Temmuz 2020, 13:14:30 »
Geçen sene final four yaparız diyenler geçen seneden daha dengeli ve iyi bir takım kurulurken top 8 olmaz denilmiş cok garip.

Ulanovas kalinicten her şartta her konuda daha iyidir tartışmayada kapalıdır.

Lauvergne le hamilton zaten karşılaştırılamaz lauvergne basketbolu bırakır yakında.

Uçan kaçan bal yapmayan derrick williams yerıne görev adamı ne vericeği belli euroleaguede her takımda olması gereken iyi bir tamamlayıcı barthel geldi ve önünede anthony gill gelecek deniyor.

E şimdi zaten gecen sene 4 numara derrick wiliiams tek başınaydı şimdi ondan iyi 2 isim geliyor.

5 numarada gelişme katetmişiz 4 numarada keza öyle

3 numarada kalinicin üst paketini almışız.Evet datome kesinlikle usta işiydi ama gercekten eskisi gibi değildi son zamanlarda kalitesi tartışılmaz ama son dönemlerini oynuyordu onun yerinede atletizmi ribaund katkısı,savunma katkısı olucak ve hatta çok iyi bir oyuncuya dönüşebilme ihtimali olan pierre alındı.

E sorun nerde ? Bu karamsarlıgın nedeni ne ?

Boş yere motivasyon düşürmenin manası yok.