Gönderen Konu: Fenerbahçe | Basketbol Transfer Dosyası  (Okunma sayısı 2006963 defa)

Ero1907 ve 120 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı sonkale1907

• Üye
  • Yer: MERSİN
Ynt: Fenerbahçe | Basketbol Transfer Dosyası
« Yanıtla #5205 : 10 Temmuz 2020, 13:19:14 »
Anlaşılan başarı kıstaslarımızı da kadro gibi revize etmek lazım. Koç gelsin transferler yapılsın nasıl bir oyun oynayacağımızı görelim sonra konuşalım dersek bu günlerde bu forumda ne konuşalım? ayrıca olumsuz yorum yazanlar ( art niyet yoksa tabi) belirsiz sürecin ve Obrayı kaybetmenin etkisiyle yazıyor. Saras obra veya kariyerli bir koç olsa bu geçiş sürecinin gerçekten geçiş olacağına emin olurduk. Ama seneye Kokoskovu gönderseler kim ne der? Benim endişem geçiş adı altında 10 sene öncesine dönme korkusu. Umarım harika gider herşey
Bu, birazda futboldaki başarıya ve oradan gelecek paraya bağlı.
FENERBAHÇE

Çevrimdışı sonkale1907

• Üye
« Yanıtla #5206 : 10 Temmuz 2020, 13:22:48 »
Danilo Barthel benim beğendiğim bir oyuncuydu. Performans olarak en az, geçen seneki D-Will kadar hatta daha fazlasını vereceğine inanıyorum.
FENERBAHÇE

Çevrimdışı efeovic

• Üye
    • @efeerolus
« Yanıtla #5207 : 10 Temmuz 2020, 13:30:26 »
Bu, birazda futboldaki başarıya ve oradan gelecek paraya bağlı.
Futbol A.Ş ve derneğin bütçeleri farklı.Amatör şubelerin bütçesini futboldan kazandığımız parayla oluşturmuyoruz ki.Taraftar arasındaki en yanlış algı bu.

Çevrimdışı murat1971

• Üye
  • Yer: İstanbul
« Yanıtla #5208 : 10 Temmuz 2020, 13:34:43 »
Sallamak için birazda bilmek lazım oyuncuyu. 27 yaşına kadar farkedilmemiş olması biraz kafa karıştırıyor. Yani benim aklıma 4 numara deyince bjelica, melli, anthony randolph gibi oyuncular geldiği için Pierre bana bu pozisyon için yetersiz göründü
Yalnız Pierra'nın pozisyonu 4 değil 3.

Çevrimdışı sonkale1907

• Üye
« Yanıtla #5209 : 10 Temmuz 2020, 13:40:41 »
Futbol A.Ş ve derneğin bütçeleri farklı.Amatör şubelerin bütçesini futboldan kazandığımız parayla oluşturmuyoruz ki.Taraftar arasındaki en yanlış algı bu.
Şunu demek istedim.
Şampiyonluk ve şampiyonlar ligi gelirleri ile bunu takip eden paralı sponsorlarla futbol düzlüğe çıkarsa,
Ali Koç'un futbola aktardığı milyon eurolar ve kendi şirketlerinin sponsorluklarından sağlanan nakit akışı amatör branşlara aktarılırsa hemen her branşta Avrupada zirveye oynayan kadrolar kurabiliriz.
FENERBAHÇE

Çevrimdışı sonkale1907

• Üye
« Yanıtla #5210 : 10 Temmuz 2020, 13:47:32 »
Sallamak için birazda bilmek lazım oyuncuyu. 27 yaşına kadar farkedilmemiş olması biraz kafa karıştırıyor. Yani benim aklıma 4 numara deyince bjelica, melli, anthony randolph gibi oyuncular geldiği için Pierre bana bu pozisyon için yetersiz göründü
Fark edilmemekten ziyade paraya göre alınabileceklerin en iyisi alınmaya çalışılıyor. Nando ve Vesely etrafında önceki yıllara göre daha düşük maliyetli bir takım.
Yani elinde Alex var, arkasında Selçuk Şahin-Deniz Barış ikilisi
Ama paran varsa Alex, arkasında Appiah ve Lassana Diarra gibi..  :)
FENERBAHÇE

mitch smith

• Ziyaretçi
« Yanıtla #5211 : 10 Temmuz 2020, 13:48:46 »
ali koca varken benim umudum yok, yaptıkları yapacaklarının teminatıdır, yapmasi gereken tek sey obradovic tutmakti bunu bile yapmadı

burada mg ve igora süre vereceğiz, kadro olussun tamamlansın ona göre deriz fakat aşırı kutuplarda yorumların şu an için hiçbir anlamı yok.  belki de benim beklentim olmadığı için böyledir bu sene çöp benim için.

yaptıkları yapacaklarının teminatı ise,
 ilk sene şampiyon olamayan her başkanı her koçu her td yi 2. yılında kovmak lazım, ilk yıl başarılı olamayan 2. yıl da olamaz...

Çevrimdışı Av.Asım

• Üye
« Yanıtla #5212 : 10 Temmuz 2020, 14:12:19 »
Nba harici basketbolda oyuncular etiket alma konusunda futboldaki kadar başarılı değil o yüzden nasıl bu kadar emin konuşabiliyorsunuz anlamıyorum. Dixon Karşıyaka'dan geldiğinde 32 yaşındaydı Fransa'dan dışarı çıkmamıştı, EL tecrübesi yoktu. Wanamaker Daçka'dan geldiğinde 26 yaşındaydı, EL tecrübesi yoktu. Will Clyburn Daçka'dan CSKA'ya gittiğinde 27 yaşındaydı. Adrien Moerman Daçka'dan Barcelona'ya gittiğinde 27 yaşındaydı. Böyle uzar da gider liste...

Çevrimdışı ETIRYAK

• Üye
  • Yer: Melbourne
« Yanıtla #5213 : 10 Temmuz 2020, 14:29:21 »

Pierre 4 numara için alınmış olma ihtimali var mı?
Aman diyorum
Pazardan pazara degil, ezele kadar ....

Çevrimdışı Cem Ağrak

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: İstanbul-İzmit
« Yanıtla #5214 : 10 Temmuz 2020, 14:33:43 »
XXX Leo Dixon
NAndo Melih TARIK ( türk )
Ulenovas Pierre
BArthel Berkay
JAn Hamilton Ahmet

şu anda kadro kabaca bu ..
1 türk eklemesi şart
2 de yabancı alacağız a1 tane kesin pg alacağız diğer yabancı 4 e mi gelir kısa mı gelir onu sanırım gher ile hoca harici kimse bilmiyor
Ben seni kalbimde en derinlere sakladım
Ben seni tertemiz duygularla pakladım
Kanaryam, sayıklamaktan ismini
Bir kere bıkmadım

Çevrimdışı ETIRYAK

• Üye
  • Yer: Melbourne
« Yanıtla #5215 : 10 Temmuz 2020, 14:40:55 »
arkadaslar kadro b ya da b+ seviyesinde olacak. Bu bir gerçek... yani toplam bütçe deki değişiklik bunu gerektiriyordu.

Bu takim ise yaramaz vs demek değil. En iyi 4-5 kadrodan biri olmayacagimiz kesin ama marka değerini düşürmeyecek mücadele ortaya koyalım onemli olan bu.

Kimi ferrari ile yola çıkar kimi Fiat la.... biz de audi ile çıktık yola... olay bundan ibaret...

Fakat 14 yıldız oyuncu ile de yola ciksak da ilk sene F4 olacak demek olmazdı. Gecis süreci yaşanacak, yeni bir takım, yeni bir oyun düzeni, yeni koc.... Bu sene transferler den oturan, oturmayan yerler belirlenip seneye hedef koyacaktır. Beni mazur görün süper bir hafızam yok ama ilk kuruldugu sene şampiyon olan bir takim söyleyemiyorum.
« Son Düzenleme: 10 Temmuz 2020, 14:41:44 Gönderen: ETIRYAK »
Pazardan pazara degil, ezele kadar ....

Çevrimdışı Kubilay Can

• Üye
« Yanıtla #5216 : 10 Temmuz 2020, 14:42:12 »
XXX Leo Dixon
NAndo Melih TARIK ( türk )
Ulenovas Pierre
BArthel Berkay
JAn Hamilton Ahmet

şu anda kadro kabaca bu ..
1 türk eklemesi şart
2 de yabancı alacağız a1 tane kesin pg alacağız diğer yabancı 4 e mi gelir kısa mı gelir onu sanırım gher ile hoca harici kimse bilmiyor

Sloukas'ın yerine point guard ve 2 numaraya da kesinlikle iyi savunmacı ve şutu iyi bir oyuncu gerekli. 4 almayıp orayı Barthel,Pierre,Berkayla falan geçiştireceksek zaten kapatalım dükkanı. :)
« Son Düzenleme: 10 Temmuz 2020, 14:43:01 Gönderen: Zoltan Gera »

Çevrimdışı pikenrol

• Üye
« Yanıtla #5217 : 10 Temmuz 2020, 15:05:16 »
Şunu demek istedim.
Şampiyonluk ve şampiyonlar ligi gelirleri ile bunu takip eden paralı sponsorlarla futbol düzlüğe çıkarsa,
Ali Koç'un futbola aktardığı milyon eurolar ve kendi şirketlerinin sponsorluklarından sağlanan nakit akışı amatör branşlara aktarılırsa hemen her branşta Avrupada zirveye oynayan kadrolar kurabiliriz.

elimize ne geçer ki her branşta zirveye oynarsak?
bugüne kadar 3 milyar lira borç geçti.
futbol ve erkek basketbol dışında altyapı oyuncularıyla oynamak lazım sadece.
maksat gençler spor yapsın.

Çevrimdışı Bogdan Bogdanovic

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Belgrad/Sırbistan
  • Winner
    • KE_Billz
« Yanıtla #5218 : 10 Temmuz 2020, 15:32:59 »
Bu zor zamanlarda sorumluluk alan, Fenerbahçemizin basketbol kültürünü yaşatmaya çalışan, gece gündüz demeden transfer çalışmalarına devam eden Sayın Maurizio Gherardini'ye teşekkür ederim.

Şu ana kadar yapılan ve yapılmak üzere olan transferlerin hayırlı olmasını temenni ediyorum.

Çevrimdışı Vanguards of FB

• Üye
  • Yer: İzmir
« Yanıtla #5219 : 10 Temmuz 2020, 16:40:23 »
yazacak yer bulamadım...

Naber genclik? :)