Gönderen Konu: Fenerbahçe | Basketbol Transfer Dosyası  (Okunma sayısı 2007307 defa)

agha ve 111 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Jason Bourne

• Üye
  • Yer: istanbul
    • okanc14
Ynt: Fenerbahçe | Basketbol Transfer Dosyası
« Yanıtla #5340 : 14 Temmuz 2020, 16:14:26 »
Bu yazı burada dursun, Lorenzo transferine çok üzüldüm. Sloukas'ın çok özleyecez.
Lorenzo, Bo mcleb tarzı adamları sevemedim.

Çevrimdışı sinanyucel

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Antalya/Alanya
    • sinanycl
« Yanıtla #5341 : 14 Temmuz 2020, 16:25:37 »
Euroleague'e haklı olarak çok odaklanıyoruz ama yabancı kuralını hesap edersek bizim yerli rotasyonumuz epey zayıf duruyor. BSL'de nasıl bir rotasyonumuz olacak muamma. Oraya da en az 2 takviye şart.

Kesinlikle katılıyorum ama bütçemiz ne kadar el verir buna ya da piyasada uygun oyuncu olur mu bilmiyorum. İmkan olsa 1kısa 1uzun alınmasını isterdim bende yerli olarak. Hatta hepimiziin sevdiği kadro yapma işlerine çoğunlukla berkan ismet kartal şehmuz berk demir 5lisinden 2sini yazıyodum yaz başında whatsapp gruplarında kadro yaparken 😁 Ben artık muhtemelen transferlerin sonlarına gelmişizdir belki 1yerli olur mu diye az da olsa ümidimi koruyorum.
« Son Düzenleme: 14 Temmuz 2020, 16:26:13 Gönderen: sinanyucel »
Yıkılmayan son kale Fenerbahçe...

Çevrimdışı iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
« Yanıtla #5342 : 14 Temmuz 2020, 16:27:01 »
abi kötü oyuncu demedim
mike james benim için hala kötü oyuncu :)
larkin ilk baskonia sebesinde bile iyiydi ama Efes ile inanılmaz bir sıçrama yaptı bunu kabul etmek gerekiyor.
farklı tip oynayan adamlar demek istedim.
abi Adams'a sıcak değilim dememin sebebi sadece 4 senedir çinde yatıyor olması yoksa Adams kötü adam vs gibi bir laf etmedim ben
yanlış anlama ilhan abim

Abi çinde para kazanıyor adam. Haa çok mu ciddiye alınır dersen de 30 küsür ortalama yapmış. Çin ligi diyip geçebiliriz elbette ama avrupada oynadığı zamanı da biliyoruz. Keza Delaney de çine gitmişiti, geldi bizi dağıttı istanbulda. Bu tip adamlar yetenekli adamlar. Aldık da beğenmemesi kaldı :D
Biz öyle bir milletiz ki teo, james (sen de dahilmişsin), larkin (efese gelmeden), Singleton'ı falan beğenmiyoruz.
Neyse hadi yanlış anlamıştım da düzelttin, yoksa dalacaktım :D

Çevrimdışı bahadircevlik

• Üye
  • Yer: adana
« Yanıtla #5343 : 14 Temmuz 2020, 16:29:11 »

ilhan ile 2 haftadır yazıyoruz ama kabullenmek istemiyorsunuz o da sizin bileceğiniz iş :)
eski Fenerbahçe basketbol takımı yok , o bütçe de yok o kalite de yok o psikoloji de yok ..

Ne yapalım arkadaş kabullenemiyorum ben şahsen. herşeyin farkındayız ama bünye kabul etmiyor işte
Harcamayacağım günleri, onları uzatmaya çalışarak.
Kullanacağım her anını zamanın.

Çevrimdışı Kubilay Can

• Üye
  • Yer: İstanbul
« Yanıtla #5344 : 14 Temmuz 2020, 16:30:23 »
Hiç beğenmem ama Westermann'ın Baskonia,Alba ve Zenit maçlarındaki maç alan şut performansları olmasaydı Top 8 ihtimalini bile konuşamıyor olurduk. Demek istediğim ummadık taş baş yarabilir Lorenzo'ya güveniyorum. McCalebb gibi şutu boş bırakılan bir oyuncu da değil.

Çevrimdışı Bogdan Bogdanovic

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Belgrad/Sırbistan
  • Winner
    • KE_Billz
« Yanıtla #5345 : 14 Temmuz 2020, 16:35:04 »
Kesinlikle katılıyorum ama bütçemiz ne kadar el verir buna ya da piyasada uygun oyuncu olur mu bilmiyorum. İmkan olsa 1kısa 1uzun alınmasını isterdim bende yerli olarak. Hatta hepimiziin sevdiği kadro yapma işlerine çoğunlukla berkan ismet kartal şehmuz berk demir 5lisinden 2sini yazıyodum yaz başında whatsapp gruplarında kadro yaparken 😁 Ben artık muhtemelen transferlerin sonlarına gelmişizdir belki 1yerli olur mu diye az da olsa ümidimi koruyorum.

Keşke şu Bandırma hamlesini biz yapsaydık. İlla hepsini alacağız diye bir şart da yoktu, bazılarını tutar bazılarını yine kiralık Bandırma'da oynatırdık, ki Beşiktaş böyle yapacak. Ben açıkçası uzun rotasyonu için Berke Atar'ı çok isterdim. Geçen haftalarda Cem abiyle konuştuk bu mevzuyu. Çocuk hem Fenerbahçeli, hem Fenerbahçe'de oynamak istiyordu, hem de boştaydı. Onu da Galatasaray aldı. Orada gelişsin biraz seneye alırız artık :D
« Son Düzenleme: 14 Temmuz 2020, 16:35:46 Gönderen: Bogdan Bogdanovic »

Çevrimdışı iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
« Yanıtla #5346 : 14 Temmuz 2020, 16:40:14 »

Abi az çok hatırlıyorsun ama hepsi de skorer ama çok farklı adamlar
Mike James ve Larkin çok dahs potaya giden adamlar
Delaney ve Adams daha şura dayalı adamlar
Yanlış hatırlamıyorsam Adams bayağı 3lük ve orta mesafe deneyen birisiydi ama skorer herif çıkar 20 25 çok rahat atar ama herif 4 senedir çinde öyle takılıyor euroleague ortamına gelir mi bilemedim.

Lan üşenmedim baktım. Genel olarak söylediklerin doğru ama sadece bir bakayım dedim. Delaney ve adams daha çok şuta dayalı adamlar, larkin daha çok potaya giden bir adam dedin de larkin dediğin adam geçen sene 25 maçta 173 tane üçlük 144 tane ikilik denemiş. Yani Larkin de baya baya şuta dayalı bir adam. Hatta maç başına 7 tane üçlük denemesi var. Mesela James 188 üçlük, 228 ikilik denemiş. Hani farklı diyorsun da 4 oyuncunun da ufak özellikleri hariç hiç bir farkı yok bana göre.

Neyse zaten tombaladan çekmişiz bir brown boş muhabbet yapmayalım :)

Çevrimdışı Jason Bourne

• Üye
  • Yer: istanbul
    • okanc14
« Yanıtla #5347 : 14 Temmuz 2020, 16:40:49 »
Bir dönem Thedore dedikodusu da çıkmıştı yanlış hatırlamıyorsam, eurolig seviyesinde   kayboldu.Bu tip adamlar yaratamayınca acı veriyor. Ben Westermann'ın saha görüşü ve şutunu beğeniyorum. Geçen yıl çok eleştirildi ama takım kötüydü. Lorenzo'dan daha iyidir. Üzüldüm gerçekten. Kızılyıldız üstü, Maccabi altı bir takım olduk.
« Son Düzenleme: 14 Temmuz 2020, 16:41:57 Gönderen: Jason Bourne »

Çevrimdışı Kubilay Can

• Üye
  • Yer: İstanbul
« Yanıtla #5348 : 14 Temmuz 2020, 17:01:41 »
Lorenzo Brown açıklandı hayırlı olsun.

Çevrimdışı Cem Ağrak

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: İstanbul-İzmit
« Yanıtla #5349 : 14 Temmuz 2020, 17:12:28 »
Abi çinde para kazanıyor adam. Haa çok mu ciddiye alınır dersen de 30 küsür ortalama yapmış. Çin ligi diyip geçebiliriz elbette ama avrupada oynadığı zamanı da biliyoruz. Keza Delaney de çine gitmişiti, geldi bizi dağıttı istanbulda. Bu tip adamlar yetenekli adamlar. Aldık da beğenmemesi kaldı :D
Biz öyle bir milletiz ki teo, james (sen de dahilmişsin), larkin (efese gelmeden), Singleton'ı falan beğenmiyoruz.
Neyse hadi yanlış anlamıştım da düzelttin, yoksa dalacaktım :D
dal canım benim sen dal
Ben seni kalbimde en derinlere sakladım
Ben seni tertemiz duygularla pakladım
Kanaryam, sayıklamaktan ismini
Bir kere bıkmadım

Çevrimdışı friend-chip

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: İzmir
  • Kitap okumuyorsanız tartışmayalım..!
    • i_dnmz
« Yanıtla #5350 : 14 Temmuz 2020, 17:14:02 »
Lorenzo Brown açıklandı hayırlı olsun.
Boyu uzunmuş iyi, yaz kadroya  ???
PG Calathes / SG Wilbekin / SF Tarık / PF Hayes / C Motley
PG Mrsic / SG Bogdanović / SF Datome / PF Mirsad / C Vesely
PG Parker / SG Ginóbili / SF Kukoč / PF Nowitzki / C Sabonis

Çevrimdışı Cem Ağrak

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: İstanbul-İzmit
« Yanıtla #5351 : 14 Temmuz 2020, 17:14:13 »
Lan üşenmedim baktım. Genel olarak söylediklerin doğru ama sadece bir bakayım dedim. Delaney ve adams daha çok şuta dayalı adamlar, larkin daha çok potaya giden bir adam dedin de larkin dediğin adam geçen sene 25 maçta 173 tane üçlük 144 tane ikilik denemiş. Yani Larkin de baya baya şuta dayalı bir adam. Hatta maç başına 7 tane üçlük denemesi var. Mesela James 188 üçlük, 228 ikilik denemiş. Hani farklı diyorsun da 4 oyuncunun da ufak özellikleri hariç hiç bir farkı yok bana göre.

Neyse zaten tombaladan çekmişiz bir brown boş muhabbet yapmayalım :)
sen beni anlıyorsun canımın içi..
yukarıda izah ettim kötü oyuncu demedim Allah çarpar Çin mevzusu sadece ama ona da burun kıvırıcak lüksümüz yok dedim ..
bu kadar da olsun be ilhan abim

lorenzo geldi. hayırlı uğurlu olsun
Ben seni kalbimde en derinlere sakladım
Ben seni tertemiz duygularla pakladım
Kanaryam, sayıklamaktan ismini
Bir kere bıkmadım

Çevrimdışı ETIRYAK

• Üye
  • Yer: Melbourne
« Yanıtla #5352 : 14 Temmuz 2020, 17:17:22 »
Euroleague'e haklı olarak çok odaklanıyoruz ama yabancı kuralını hesap edersek bizim yerli rotasyonumuz epey zayıf duruyor. BSL'de nasıl bir rotasyonumuz olacak muamma. Oraya da en az 2 takviye şart.

Keşke şu Bandırma hamlesini biz yapsaydık. İlla hepsini alacağız diye bir şart da yoktu, bazılarını tutar bazılarını yine kiralık Bandırma'da oynatırdık, ki Beşiktaş böyle yapacak. Ben açıkçası uzun rotasyonu için Berke Atar'ı çok isterdim. Geçen haftalarda Cem abiyle konuştuk bu mevzuyu. Çocuk hem Fenerbahçeli, hem Fenerbahçe'de oynamak istiyordu, hem de boştaydı. Onu da Galatasaray aldı. Orada gelişsin biraz seneye alırız artık :D

Dogru soze ne hacet.... Sehmus, Ridvan, Ercan Osmani, vs gibi bir iki isim de iyi giderdi.

Ozellikle sehmus ve ridvan aldigimiz bir iki isimden daha fala bile katki bile verebilirdi.

Onun disinda berke atar zaten yazilmis....

Garip bir yil olacak, Obranin ilk bir iki senesi cok azalmisti yorumlar, cildiran taraftar agitlari.... bu sene biraz duyabiliriz ...
Pazardan pazara degil, ezele kadar ....

Çevrimdışı Erdal Soner

• Üye
  • Yer: İzmir-İstanbul
« Yanıtla #5353 : 14 Temmuz 2020, 17:17:48 »
İlk 8'e girersek bu sene başarılıyız demektir.

Geçiş süreci neticede. Kokoškov da bu kadroyla kendini ispatlarsa önümüzdeki sene daha iddiâlı bir kadro kurulur belki.

Geçmişteki F4 hikâyelerimizi bol bol anarız artık.

Çevrimdışı ETIRYAK

• Üye
  • Yer: Melbourne
« Yanıtla #5354 : 14 Temmuz 2020, 17:21:07 »
İlk 8'e girersek bu sene başarılıyız demektir.

Geçiş süreci neticede. Kokoškov da bu kadroyla kendini ispatlarsa önümüzdeki sene daha iddiâlı bir kadro kurulur belki.

Geçmişteki F4 hikâyelerimizi bol bol anarız artık.

Aynenkatiliyorum
Pazardan pazara degil, ezele kadar ....