Gönderen Konu: Fenerbahçe | Basketbol Transfer Dosyası  (Okunma sayısı 2006928 defa)

0 Üye ve 110 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Umut

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Berlin
  • Обрадовић: беспрекорна командант
Ynt: Fenerbahçe | Basketbol Transfer Dosyası
« Yanıtla #5490 : 16 Temmuz 2020, 19:49:37 »
Bu seneyi yok sayıp olabilecek pozitif şeylere odaklanmak lazım. Mesela Tarık nasıl bir gelişim gösterecek? Hamilton kimlerin kafasına çakacak? Gibi...
Kara deryalarda bir FENERsin!

Çevrimdışı efeovic

• Üye
    • @efeerolus
« Yanıtla #5491 : 16 Temmuz 2020, 20:03:08 »
Bu forumdaki havanın acilen değişmesi lazım.Bütçe 30 milyonken bu kadar büyük beklenti yoktu ya transferde.Bütçenin düştüğünün,oyuncu piyasasının çok dar olduğunun,görünüşe bakılırsa savunma ağırlıklı sert bir takım kurulmaya çalışıldığının,transfer döneminin bitmediğinin ve henüz 16 Temmuz’da olduğumuzun farkına varın lütfen.Lütfen.
« Son Düzenleme: 16 Temmuz 2020, 20:03:40 Gönderen: efeovic »

Çevrimdışı Cem Ağrak

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: İstanbul-İzmit
« Yanıtla #5492 : 16 Temmuz 2020, 20:06:29 »
Bu forumdaki havanın acilen değişmesi lazım.Bütçe 30 milyonken bu kadar büyük beklenti yoktu ya transferde.Bütçenin düştüğünün,oyuncu piyasasının çok dar olduğunun,görünüşe bakılırsa savunma ağırlıklı sert bir takım kurulmaya çalışıldığının,transfer döneminin bitmediğinin ve henüz 16 Temmuz’da olduğumuzun farkına varın lütfen.Lütfen.
Güzel kardeşim biz ne seneler geçirdik neler gördük
Sıkıntı yok sen bak keyfine
Ben seni kalbimde en derinlere sakladım
Ben seni tertemiz duygularla pakladım
Kanaryam, sayıklamaktan ismini
Bir kere bıkmadım

Çevrimdışı bahadircevlik

• Üye
  • Yer: adana
« Yanıtla #5493 : 16 Temmuz 2020, 20:08:09 »
Koçun obradoviç olursa, ana rotasyonda mevkilerinin Avrupadaki en iyileri zaten 4-5 yıldır takımında olursa beklentin sınırlı olabilir transferde. Ama tüm taşlar yerinden oynamışsa işler farklı. Zaten transferlerin yorumlanma biçimine bakarsan oyuncuların özelliğinden çok şubenin geleceğiyle ilgili duyulan kaygıya değinildiğini göreceksin
Harcamayacağım günleri, onları uzatmaya çalışarak.
Kullanacağım her anını zamanın.

Çevrimdışı Jason Bourne

• Üye
  • Yer: istanbul
    • okanc14
« Yanıtla #5494 : 16 Temmuz 2020, 20:16:00 »
Lorenzo transferine sinirlenmiştim ve gereksiz gelmiş diye düşünürken, Kenan transferi ile Lorenzo'ya tav oldum.Artık kafamda deli sorular kalmadı.Temiz iş oldu, yok şutor yok yok yaratıcı yok falan artık hikaye hepsi.
« Son Düzenleme: 16 Temmuz 2020, 20:20:55 Gönderen: Jason Bourne »

Çevrimdışı efeovic

• Üye
    • @efeerolus
« Yanıtla #5495 : 16 Temmuz 2020, 20:16:38 »
Koçun obradoviç olursa, ana rotasyonda mevkilerinin Avrupadaki en iyileri zaten 4-5 yıldır takımında olursa beklentin sınırlı olabilir transferde. Ama tüm taşlar yerinden oynamışsa işler farklı. Zaten transferlerin yorumlanma biçimine bakarsan oyuncuların özelliğinden çok şubenin geleceğiyle ilgili duyulan kaygıya değinildiğini göreceksin
Gherardini’nin hedefi olmayan ve gelecek görmediği bir takımda kalmak isteyeceğini sanmıyorum ben.Transferleri de tamamiyle kendisi yapıyor,hocayı da kendisi seçti.Sezon başlar işler iyi gitmez karamsar olunur buna bir şey diyemem tabi ama henüz transferler bitmemişken kadro şekillenmemişken ve en önemlisi hocayı tanımıyorken umutsuzluğa kapılmak ne kadar doğru?

Çevrimdışı ayhan

• Üye
  • Yer: İstanbul
    • @ab_1907
« Yanıtla #5496 : 16 Temmuz 2020, 20:20:20 »
Hamilton, Udoh gibi oynarsa,
Westerman, Micic gibi bir çıkış yaparsa,
De Colo ve Vesely de en iyi dönemlerindeki gibi oynarsa o zaman top8 ve f4 şansımız olabilir.

Çevrimdışı iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
« Yanıtla #5497 : 16 Temmuz 2020, 20:24:40 »
Hamilton, Udoh gibi oynarsa,
Westerman, Micic gibi bir çıkış yaparsa,
De Colo ve Vesely de en iyi dönemlerindeki gibi oynarsa o zaman top8 ve f4 şansımız olabilir.
Halamın bıyığı olsa falan filan diyorsun yani :D

Çevrimdışı bahadircevlik

• Üye
  • Yer: adana
« Yanıtla #5498 : 16 Temmuz 2020, 20:39:46 »
Halamın bıyığı olsa falan filan diyorsun yani :D
Sanki daha iddialı bir haladan bahsediliyor))) şaka bir yana her kazanılan maçın kıymetli olacağı bir yıl yaşamayalı epey olmuştu. Merakla bekliyorum
Harcamayacağım günleri, onları uzatmaya çalışarak.
Kullanacağım her anını zamanın.

Çevrimdışı Hakan Yaman

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Antalya
« Yanıtla #5499 : 16 Temmuz 2020, 21:54:41 »
Kenani takima geri aldigimiza inanamiyorum, bu demek oluyor ki ulke basketbolu bitik durumda,

kenan nasil basketbolcu derseniz, aklima George Best in Beckham hakkinda soyledikleri geliyor,

Sutu yok, dribbling yok, assist yok, oyun akli yok, savunma ehh ama bunun haricinde iyi oyuncu 

Beckham'ın mı şutu yok? George Best neresiyle izlemiş Beckham'ı...  Eğer bu sözü ettiyse sanırım bunama yıllarına denk gelmiş. Gençliği de alkol problemlerinin merkezinde geçtiği için şaşırmadım.

Asiste gelince... Beckham ortalar, Nistelrooy koyar, Ferguson coşar... Premier Ligin bir dönem özeti...

Düzenleme: Beckham'ın nasıl şutu varmış, gören görmeyene anlatsın.

https://www.youtube.com/watch?v=m0OwQJYOamA
« Son Düzenleme: 16 Temmuz 2020, 21:57:16 Gönderen: Hakan Yaman »

Çevrimdışı Ertan Ürkmez

• Üye
  • Yer: Macaristan
« Yanıtla #5500 : 16 Temmuz 2020, 22:41:35 »
Güzel kardeşim biz ne seneler geçirdik neler gördük
Sıkıntı yok sen bak keyfine

:)  :)  :)  :)  :)  :)  :)  :)   :)  :)

Çevrimdışı Ertan Ürkmez

• Üye
  • Yer: Macaristan
« Yanıtla #5501 : 16 Temmuz 2020, 22:49:33 »
Ne büyük beklentilere girmek lazım ne de felaket tellallığı yapmak... Geçen yıl De Colo vesaire gelince asıp kesiyodu kimileri. Kimya uyuşmadı, olan biten ortada. Belki takım kimyası yakalarız, iç sahada maç kaybetmemeye dikkat ederek bir yerlere gelebiliriz. F8 yani play off  -en azından Kokoskov'un ilk senesi dahilinde- başarıdır benim için. Final four olursa çok büyük iştir. Orada sağlam sopa yeriz ayrı. Kaybettiği maçlarda boynunu bükmeyen, elinden geleni yapan takım karakteri kafi benim için. Cem Ağrak'ın dediği gibi neler gördü bu gözler; 50-19 biten devreler mi, son 10 saniyede 5 saniye yapıp topu oyuna sokamadan Atina'dan 1 sayı farkla mağlup dönmeler mi say say bitmez. Final fourlara, kaybedilen euroleague finallerine çer çöp diyenleri de gördük. Ağlayalım sızlayalım, yeter ki adrenalin olsun, acı çekmeye layık bir takım olsun, 2016 finalindeki gibi...
« Son Düzenleme: 16 Temmuz 2020, 22:50:23 Gönderen: Ertan Ürkmez »

Çevrimdışı Ugur_aus

• Üye
  • Yer: Ankara
« Yanıtla #5502 : 16 Temmuz 2020, 23:08:26 »
Beckham'ın mı şutu yok? George Best neresiyle izlemiş Beckham'ı...  Eğer bu sözü ettiyse sanırım bunama yıllarına denk gelmiş. Gençliği de alkol problemlerinin merkezinde geçtiği için şaşırmadım.

Asiste gelince... Beckham ortalar, Nistelrooy koyar, Ferguson coşar... Premier Ligin bir dönem özeti...

Düzenleme: Beckham'ın nasıl şutu varmış, gören görmeyene anlatsın.

https://www.youtube.com/watch?v=m0OwQJYOamA

hocam ben Bestin sozunu Kenana uyarladim,

Besting orjinal sozu burda ki best efsanedir

He cannot kick with his left foot, he cannot head a ball, he cannot tackle and he doesn't score many goals. Apart from that he's all right."

Çevrimdışı Cem Ağrak

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: İstanbul-İzmit
« Yanıtla #5503 : 17 Temmuz 2020, 00:09:58 »
Gherardini’nin hedefi olmayan ve gelecek görmediği bir takımda kalmak isteyeceğini sanmıyorum ben.Transferleri de tamamiyle kendisi yapıyor,hocayı da kendisi seçti.Sezon başlar işler iyi gitmez karamsar olunur buna bir şey diyemem tabi ama henüz transferler bitmemişken kadro şekillenmemişken ve en önemlisi hocayı tanımıyorken umutsuzluğa kapılmak ne kadar doğru?
İşte hocayı tanımıyor kimse zaten :)
O yüzden alınan oyuncular izlediklerimiz gördüklerimiz ve duyduklarımıza bakınca ortaya karamsar değil gerçekçi bir tablo çıkıyor
Top8 yapmak önemlidir yahu niye küçümseme oluyor ki onu anlamadım.
E tabi sen de haklısın Zeljko Obradoviç dönemine denk geldin 7 senedir aklın erdiğinde hep zirvede gördün basketbolu
Biz yıllarca izledik bizi öyle siktiler öyle siktiler ki götümüz nasır oldu kardeşim etki etmiyor
O yüzden top8 olmuş hiç olmamış sıkıntı yok
Sen tabi henüz yıpranmadın haklısın ama Fenerbahçe bu öyle bir yıpratır ki anlamazsın :)
Ben seni kalbimde en derinlere sakladım
Ben seni tertemiz duygularla pakladım
Kanaryam, sayıklamaktan ismini
Bir kere bıkmadım

Çevrimdışı efeovic

• Üye
    • @efeerolus
« Yanıtla #5504 : 17 Temmuz 2020, 00:48:06 »
İşte hocayı tanımıyor kimse zaten :)
O yüzden alınan oyuncular izlediklerimiz gördüklerimiz ve duyduklarımıza bakınca ortaya karamsar değil gerçekçi bir tablo çıkıyor
Top8 yapmak önemlidir yahu niye küçümseme oluyor ki onu anlamadım.
E tabi sen de haklısın Zeljko Obradoviç dönemine denk geldin 7 senedir aklın erdiğinde hep zirvede gördün basketbolu
Biz yıllarca izledik bizi öyle siktiler öyle siktiler ki götümüz nasır oldu kardeşim etki etmiyor
O yüzden top8 olmuş hiç olmamış sıkıntı yok
Sen tabi henüz yıpranmadın haklısın ama Fenerbahçe bu öyle bir yıpratır ki anlamazsın :)
2008 yılından beri yakından takip ediyorum basketbol şubesini,2011 Spahija döneminde sakatlıklar vs. 3/3 başladığımız TOP16 grubundan çıkamayışımız mı Pianigiani dönemi mi hangisini anlatayım yıpranma konu olunca.Keşke çoğu iyi gün taraftarı gibi Obradovic’le beraber basketbol takip etmeye başlasaydım da o hayal kırıklıklarını yaşamasaydım.Gerçi onlar hoca gittikten sonra basketbolu bıraktı tekrar burada biz bize kaldık yine :)