Gönderen Konu: Fenerbahçe | Basketbol Transfer Dosyası  (Okunma sayısı 2006814 defa)

Maldonado, Tom Hanks ve 114 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı emrebbr

• Üye
  • Yer: bursa
Ynt: Fenerbahçe | Basketbol Transfer Dosyası
« Yanıtla #5565 : 18 Temmuz 2020, 13:11:50 »
kaliniç de gitti, valencia da çok iyi kadro kurdu bence hermanson prepelic kalina derick dubljevic

Çevrimdışı anil_91

• Üye
  • Yer: Sinop
« Yanıtla #5566 : 18 Temmuz 2020, 15:23:16 »
kaliniç de gitti, valencia da çok iyi kadro kurdu bence hermanson prepelic kalina derick dubljevic
Bu sezon bende valencia’nın performansını merak ediyorum , bence de birbirleriyle uyumlu oyuncululardan oluşan bi kadro kurdular .

Çevrimdışı KhaN

• Üye
  • Yer: İstanbul
« Yanıtla #5567 : 18 Temmuz 2020, 15:31:11 »
5 sene top8 takimiyiz demek cok iddaali. Abi obra oncesini hatirlamiyor musun. Ayni senaryo .... son maclara dogru hesap yapariz, o bunu yenerse... sunun ayagi kayarsa, bunu yol yorarsa diye

iyi 3 luk atan takimdik .... ic dis farketmeden canina okuyorduk herkesin ... olusu top8 (ki o gecen seneydi) yapabilecek kapasitedeydi....

Simdi pota altini savunabilen bir dis savunmacisi olan her takim kafa tutar su kadroya.... Obra .... :(

top8 takımından kastım top8 hedefleyen takım anlamına geliyor zaten kesin orada oluruz gibi bir iddaa yok :(

cska
barca
efes
real
milano
maccabi
baskonia
fenerbahce
oly
pana
khimki
valencia
gibi 12 takım var. ilk 6 sıra değişmez bir şekilde top8'e atar kendini. kalan 6 takım 2 bilet için yarışacak. zor bir dönem bekliyor hepimizi bol bol kağıt kalem kullanacağız :)

CanCan

• Ziyaretçi
« Yanıtla #5568 : 18 Temmuz 2020, 15:45:11 »
Senelerce "ya Daçka'da Hamilton diye bir adam var canavar, biz niye bunları almıyoruz" diyen taraftar daha bir maç oynamadan karalar bağladı.

Yahu az bekleyin, sonra ağlaşırız hep beraber...

Çevrimdışı akıllıdeli

• Üye
  • Yer: ankara
« Yanıtla #5569 : 18 Temmuz 2020, 16:01:39 »
gectigimiz yil bizde iyi kadro kurduk diyorduk... Sadece isim bandında bakmamak gerek, iyi savunma kurgusu bu beş ile zor olacak

Çevrimdışı Murat

• Üye
« Yanıtla #5570 : 18 Temmuz 2020, 17:59:37 »
gectigimiz yil bizde iyi kadro kurduk diyorduk... Sadece isim bandında bakmamak gerek, iyi savunma kurgusu bu beş ile zor olacak

Kadroyu okurken aynı şey aklıma geldi.

Çevrimdışı ibrahimseckin

• Üye
    • ibrahimseckin20
« Yanıtla #5571 : 18 Temmuz 2020, 18:50:54 »
Cenk Renda tv’de konuştu. Oradan anladığım kadarıyla Nunnaly gitti.
Vesely, De Colo, Westerman, Melih ve Ahmetin yanına eklemeler yaptık dedi.
Dinlediğim kadarıyla 4 numara alınmazsa ben şaşırmam.

mirinkirin

• Ziyaretçi
« Yanıtla #5572 : 18 Temmuz 2020, 19:21:56 »
yapmayın etmeyin arkadaşlar. bu takımdan başarı anlamında hiçbişey olmasa, her maç tuğla atsalar yine de savunmada kötü takım çıkmaz. ters motivasyon mu yapıyorsunuz anlamadım ki.

Çevrimdışı emrebbr

• Üye
  • Yer: bursa
« Yanıtla #5573 : 18 Temmuz 2020, 21:36:05 »

tabiki,gecen sene en iyi 3 kadrodan biri bizdik ama sonuç ortada, bu sene biz de kağıt üstünde görece vasat bir kadro saibi olduk ama belli olmaz, belki ocak ayına kadar kör topal gidip sonrasında başka bir seviyeye çıkabiliriz

Çevrimdışı ayhan

• Üye
    • @ab_1907
« Yanıtla #5574 : 18 Temmuz 2020, 22:05:51 »
Sezon öncesinde yapılan dakika hesapları maalesef sezonda tutmuyor. Sakatlık, form durumu, faul problemleri derken her maç başka bir hikaye oluyor. Geçmiş yıllarda yaşanılanları da düşününce rotasyonu geniş tutmak şart. İlk beş ile bench arasındaki kalite farkı arttıkça sıradanlaşıyor takımlar.

Kısa rotasyonuna ekleme zorundayız, uzun konusunu Pierre’i 4’e çekerek çözme planı bir yere kadar işe yarar ama sezon içinde eminim ki uzun aramaya da başlarız. Özetle enseyi karartmak istemesem de bu yapılanmayla işimiz zor, eklemeleri gördükten sonra konuşmak daha mantıklı.

Pierre i 4 e çekme fikri nereden çıktı ki ? 1,98 lik adamı 4 de oynatıp verim beklemek bana mantıklı gelmiyor. Toko, Randolph, Moerman, Singleton, Thompson, Mirotic.. hepsi çiğ çiğ yerler..

Çevrimdışı smith jr

• Üye
    • gfburakkk
« Yanıtla #5575 : 18 Temmuz 2020, 22:47:06 »
Ya şu kadroya 1 tâne fakir Randolph'u ekleyebilsek bâri. Lorenzo'nun yerine çok iyi bir kısa bekliyordum ki olmadı, bâri iyi bir 4 numara yapsak da biraz umutlansak. Yoksa top 8 bile kolay olmayacak.
Ben de belirttim bu durumu ve bence takıma seviye atlatabilecek en gerekli hamle araştırıp edip ucuz yollu ancak etki yaratacak bi Ada'm buluversinler

Çevrimdışı smith jr

• Üye
    • gfburakkk
« Yanıtla #5576 : 18 Temmuz 2020, 22:53:00 »
Brown Westermann Kenan
De Colo Melih Dixon (bir kısa lazım bence ama hadi neyse bütçe elvermez)
Ulanovas Pierre Biberovic
Xxxxxxxx(Çok önemli) Barthel
Vesely Hamilton Ahmet

4 numaraya biraz olsun kaliteli bir ekleme ile farklı şeyler konuşulabilir. Şu haliyle top8e hayli hayli aday bu takım De Colo Vesely ikisi taşır TOP8 e formda oldukları takdirde. Tüm takımlar tahtaya ilk yazar bu adamları boşta falan olsalar. Takıma seviye atlatabilecek bir 4 alınsa var ya, işte o Zaman deplasmanda bir maç çalmaya bakabilir F4 ve bambaşka şeyler konuşabiliriz

Çevrimdışı ETIRYAK

• Üye
  • Yer: Melbourne
« Yanıtla #5577 : 19 Temmuz 2020, 09:55:03 »
Kadroyu okurken aynı şey aklıma geldi.
bence tam tersi hepsi birebirde gecen seneden daha iyi savunmaci isimler. Hatta takim olarak daha cok rebound almamiz beklenebilir. Fakat ozellikle 3luk cizgisi gerisinden sikinti yasayabiliriz gibi gozukuyor. Hatta savunma kaynakli cok fast break yapariz. Ama kurulu duzende kendi sutunu yaratmak, digerlerine pozisyon hazirlamak vs ... suphe duyulan konu bunlar. Brown, guclu potaya giden fizikli bir oyuncu. Ama dis sutu biraz allaha kalmis.... Keza Sloukas gibi oyun kurma ozelligi ni de daha gormedik gecen seneki performansinda.

Brown-Decolo-Ulonavas-Barthel-Vesely besinde, rakip takim "1&diamond" yaparsa, yani Decolo yu adam adama tutup alan savunmasi ile pota altini kitlerlerse? Yada Decolo, Melih in kotu gunune denk gelirse? o kendi sutunu, oyununu yaratacak, yada digerlerini oyuna sokacak oyuncu soru isareti oluyor. Alternatif kurdugun diger 5 lere de bakarsan; pota alti kitlenirse ne olur durum diye soruyorsun kendine....
« Son Düzenleme: 19 Temmuz 2020, 09:55:54 Gönderen: ETIRYAK »
Pazardan pazara degil, ezele kadar ....

Çevrimdışı smith jr

• Üye
    • gfburakkk
« Yanıtla #5578 : 19 Temmuz 2020, 12:10:36 »
bence tam tersi hepsi birebirde gecen seneden daha iyi savunmaci isimler. Hatta takim olarak daha cok rebound almamiz beklenebilir. Fakat ozellikle 3luk cizgisi gerisinden sikinti yasayabiliriz gibi gozukuyor. Hatta savunma kaynakli cok fast break yapariz. Ama kurulu duzende kendi sutunu yaratmak, digerlerine pozisyon hazirlamak vs ... suphe duyulan konu bunlar. Brown, guclu potaya giden fizikli bir oyuncu. Ama dis sutu biraz allaha kalmis.... Keza Sloukas gibi oyun kurma ozelligi ni de daha gormedik gecen seneki performansinda.

Brown-Decolo-Ulonavas-Barthel-Vesely besinde, rakip takim "1&diamond" yaparsa, yani Decolo yu adam adama tutup alan savunmasi ile pota altini kitlerlerse? Yada Decolo, Melih in kotu gunune denk gelirse? o kendi sutunu, oyununu yaratacak, yada digerlerini oyuna sokacak oyuncu soru isareti oluyor. Alternatif kurdugun diger 5 lere de bakarsan; pota alti kitlenirse ne olur durum diye soruyorsun kendine....
Milano için söylemişlerdi diye anladım ben

Çevrimdışı ETIRYAK

• Üye
  • Yer: Melbourne
« Yanıtla #5579 : 19 Temmuz 2020, 12:17:40 »
Milano için söylemişlerdi diye anladım ben
Oyleyse affola ... kafam baska takima gitmiyor bir turlu :)
Pazardan pazara degil, ezele kadar ....