Gönderen Konu: Fenerbahçe | Basketbol Transfer Dosyası  (Okunma sayısı 2006605 defa)

0 Üye ve 112 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı emrebbr

• Üye
  • Yer: bursa
Ynt: Fenerbahçe | Basketbol Transfer Dosyası
« Yanıtla #5760 : 27 Temmuz 2020, 19:06:05 »
jarrel eddie resmi olarak açıklanmış, amerikalı datome adayımız hayırlı olsun :)

Çevrimdışı kenz

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: İstanbul
« Yanıtla #5761 : 27 Temmuz 2020, 19:15:26 »
abi ikisinin parasına net bir düzgün 4 numara alamayız :)

Whittington'un falan adı geçiyordu, bunlarla denk maliyeti vardır, o olabilirdi misal.
« Son Düzenleme: 27 Temmuz 2020, 19:15:51 Gönderen: kenz »

Çevrimdışı pikenrol

• Üye
« Yanıtla #5762 : 27 Temmuz 2020, 19:32:30 »
eddie'yi biraz izledim.
iş yapar bu eleman kanımca.
eddie ile hamilton tamam, whittington eklemek lazım oraya bir de.
f4'u zorlar o zaman bu kadro.

Çevrimdışı Cem Ağrak

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: İstanbul-İzmit
« Yanıtla #5763 : 27 Temmuz 2020, 19:36:15 »
Çok teşekkür ederim abi aslında bu istatistikler bir,ok şeyi ortaya koyuyor. Savunma kısmı ile ilgili fikrin var mı? Sırtı dönük savunur mu sezgileri pas açılarını kapatma anlamında nasıldır ve kolay geçilir mi? Bunlar önemli abi nedense bi merak ettim bu Admı içinden ekstra bir şeyler çıkar mı diye.. Mesela forvetten gelip blok yapsın falan tarzında alışkanlıkları var mı
3 maçını izleyip sana bu soruların cebaını veremem ya kardeşim :(
Sen 400kya gigi arıyorsun öyle bir dünya yok :)
Ben seni kalbimde en derinlere sakladım
Ben seni tertemiz duygularla pakladım
Kanaryam, sayıklamaktan ismini
Bir kere bıkmadım

mitch smith

• Ziyaretçi
« Yanıtla #5764 : 27 Temmuz 2020, 19:48:57 »
...

Takım şu haliyle bile top8 bence rahat yapacaktır.
Ve belkide kimse katılmasa bile ana favorilerden olmasa bile final four adayıdır.

Ve buna gönülden inanıyorum.

zaten bunun için biraz gönül gözüyle bakmak lazım :)

Çevrimdışı Ero1907

• Üye
« Yanıtla #5765 : 27 Temmuz 2020, 20:34:14 »
Gustavo ayon demiştim instagramda bizi takibe aldı :)

Çevrimiçi iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
« Yanıtla #5766 : 27 Temmuz 2020, 20:39:13 »
Lorenzo-Nando-Ulanovas-Barthel-Vesely ilk 8 için iddialı bir takım, hemde oldukça. Ama geri kalanlardan ne çıkar bilemiyoruz. Aslında biliyoruz, Hamilton ve Leo dışında, hadi birazda Melih diyelim herhangi bir ışık yok, durumu siz anlayın yani. Olan ışık da Leo nun sakatlıktan kurtulup potansiyelini tansıtabileceği, Hamilton un biraz savunmaya enerji katabileceği ve Melih in de bazı maçlarda coşma potansiyeli gibi detaylara bağlı... O yüzden de ilk 10 başarı olur diye yazdım. Pierre ve Eddie yerine daha düzgün tek adam alınsaydı, yanlarına çok daha mantıklı olurdu.
5-6 kişi ile de nereye kadar gidilir bilemiyorum. Ergin Atamanın yaptığı gibi maç seçip hedef maçlara odaklanılırsa belki playoff larda iyi bir çekişme izleyebiliriz.
Gözünü seveyim. Bu ilk 5 nasil oldukça iddialı. Yeni gelen 3 isim için söylüyorum son 5 yılki kadromuzda hangisi ana rotasyon oyuncusu olurdu. Diger vasat isimlerin yanında vasat ustu isimler hepsi. Simdi siz düşünüyorsunuz ki vesely ve de colo uçacak kaçacak muthis isler yapacak diğerleri de onlara ayak uyduracak. De colo gecen seneki kadroda dahi hiç bir büyük maçta sorumluluk alıp mac kazandırmış bir isim değil. Vesely 2 yıldır ortada yok. Sen daha gerçekçi birisin. İyi tarafından bakmaya çalıştığının farkındayım. Ben sağdan soldan önden arkadan bakıyorum. Umut ışığı görmüyorum. Ilk sekiz muthis bir başarı. En azından heyecan yaratırlar bizlere. Beklentisiz izlenecek maçlar daha büyük keyif verir. Bence buna uyarsan cok üzülmezsin.

Çevrimdışı Ero1907

• Üye
« Yanıtla #5767 : 27 Temmuz 2020, 20:41:49 »
Gözünü seveyim. Bu ilk 5 nasil oldukça iddialı. Yeni gelen 3 isim için söylüyorum son 5 yılki kadromuzda hangisi ana rotasyon oyuncusu olurdu. Diger vasat isimlerin yanında vasat ustu isimler hepsi. Simdi siz düşünüyorsunuz ki vesely ve de colo uçacak kaçacak muthis isler yapacak diğerleri de onlara ayak uyduracak. De colo gecen seneki kadroda dahi hiç bir büyük maçta sorumluluk alıp mac kazandırmış bir isim değil. Vesely 2 yıldır ortada yok. Sen daha gerçekçi birisin. İyi tarafından bakmaya çalıştığının farkındayım. Ben sağdan soldan önden arkadan bakıyorum. Umut ışığı görmüyorum. Ilk sekiz muthis bir başarı. En azından heyecan yaratırlar bizlere. Beklentisiz izlenecek maçlar daha büyük keyif verir. Bence buna uyarsan cok üzülmezsin.

Abi yanlış anlama karşı cıkmak adına söylemiyorum ama

Nando içerdeki baskonia maçında 39 deplasman olympiakos macındada 30 küsür atarak tek başına 2 hedef maç aldı.katkı verdiği demiyorum direk tek başına aldığı 2 maçtır bu

Çevrimiçi iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
« Yanıtla #5768 : 27 Temmuz 2020, 20:46:50 »
Abi yanlış anlama karşı cıkmak adına söylemiyorum ama

Nando içerdeki baskonia maçında 39 deplasman olympiakos macındada 30 küsür atarak tek başına 2 hedef maç aldı.katkı verdiği demiyorum direk tek başına aldığı 2 maçtır bu
Hangisi ilk 8 takimi. Barca.real.efes.cska.maccabi hangi maç bir halta yaradi. Hangi mac el yakan an cikti ortaya. Mesela cskadayken istanbulda ortaya çıktı maçı kazandırdı. Bizde öyle bir maci var mi kafa takımlara.

Çevrimdışı Ero1907

• Üye
« Yanıtla #5769 : 27 Temmuz 2020, 20:56:26 »
Hangisi ilk 8 takimi. Barca.real.efes.cska.maccabi hangi maç bir halta yaradi. Hangi mac el yakan an cikti ortaya. Mesela cskadayken istanbulda ortaya çıktı maçı kazandırdı. Bizde öyle bir maci var mi kafa takımlara.

Abi olympiakos ve baskonia onemlı takımlar ama senin dediğine gelicek olursak zaten bu saydığın takımlarla malesefki hiç kafa kafaya maçımız olmadıkı ortaya cıksın.

Vesely eleştrilerine sonuna kadar katılıyorum ama de colo 15 sayı ortalamayla ve cok iyi bir yüzdeyle tamamlamış sezonu o olmasa belkide son 2 3 takım arasına girebilirdik 30 üstü attığı 4yada 5 maç var ve çift hane üretemediği 4 maç 2 sinde süre almamış olduğu görünüyor.

Datome kalinic sloukas lauvergne bunların gitmesi onları çok sevmekle beraber benım adıma çok olumlu hamleler.

Gerçekten uzun bir süredir basketbolun tam anlamıyla içindeyim sürekli takip ediyorum.egerki şu kadroya gustavo ayon yada anthony gill kalitesinde 4 yada 5 gelirse eğer net bir final 4 adayı olduğumuzu düşünüyorum.

Umarım benım dediklerim çıkar :)

Hatta arttırıyorum normal sezon yada türkiye liginde efese ağır basıcağımızı düşünuyorum.

Çevrimdışı anil_91

• Üye
  • Yer: Sinop
« Yanıtla #5770 : 27 Temmuz 2020, 20:59:36 »
Abi olympiakos ve baskonia onemlı takımlar ama senin dediğine gelicek olursak zaten bu saydığın takımlarla malesefki hiç kafa kafaya maçımız olmadıkı ortaya cıksın.

Vesely eleştrilerine sonuna kadar katılıyorum ama de colo 15 sayı ortalamayla ve cok iyi bir yüzdeyle tamamlamış sezonu o olmasa belkide son 2 3 takım arasına girebilirdik 30 üstü attığı 4yada 5 maç var ve çift hane üretemediği 4 maç 2 sinde süre almamış olduğu görünüyor.

Datome kalinic sloukas lauvergne bunların gitmesi onları çok sevmekle beraber benım adıma çok olumlu hamleler.

Gerçekten uzun bir süredir basketbolun tam anlamıyla içindeyim sürekli takip ediyorum.egerki şu kadroya gustavo ayon yada anthony gill kalitesinde 4 yada 5 gelirse eğer net bir final 4 adayı olduğumuzu düşünüyorum.

Umarım benım dediklerim çıkar :)

Hatta arttırıyorum normal sezon yada türkiye liginde efese ağır basıcağımızı düşünuyorum.
Mesajınızı okuyunca bu sezon için heycanım arttı , biran önce başlasın sezon ..🙂

Çevrimdışı Ero1907

• Üye
« Yanıtla #5771 : 27 Temmuz 2020, 21:02:36 »
İlave olarak ben 26 yaşındayım obra bana belkide bir fenerbahçe tutkulusu olarak en güzel 5,6 senemi yaşattı.heykeli dikilmesi gereken tam bir karakter ve karizmadir benim adıma tartışmaya ve konuşmaya gerek bile duymam.

Ama son sezonununda gerçekten bir motivasyon eksikliği ve tükenmişlik gördüm kendisinde buda çok normal karşılanabilcek bir durumdur.

Kokoskov ve aldığımız oyuncula gerçekten çok güveniyorum inanılmaz keyifli bir sezonunun bizi bekleyeceğini düşünüyorum:)

Çevrimdışı Cem Ağrak

• Yönetici
  • Üye
« Yanıtla #5772 : 27 Temmuz 2020, 21:12:22 »
Efese mi ağır basacağız :)
Malı Arap faikten mi alıyorsun kardeşim söyle de biz de alalım kafalar çok dolu ;)
« Son Düzenleme: 27 Temmuz 2020, 21:16:08 Gönderen: Cem Ağrak »
Bir kere bıkmadım

Çevrimdışı Cem Ağrak

• Yönetici
  • Üye
« Yanıtla #5773 : 27 Temmuz 2020, 21:14:01 »
Transferi kapattık
Kenan çıkışını alırsa resmi imza atılacak
Top8e kalırsak şu çorbada muazzam başarı
Bir kere bıkmadım

Çevrimdışı Ero1907

• Üye
« Yanıtla #5774 : 27 Temmuz 2020, 21:22:12 »
Efese mi ağır basacağız :)
Malı Arap faikten mi alıyorsun kardeşim söyle de biz de alalım kafalar çok dolu ;)

Cem abi senin fikirlerine gerçekten saygı duyuyorum ve keyifle takip ediyorum maksadım senın ve diğer abilerimin fikirlerine karşıt olmak değil ama.

Ama tek tek incelersek eğer.

Larkin etkeni dışında efesin bize ağır bastığı hiç bir nokta görmüyorum.