Gönderen Konu: Fenerbahçe | Basketbol Transfer Dosyası  (Okunma sayısı 2006779 defa)

0 Üye ve 117 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Cem Ağrak

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: İstanbul-İzmit
Ynt: Fenerbahçe | Basketbol Transfer Dosyası
« Yanıtla #5805 : 28 Temmuz 2020, 12:12:49 »
Yok abi, Larkin sakatken de ezip geçmeye devam ettiler. Geçen seneki Efes in 20 fark atamayacağı takım yoktu..
çok fazla yazıp efes övmek istemiyorum vicdanım sızlıyor en nefret ettiğim kulubü övmek çok zor geliyor o yüzden susuyorum :(
dunston 4 ay oynamadı abi en kritik dediğiğimiz adam oynamadı :( ona rağmen 2019 Fenerbahçe gibi geleni gideni tokatlayıp durdular
Ben seni kalbimde en derinlere sakladım
Ben seni tertemiz duygularla pakladım
Kanaryam, sayıklamaktan ismini
Bir kere bıkmadım

Çevrimdışı ayhan

• Üye
  • Yer: İstanbul
    • @ab_1907
« Yanıtla #5806 : 28 Temmuz 2020, 12:14:49 »
çok fazla yazıp efes övmek istemiyorum vicdanım sızlıyor en nefret ettiğim kulubü övmek çok zor geliyor o yüzden susuyorum :(
dunston 4 ay oynamadı abi en kritik dediğiğimiz adam oynamadı :( ona rağmen 2019 Fenerbahçe gibi geleni gideni tokatlayıp durdular
abi, övüp övmemek değil konu. durumun ne olduğunu nasıl olduğunu söylüyoruz sadece. Yoksa ergin atamanın gs lileri maça çağırmasından sonra birasını bile içmiyorum..

Çevrimdışı kenz

• Yönetici
  • Üye
« Yanıtla #5807 : 28 Temmuz 2020, 12:17:16 »
Kenan'ı aldığımızı farz edersek, tüm kadronun sağlam olduğu bir günde Euroleague kadrosunda Bobby kesik yiyecek. Biberoğlan ise EL için kadroda 2 sakat olmasını beklemek zorunda olacak. Berkay ise EL'de sahaya adım atamayacak. Berkay lig için bile gereksiz, boşa harcanmış para çok...
Bobby kesik yemez, Kenan yer.

Çevrimdışı Tyler Khan

• Üye
« Yanıtla #5808 : 28 Temmuz 2020, 12:55:11 »
Gecen seneki kadronun temeli euroleguein son yillarina damga vurmuş bir kadroydu  ve hedef mac dediğimiz maclarda tecrube ve kaliteleriyle ve tabi ki obra faktörü ile bambaşka bir seviyeye çıkıyorlardi. Bu seneki kadronun eti budu belli değil. Nereye kadar çıkabilirler belli değil. Hedef mac dediğimiz maçların atmosferini baskısını nasil kaldırırlar belli değil. Kaldi ki kaliteli bir kadro da degil. Cem ile bunu anlatmaya çalışıyoruz ama anlatamadık.

Hangi hedef maçta bambaşka bir seviyeye çıktık acaba? Evimizde Real’den 30 yediğimiz maç mı, Barça’ya karşı adamların rölanti bir şekilde götürüp kazandıkları maç mı, Efes’in tek periyotta kazandığı maç mı? İlk 8 sıradaki takımlara karşı 1 galibiyetimiz vardı geçen yıl sadece. Hedef maç anlayışınız Asvel, Kızılyıldız, Alba, Valencia maçları vs ise onu bilemem tabii ama onları da hep başa baş götürüp(Asvel hariç) son anlarda bireysel yeteneklerimizle kazandık. Her zaman öyle sokamaz Westermann.

Çevrimdışı smith jr

• Üye
    • gfburakkk
« Yanıtla #5809 : 28 Temmuz 2020, 12:57:08 »
Yok abi, Larkin sakatken de ezip geçmeye devam ettiler. Geçen seneki Efes in 20 fark atamayacağı takım yoktu..
Gerçi çok haklısın abi.. Bizim şampiyon olduğumuzdaki F4 performansı gibiydi.. Bogdan OAKA'yı yaktı ama mesela belki de F4de o olmasa da vurup geçecektik.. Yine bir doping olayı mı acaba diye bile düşünmedim değil geçen yıl Efes için..
Ama bence aynı olmayacak. Sertaç Dunston falan üçlük atıyordu.. Ben hiç o kadar tavanda performans veren takım görmedim kadro potansiyelinin maksimumunu geçtim fazlasını koydular parkeye
« Son Düzenleme: 28 Temmuz 2020, 12:59:10 Gönderen: smith jr »

Çevrimdışı ayhan

• Üye
    • @ab_1907
« Yanıtla #5810 : 28 Temmuz 2020, 13:01:24 »
Hangi hedef maçta bambaşka bir seviyeye çıktık acaba? Evimizde Real’den 30 yediğimiz maç mı, Barça’ya karşı adamların rölanti bir şekilde götürüp kazandıkları maç mı, Efes’in tek periyotta kazandığı maç mı? İlk 8 sıradaki takımlara karşı 1 galibiyetimiz vardı geçen yıl sadece. Hedef maç anlayışınız Asvel, Kızılyıldız, Alba, Valencia maçları vs ise onu bilemem tabii ama onları da hep başa baş götürüp(Asvel hariç) son anlarda bireysel yeteneklerimizle kazandık. Her zaman öyle sokamaz Westermann.

Konuşulanları tam anlamamışsın, bir kere geçen seneden değil bu seneki ilk 8 hedefinden bahsediyorduk. İlhanın cevap verdiği mesajımı atlamışsın sanırım, okumanı öneririm. İlhan da geçen seneden değil önceki senelerden bahsetmiş kadronun bu potansiyelinden.
Ve, evet, doğal olarak bu seneki hedef maçlarımız o beğenmediğin takımlar, zira diğerleri bizim dengimiz değil malesef..

Çevrimdışı smith jr

• Üye
    • gfburakkk
« Yanıtla #5811 : 28 Temmuz 2020, 13:17:31 »
Lütfen yanlış anlamayın ama bu EL'de sadece Obra Reisi olan F4 yapmıyor ya da şampiyon olmuyor.(Adam elbette ki ustaötesi Maccabi Real Pana süpürmek kolay değildir öyle) ama ne olursa olsun şunu demenin de mantığı yok: Sıçtık of kadroya bak bok içinde e başımızda hoca da yok zaten aman aman.. Ergin ...... Bile geçen yıl belki de TOP8'den başlayarak herkesi 20ye yatırıp şampiyon olacaktı. Tamam ben demiyorum ki geçen seneye göre daha kaliteliyiz şimdi rakipler düşünsün vs. Evet Obradovic varken 1-0 önde başlıyorduk her zaman doğru ama artık bunu geçelim.. Geçen seneki kadro daha iyiydi performans daha potansiyeliydi hedef maçlarda  seviye atlıyorduk demek tamamen Obradovic vardı demek için söylenen şeyler. Sen kendi evinde kimlere kimlere son 1 dakikada 10 sayı öndeyken maç verdin kaç kez. Aksilikler vs olmazsa eğer iddia ediyorum bu takım TOP8 yapacak. Diyebilirsiniz ki abi adamlar kaliteydi ama yaa çıkarıp vuruyorlardı masaya. Ne vurdular geçen yıl masaya?? Ne yapayım ben o kaliteyi? Valencia Asvel Zenit gibi takımlara son 1 dakikada 10 sayıdan maç vermek mi kalite?? Sinirlendim he ;D şu sene kurulan takım topu yer 3-4 maçta yapmaz o hataları gelen yılki takım gibi ve benim beklediğim de Budur. Lauvergne Kalinic Williams Nunnaly hatta Sloukas ne verdi ne kattı takıma geçen yıl Adam akıllı?? Şöyle bir hatırlıyorum da yerlerine gelen Lorenzo Ulanovas Eddie Hamilton Barthel düşünelim geçen yılki bu isimler kadar kötü oynarlarsa valla bravo.
Tamam ben uçalım kaçalım Off taş kadro olduk demiyorum diyene de karşı çıkarım ama bu kadar yermeyin şu kadroyu ve Obra'ya üzülüyoruz evet ama başımıza gelen Adama rica ediyorum saygısızlık etmeyi bırakalım. He bu takım çıkar evinde Efes'ten fark yer baş altı takımlara son 2 Dk sayı atamadan maç verir rezilce mağlubiyetler alır ruhsuz olur mücadele etmez o Zaman en çok ben söverim. Benim için Fenerbahçe'den başka hiçbir şahıs şube dokunulmaz değildir bu kulüpte.

Çevrimdışı smith jr

• Üye
    • gfburakkk
« Yanıtla #5812 : 28 Temmuz 2020, 13:22:46 »
Zalgris tecrübesiz Koçuyla F4 yaptı mesela ve şunu sorayım kaçını kendi kadromuzda ilk 5e yazıyorduk?? Tamam daha önce de belirttiniz bu sürprizdir arada bir olur evet katılıyorum ama olabilir. F4 sürprizdir olabilir daha önce de belirttim ama TOP8 inanılmaz bir başarı falan değildir normaldir bu takım için şunu kabullenelim. Evet bu takım sezonu 6 da bitirebilir 14 de ama bu kadar karamsarlığa bok atmaya gerek yok. Datome hariç kimsenin de gitmesine üzülmedim kalsın dediğim oyuncu yok. Sloukas Lorenzo değişikliğine de sevindim belirteyim bunu. O kadar para alan guard takımı kaç maç son 1 dakikada maç verirken hop n'oluyor diyemiyorsa yok öyle at avrat Yunan guard

Çevrimdışı Cem Ağrak

• Yönetici
  • Üye
« Yanıtla #5813 : 28 Temmuz 2020, 13:24:03 »
Jr kardeşim ergin bile mi
Ya o orospu çocuğu ilk kez F4 yaptığı zaman sen 5 yaşındaydın ;)
Bir kere bıkmadım

Çevrimdışı smith jr

• Üye
    • gfburakkk
« Yanıtla #5814 : 28 Temmuz 2020, 13:25:58 »
Sloukas'ı gören yıldızlaştı rakipte. Biraz sert baskı yapan olunca yaptığı hataları saysak bitmez. Kazandırdığı maçlar oldu evet mesela içerideki Barça maçı efsaneydi falan ama bu Adam bizi şampiyonluğa da taşımadı. F8 biletini kaptı F4 biletini kaptı söktü aldı falan diye bir şey de yok

Çevrimdışı smith jr

• Üye
    • gfburakkk
« Yanıtla #5815 : 28 Temmuz 2020, 13:27:10 »
Jr kardeşim ergin bile mi
Ya o orospu çocuğu ilk kez F4 yaptığı zaman sen 5 yaşındaydın ;)
Biliyorum abi Ergin bile dememin nedeni o.ç olması ve Obra gibi bir duayen Messina gibi bir usta falan olmaması yoksa kötü Koç değil doğruya doğru

Çevrimdışı smith jr

• Üye
    • gfburakkk
« Yanıtla #5816 : 28 Temmuz 2020, 13:35:31 »
Sana istinaden söylemiyorum abi yanlış anlama beni ama genel olarak yaşıma takılmayın ;D Jared Stevenson Zamanlarında dahi hatta Zaza Levent Bilgin Zamanlarında tüm maçları izlerdim ve salona da giderdik bizim sülalede yoktur Fenerbahçeli olmayan 75 yaşındaki yengem Gürkan Kubilay gibi futbol yorumlar falan değişiz biraz o nedenle belirteyim dedim. Tüm şubeleri çok küçük yaştan beri takip ederim.. En sevdiğim branş ise Basketbol çünkü sakatlanana dek kendim de oynadım eski All Around 3lerden kim kaldı ;D O nedenle tüm abilerime saygı göstermekle birlikte yaşıma takılmayın.. Söylediklerim yanlış olabilir kötü yorumlama ürünü olabilir tabi o ayrı.. Ben asla ben bilirimci biri değilim mesela Mert Hakan Yandaş'ı hiç alıcı gözle izlemedim o nedenle bilen var mı diye sordum keza Eddie Pierre için falan da geçerli bir durum

Çevrimdışı Cem Ağrak

• Yönetici
  • Üye
« Yanıtla #5817 : 28 Temmuz 2020, 14:00:26 »
Sana istinaden söylemiyorum abi yanlış anlama beni ama genel olarak yaşıma takılmayın ;D Jared Stevenson Zamanlarında dahi hatta Zaza Levent Bilgin Zamanlarında tüm maçları izlerdim ve salona da giderdik bizim sülalede yoktur Fenerbahçeli olmayan 75 yaşındaki yengem Gürkan Kubilay gibi futbol yorumlar falan değişiz biraz o nedenle belirteyim dedim. Tüm şubeleri çok küçük yaştan beri takip ederim.. En sevdiğim branş ise Basketbol çünkü sakatlanana dek kendim de oynadım eski All Around 3lerden kim kaldı ;D O nedenle tüm abilerime saygı göstermekle birlikte yaşıma takılmayın.. Söylediklerim yanlış olabilir kötü yorumlama ürünü olabilir tabi o ayrı.. Ben asla ben bilirimci biri değilim mesela Mert Hakan Yandaş'ı hiç alıcı gözle izlemedim o nedenle bilen var mı diye sordum keza Eddie Pierre için falan da geçerli bir durum
sen de yanlış anlama bir tanem
yaşı daha çok olan daha çok biliyor diye bir şey yok zaten
ben de sana takıldım ;) ergini karakter olarak asla sevmem ama iyi hoca olduğu gerçeğini değiştirmiyor.
son yıllarda bence daha da geliştirdi kendisini 5 10 sene önce oyunlar ile kavga eden bir hoca iken son 4 5 senedir oyuncular ile olan diyalogunu da çözgü
inşallah başarılı olamaz diyerek bu kısmı bitireyim ;)

Fenerbahçe hepimizin çok kıymetlisi bu tartışılmaz zaten
o yüzden burada kavga ediyoruz
ama seni mı kırıcam ya f4 kesme bu sene euroelague şampiyonu oluruz ;)
Bir kere bıkmadım

Çevrimdışı Cem Ağrak

• Yönetici
  • Üye
« Yanıtla #5818 : 28 Temmuz 2020, 14:01:27 »
Zalgris tecrübesiz Koçuyla F4 yaptı mesela ve şunu sorayım kaçını kendi kadromuzda ilk 5e yazıyorduk?? Tamam daha önce de belirttiniz bu sürprizdir arada bir olur evet katılıyorum ama olabilir. F4 sürprizdir olabilir daha önce de belirttim ama TOP8 inanılmaz bir başarı falan değildir normaldir bu takım için şunu kabullenelim. Evet bu takım sezonu 6 da bitirebilir 14 de ama bu kadar karamsarlığa bok atmaya gerek yok. Datome hariç kimsenin de gitmesine üzülmedim kalsın dediğim oyuncu yok. Sloukas Lorenzo değişikliğine de sevindim belirteyim bunu. O kadar para alan guard takımı kaç maç son 1 dakikada maç verirken hop n'oluyor diyemiyorsa yok öyle at avrat Yunan guard
can kardeşim 6 da 14e bitirebiliyor diyorsan sıkıntı var demektir :)
az daha kaşıyorum seni ki kavga edelim ;)
Bir kere bıkmadım

Çevrimdışı smith jr

• Üye
    • gfburakkk
« Yanıtla #5819 : 28 Temmuz 2020, 14:07:56 »
sen de yanlış anlama bir tanem
yaşı daha çok olan daha çok biliyor diye bir şey yok zaten
ben de sana takıldım ;) ergini karakter olarak asla sevmem ama iyi hoca olduğu gerçeğini değiştirmiyor.
son yıllarda bence daha da geliştirdi kendisini 5 10 sene önce oyunlar ile kavga eden bir hoca iken son 4 5 senedir oyuncular ile olan diyalogunu da çözgü
inşallah başarılı olamaz diyerek bu kısmı bitireyim ;)

Fenerbahçe hepimizin çok kıymetlisi bu tartışılmaz zaten
o yüzden burada kavga ediyoruz
ama seni mı kırıcam ya f4 kesme bu sene euroelague şampiyonu oluruz ;)
Ben abi çoğu Zaman tefe koyulurum düşüncesiyle burada dile getirmedim ama Adam iyi Koç yani bu net ;D geçen seneki takımda Aslan payının ve o performansların alınmasının en büyük etkeni olduğunu söylemezsek eğer bu Çanakkale'de Melekler yardım etti demek gibi olur  :D Ama umarım şöyle bir Larkin sanane lan Y.....m falan der de yerler birbirlerini ::) Bunu yaparken TOP 8'de Efes'i süpürerek gerçekleştireceğimizi belirtmeyi unutmuşsun abi hani şu 3-0 bitecek ve Eddie'nin maç başına 8 üçlük isabeti ve 31 sayı ortalamasıyla MVP olacağı seriyi diyorum :P ;D