Gönderen Konu: Fenerbahçe | Basketbol Transfer Dosyası  (Okunma sayısı 2006904 defa)

0 Üye ve 107 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı smith jr

• Üye
  • Yer: İstanbul
    • gfburakkk
Ynt: Fenerbahçe | Basketbol Transfer Dosyası
« Yanıtla #5820 : 28 Temmuz 2020, 14:13:57 »
can kardeşim 6 da 14e bitirebiliyor diyorsan sıkıntı var demektir :)
az daha kaşıyorum seni ki kavga edelim ;)
Hahaha o Fenerbahçe için Galatasaraylı arkadaşımlara neler dedim abi Zamanında ama senin gibi dünya bakışını ve siyasete bakışını, çizgisini bildiğim Adamla ters düşünce bileyim ki Bogdan gelip 400 bin Euro'ya oynayacak yanında da Gobert'i bedavaya getirecek yine de sesimi çıkarmam, gerçi böyle bir ödül koysalar Ortaya insan avına dahi çıkanlar olur  ;D 6-14 olayını biraz da şundan dedim abi mesela 6. Olsa bu kadro Nasıl 6 oldu helal demem ama 14 olursa da neden acaba demem yani. Başarısız sayarım ve kimya uyuşmamıştır hocayla oyuncular iyi bir puzzle oluşturamamıştır falan

Çevrimdışı smith jr

• Üye
    • gfburakkk
« Yanıtla #5821 : 28 Temmuz 2020, 14:14:57 »
Görüşünüz nedir bu konuda bilmiyorum ama acaba whatsapp ya da instagramda bir grup falan mı açsak? Etkinlikler falan yaparız birlikte

Çevrimdışı Cem Ağrak

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: İstanbul-İzmit
« Yanıtla #5822 : 28 Temmuz 2020, 14:19:03 »
Hahaha o Fenerbahçe için Galatasaraylı arkadaşımlara neler dedim abi Zamanında ama senin gibi dünya bakışını ve siyasete bakışını, çizgisini bildiğim Adamla ters düşünce bileyim ki Bogdan gelip 400 bin Euro'ya oynayacak yanında da Gobert'i bedavaya getirecek yine de sesimi çıkarmam, gerçi böyle bir ödül koysalar Ortaya insan avına dahi çıkanlar olur  ;D 6-14 olayını biraz da şundan dedim abi mesela 6. Olsa bu kadro Nasıl 6 oldu helal demem ama 14 olursa da neden acaba demem yani. Başarısız sayarım ve kimya uyuşmamıştır hocayla oyuncular iyi bir puzzle oluşturamamıştır falan
son yazdığıın çok doğal benzer düşünüyorum ben de seninle
;)

ha bir not ekleyeyim 6. olursa bu takım ben hocayı net başarılı sayarım neden ilk kez bir takım çalışırıp Zeljko sonrası Fenerbahçe'yi daha düşük kalitedeki oyuncular ile top8e 6sıradan sokarsa bence net başarılıdır. önümüdeki sene için de umudum çok daha fazla olur yapılacak 2 3 takviye ile f4 rahat yaparız diye burada tartışırım
« Son Düzenleme: 28 Temmuz 2020, 14:21:34 Gönderen: Cem Ağrak »
Ben seni kalbimde en derinlere sakladım
Ben seni tertemiz duygularla pakladım
Kanaryam, sayıklamaktan ismini
Bir kere bıkmadım

Çevrimdışı Cem Ağrak

• Yönetici
  • Üye
« Yanıtla #5823 : 28 Temmuz 2020, 14:25:46 »
şu kesin ki bazı kardeşlerimiz ve abilerimizde ben ve benim gibi Zeljko'ya sınırsız tapan insanlara karşı bir antipati var. bunu çok net hissediyorum. hocaya değil antipati hocayı sınırsız şuursuz destekleyenlere karşı var bir antipati.
bizim Fenerbahçe'nin başarısız olmasını istediğimizi filan düşünüyorlar. forumda da ayn twiterda da aynı havayı hissediyorum.
yılların verdiği forum ve twiter kullanıcısı olmanın kaşarlığı ile bunu hissetmek çok basit.
basketbol takımı yıllardır bizler için yaşama biçimimiz olmuş
geçen seneyi örnek veriyor insanlar normal sezon şöyledi böyledi diye ama 2015 2016 2017de aynı insanlar bu takım siksen f4 yapamaz derken de biz tam tersi durumdaydık..
bunu da unutmayalım.

« Son Düzenleme: 28 Temmuz 2020, 14:28:18 Gönderen: Cem Ağrak »
Bir kere bıkmadım

Çevrimdışı Tyler Khan

• Üye
« Yanıtla #5824 : 28 Temmuz 2020, 14:35:34 »
Konuşulanları tam anlamamışsın, bir kere geçen seneden değil bu seneki ilk 8 hedefinden bahsediyorduk. İlhanın cevap verdiği mesajımı atlamışsın sanırım, okumanı öneririm. İlhan da geçen seneden değil önceki senelerden bahsetmiş kadronun bu potansiyelinden.
Ve, evet, doğal olarak bu seneki hedef maçlarımız o beğenmediğin takımlar, zira diğerleri bizim dengimiz değil malesef..

Tam anlayamamışsam kusura bakmayın ama benim de bahsettiğim nokta bu takımın büyük ihtimalle geçen seneki takımdan başarısız olmayacağı. Kağıt üstünde o kadro ve bütçeyle 8.lik kovalamak ve tüm büyük maçlarda ezilmek çok ciddi başarısızlıktı. Şimdi de 7-8.lik kovalayacağız, değişen çok bir şey yok. Ayrıca o beğenmediğim takımların hiçbirinde De Colo ve Vesely yok. Bu 2 oyuncu hala Avrupa’nın en iyi 10 oyuncusundan 2’si. O yüzden bu kadar yerin dibine sokmaya gerek yok takımı çünkü saygısızlık oluyor yeni koça da. Çok sevsek de sadece Obra’sı olan takımlar başarılı olmuyor. Ergin’in son sıradaki takımı alıp 2 senedir domine ettiği bir lig burası

Çevrimdışı smith jr

• Üye
    • gfburakkk
« Yanıtla #5825 : 28 Temmuz 2020, 15:20:50 »
son yazdığıın çok doğal benzer düşünüyorum ben de seninle
;)

ha bir not ekleyeyim 6. olursa bu takım ben hocayı net başarılı sayarım neden ilk kez bir takım çalışırıp Zeljko sonrası Fenerbahçe'yi daha düşük kalitedeki oyuncular ile top8e 6sıradan sokarsa bence net başarılıdır. önümüdeki sene için de umudum çok daha fazla olur yapılacak 2 3 takviye ile f4 rahat yaparız diye burada tartışırım
Kesinlikle başarılıdır abi hasbelkader F4 ise efsanevidir

Çevrimdışı ayhan

• Üye
    • @ab_1907
« Yanıtla #5826 : 28 Temmuz 2020, 15:55:18 »
Tam anlayamamışsam kusura bakmayın ama benim de bahsettiğim nokta bu takımın büyük ihtimalle geçen seneki takımdan başarısız olmayacağı. Kağıt üstünde o kadro ve bütçeyle 8.lik kovalamak ve tüm büyük maçlarda ezilmek çok ciddi başarısızlıktı. Şimdi de 7-8.lik kovalayacağız, değişen çok bir şey yok. Ayrıca o beğenmediğim takımların hiçbirinde De Colo ve Vesely yok. Bu 2 oyuncu hala Avrupa’nın en iyi 10 oyuncusundan 2’si. O yüzden bu kadar yerin dibine sokmaya gerek yok takımı çünkü saygısızlık oluyor yeni koça da. Çok sevsek de sadece Obra’sı olan takımlar başarılı olmuyor. Ergin’in son sıradaki takımı alıp 2 senedir domine ettiği bir lig burası

Yok estağfurullah, ne kusuru.
tabiki sadece obra yapmıyor ilk 8 leri, f4 leri.
ama bizim umutsuzluğumuz kulübün gidişinden geliyor, futbol takımı nasıl defansif orta sahaları takıma doldurduysa bu sene basket takımı da 3 tane 3 numara aldı mesela, ortalamaları da vasat bu arada bu üçlünün.
efesi son sıradan nerelere çıkardı diye başarı uydurulması da bana mantıklı gelmiyor. iyi bütçeyle 8 tane yabancı transfer eden her takım iyi bir çıkış yapabilir. eğer f4 de bizimle değil de Real veya cska ile eşleşselerdi yada bizde o kadar sakat olmasa final oynayabilirler miydi o sene emin değilim. böyle yazıp küçümsemiş de olmayayım. biz bu sene 6 tane yabancı aldık, bizi nereye çıkaracağını göreceğiz. doğru adamları seçmek, onların arkasında durmak, onlara serbestlik vermek de başarı..

Çevrimdışı Ero1907

• Üye
« Yanıtla #5827 : 28 Temmuz 2020, 17:21:26 »
Gustavo ayon haberleri düşmeye başladı gerçi cem abi sen transferi kapattık demiştin gelirse aslında iyi olur

Çevrimdışı Cem Ağrak

• Yönetici
  • Üye
« Yanıtla #5828 : 28 Temmuz 2020, 17:45:09 »
Gustavo ayon haberleri düşmeye başladı gerçi cem abi sen transferi kapattık demiştin gelirse aslında iyi olur
ayon hem çok zeki hem de çok kaliteli adamdır ..
ama hadi bütçe bulsan adama oynayacak dakika da kalmıyor.
3 tane 3 numara var 2 tanesi 4den süre alaiblir
barthel var
jan hamilton var hadi ayon aldın kimi nasıl hangi sürede oynatacaksın :(
ayrıca Ayon pazarı iyi adamdır öyle 300 500 e oynamaz.
35ine geldi gider rus kulüplerine 1 den sözleşme alır eurocupta oynar
Bir kere bıkmadım

Çevrimdışı Ero1907

• Üye
« Yanıtla #5829 : 28 Temmuz 2020, 18:18:42 »
barthel var

Abi kazandığını kazanmıştır bu zamana kadar 600-700 e oynamazmı bizde 1 sene.

Çevrimdışı iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
« Yanıtla #5830 : 28 Temmuz 2020, 18:46:18 »
barthel var
Vesely gidiyordur  belki onun yerinedir.

Çevrimdışı Ertan Ürkmez

• Üye
  • Yer: Macaristan
« Yanıtla #5831 : 28 Temmuz 2020, 19:24:57 »
Bir 3 4 yıl kadar önce birisi bunları yazacağımı söylese gülerdim. Avrupa basketbolunda en karşı olduğum şeydi bir takımda üç taneden fazla Amerikalı olması. Fakat son üç yılda bu tür bir kadroya sahip olmayışımızın baya bir acısını çektik diye düşünmekteyim. Bogdanovic, Vesely, Kalinic, Datome, Sloukas normal sezonda euroleague de yaz aylarında ise milli takımlar kampı ve turnuvalarda anaları ağladı, götleri çıktı. Bu tür bir temponun geri dönüşü de pahalıya mal oldu bize. Ya sakatlık ya da dalgalı form grafikleri. Bu açıdan yaklaştığımda artık Amerikalı ağırlıklı kadrolara karşı değilim. Alınan birçok oyuncuyu da tanımıyorum zaten. Takım kimyası  çok önemli. Buna kumar diyenler çıkacaktır. Geçen yıl ortaya çıkan manzara da biraz da bu işin doğasında kumar mevcut olduğunu göstermekte. De colo geldiğinde yıkılmıştı ortalık, netice ortada...

Çevrimdışı ETIRYAK

• Üye
  • Yer: Melbourne
« Yanıtla #5832 : 28 Temmuz 2020, 21:43:30 »
Pazardan pazara degil, ezele kadar ....

Çevrimdışı ETIRYAK

• Üye
  • Yer: Melbourne
« Yanıtla #5833 : 28 Temmuz 2020, 21:44:25 »

Dilini ısır.... bu sene hersey olabilir ama olmasın
Pazardan pazara degil, ezele kadar ....

Çevrimdışı bahadircevlik

• Üye
  • Yer: adana
« Yanıtla #5834 : 28 Temmuz 2020, 21:53:36 »
Sikerim ayonu falan Vesely gidecekse. Bu Vesely ayrılığını çağırıp durmasak daha iyi olur bence.
Harcamayacağım günleri, onları uzatmaya çalışarak.
Kullanacağım her anını zamanın.