Gönderen Konu: Fenerbahçe | Basketbol Transfer Dosyası  (Okunma sayısı 2006988 defa)

Ero1907 ve 118 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Av.Asım

• Üye
  • Yer: İstanbul
Ynt: Fenerbahçe | Basketbol Transfer Dosyası
« Yanıtla #5925 : 07 Ağustos 2020, 13:30:54 »
Takım sahaya da indiğine göre olumsuz havayı bir kenara bırakıp yeni sezon için heyacanlanabiliriz. Ben düşen beklentilerimizi bu ekibin aşacağını ve bize geçen sezondan kat kat daha çok keyif veren bir sezon yaşatacağını düşünüyorum. Sakatlık vs. olmaz da umarım De Colo ve Vesely'e doyacağımız ve ilk 8 içerisinde bitirip en kötü ihtimalle çeyrek finalde dişe diş mücadele edip elendiğimiz bir sezon olur.
« Son Düzenleme: 07 Ağustos 2020, 13:31:40 Gönderen: Av.Asım »

Çevrimdışı emrebbr

• Üye
  • Yer: bursa
« Yanıtla #5926 : 07 Ağustos 2020, 15:22:35 »
kızılyıldızdaki dev pivot micheal ojo kalp krizi gecirip 27 yaşında ölmüş

Çevrimdışı onuralp

• Üye
« Yanıtla #5927 : 07 Ağustos 2020, 16:41:53 »
Semih Özsoy FB TV'de bütçeyi neredeyse yarı yarıya düşürdük dedi.Önümüzdeki dönemde 1-2 dokunuş daha olabilir dedi.
« Son Düzenleme: 07 Ağustos 2020, 16:42:06 Gönderen: onuralp »

Çevrimdışı anil_91

• Üye
  • Yer: Sinop
« Yanıtla #5928 : 08 Ağustos 2020, 13:01:07 »
Bi 4 numara alınırsa , bu kadroylada güzel işler yapabiliriz bence .

Çevrimdışı ETIRYAK

• Üye
  • Yer: Melbourne
« Yanıtla #5929 : 08 Ağustos 2020, 13:26:10 »
Semih Özsoy FB TV'de bütçeyi neredeyse yarı yarıya düşürdük dedi.Önümüzdeki dönemde 1-2 dokunuş daha olabilir dedi.

Sanirim hocanin takimi gormesine ilk maclara gore, ve olusabilecek NBA sanslarina gore bir miktar para ayrilmis. Ama Ocaktan once bu parayi kullanacaklarini sanmam.
Pazardan pazara degil, ezele kadar ....

CanCan

• Ziyaretçi
« Yanıtla #5930 : 08 Ağustos 2020, 17:22:55 »
Para yok diyoruz, Bobby takımdayken Kenan geliyor ? Bedavaya oynamayacaktır sanırım. Geçen sezon niye transfer ettiğimizi anlayamadığım Berkay oturmak için para almaya devam edecek. Sırf şu üçlü üzerinden ziyan edilen para en az 500 bin dolar, yazık günah...

Çevrimiçi Ero1907

• Üye
« Yanıtla #5931 : 10 Ağustos 2020, 23:26:14 »
Şöyle bir güncel kadrolara baktığımda,gerçekten çok enteresan bir sene herkesin herkese ters gelebileceği bir kadro yapısı görünüyor.
Ayırdığımız bütçeyle iyi bir 4 numara alırsak supriz yapabileceğimiz kanaatindeyim.

Milano ve maccabinin bahsedilen kadar iyi kadro yapılandırmalarına sahip olduklarını düşünmüyorum,balon etkisi yaratabilirler.

Çevrimdışı bahadircevlik

• Üye
  • Yer: adana
« Yanıtla #5932 : 11 Ağustos 2020, 10:41:47 »
Şöyle bir güncel kadrolara baktığımda,gerçekten çok enteresan bir sene herkesin herkese ters gelebileceği bir kadro yapısı görünüyor.
Ayırdığımız bütçeyle iyi bir 4 numara alırsak supriz yapabileceğimiz kanaatindeyim.

Milano ve maccabinin bahsedilen kadar iyi kadro yapılandırmalarına sahip olduklarını düşünmüyorum,balon etkisi yaratabilirler.
Optimist düşünce yapısına sahip olmak gerçekten güzel bir şey. grupta da genel karamsar bir hava var normal olarak. bazen kabul ediyorum biraz fazla bile olabiliyor bu karamsarlık. ama Sürpriz yapmaktan kasıt nedir acaba? Bende bu mesajdan sonra kadrolara şöyle bir baktım evet sürpriz yapabiliriz. yani aynı fikirdeyim tek farkla : sürpriz düşüncelerimiz farklı olabilir.
Harcamayacağım günleri, onları uzatmaya çalışarak.
Kullanacağım her anını zamanın.

Çevrimdışı friend-chip

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: İzmir
  • Kitap okumuyorsanız tartışmayalım..!
    • i_dnmz
« Yanıtla #5933 : 11 Ağustos 2020, 13:22:59 »
Rüzgarın şiddetine göre takımın başarı çıtasını tahmin etmek gibi bir ruh haline bürünüyoruz...
Şu an ilave iyi bir 4 numaramız yok diye Top-8 dışında kalırız ile, Anthony Gill transferiyle F4 oynarız demek bunun gibi bir şey!

Arabanın motoru, şasesi, hemen hemen her şeyi değişti. Yeni modelin montajı devam ediyor. Yarış başlamadan önce test sürüşlerini göreceğiz. Sonra sıralama turlarında kendimizi test edeceğiz. En son bakalım asıl piste çıkabilecek miyiz...

Bu işin aslı, inişler çıkışlar yaşasak da, moral bozmadan, ileriye bakmak ve çalışmaktan geçiyor. Pozitif düşünce, doğru beklenti enerjiyi yukarıya çeker.

PG Calathes / SG Wilbekin / SF Tarık / PF Hayes / C Motley
PG Mrsic / SG Bogdanović / SF Datome / PF Mirsad / C Vesely
PG Parker / SG Ginóbili / SF Kukoč / PF Nowitzki / C Sabonis

Çevrimiçi Ero1907

• Üye
« Yanıtla #5934 : 11 Ağustos 2020, 15:06:38 »
Optimist düşünce yapısına sahip olmak gerçekten güzel bir şey. grupta da genel karamsar bir hava var normal olarak. bazen kabul ediyorum biraz fazla bile olabiliyor bu karamsarlık. ama Sürpriz yapmaktan kasıt nedir acaba? Bende bu mesajdan sonra kadrolara şöyle bir baktım evet sürpriz yapabiliriz. yani aynı fikirdeyim tek farkla : sürpriz düşüncelerimiz farklı olabilir.

Kötü süpriz olarak top 8 dışında kalıcağımızı düşünmüyorum.
Bu sezon unutmayalim ki yüksek ihtimalle seyirciz oynanıcak playyoflarda bu sebeple herşey olabilir hedefimiz real barca cska ile eşleşmemek olmalı.final fourda herkes herkesi yenebilir günlük performans nedeniyle cska,barca,real kadro derinlikleri cok fazla onlarla eşleşmediğimiz sürece herkese sorun çıkartabiliriz.

Çevrimdışı ayhan

• Üye
    • @ab_1907
« Yanıtla #5935 : 11 Ağustos 2020, 16:09:32 »
Bu sezon unutmayalim ki yüksek ihtimalle seyirciz oynanıcak playyoflarda bu sebeple herşey olabilir hedefimiz real barca cska ile eşleşmemek olmalı.final fourda herkes herkesi yenebilir günlük performans nedeniyle cska,barca,real kadro derinlikleri cok fazla onlarla eşleşmediğimiz sürece herkese sorun çıkartabiliriz.

REal, Barcelona ve Efes e karşı pek şansımızın olduğunu düşünmüyorum.
Cska ise bence biraz soru işareti. geçen sene de bu 3 takımın gerisindeydiler. Bu sene Shengelia ve Mulitinov geldi ama bakalım Hines ın ayrılışının etkisi nasıl olacak, Hines hem takımın lideri hem de savunmanın bel kemiğiydi.

Çevrimdışı efeovic

• Üye
    • @efeerolus
« Yanıtla #5936 : 11 Ağustos 2020, 17:14:42 »
Efes’te Simon ve Dunston’ın birer yaş daha aldığını unutmayalım ki Dunston çok uzun bir süredir oynamıyor.Geçen seneyle aynı performansı verebileceğine kesin gözüyle bakamıyorum ben Efes’in.

Çevrimiçi Ero1907

• Üye
« Yanıtla #5937 : 11 Ağustos 2020, 17:43:18 »
Efes’te Simon ve Dunston’ın birer yaş daha aldığını unutmayalım ki Dunston çok uzun bir süredir oynamıyor.Geçen seneyle aynı performansı verebileceğine kesin gözüyle bakamıyorum ben Efes’in.
Efesin bu sene baya bir düşüş yaşıyacağı kanaatindeyim.Barca real cska nın kesinlikle gerisinde kalıcaklar.ilk 4 ihtimallerini yüksek görmüyorum.

Çevrimdışı bahadircevlik

• Üye
  • Yer: adana
« Yanıtla #5938 : 12 Ağustos 2020, 08:10:22 »
Bence f8 e kalmak her türlü başarı sayılır bu sene için. F8 de kazanabileceğimiz her maç büyük sürpriz olur benim için.
Harcamayacağım günleri, onları uzatmaya çalışarak.
Kullanacağım her anını zamanın.

Çevrimdışı ETIRYAK

• Üye
  • Yer: Melbourne
« Yanıtla #5939 : 12 Ağustos 2020, 09:08:14 »
Bence f8 e kalmak her türlü başarı sayılır bu sene için. F8 de kazanabileceğimiz her maç büyük sürpriz olur benim için.

Gelen giden ... butce vs  .... herseyden bagimsiz söylüyorum, yeni bir yapilanmanin ilk senesinde top 8 her takim icin basaridir... ve ilk hedeftir...
Pazardan pazara degil, ezele kadar ....