Gönderen Konu: Fenerbahçe | Basketbol Transfer Dosyası  (Okunma sayısı 2006935 defa)

0 Üye ve 114 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı ilkerz

• Üye
  • Yer: istanbul
    • ilkerzzz
Ynt: Fenerbahçe | Basketbol Transfer Dosyası
« Yanıtla #5970 : 18 Eylül 2020, 23:02:46 »
Danilo Barthel'i ilk kez izliyorum, bomboş bir adam izlenimi verdi bana.
% 100 bos degil ..ama gigi sloukas ve kalinicle beraber ona her mac saydıranları bu sene her an ben anıcam sahsen.
ben umitliiyim hic 1 sey yapamasa da 3 luk atar savunma yapar.. Karakterli adamdır
« Son Düzenleme: 18 Eylül 2020, 23:04:37 Gönderen: ilkerz »
En son umutlar ölür !

Çevrimdışı iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
« Yanıtla #5971 : 18 Eylül 2020, 23:12:06 »
0 savunma yapan ve yağmur gibi ucluk atan bir gsye karsi 93 sayi atarak kazandik ama hücumdaki bu performansimiz bu mac özelinde ölçü degil bence.
Benim aklımda kalanlar de colonun yediği bloklar, lorenzonun şova yönelik oyunu ve melihin uclukleriydi.
Vesely hala benim ne isim var bu takimda modunda.

Çevrimdışı kenz

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: İstanbul
« Yanıtla #5972 : 18 Eylül 2020, 23:39:20 »
% 100 bos degil ..ama gigi sloukas ve kalinicle beraber ona her mac saydıranları bu sene her an ben anıcam sahsen.
ben umitliiyim hic 1 sey yapamasa da 3 luk atar savunma yapar.. Karakterli adamdır
Karakterli, elinden geleni yapıyor ama yetenekleri çok sınırlı gibi geldi ama Hamilton'u çok beğendim.

Çevrimdışı Ero1907

• Üye
« Yanıtla #5973 : 19 Eylül 2020, 00:00:41 »
Ben takımı beğendim birbirlerine alıştıkça verimimiz artacaktır.

Çevrimdışı badboys

• Üye
  • Detroit Pistons-Fenerbahçe
« Yanıtla #5974 : 19 Eylül 2020, 00:30:40 »
Nedense De Colo + Vesely nin yanlış yatırım olduğunu düşünmeye başladım. 5 milyon veriyoruz sanırım bu ikisine. Bu para + Eddie-Pierre yerine daha sağlam 3 oyuncu alamaz mıydık ?
Bu konuda Ayhan abi size katılıyorum.2 sene önce,müthiş gittiğimiz o sezonda,Vesely tedavi olduktan sonra Vesely hiçbir zaman eski Vesely olamadı.
Vesely eskisi gibi kısaların karşısında kalamıyor,eskiden kendisine göre undersize uzunlara karşı oynadığı post oyununu kaçarak attığı atışlara dönüştürdü ve yine savunmada çoğu zaman boğuşmaktan kaçınıyor gibime geliyor.Bilemiyorum,Vesely aldığı kontratın altını dolduran bir oyuncu değil bence.Hamilton enerjik,istekli bir oyuncu ama bazen pozisyon hataları yapabiliyor.Bu konuda en büyük şansımız ise mükemmeliyetçi bir hocadan;Amerikalı oyuncuların bu tür hatalarını anlayışla karşılayıp uyarabilecek bir hocaya sahip olmamız olabilir.Obradoviç sisteminde nedense Hamilton çoğu zaman Obra’nın sinirlerini zıplatırdı gibi duruyor.

Westermann’ın yokluğu saha içinde kendini belli etmiş.Daha organize hücumlar yaptık ancak organizasyonda hâlâ ciddi sıkıntılar var.

Pierre’le hiç beğenmedim.Eddie bence hem ligte hem EL’de katkı sağlayabilecek bir oyuncu.Şutunun yanında savunmasına bugün sırıtmadı.

Bobby Dixon basketbolu ne zaman bırakmayı planlıyor acaba? Hayır,bir oyuncunun bir takıma verebileceği maksimum zararı bizim takıma veriyor.Çok ama çok kötü durumda.

De Colo çok kötüydü,Melih’i ben beğendim ve Ulanovas ve Barthel konusunda biraz beklemek gerektiğini düşünüyorum.Sistemin oturması onların verimini arttıracaktır ancak benim için en büyük soru işaretleri Vesely,De Colo,Pierre ve yetersiz yerli rotasyonumuz oldu.
FENERBAHÇE

Çevrimdışı efeovic

• Üye
    • @efeerolus
« Yanıtla #5975 : 19 Eylül 2020, 00:47:15 »
Kenan da yoktu bugün.Guard rotasyonunda top getirebilecek oyuncu sayısı az olunca De Colo zaman zaman pg oynadı ve hatalar yaptı.Bununla da ilişkisi olabilir De Colo’nun eksi taraflarının.Ama ben maçın başında De Colo’nun hücumda lider benim der gibi oynamasını beğendim açıkçası.

Ayrıca Sloukas’ı arayacak bir oyun oynamıyoruz.O sebeple onun gidişine bu kadar takılı kalmak doğru değil bence.Hele de 2 milyon euro alıyorken.

Çevrimdışı akıllıdeli

• Üye
  • Yer: ankara
« Yanıtla #5976 : 19 Eylül 2020, 22:38:41 »
Hamilton u hazırlik maçlarında tek beğenmeyen benim sanırım ;D,, hala jekiri daha iyi transfer olurdu gibi geliyor  bana ins. Yanıltır..

ligi takip edemedigimden izlemedigim bir oyuncu, hazırlık maclari eh işte, tavarese karsi ??? bakalım bir bildikleri vardır

Hamilton yerine jekiri, Westernman yerinede Ali nin ilk Fenerbahçe ye geldiği zamanki gibi bir oyuncu alınsaydı diyorum ama bunada şükür diyelim, fena olmadı kadro

Umutsuz olmamak gerek
« Son Düzenleme: 19 Eylül 2020, 22:42:33 Gönderen: akıllıdeli »

Çevrimdışı Jason Bourne

• Üye
    • okanc14
« Yanıtla #5977 : 21 Eylül 2020, 13:17:04 »
En çok merak ettiğim, koç kalsaydı bu transferlerin hangisine onay veirirdi.

Çevrimdışı akıllıdeli

• Üye
  • Yer: ankara
« Yanıtla #5978 : 21 Eylül 2020, 22:31:43 »
Ulanovas

Çevrimdışı halilkinik

• Üye
« Yanıtla #5979 : 22 Eylül 2020, 16:05:48 »

Kesinlikle barthel

Çevrimdışı fundamental

• Üye
« Yanıtla #5980 : 22 Eylül 2020, 23:36:28 »
hamilton da olabilir.

Çevrimdışı iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
« Yanıtla #5981 : 23 Eylül 2020, 01:59:49 »
Yok hepsini ister bence. Eddie ile pierre de üzülmesin :)

Çevrimdışı ayhan

• Üye
    • @ab_1907
« Yanıtla #5982 : 23 Eylül 2020, 09:58:37 »
Yok hepsini ister bence. Eddie ile pierre de üzülmesin :)

ahahahah, sabah sabah iyi geldi bu :)

Çevrimdışı smith jr

• Üye
    • gfburakkk
« Yanıtla #5983 : 23 Eylül 2020, 21:38:18 »
Thompson'ı Bennett'ı Derrick'i (yüksek profil de olsa tarzı uygun değildi) isteyebildiyse evet bunları da isterdi, isteyebilirdi. Hem de bu saydığım adamları yüksek bütçeye rağmen tercih etmişti bu bütçede gelenleri hayli hayli isterdi

Çevrimdışı mertnowitzki

• Üye
  • Yer: Milano-Lombardia
    • @anadol_mert
« Yanıtla #5984 : 01 Ekim 2020, 23:30:59 »
NBA yeni sezonu 2021’den önce başlamayacak gibi görünüyor. Hatta bu süre uzayabilir bile. Bogdan da uzun süredir basketbol oynamıyor ve daha uzun bir süre oynamayacak. Keşke gelip 2-3 aylığına bizde oynasa. Hem Kokoskov ile arasındaki iletişim oldukça iyi, hem de maç formundan düşmemiş olur. Biliyorum çılgınca ama her iki taraf istediği takdirde 2-3 aylık kontrat yapılabiliyor, değil mi? Tabii Bogdan’ın Kings ile olan kontrat durumu nedir ve Kings ile kontratı varken başka bir takımla kontrat yapabilir mi bilmiyorum. Ha bu arada Bogdan İstanbul’a geliyormuş. Sanırım Insta’da uçaktaki fotosunu paylaşmış. Büyük ihtimal yarın Ülker Arena’da açılış maçında bir onur konuğumuz olacak.
« Son Düzenleme: 01 Ekim 2020, 23:37:45 Gönderen: mertnowitzki »
Son bir şarkı be...