Gönderen Konu: Fenerbahçe | Basketbol Transfer Dosyası  (Okunma sayısı 2006828 defa)

Tom Hanks, Maldonado ve 118 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

mitch smith

• Ziyaretçi
Ynt: Fenerbahçe | Basketbol Transfer Dosyası
« Yanıtla #6075 : 14 Kasım 2020, 23:08:19 »
:) anlatmak istediğimi anlaman lazım
Kafanı yorduğun adamları alacak paran yok eski cazibe merkezi değilsin çünkü önceden zeljko için geldiler gerisi hikaye
Perez sıvayın da az keyiflenmek istiyorum

abi para yok eyvallah... peki o harcadığımız az paranın tam karşılığını alıyo muyuz?

mösyö bartheli alıyo, gs muhtemelen çok daha küçük bi maliyetle motum alıyo... motum mu barthel mi tartışılır.

Çevrimdışı efeovic

• Üye
    • @efeerolus
« Yanıtla #6076 : 14 Kasım 2020, 23:18:59 »
Ben Barthel’in o kadar da basketboldan aciz bi oyuncu olduğunu düşünmüyorum ya.sakatlık vs sebeplerden biri ama en önemlisi rolünü bulamadı tam olarak.başlarda ilk 5 oyuncusu olarak kullanıyodu hoca ama öyle bi oyuncu değil bence.ama oyun zekası üst düzey bi oyuncu ve sadece bize karşı oynadığı maçlarda bile hissettiriyodu bence.umarım linç yemem şimdi :D

Çevrimdışı Cem Ağrak

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: İstanbul-İzmit
« Yanıtla #6077 : 14 Kasım 2020, 23:31:46 »
abi para yok eyvallah... peki o harcadığımız az paranın tam karşılığını alıyo muyuz?

mösyö bartheli alıyo, gs muhtemelen çok daha küçük bi maliyetle motum alıyo... motum mu barthel mi tartışılır.

Ben yapılanlar iyi demedim ki sadece örnek verdim
Motum bayağı vasat oyuncu ama barthel de birşey yapacak adam değil efendi dümdüz bir görev adamı
Öyle fakir melli yazılıyor :) hani sadece kahkaha atıyorum
Ben seni kalbimde en derinlere sakladım
Ben seni tertemiz duygularla pakladım
Kanaryam, sayıklamaktan ismini
Bir kere bıkmadım

Çevrimdışı ayhan

• Üye
  • Yer: İstanbul
    • @ab_1907
« Yanıtla #6078 : 15 Kasım 2020, 00:08:40 »
Cenk kim abi
Pereze heyecan mı yaptın yoksa

Hızla yazarken ne yazdıysam klavye cenk diye çevirmiş :)

mitch smith

• Ziyaretçi
« Yanıtla #6079 : 15 Kasım 2020, 00:45:30 »
Ben yapılanlar iyi demedim ki sadece örnek verdim
Motum bayağı vasat oyuncu ama barthel de birşey yapacak adam değil efendi dümdüz bir görev adamı
Öyle fakir melli yazılıyor :) hani sadece kahkaha atıyorum

abi motumu örnek olarak söyledim...  motum gibi birini alsak yapamadığı işler için derdik ki " lan napalım bu paraya bu kadar"... ama adam %50yle ceza şutu sokuyo yani en azından 1 tane işi çok iyi yapıyo...

4 numaraya gs den daha fazla para ödüyoruz, mellinin veliahtının ligde ve EL de daha 3 lük isabeti yok
« Son Düzenleme: 15 Kasım 2020, 00:46:50 Gönderen: mitch smith »

Çevrimdışı Kevin Rankin

• Üye
  • Yer: İzmir
« Yanıtla #6080 : 15 Kasım 2020, 09:50:14 »
O neden alindi bu neden alindi diye elestirmenin pek manasi yok

Gecen sene obradovic gitsin butce dussun bu butceye basarisiz bari daha az para harcayalim diyenler bugun konusmaya hic haklari yok

Gerardini verilen butce ve kisitli zaman ile bu kadarini yapabildi.

Takimin oyuncu butcesi belli. Yarisini belki daha fazlasini 2 oyuncu aliyor. Kalan yarisini da takimin kalani paylasiyor. Hatirlatiyim

Çevrimdışı sinanyucel

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Antalya/Alanya
    • sinanycl
« Yanıtla #6081 : 15 Kasım 2020, 12:10:29 »
Sam Dekker sezonun şu bölümüne kadar çok çarpıcı bi performans gösteriyo telekom da gerek bsl maçlarında gerek avrupa maçlarında. nba için 5 sene önce draft edilirken önemli beklentilerle seçilmişti ama çok tutunamadı o da o seviyelerde. Yeni takım vizyonumuz ve yeni bütçemizle yerel ligdeki yabancılar artık pazar hedefimiz gibi duruyo. Bence bu performansı devam ederse dekker seneye eurolegue seviyesine geçiş yapacaktır. Çoğunlukla 3 oynasa da telekom zaman zaman onu 4te de kullanıyo. zaten fiziği de 3/4 oynamak için elverişli.

Sezonun şu anına kadar ki istatistikleri incelemek istedim merak edip totalde neler yapmış diye. yaklaşık 17.5sayı 6.5ribaund 3.5asist ortalama tutturmuş. Maç başına ortalama 4 üç sayılık atış deneyip %50 ile isabet bulmuş.
« Son Düzenleme: 15 Kasım 2020, 12:21:05 Gönderen: sinanyucel »
Yıkılmayan son kale Fenerbahçe...

Çevrimdışı Cem Ağrak

• Yönetici
  • Üye
« Yanıtla #6082 : 15 Kasım 2020, 13:20:16 »
abi motumu örnek olarak söyledim...  motum gibi birini alsak yapamadığı işler için derdik ki " lan napalım bu paraya bu kadar"... ama adam %50yle ceza şutu sokuyo yani en azından 1 tane işi çok iyi yapıyo...

4 numaraya gs den daha fazla para ödüyoruz, mellinin veliahtının ligde ve EL de daha 3 lük isabeti yok
Totalde ben de sana katılıyorum bu paralar az ama daha iyi seçimler yapılabilir miydi bence evet
1. Hamiltona verilen her kuruş yazık günah. O paraya alınacak bir sürü kafası çalışan uzun bulurdun, rn basiti Partizan'daki Hassan Martin (Olympicos'a gitti) ya da Telekomdaki Eric, özetle alacağın her ama her uzun bundan iyidir
Ulenovas Pierre Eddie bence 3ü fazla nr gerek vardı bilemiyorum, ulenovas misal hocanın tarzına da hiç uymuyor
Bu sene ilk senesi ı yüzden ben zaman tanınması gerektiğini düşünüyorum.
Bir kere bıkmadım

Çevrimdışı Cem Ağrak

• Yönetici
  • Üye
« Yanıtla #6083 : 15 Kasım 2020, 13:21:57 »
Sam Dekker sezonun şu bölümüne kadar çok çarpıcı bi performans gösteriyo telekom da gerek bsl maçlarında gerek avrupa maçlarında. nba için 5 sene önce draft edilirken önemli beklentilerle seçilmişti ama çok tutunamadı o da o seviyelerde. Yeni takım vizyonumuz ve yeni bütçemizle yerel ligdeki yabancılar artık pazar hedefimiz gibi duruyo. Bence bu performansı devam ederse dekker seneye eurolegue seviyesine geçiş yapacaktır. Çoğunlukla 3 oynasa da telekom zaman zaman onu 4te de kullanıyo. zaten fiziği de 3/4 oynamak için elverişli.

Sezonun şu anına kadar ki istatistikleri incelemek istedim merak edip totalde neler yapmış diye. yaklaşık 17.5sayı 6.5ribaund 3.5asist ortalama tutturmuş. Maç başına ortalama 4 üç sayılık atış deneyip %50 ile isabet bulmuş.
Maaşı da 300k :)
Dekker neden Telekoma düştü orası garip zaten, öyle böyle bir kalitesi olan geçen sene Kuban'da oynamış adam ucuz adam alacaksan böylesine gitmek daha iyi olurdu ama tercih yapıldı
Bir kere bıkmadım

Çevrimdışı sinanyucel

• Yönetici
  • Üye
    • sinanycl
« Yanıtla #6084 : 15 Kasım 2020, 13:28:21 »
Maaşı da 300k :)
Dekker neden Telekoma düştü orası garip zaten, öyle böyle bir kalitesi olan geçen sene Kuban'da oynamış adam ucuz adam alacaksan böylesine gitmek daha iyi olurdu ama tercih yapıldı

Telekomun bu seneki tüm yabancı tercihleri şuan için kağıt üzerinde çok güzel ve iyi yapılmış hamleler ve hepsi de senin ornek verdiğin gibi 300-400 bin civarı bandında maaşla oynuyolar. Ben dekker ı gözüme kestirmiş durumdayım şimdiden kendi adıma 😁

mitch smith

• Ziyaretçi
« Yanıtla #6085 : 15 Kasım 2020, 13:29:56 »
...

haklısınız bu başlıkta bunları konuşmanın pek manası yok

hocam cumhurbaşkanı yargıda ve ekonomide yeni dönem açıklamalarına ne diyosunuz? hadi ekonomi neyse de... ya 18 yıldır nasıl bir hukuk anlayışıyla yönetildi ülke ki şimdi hukukta reform yapacağız falan açıklaması yapılıyo

CanCan

• Ziyaretçi
« Yanıtla #6086 : 15 Kasım 2020, 13:59:55 »
Sezon başında biz Dekker'i Telekom Eddie'yi almış olsa ve Eddie bize 7/10 falan üçlük sokmuş olsa, şimdi burada "biz kazma Dekker'i alırken bunlar Eddie'yi nasıl bulmuş yav ?" diye soruyor olacaktık...

mitch smith

• Ziyaretçi
« Yanıtla #6087 : 15 Kasım 2020, 14:25:01 »
Sezon başında biz Dekker'i Telekom Eddie'yi almış olsa ve Eddie bize 7/10 falan üçlük sokmuş olsa, şimdi burada "biz kazma Dekker'i alırken bunlar Eddie'yi nasıl bulmuş yav ?" diye soruyor olacaktık...

Sezon başında biz Dekker'i Telekom Pierre'yi almış olsa ve Pierre bize 0/6 falan üçlük kaçırmış olsa, şimdi burada "biz Dekker'i alırken bunlar kazma pierre nasıl bulmuş yav ?" diye kimse sormazdı...

CanCan

• Ziyaretçi
« Yanıtla #6088 : 15 Kasım 2020, 14:54:42 »

Gecen sene obradovic gitsin butce dussun bu butceye basarisiz bari daha az para harcayalim diyenler bugun konusmaya hic haklari yok

Gerardini verilen butce ve kisitli zaman ile bu kadarini yapabildi.

Takimin oyuncu butcesi belli. Yarisini belki daha fazlasini 2 oyuncu aliyor. Kalan yarisini da takimin kalani paylasiyor. Hatirlatiyim

Anlatamazsın güzel kardeşim, boşuna yorma kendini...

Çevrimdışı sinanyucel

• Yönetici
  • Üye
    • sinanycl
« Yanıtla #6089 : 15 Kasım 2020, 15:19:01 »

Dekker'ı daha önceden bilmiyo tanımıyo oluşunuza veriyorum bu yorumu çünkü dekker ciddi potansiyeldi nba için. O sebeptenki 1.tur 18.sıradan seçilmiş, nba de 200maça ciddi süreler alarak çıkmış olan henüz 26 yaşında bi oyuncu. Geçen sene rusyada kubandan da gayet iyi bi sezon geçirmişti. Eddie ile aralarında ciddi kariyer/potansiyeL/yetenek farkı olduğunu görmek bilmek için uzman olmaya gerek yok. Eddie çok çok özel bi  şutör ama hepsi bu kadar.