Gönderen Konu: Fenerbahçe | Basketbol Transfer Dosyası  (Okunma sayısı 2007336 defa)

0 Üye ve 116 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Bogdan Bogdanovic

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Belgrad/Sırbistan
  • Winner
    • KE_Billz
Ynt: Fenerbahçe | Basketbol Transfer Dosyası
« Yanıtla #6090 : 15 Kasım 2020, 15:36:47 »
Kyle Wiltjer, Sam Dakker ve Michael Eric çok net Fenerbahçe'de rahat rahat oynar. Özellikle Wiltjer muazzam bir oyuncu. Telekom'un onu bu yaz kadrosunda tutması, Burak Gören'in deyimiyle 'mucize' oldu. Euroleague'e (İspanya tarafına) gidecekken hem pandemi süreci hem başka nedenlerden dolayı Türkiye'de kaldı. Keşke yazın bir hamle yapsaydık.

Çevrimiçi sinanyucel

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Antalya/Alanya
    • sinanycl
« Yanıtla #6091 : 15 Kasım 2020, 15:49:35 »
Kyle Wiltjer, Sam Dakker ve Michael Eric çok net Fenerbahçe'de rahat rahat oynar. Özellikle Wiltjer muazzam bir oyuncu. Telekom'un onu bu yaz kadrosunda tutması, Burak Gören'in deyimiyle 'mucize' oldu. Euroleague'e (İspanya tarafına) gidecekken hem pandemi süreci hem başka nedenlerden dolayı Türkiye'de kaldı. Keşke yazın bir hamle yapsaydık.

Bence tyler ennis bile bu listeye dahil edilebilir westermann ve perezle mukayese edince. kariyerde yok olup giden 2sene olmasaydı sakatlık sonrası, çok güzel bi guardımız hala şu an bizimle olabilirdi diye düşünüyorum.
Yıkılmayan son kale Fenerbahçe...

Çevrimdışı iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
« Yanıtla #6092 : 15 Kasım 2020, 16:02:41 »
Bence tyler ennis bile bu listeye dahil edilebilir westermann ve perezle mukayese edince. kariyerde yok olup giden 2sene olmasaydı sakatlık sonrası, çok güzel bi guardımız hala şu an bizimle olabilirdi diye düşünüyorum.
Dogru söylüyorsun, ennis'i mumla arıyoruz. Telekomla takas yapsak leo, hamilton, barthel ve ulanovasi versek kabul ederler mi ki? Bence etmezler ama.

CanCan

• Ziyaretçi
« Yanıtla #6093 : 15 Kasım 2020, 16:23:47 »
Dekker'ı daha önceden bilmiyo tanımıyo oluşunuza veriyorum bu yorumu çünkü dekker ciddi potansiyeldi nba için. O sebeptenki 1.tur 18.sıradan seçilmiş, nba de 200maça ciddi süreler alarak çıkmış olan henüz 26 yaşında bi oyuncu. Geçen sene rusyada kubandan da gayet iyi bi sezon geçirmişti. Eddie ile aralarında ciddi kariyer/potansiyeL/yetenek farkı olduğunu görmek bilmek için uzman olmaya gerek yok. Eddie çok çok özel bi  şutör ama hepsi bu kadar.

Ben ironiyi anlayamıyor olmanızı neye vereyim bilemedim. Bu taraftar NBA draftının bir numarası Bennet'i takımın 10 dk oynayacak dördüncü uzunu olarak transfer edildiğinde tek maç oynamadan eleştirmeye başlamış taraftardır. Öyle Dekker Mekker bakmazlar, sürekli komşunun tavuğunda akıllar...
« Son Düzenleme: 15 Kasım 2020, 16:24:55 Gönderen: CanCan »

Çevrimiçi sinanyucel

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Antalya/Alanya
    • sinanycl
« Yanıtla #6094 : 15 Kasım 2020, 18:33:47 »
Alex Perez instagram hesabından Fenerbahçe'ye dair paylaşımlara başlamış. Ama söylenene göre salı günü son maçına çıkacakmış Bahçeşehir ile eurocupta. Ondan sonra fesih işlemlerine başlanacakmış. Muhtemelen çift maç haftasının ardından takıma katılır bu durumda eğer salı günü bahçeşehir ile maça çıkarsa...
« Son Düzenleme: 15 Kasım 2020, 18:34:22 Gönderen: sinanyucel »
Yıkılmayan son kale Fenerbahçe...

Çevrimdışı Cem Ağrak

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: İstanbul-İzmit
« Yanıtla #6095 : 15 Kasım 2020, 19:06:58 »
Sezon başında biz Dekker'i Telekom Eddie'yi almış olsa ve Eddie bize 7/10 falan üçlük sokmuş olsa, şimdi burada "biz kazma Dekker'i alırken bunlar Eddie'yi nasıl bulmuş yav ?" diye soruyor olacaktık...
Sikilmiş götün davası olmaz mı diyorsun
Ben seni kalbimde en derinlere sakladım
Ben seni tertemiz duygularla pakladım
Kanaryam, sayıklamaktan ismini
Bir kere bıkmadım

Çevrimdışı Cem Ağrak

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: İstanbul-İzmit
« Yanıtla #6096 : 15 Kasım 2020, 19:07:40 »
Alex Perez instagram hesabından Fenerbahçe'ye dair paylaşımlara başlamış. Ama söylenene göre salı günü son maçına çıkacakmış Bahçeşehir ile eurocupta. Ondan sonra fesih işlemlerine başlanacakmış. Muhtemelen çift maç haftasının ardından takıma katılır bu durumda eğer salı günü bahçeşehir ile maça çıkarsa...
Neyse şimdi birşey istemiyorum yanlış anlaşılır :)
Ben seni kalbimde en derinlere sakladım
Ben seni tertemiz duygularla pakladım
Kanaryam, sayıklamaktan ismini
Bir kere bıkmadım

Çevrimdışı Kevin Rankin

• Üye
  • Yer: İzmir
« Yanıtla #6097 : 15 Kasım 2020, 19:31:05 »
haklısınız bu başlıkta bunları konuşmanın pek manası yok

hocam cumhurbaşkanı yargıda ve ekonomide yeni dönem açıklamalarına ne diyosunuz? hadi ekonomi neyse de... ya 18 yıldır nasıl bir hukuk anlayışıyla yönetildi ülke ki şimdi hukukta reform yapacağız falan açıklaması yapılıyo

Bizim aldigimiz ucretlere alinan her oyuncunun illaki defolari olacakti. Takimda elestirilmeyen oyuncu var mi. Obradovic ayrilmis, pandemi var, herhalde 2-3 oyuncu harici takimin oyuncu butcesi 4 m eurodan fazla degil. Gerardinin kalicagi bile belli degildi. Onceden planlanan bir durum degildi. Bunlari anlamak zor olmasa gerek

Çevrimdışı Kevin Rankin

• Üye
  • Yer: İzmir
« Yanıtla #6098 : 15 Kasım 2020, 20:10:25 »
Ulanovas ve Barthel bile ki alindiginda en begenilen ve eurolig tecrubesi olan oyuncular elestiriliyor

Çevrimdışı ayhan

• Üye
  • Yer: İstanbul
    • @ab_1907
« Yanıtla #6099 : 15 Kasım 2020, 20:20:48 »
Dekker'ı daha önceden bilmiyo tanımıyo oluşunuza veriyorum bu yorumu çünkü dekker ciddi potansiyeldi nba için. O sebeptenki 1.tur 18.sıradan seçilmiş, nba de 200maça ciddi süreler alarak çıkmış olan henüz 26 yaşında bi oyuncu. Geçen sene rusyada kubandan da gayet iyi bi sezon geçirmişti. Eddie ile aralarında ciddi kariyer/potansiyeL/yetenek farkı olduğunu görmek bilmek için uzman olmaya gerek yok. Eddie çok çok özel bi  şutör ama hepsi bu kadar. 

Bizim taraftarımızın değişik bir özelliği var, fastbreak e giderken 3 lük atanı, uçup smaçlar vuranı severiz biz.

Çevrimdışı ayhan

• Üye
  • Yer: İstanbul
    • @ab_1907
« Yanıtla #6100 : 15 Kasım 2020, 20:22:12 »
Ben ironiyi anlayamıyor olmanızı neye vereyim bilemedim. Bu taraftar NBA draftının bir numarası Bennet'i takımın 10 dk oynayacak dördüncü uzunu olarak transfer edildiğinde tek maç oynamadan eleştirmeye başlamış taraftardır. Öyle Dekker Mekker bakmazlar, sürekli komşunun tavuğunda akıllar...
.
O Bennett, o şampiyon olan takımda beğenilmiyordu. Bugün gelse takımın yıldızı bile olabilir.

Çevrimdışı halilkinik

• Üye
  • Yer: istanbul
« Yanıtla #6101 : 17 Kasım 2020, 12:06:52 »
O bennet bence hicbir takımda begenilmez.
Su anda ne yaptığı hakkında bir fikriniz var mı?

Yeniyi eleştiriken eskiye olan ozlemin bu kadarı iyiye işaret değil.

Çevrimdışı ETIRYAK

• Üye
  • Yer: Melbourne
« Yanıtla #6102 : 17 Kasım 2020, 12:30:49 »
.
O Bennett, o şampiyon olan takımda beğenilmiyordu. Bugün gelse takımın yıldızı bile olabilir.

Bana nedense;
Kalinic gidip Ulanovas gelirken sevinenler
Sloukas giderken bayram edenleri akla getirdi :)
Pazardan pazara degil, ezele kadar ....

Çevrimdışı halilkinik

• Üye
« Yanıtla #6103 : 17 Kasım 2020, 12:43:57 »
Kalnici geldiği sene buraların havası nasıldı?
herkes alkıslıyormuydu, yoksa yaklasık 8 ay kim getirdi bu adamı diye yangın yermiydi buralar

Çevrimdışı halilkinik

• Üye
« Yanıtla #6104 : 17 Kasım 2020, 12:45:44 »
Bana nedense;
Kalinic gidip Ulanovas gelirken sevinenler
Sloukas giderken bayram edenleri akla getirdi :)

Kalnici geldiği sene buraların havası nasıldı?

O donemler Kalinic transferi nedeniyle Obradovic suclanıyor muydu, alkıslanıyormuydu