Gönderen Konu: Fenerbahçe | Basketbol Transfer Dosyası  (Okunma sayısı 2006924 defa)

0 Üye ve 110 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı efeovic

• Üye
    • @efeerolus
Ynt: Fenerbahçe | Basketbol Transfer Dosyası
« Yanıtla #6105 : 17 Kasım 2020, 13:21:57 »
Bana nedense;
Kalinic gidip Ulanovas gelirken sevinenler
Sloukas giderken bayram edenleri akla getirdi :)
abi sizlerin düşüncesine saygı duymakla beraber sloukas’ın ayrılmasının hala çok iyi olduğunu düşünüyorum ben.şu an olympiakos’ta 50 yaşındaki spanoulis’i 6 yılın ardından hala geçemeyen,topu sürekli elinde isteyen ve en önemlisi 2 milyon euro alan bir oyuncu ayrılmalıydı.lorenzo’dan iyi oyuncu olabilir ama bu ayrılmasının doğru olduğu fikrimi değiştirmiyor.

Çevrimiçi sinanyucel

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Antalya/Alanya
    • sinanycl
« Yanıtla #6106 : 17 Kasım 2020, 15:21:13 »
Bir transferde idari kadroya yapılmış. Daha önce adriyatik ligi ve kızılyıldız içinde sportif yöneticilik yapan Zarko Cabarkapa Gherardini'nin yardımcılığını yapacakmış ve scouting konusunda destek verecekmiş. Sırp hırvat sloven ve civar topraklardaki yetenekli oyunculara yöneliriz belki gelecekte, malum artık ekonomik durumumuz yüksek maaşlarla yıldız oyuncuları kovalamak için elverişli değil.
Yıkılmayan son kale Fenerbahçe...

Çevrimdışı Bogdan Bogdanovic

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Belgrad/Sırbistan
  • Winner
    • KE_Billz
« Yanıtla #6107 : 17 Kasım 2020, 18:07:57 »
Bir transferde idari kadroya yapılmış. Daha önce adriyatik ligi ve kızılyıldız içinde sportif yöneticilik yapan Zarko Cabarkapa Gherardini'nin yardımcılığını yapacakmış ve scouting konusunda destek verecekmiş. Sırp hırvat sloven ve civar topraklardaki yetenekli oyunculara yöneliriz belki gelecekte, malum artık ekonomik durumumuz yüksek maaşlarla yıldız oyuncuları kovalamak için elverişli değil.

Instagram'da okudum galiba biri, ''Gherardini uzunu yanlış yere almış.'' yazmış, ne yalan söyleyeyim tebessüm ettim. Uzun vadede bunlar olumlu hamleler ama biz ne kadar uzun vadeli düşünüyoruz, daha doğrusu tam olarak ne planlıyoruz şu an belirsiz gibi sanki.

Çevrimiçi sinanyucel

• Yönetici
  • Üye
    • sinanycl
« Yanıtla #6108 : 17 Kasım 2020, 19:01:31 »
Instagram'da okudum galiba biri, ''Gherardini uzunu yanlış yere almış.'' yazmış, ne yalan söyleyeyim tebessüm ettim. Uzun vadede bunlar olumlu hamleler ama biz ne kadar uzun vadeli düşünüyoruz, daha doğrusu tam olarak ne planlıyoruz şu an belirsiz gibi sanki.

Obradovic in ayrılıığı sonrası önce Gherardini'nin kalması, ardından kağıt üzerinde isim olarak çok önemli bi koçun 3yıllık kontratla takımın başına getirilmesi, şimdi de scouting amaçlı bu tarz bi hamle aslında şubede işlerin, planların günübirlik yapılmadığını gösteriyo ki bu da açıkcası beni mutlu ediyo gelecek adına umutlandırıyo.

Bu seneyi kendi adıma Obradovic sonrası yeni düzene geçiş, koçun ve ekibinin takıma kıtaya adaptasyonu olarak bakıyorum. Ama yine de basketbolun kötü gitmesini bekleyen daha da küçültmeyi hedefleyen bi ekip de var kulup içinde. Onun için de şubenin belli bi seviyede başarılı olması da gerek günü kurtarmak adına.

Tabi sonrasında başta futbolun gidişatı ve genel ekonomik gidişat herşeyi zamanla daha iyi hale de getirebilir ya da daha da sıradanlaştığımız günleri görebiliriz 1-2sene içinde. Yaşayıp görcez...

Çevrimdışı ETIRYAK

• Üye
  • Yer: Melbourne
« Yanıtla #6109 : 17 Kasım 2020, 23:30:37 »
Kalnici geldiği sene buraların havası nasıldı?

O donemler Kalinic transferi nedeniyle Obradovic suclanıyor muydu, alkıslanıyormuydu

Valla Obra ya demedikleri kalmamıştı milletin .... adama % aliyor diyen bile oldu
Pazardan pazara degil, ezele kadar ....

mitch smith

• Ziyaretçi
« Yanıtla #6110 : 18 Kasım 2020, 00:20:08 »

o topraklardaki ciddi yetenekler çok erken nba gidiyo, 3 yıl sonra oyuncu olacak adama da biz süre veremeyiz... bize kolej ve nba ezberi kuvvetli bi scout lazımdı

Çevrimdışı ayhan

• Üye
  • Yer: İstanbul
    • @ab_1907
« Yanıtla #6111 : 18 Kasım 2020, 07:38:19 »
o topraklardaki ciddi yetenekler çok erken nba gidiyo, 3 yıl sonra oyuncu olacak adama da biz süre veremeyiz... bize kolej ve nba ezberi kuvvetli bi scout lazımdı
Çok mantıklı bir yorum. Avrupada şu anda, bu ekolün en önemli isimlerinden hangilerini istersiniz takıma ? Jovic, Milutinov, Kalinic, Lucic, Simon, Dubljevic aklıma gelen elle tutulur isimler. Hepsi nba e gidiyor, tutunamasa bile gidiyorlar. Bizden sadece 3 kişi gitti.

Çevrimdışı ayhan

• Üye
    • @ab_1907
« Yanıtla #6112 : 18 Kasım 2020, 07:42:54 »
Kalnici geldiği sene buraların havası nasıldı?

O donemler Kalinic transferi nedeniyle Obradovic suclanıyor muydu, alkıslanıyormuydu
1m bonservis vermiştik galiba, o yüzden çok eleştirilmişti.

Çevrimdışı ayhan

• Üye
    • @ab_1907
« Yanıtla #6113 : 18 Kasım 2020, 07:45:50 »
O bennet bence hicbir takımda begenilmez.
Su anda ne yaptığı hakkında bir fikriniz var mı?

Yeniyi eleştiriken eskiye olan ozlemin bu kadarı iyiye işaret değil.
eskiye özlem çok doğal değil mi hocam ?
aslında eskiye de demeyelim, iyiye, kaliteliye diyelim.
benim demek istediğim, iyi-kötü diye değerlendirmelerimizin göreceli olduğuydu. Bennet o gün beğenilmiyordu. Farklı bir açıdan, bugünkü takımdan kimi o gün alırdık diye de sorabiliriz.
Bugün nerede olduğunun önemi yok, bize gelmeseler eddie ve piere in de nerede olduklarını bilmeyecektik..

Çevrimdışı iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
« Yanıtla #6114 : 19 Kasım 2020, 00:27:22 »
Darius Adams, Jordan Loyd, Kyle Wiltjer, Sam Dekker, Michael Eric, Vladimir Lucic, Ekpe Udoh, Moustapha Fall, Sylven Landesberg

9 yabancili kadro. De colo ve vesely'den boşalan yuksek bütçeli oyuncular adams ve udoh ile degisir. Geri kalan isimlerle de bu seneden cok fazla asilacagini dusunmuyorum bütçenin. Bununla birlikte  seviyemiz 2 tik yükselir bence.

Çevrimdışı Bogdan Bogdanovic

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Belgrad/Sırbistan
  • Winner
    • KE_Billz
« Yanıtla #6115 : 19 Kasım 2020, 01:09:56 »
Darius Adams, Jordan Loyd, Kyle Wiltjer, Sam Dekker, Michael Eric, Vladimir Lucic, Ekpe Udoh, Moustapha Fall, Sylven Landesberg

9 yabancili kadro. De colo ve vesely'den boşalan yuksek bütçeli oyuncular adams ve udoh ile degisir. Geri kalan isimlerle de bu seneden cok fazla asilacagini dusunmuyorum bütçenin. Bununla birlikte  seviyemiz 2 tik yükselir bence.

Yabancı seçimlerini Türk Telekom'a mı yaptırsak  ;D

Çevrimdışı iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
« Yanıtla #6116 : 19 Kasım 2020, 01:48:40 »
Yabancı seçimlerini Türk Telekom'a mı yaptırsak  ;D
Bence uğraşmayalım fenerbahce turk telekom birleşmesi olsun :)  şimdiye kadar cok ciddi butceler harcadılar bir halt yapamadılar. Bizimle birlikte bir Ülker etkisi yaratabilirler.
« Son Düzenleme: 19 Kasım 2020, 09:00:29 Gönderen: iloturo »

Çevrimiçi sinanyucel

• Yönetici
  • Üye
    • sinanycl
« Yanıtla #6117 : 19 Kasım 2020, 09:05:16 »
Ömer faruk yurtseven nba draftlerinde seçilememiş. Yolu avrupaya düşer mi?

Çevrimdışı ETIRYAK

• Üye
  • Yer: Melbourne
« Yanıtla #6118 : 19 Kasım 2020, 11:10:10 »
Perez disinda 2 transfer daha dusunuluyor dendi. Bu sefer umarim hep umdugumuz gibi hocanin Amerika portfoyunden isimler olur.
Pazardan pazara degil, ezele kadar ....

Çevrimiçi sinanyucel

• Yönetici
  • Üye
    • sinanycl
« Yanıtla #6119 : 19 Kasım 2020, 12:38:13 »
Perez disinda 2 transfer daha dusunuluyor dendi. Bu sefer umarim hep umdugumuz gibi hocanin Amerika portfoyunden isimler olur.

Bu açıklama bi basketbol programında mı oldu ya da bi yönetici benzeri yetkili bi isim mi açıklama yaptı? Öyle bi düşünce varsa heralde hem 4 hem 5 bakıyolar demek ki.