Gönderen Konu: Fenerbahçe | Basketbol Transfer Dosyası  (Okunma sayısı 2006624 defa)

Samet_GFB ve 110 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
Ynt: Fenerbahçe | Basketbol Transfer Dosyası
« Yanıtla #6150 : 25 Kasım 2020, 01:26:48 »
Kafası burda değilse gitsin.Vereceği herşeyi verdi Fenerbahçe tarihine altın harflerle geçti.Mvp oldu şampiyon oldu.Gitsin Barcaya ordada alsın aktif sporcuyken sevmem Barcayı çok politize ediyorlar sporu.Ama Veselye yakışır.
Bayadır yoktun, hayırdır

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
  • Yer: İstanbul/Kadıköy
    • Güzel Sok, Ark Apt Daire 2
« Yanıtla #6151 : 25 Kasım 2020, 01:38:41 »
Bayadır yoktun, hayırdır

Bilgisayara format çektirince şifremi falan unuttum.Ama az önce sanırım yardım geldi Sn Kemal Erdenden.İnstagramına mesaj ttım.Normalde klasik gmaille üye olunamıyor.

Çevrimdışı ETIRYAK

• Üye
  • Yer: Melbourne
« Yanıtla #6152 : 25 Kasım 2020, 10:57:31 »
Bilgisayara format çektirince şifremi falan unuttum.Ama az önce sanırım yardım geldi Sn Kemal Erdenden.İnstagramına mesaj ttım.Normalde klasik gmaille üye olunamıyor.

Welcome back :D
Pazardan pazara degil, ezele kadar ....

mitch smith

• Ziyaretçi
« Yanıtla #6153 : 25 Kasım 2020, 16:25:10 »
sadece vesely gitsin yazma, veselyden daha iyi kimse gelecekse, onun da ismini yaz

Çevrimdışı ETIRYAK

• Üye
  • Yer: Melbourne
« Yanıtla #6154 : 25 Kasım 2020, 17:03:51 »
sadece vesely gitsin yazma, veselyden daha iyi kimse gelecekse, onun da ismini yaz
:)

bir potansiyelli eurocup pivotu daha gelir..... ama genc kemal/tarik misali bekleriz potansiyelini.... malum 30 kusur yasinda kemal takimdan giderken da hala potansiyelliydi :P
« Son Düzenleme: 25 Kasım 2020, 17:14:39 Gönderen: ETIRYAK »
Pazardan pazara degil, ezele kadar ....

Çevrimdışı mertnowitzki

• Üye
  • Yer: Milano-Lombardia
    • @anadol_mert
« Yanıtla #6155 : 26 Kasım 2020, 01:02:27 »
Problem Vesely değil problem takımın yeni üyelerinin kalite düşüklüğü ve uyumsuzluğu. Vesely son oynadığı maçlarda zaman zaman tek başına mücadele etti enerji anlamında, ribaundlarda, savunmada. Ucuz oyuncunun takıma verdiği zarar pahalı oyuncunun takıma verdiği zarardan daha yüksek olur.
Son bir şarkı be...

Çevrimdışı kenz

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: İstanbul
« Yanıtla #6156 : 26 Kasım 2020, 01:46:53 »
Takımda 2 yıldız-8 vasat olmak üzere 10 yabancı var, bu 10 yabancıdan tartışılmayan, herkesin içine sinen 1 tane oyuncu yok. Nando ve Vesely bile fiyat/performans olarak beklentilerin çok altındalar.

Melih, ligin en iyi yerlilerinden biri, yıllardır istikrarlı katkı veriyor ama pek seveni yok.

Dixon için 1-2 ay öncesine kadar gitsin artık deniyordu.

Ahmet desen yine istikrarlı katkı veren, istatistikleri iyi olan bir yerli ama o da çoğu zaman günah keçisi konumunda.

Epeydir bu kadar ümitsiz olmamıştım bu takımdan.

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #6157 : 26 Kasım 2020, 02:37:51 »
Takımda 2 yıldız-8 vasat olmak üzere 10 yabancı var, bu 10 yabancıdan tartışılmayan, herkesin içine sinen 1 tane oyuncu yok. Nando ve Vesely bile fiyat/performans olarak beklentilerin çok altındalar.

Melih, ligin en iyi yerlilerinden biri, yıllardır istikrarlı katkı veriyor ama pek seveni yok.

Dixon için 1-2 ay öncesine kadar gitsin artık deniyordu.

Ahmet desen yine istikrarlı katkı veren, istatistikleri iyi olan bir yerli ama o da çoğu zaman günah keçisi konumunda.

Epeydir bu kadar ümitsiz olmamıştım bu takımdan.

Katılıyorum.İç dış olsun hiç bir maçın favorisi değiliz.Barthel Ulanovas güzel rol biçilirse vasat üstü.Litvanyada milli takımda ilk 5 başlayan bir adam Barthelin yetenek olarak pleıssten aşağı kalır yanı yok.Pierre görev adamı.Diğerleri vasat.

mitch smith

• Ziyaretçi
« Yanıtla #6158 : 26 Kasım 2020, 20:28:06 »
sanki adamı biz salsak ecup seviyesine gidecek..yahu bıraktığın anda barcaya gidecek adam EL nin en iyi uzunudur zaten.

vesely p/f?
veselynin maliyetinden kurtulduğumuzda plan ne? ne yapmayı planlıyoruz? yahu şu ana kadar maliyet düşürüp aldığın adamların içinde 1 tane 1 tanecik şapkadan tavşan çıkaran mı oldu? helal olsun ya bunu nerden buldular dedirten bir tane transfer mi yapıldı şubede

vesely ve nandoyu çık.. yabancıların zaten frutti bursa
« Son Düzenleme: 26 Kasım 2020, 20:28:47 Gönderen: mitch smith »

Çevrimdışı ayhan

• Üye
    • @ab_1907
« Yanıtla #6159 : 26 Kasım 2020, 20:34:26 »
sanki adamı biz salsak ecup seviyesine gidecek..yahu bıraktığın anda barcaya gidecek adam EL nin en iyi uzunudur zaten.

vesely p/f?
veselynin maliyetinden kurtulduğumuzda plan ne? ne yapmayı planlıyoruz? yahu şu ana kadar maliyet düşürüp aldığın adamların içinde 1 tane 1 tanecik şapkadan tavşan çıkaran mı oldu? helal olsun ya bunu nerden buldular dedirten bir tane transfer mi yapıldı şubede

vesely ve nandoyu çık.. yabancıların zaten frutti bursa

Hayaller, beklentiler, Vesely - De colo gidecek, onlara verilen 5 m yerine3 tane üst seviye adam gelecek.

Çevrimdışı iloturo

• Üye
« Yanıtla #6160 : 26 Kasım 2020, 20:41:11 »
Hayaller, beklentiler, Vesely - De colo gidecek, onlara verilen 5 m yerine3 tane üst seviye adam gelecek.
Udoh ve adams'a göm parayi. Olmadi teoyu al. Gerci udoh ne durumda bilmiyorum ama oynamaya karar verirse hala fazlasıyla is yapar. Geldigi zaman fark yaratacak takima seviye artıracak adam olmalı. Kaliteli ama takim dislileri arasinda performansi kaybolup gidecekse o zaman farketmez.

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #6161 : 26 Kasım 2020, 20:42:46 »
Udoh ve adams'a göm parayi. Olmadi teoyu al. Gerci udoh ne durumda bilmiyorum ama oynamaya karar verirse hala fazlasıyla is yapar. Geldigi zaman fark yaratacak takima seviye artıracak adam olmalı. Kaliteli ama takim dislileri arasinda performansi kaybolup gidecekse o zaman farketmez.

Teomu kaldı.Ayaklar bitmiştir artık onun.

Çevrimdışı iloturo

• Üye
« Yanıtla #6162 : 26 Kasım 2020, 20:50:16 »
Teomu kaldı.Ayaklar bitmiştir artık onun.
Onun tek ayagi bizdeki oyun kurucularla top diye oynar.

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #6163 : 26 Kasım 2020, 20:55:46 »
Onun tek ayagi bizdeki oyun kurucularla top diye oynar.

Bu organizasyon için zayıf kalır Teo işe yaramaz.

Çevrimdışı ayhan

• Üye
    • @ab_1907
« Yanıtla #6164 : 26 Kasım 2020, 21:57:18 »
Bu organizasyon için zayıf kalır Teo işe yaramaz.
İşe yaramayan Teo, ligdeki guardların %60 ı ile, bizdekilerin hepsiyle top diye oynar..