Gönderen Konu: Fenerbahçe | Basketbol Transfer Dosyası  (Okunma sayısı 2006890 defa)

0 Üye ve 117 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
  • Yer: İstanbul/Kadıköy
    • Güzel Sok, Ark Apt Daire 2
Ynt: Fenerbahçe | Basketbol Transfer Dosyası
« Yanıtla #6345 : 14 Aralık 2020, 21:56:17 »
Euroshoops:Fenerbahçe Heurtel ile ilgilenmiyor.Hadi derin nefes alalım renkdaşlar.Burası bir nevi resmi site gibi.Birde Sportando var.Ha gelirse en azından şuta kalktığında heyecanlanacağımız bir oyuncu olur.Ama açıklama gelmiş.

Çevrimdışı akıllıdeli

• Üye
  • Yer: ankara
« Yanıtla #6346 : 14 Aralık 2020, 23:47:30 »
Euroshoops:Fenerbahçe Heurtel ile ilgilenmiyor.Hadi derin nefes alalım renkdaşlar.Burası bir nevi resmi site gibi.Birde Sportando var.Ha gelirse en azından şuta kalktığında heyecanlanacağımız bir oyuncu olur.Ama açıklama gelmiş.
Huertel bu sene yüzde kacla üçlük atıyor haberin var mı?

Çevrimdışı akıllıdeli

• Üye
« Yanıtla #6347 : 14 Aralık 2020, 23:51:17 »
Jerebko yu kacirmasak... 8)

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #6348 : 14 Aralık 2020, 23:58:25 »
Huertel bu sene yüzde kacla üçlük atıyor haberin var mı?

Oynatılmıyor ki halt yiyor Saras.Ben bütün kariyerine bakıyorum.Büyük hata yaptılar.Pangosta nasıl yapıldıysa.Abrines-Kuriç-Higgins dışında kısa rotasyonları daraldı.Calathes-Hanga savunmacı ve dış atış tehdidi az sayılır.

Zaten gelmiyor.Bu arada Panada Malvinin devam edip etmeyeceği belli değilmiş.Belki bu oyuncuyu alabiliriz.

Kuriçinde sıkıntısı olmuş geçmişte ama çok saygı duyduğum oyuncu oldu.Heurtel fanı falan değilim ama öyle vasat oyuncuda değil kanımca.

« Son Düzenleme: 15 Aralık 2020, 00:05:14 Gönderen: Tom Hanks »

Çevrimdışı akıllıdeli

• Üye
« Yanıtla #6349 : 15 Aralık 2020, 00:21:33 »
Oynatılmıyor ki halt yiyor Saras.Ben bütün kariyerine bakıyorum.Büyük hata yaptılar.Pangosta nasıl yapıldıysa.Abrines-Kuriç-Higgins dışında kısa rotasyonları daraldı.Calathes-Hanga savunmacı ve dış atış tehdidi az sayılır.

Zaten gelmiyor.Bu arada Panada Malvinin devam edip etmeyeceği belli değilmiş.Belki bu oyuncuyu alabiliriz.

Kuriçinde sıkıntısı olmuş geçmişte ama çok saygı duyduğum oyuncu oldu.Heurtel fanı falan değilim ama öyle vasat oyuncuda değil kanımca.
Bu huertel in Euroleague kariyeri yüzde 38, forumun burun kıvırdigi barthel in Euroleague kariyeri yüzde 37... Yani huertel öyle suta kalkınca ben heyecanlanma m, ancak çok güzel el üstünden girmeyen şutlar atar, kafasına göre de takılır..
« Son Düzenleme: 15 Aralık 2020, 00:22:35 Gönderen: akıllıdeli »

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #6350 : 15 Aralık 2020, 00:23:30 »
Bu huertel in Euroleague kariyeri yüzde 38, forumun burun kıvırdigi barthel in Euroleague kariyeri yüzde 37... Yani huertel öyle suta kalkınca ben heyecanlanma m, ancak çok güzel el üstünden girmeyen şutlar atar, kafasına göre de takılır..

Gelmeyecek zaten.Bartheli beğeniyorum oluyor oturuyor seneye kalırsa daha verimli olur.Pierre diğer kalacak isim.

Bu arada Youtubada baya basketbolun tartışıldığı platformlar var.Bir sporsever olarak nefis durum.
« Son Düzenleme: 15 Aralık 2020, 00:27:12 Gönderen: Tom Hanks »

Çevrimdışı Samet_GFB

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Ankara
« Yanıtla #6351 : 15 Aralık 2020, 01:15:17 »

Abi ben twitter sayfalarında bu haberi göremedim ama sen nerede gördün tamam şimdi gördüm 12 saat önce paylaşılmış, Uğur Ozan'ı dinledim 2 farklı yerde Socrates ve Bilyoner'de Huertel'e ilgi var diyor akşamda Guduric ismi gene çıkmış bu arada Huertel gelirse 200-300 civarı maaş alır barçadan kapalı kontratı var onlar ödeyecek dedi
« Son Düzenleme: 15 Aralık 2020, 01:18:31 Gönderen: Samet_GFB »

Çevrimdışı Kubilay Can

• Üye
  • Yer: İstanbul
« Yanıtla #6352 : 15 Aralık 2020, 07:39:49 »
Heurtel de gelirse demek oluyor ki Erol ve Igor'dan sonra bir halı da Maurizio için sermek gerekli.
« Son Düzenleme: 15 Aralık 2020, 07:41:12 Gönderen: Zoltan Gera »

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #6353 : 15 Aralık 2020, 10:32:17 »
Abi ben twitter sayfalarında bu haberi göremedim ama sen nerede gördün tamam şimdi gördüm 12 saat önce paylaşılmış, Uğur Ozan'ı dinledim 2 farklı yerde Socrates ve Bilyoner'de Huertel'e ilgi var diyor akşamda Guduric ismi gene çıkmış bu arada Huertel gelirse 200-300 civarı maaş alır barçadan kapalı kontratı var onlar ödeyecek dedi

Euroshoops Fransız kaynaklarından almış.Euroshoops Türkiye açıklamış.
« Son Düzenleme: 15 Aralık 2020, 10:32:39 Gönderen: Tom Hanks »

Çevrimdışı ETIRYAK

• Üye
  • Yer: Melbourne
« Yanıtla #6354 : 15 Aralık 2020, 13:23:13 »
300 bin euro alacak bu sene icin gelirse ... gozuken o ... ama 1 senelik kontratla gelmeyecektir ...

Safi zarar olur... buyuk hata olur. Bizim aradigimiz oyuncu Heurtel degil. Ha Huertelin kariyerinde bir ilk olur ayri ...gittigi ve kendi batirmadigi bir takim....
Pazardan pazara degil, ezele kadar ....

Çevrimdışı Kubilay Can

• Üye
« Yanıtla #6355 : 15 Aralık 2020, 13:44:45 »
Leo gidip Heurtel gelirse guard rotasyonu:

De Colo-Brown-Bobby-Perez-Heurtel-Melih

Çevrimdışı ayhan

• Üye
    • @ab_1907
« Yanıtla #6356 : 15 Aralık 2020, 13:51:14 »
300 bin euro alacak bu sene icin gelirse ... gozuken o ... ama 1 senelik kontratla gelmeyecektir ...

Safi zarar olur... buyuk hata olur. Bizim aradigimiz oyuncu Heurtel degil. Ha Huertelin kariyerinde bir ilk olur ayri ...gittigi ve kendi batirmadigi bir takim....
bak bu "ilk" gerçekleşebilir. Biz zaten batık olduğumuz için o batırmamış olur :)

mitch smith

• Ziyaretçi
« Yanıtla #6357 : 15 Aralık 2020, 14:24:55 »
Leo gidip Heurtel gelirse guard rotasyonu:

De Colo-Brown-Bobby-Perez-Heurtel-Melih

guard sorununu sayısını arttırarak çözmeye çalışıyolar

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #6358 : 15 Aralık 2020, 14:31:14 »
Brown ilede yollar ayrılabilirmiş.Ayrıca disiplinsiz davranışlarıda bardağı taşırmış.

Çevrimdışı Samet_GFB

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Ankara
« Yanıtla #6359 : 15 Aralık 2020, 15:26:17 »
Brown ilede yollar ayrılabilirmiş.Ayrıca disiplinsiz davranışlarıda bardağı taşırmış.

Brown ile yollar bence ayrılmaz özellikle yerine Huertel falan düşünülüyorsa aman ha :D