Gönderen Konu: Fenerbahçe | Basketbol Transfer Dosyası  (Okunma sayısı 2006749 defa)

Samet_GFB ve 111 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
  • Yer: İstanbul/Kadıköy
    • Güzel Sok, Ark Apt Daire 2
Ynt: Fenerbahçe | Basketbol Transfer Dosyası
« Yanıtla #6390 : 16 Aralık 2020, 20:44:00 »
Abi yönelirsin de işte sistemi hocayı ekibi iyi seçeceksin Khimki'de yıllardır para var yada Milano sonuç ortada bu işler lafla olmuyor göreceğiz :)

Kokoskov 1 yılda şans verilecek gibi.Cabarpka geldi.Muhtemelen Gherardiniye addio diyeceğiz.Gerçi Kemal Bey Cem Bey daha yakın klübe.

Çevrimiçi Samet_GFB

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Ankara
« Yanıtla #6391 : 16 Aralık 2020, 20:46:03 »
hocan obradovic değilse,euroleague biraz bas parayı al kupayı noktasına gidiyor bence.yani bu sene ben öyle bir hava alıyorum bilmiyorum tabi neler olur biter.

Saras saçma sapan bir şey olmazsa Barça ile devam eder aynı şey Laso için de geçerli Cska'ya baktığımızda bütçe biraz küçülmüş durumda başkan Itoudis yollasa Obra'ya teklif yapar ne kadar olur olmaz bilinmez yani bu takımlar zirveden kolay kolay kopmaz ve sistemli bir şekilde ilerleyecekler bu takımlardan oyuncu koparmakta zor bize göre bütçeleri daha iyi, önceden Obra var diye geliyordu oyuncular bundan sonra neler olacak göreceğiz yani bir şeyler ispat edeceksin ki önümüzde ki sene ondan sonrası gelecek
« Son Düzenleme: 16 Aralık 2020, 20:46:45 Gönderen: Samet_GFB »

Çevrimdışı unspoken_castle

• Üye
    • unspoken_castle
« Yanıtla #6392 : 16 Aralık 2020, 20:47:38 »
Basketbolu bütçesiyle, yapısıyla özerk, bağımsız bir duruma getirmediğimiz müddetçe paf takımı da kursak, Cabarkapa ile scouting yapsak bile geleceğe yönelik adımlar atamayız. 2023 hedefi ütopik bir mesaj gibi geldi bana, madem böyle hedeflerimiz vardı, Obradovic niye gitti diye sorarlar adama..

Çevrimiçi Samet_GFB

• Genel Moderatör
  • Üye
« Yanıtla #6393 : 16 Aralık 2020, 20:50:40 »
Basketbolu bütçesiyle, yapısıyla özerk, bağımsız bir duruma getirmediğimiz müddetçe paf takımı da kursak, Cabarkapa ile scouting yapsak bile geleceğe yönelik adımlar atamayız. 2023 hedefi ütopik bir mesaj gibi geldi bana, madem böyle hedeflerimiz vardı, Obradovic niye gitti diye sorarlar adama..

murat muratoğlu'nun dediğine göre kalacam diyip yardımcısına hazırlıklara başla diyip ailesi ile görüşünce vazgeçmiş hoca bu nokta da yapacakta bir şey yok gibi aile olunca

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #6394 : 16 Aralık 2020, 20:54:34 »

Utopik tabi ama İnsanoğlu hayal ettiği müddetçe yaşar.Bende ayrı yapılanmaya gidilmesini savunuyorum.Herşeyiyle.
« Son Düzenleme: 16 Aralık 2020, 20:55:25 Gönderen: Tom Hanks »

Çevrimdışı unspoken_castle

• Üye
    • unspoken_castle
« Yanıtla #6395 : 16 Aralık 2020, 21:25:22 »
Utopik tabi ama İnsanoğlu hayal ettiği müddetçe yaşar.Bende ayrı yapılanmaya gidilmesini savunuyorum.Herşeyiyle.

Tüzükte değişikliğe gidersin basketbol takımını kulüpten ayrı özerk yapıya kavuşturursun, başına da Sertaç Bey gibi, Ozan Balaban gibi biri geçer, o zaman salon geliriyle, sponsorluklarla belli bir bütçen olur, yıl yıl ilerlersin. Obradovic 13 sene neden Panathinaikos’ta kaldı, basketbolun kulüpten özerk bir yapısı vardı, bütçenin üç aşağı beş yukarı ne olacağı belliydi.

Samet kardeşim, giderken Coach ikna oldu belki ama, Semih Özsoy faktörü, tüm yıl yalnız bırakılma vs, Belgrad’ta genel resmi düşününce İstanbul’a gelirken aldığı kararı devam ettirdi maalesef..

Çevrimdışı ayhan

• Üye
  • Yer: İstanbul
    • @ab_1907
« Yanıtla #6396 : 16 Aralık 2020, 21:32:48 »
Sen dibindeki balığı Mckissici kaçır elinden sonra dövün.Lorenzyu al.
Abi, Mckissic ile Lorenzo nun ne alkası var ?

Çevrimiçi Samet_GFB

• Genel Moderatör
  • Üye
« Yanıtla #6397 : 16 Aralık 2020, 21:40:05 »
Tüzükte değişikliğe gidersin basketbol takımını kulüpten ayrı özerk yapıya kavuşturursun, başına da Sertaç Bey gibi, Ozan Balaban gibi biri geçer, o zaman salon geliriyle, sponsorluklarla belli bir bütçen olur, yıl yıl ilerlersin. Obradovic 13 sene neden Panathinaikos’ta kaldı, basketbolun kulüpten özerk bir yapısı vardı, bütçenin üç aşağı beş yukarı ne olacağı belliydi.

Samet kardeşim, giderken Coach ikna oldu belki ama, Semih Özsoy faktörü, tüm yıl yalnız bırakılma vs, Belgrad’ta genel resmi düşününce İstanbul’a gelirken aldığı kararı devam ettirdi maalesef..

Oda etken olmuş olabilir abi tam detayını bilmiyorum bu sene seçim var malum tekrar Ozan Balan hamlesi gelebilir o zaman tüzükte değişiklik olayı bizde zor gibi ama umarım olur

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #6398 : 16 Aralık 2020, 21:41:08 »
Abi, Mckissic ile Lorenzo nun ne alkası var ?

Oyun kurucu pozisyonuda oynuyor.Ben beğeniyorum.Elimizden kaçıp gidiyorlar.

Çevrimiçi Samet_GFB

• Genel Moderatör
  • Üye
« Yanıtla #6399 : 16 Aralık 2020, 21:41:45 »

Mckissic oyun kurucu değil abi :) 3 numara

Çevrimdışı ayhan

• Üye
    • @ab_1907
« Yanıtla #6400 : 16 Aralık 2020, 21:42:18 »

Mckissic mi oyun kurucu oynuyor?
Ben kaçırmışım demekki..

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #6401 : 16 Aralık 2020, 21:53:25 »
Mckissic oyun kurucu değil abi :) 3 numara

Ben ne zaman görsem ilk ondan başlıyor pozisyon.Bende 1-2-3 pozisyonlarda oynayan oyuncu gibi geldi.Doğru Kostas-Spa var orada.Beşiktaş Antep oyun kurucuda oynadı bu adam.
« Son Düzenleme: 16 Aralık 2020, 21:57:09 Gönderen: Tom Hanks »

Çevrimdışı Erdal Soner

• Üye
  • Yer: İzmir-İstanbul
« Yanıtla #6402 : 16 Aralık 2020, 21:57:14 »

McKissic'i başka bir oyuncu ile karıştırdın sanırım. Adam atletik bir 3 numara. Hattâ bize uyar mı diye burda tartıştığımızda şutu yok diye çoğu arkadaş istememişti. Şutunu eskiye göre geliştirdi. Keşke Eddie yerine kadroda olsaydı.

Öngörülü olmak kolay değil. Kim derdi ki Higgins Avrupa'nın en elit oyuncularından birisi olacak diye? Şans verebilirdik ama o dönem büyük isimleri anıyorduk taraftar olarak. Henry, Higgins, McKissic, Jekiri gibi isimler o dönemler bizi kesmezdi.

Çevrimdışı ayhan

• Üye
    • @ab_1907
« Yanıtla #6403 : 16 Aralık 2020, 22:20:36 »
McKissic'i başka bir oyuncu ile karıştırdın sanırım. Adam atletik bir 3 numara. Hattâ bize uyar mı diye burda tartıştığımızda şutu yok diye çoğu arkadaş istememişti. Şutunu eskiye göre geliştirdi. Keşke Eddie yerine kadroda olsaydı.

Öngörülü olmak kolay değil. Kim derdi ki Higgins Avrupa'nın en elit oyuncularından birisi olacak diye? Şans verebilirdik ama o dönem büyük isimleri anıyorduk taraftar olarak. Henry, Higgins, McKissic, Jekiri gibi isimler o dönemler bizi kesmezdi.

Bu isimlere Gill ve Birch de eklenir, hatta Clyburn bile.
« Son Düzenleme: 16 Aralık 2020, 22:21:00 Gönderen: ayhan »

mitch smith

• Ziyaretçi
« Yanıtla #6404 : 16 Aralık 2020, 22:41:02 »
guduric hayırlı olsun ama ben bişey değişceğini sanmıyorum.. guardın kadar konuşursun