Gönderen Konu: Fenerbahçe | Basketbol Transfer Dosyası  (Okunma sayısı 2006735 defa)

Samet_GFB ve 109 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Jason Bourne

• Üye
  • Yer: istanbul
    • okanc14
Ynt: Fenerbahçe | Basketbol Transfer Dosyası
« Yanıtla #6435 : 18 Aralık 2020, 11:41:54 »
kadroyu kuran, basketbol emanet edilen kişinin 1 tane adam gibi transferi yok...gherardiniye 2 laf edemeyenler, futbol taraftarlığı üzerinden ali koça saydırıyo. ali koç gitsin... ya bu EL de başarısız olan hangi kulüpte önce kulüp başkanını gönderiyolar ? bu nasıl bi mantık

abi ben diyorum ki fenerbahçede profesyonel olarak scouting yapan kişi (bak taraftar ali ahmet demiyorum) bu işi para ile yapan, bu iş dolayısıyla kulüpten, Ali Koçtan para alan adam neden göremiyo burnunun dibindeki ligindeki yetenekli oyuncuyu ?
cevap olarak sen ne diyosun anlamadım?  bjk FB ortamı farklı bizde başarılı olamaz mı? yeteneksiz desen anlarım da...ya ortamın yetenekle ne alakası var?

ya bu uşakta nba ortamı mı vardı khem için nba gitti, gill EL ortamı mı yakaladı sakaryada... daçkayla FB ortamı aynı olduğu için mi hamilton tercih edildi ? oynayacağını sanmam ama muhtemelen draft olacak alperen
Ben Ali Koç'un kriz zamanlarını yönetemediğini düşünüyorum.Özellikle  şirketlerinde krizlerle değil, belli bir kurumsal işleyişle yöneticilik yaptığı için spor yöneticiliğinde sportif açıdan yetersiz kaldı. Bununla beraber, Obra'ya  saygı göstermekle beraber, ona personelim mantığı ile yaklaştığını düşünüyorum.Kağıt üzerinde doğru davrandığı düşündü ama burası Türkiye.
Acun, Emre, Selçuk Erol Bulut vizyon bu değildir. Bütçe küçültmeyi bile beceremediler.Obra ile yollarını ayır ama en azından deriz ki bütçe küçüldü gitti.
Gherardini başarısız bu zaten açık ama öncesinde başarısız hamlelerde bu kadar kabak gibi ortaya çıkmıyordu.Çünkü takım başarılıydı.

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
  • Yer: İstanbul/Kadıköy
    • Güzel Sok, Ark Apt Daire 2
« Yanıtla #6436 : 18 Aralık 2020, 12:11:08 »
Topabaskı:Fenerbahçe uzun pozisyonu için 3 oyuncu ile görüşüyor.Evans-Mika-Labeiyere.

Murat Aşık isimli biri.

Benim koç adayım.Maccabide zor günler geçirsede ,çok yakın maçlar verdiler,Sfarapoulustur.
« Son Düzenleme: 18 Aralık 2020, 12:46:00 Gönderen: Tom Hanks »

Çevrimdışı Kubilay Can

• Üye
  • Yer: İstanbul
« Yanıtla #6437 : 18 Aralık 2020, 12:58:39 »
Bobby-Brown-Perez-Westermann-Kenan
De Colo-Guduric-Melih

Var mı arttıran ?  :)

Çevrimdışı ETIRYAK

• Üye
  • Yer: Melbourne
« Yanıtla #6438 : 18 Aralık 2020, 13:12:26 »
Bobby-Brown-Perez-Westermann-Kenan
De Colo-Guduric-Melih

Var mı arttıran ?  :)

Hortel de denmisti :)) kokoskov basketbol disinda birsey deniyor olsa gerek ... acaba ne var aklinda
Pazardan pazara degil, ezele kadar ....

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #6439 : 18 Aralık 2020, 13:28:12 »
Hortel de denmisti :)) kokoskov basketbol disinda birsey deniyor olsa gerek ... acaba ne var aklinda

Heurtel olmaz zaten uydurma idi.Serbest kalır kalmaz Reale gideceği söyleniyor.Fiyatı 1.5 milyon avrodan aşağa değil.

« Son Düzenleme: 18 Aralık 2020, 13:29:10 Gönderen: Tom Hanks »

Çevrimdışı akıllıdeli

• Üye
  • Yer: ankara
« Yanıtla #6440 : 18 Aralık 2020, 13:37:28 »
Sorunun oyuncu bazlı olduğunu düşünmüyorum.. sahada ne hücum da ne savunmada bir düzen yok, Brown bu yüzde ile üçlük atıyor, savunmada kaç hafta oldu hala birbirlerlerinin üstünde kalan oyuncular var

mirinkirin

• Ziyaretçi
« Yanıtla #6441 : 18 Aralık 2020, 14:22:26 »
1-4-5 bekliyorduk, 2/3 guduriç geldi.

Çevrimdışı ETIRYAK

• Üye
  • Yer: Melbourne
« Yanıtla #6442 : 18 Aralık 2020, 14:57:50 »
Sorunun oyuncu bazlı olduğunu düşünmüyorum.. sahada ne hücum da ne savunmada bir düzen yok, Brown bu yüzde ile üçlük atıyor, savunmada kaç hafta oldu hala birbirlerlerinin üstünde kalan oyuncular var

Kesinlikle katılıyorum... Kokoskov kaos tan sistem umuyor gibi ... ne hucumda ne defansta duzen yok ... hatta umutta yok, çaba da yok ....
Pazardan pazara degil, ezele kadar ....

Çevrimdışı ayhan

• Üye
    • @ab_1907
« Yanıtla #6443 : 18 Aralık 2020, 15:06:51 »
Dün bir pozisyonda Pierre içeri dalıp Hamilton a toslamıştı... O kadar plansız, düzensiz oynuyoruz.

Çevrimdışı efeovic

• Üye
    • @efeerolus
« Yanıtla #6444 : 18 Aralık 2020, 15:08:48 »
forvette topu yere vurabilen bi oyuncuya bence 4 numaradan daha fazla ihtiyacımız vardı.ulanovas-pierre ikisi de aynı tip,guduric hem skorer hem de ikili oyun oynayabilir.

Çevrimdışı ayhan

• Üye
    • @ab_1907
« Yanıtla #6445 : 18 Aralık 2020, 15:10:37 »
Guduric-De Colo değişikliğinin, Brown ı bile 1 üst kademeye çekeceğini düşünüyorum. Keşke imkan olsa da , Thompkins falan karşılığında Real e takas falan edebilsek.

Çevrimdışı Hakan Yaman

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Antalya
« Yanıtla #6446 : 18 Aralık 2020, 15:12:35 »
Guduric-De Colo değişikliğinin, Brown ı bile 1 üst kademeye çekeceğini düşünüyorum. Keşke imkan olsa da , Thompkins falan karşılığında Real e takas falan edebilsek.

Bu takım bir iki değişiklikle düzelemeyecek genel sorunlara sahip Ayhan hocam. Baştan sona yanan bir binayı üfürükle söndürmeye çalışma çabası bunlar. Boşa masraf. G..t kurtarma amaçlı.

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #6447 : 18 Aralık 2020, 15:27:56 »
4 numarada yolda deniyor.Organizsyonun 2 kötü savunma yapan takımız hatta ilk başlarda yapıyorduk şimdi hiç.Savunma yapmadan maç alamayız ki.Diğeri yıldızlar topluluğu Khimki.Onlar bilinçli yapmıyorlar.Atarak kazanma derdindeler koç tercihi.

Olmuyor işte.Az savunma yapsalar kadro play-off takımı.

Çevrimdışı ayhan

• Üye
    • @ab_1907
« Yanıtla #6448 : 18 Aralık 2020, 15:31:04 »
Bu takım bir iki değişiklikle düzelemeyecek genel sorunlara sahip Ayhan hocam. Baştan sona yanan bir binayı üfürükle söndürmeye çalışma çabası bunlar. Boşa masraf. G..t kurtarma amaçlı.
Çok doğru. Sıraladığın sebeplerden sadece birini düzelmenin daha fazla bir etkisi olmaz.
Aslında, artık bu yönetim olduğu sürece başka bir beklenti içine girmemek lazım. Hiç ışık vermiyorlar...

Çevrimdışı Jason Bourne

• Üye
  • Yer: istanbul
    • okanc14
« Yanıtla #6449 : 18 Aralık 2020, 16:25:08 »
Aynen katılıyorum.Bu yüzden transfer yapmaları daha itici geliyor.