Gönderen Konu: Fenerbahçe | Basketbol Transfer Dosyası  (Okunma sayısı 2007525 defa)

0 Üye ve 109 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı smith jr

• Üye
  • Yer: İstanbul
    • gfburakkk
Ynt: Fenerbahçe | Basketbol Transfer Dosyası
« Yanıtla #6465 : 19 Aralık 2020, 00:27:55 »
Dün bir pozisyonda Pierre içeri dalıp Hamilton a toslamıştı... O kadar plansız, düzensiz oynuyoruz.
O pozisyon bu sezonki Fenerbahçe'nin sorunlarını ortaya koyan ve takımın durumunu betimleyen en güzel andı

Çevrimdışı bahadircevlik

• Üye
  • Yer: adana
« Yanıtla #6466 : 19 Aralık 2020, 00:55:30 »
Obra geri getirilmeli!! O olmuyorsa benim istediğim koç sferopulos ( yazamadım) . İyimser bir gözle bakacak olursam guduriçle 3 yıllık anlaşma yapmalarını bu yıl için olmasa bile önümüzdeki yıllarda da bir şekilde iddialı- bütçeli takım kurma mesajı olarak yorumlayasım geliyor. Koçu gönderip hamle yapalırsa biraz daha ikna olabilirim
Harcamayacağım günleri, onları uzatmaya çalışarak.
Kullanacağım her anını zamanın.

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
  • Yer: İstanbul/Kadıköy
    • Güzel Sok, Ark Apt Daire 2
« Yanıtla #6467 : 19 Aralık 2020, 00:58:02 »
Obra geri getirilmeli!! O olmuyorsa benim istediğim koç sferopulos ( yazamadım) . İyimser bir gözle bakacak olursam guduriçle 3 yıllık anlaşma yapmalarını bu yıl için olmasa bile önümüzdeki yıllarda da bir şekilde iddialı- bütçeli takım kurma mesajı olarak yorumlayasım geliyor. Koçu gönderip hamle yapalırsa biraz daha ikna olabilirim

Sferepolous bende çok beğeniyorum.

Çevrimdışı allotrop

• Üye
  • Yer: istanbul
« Yanıtla #6468 : 19 Aralık 2020, 14:47:40 »
Eric Mica'dan bahsediliyor adam partizanda süre alamayıp kısa karşısında kalamayan ve modern baskebolun tersine bir uzun.Ayrıca diğer uzun alternatifleride beş benzemez profilde.Kısacası bu arkadaş kaleb tarczewski nin g league de istatistik kasmış versiyonu.Allah sonumuzu hayır etsin.
Çalışmak yeteneği yener, eğer yetenek çalışmazsa

CanCan

• Ziyaretçi
« Yanıtla #6469 : 19 Aralık 2020, 15:08:16 »
Eric Mica'dan bahsediliyor adam partizanda süre alamayıp kısa karşısında kalamayan ve modern baskebolun tersine bir uzun.Ayrıca diğer uzun alternatifleride beş benzemez profilde.Kısacası bu arkadaş kaleb tarczewski nin g league de istatistik kasmış versiyonu.Allah sonumuzu hayır etsin.

beş benzemez değil, hepsinin ortak özelliği kokoşun çalıştığı takımlarda oynamış olmalarıdır. hamili kart stratejisi üzerinden gidiyoruz.

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #6470 : 19 Aralık 2020, 15:23:20 »
Efesin başarılı olması şöyle işimize gelir,Ergin Ataman kalır.O başkanları Obrayı getirirse yüreğimize taş iner.Baya indiler.8 mağlubiyet çok 2 fazla galibiyetleri var.

Çevrimdışı bahadircevlik

• Üye
« Yanıtla #6471 : 19 Aralık 2020, 16:06:02 »
Efesin başarılı olması şöyle işimize gelir,Ergin Ataman kalır.O başkanları Obrayı getirirse yüreğimize taş iner.Baya indiler.8 mağlubiyet çok 2 fazla galibiyetleri var.
Obra Efes’e gelmez. Bu konuda başka söze gerek yok

Çevrimdışı akıllıdeli

• Üye
  • Yer: ankara
« Yanıtla #6472 : 19 Aralık 2020, 16:20:04 »
Sferepolous maccabide yatırıma rağmen tutmadı, ama Euroleague in iyi koclarindan biri, bende isterdim

Çevrimdışı constructor

• Üye
  • Yer: muğla
« Yanıtla #6473 : 19 Aralık 2020, 16:27:23 »
macabiye kokoskovu verelim, sefepulosu alalım. onlara düzen basketbolu yaramaz, blatt tarzı adam lazım, bize de onların koçu uyar. 2 kez final oynadı ama kazanamadı, ama hiç yoktan iyidir.

Çevrimdışı bahadircevlik

• Üye
« Yanıtla #6474 : 19 Aralık 2020, 16:33:00 »
Sferepolous maccabide yatırıma rağmen tutmadı, ama Euroleague in iyi koclarindan biri, bende isterdim

Euroleague de sadece yatırım başarı için yetmiyor zaten. Yönetim, taraftar, koç, para, doğru takım kimyası, rakiplerin durumu,  hepsi denklemin birer parçası. Bunların hepsinin birleşiminden oluşan ortalama skoru en iyi olan takım başarılı oluyor. Yönetim ,koç, çekirdek kadro ve taraftar konusunda istikrar yakalayan takımlar yıllar içinde ekol oluyor. Biz bu yolda ciddi adımlar attık. Hatta obra sayesinde biraz fazla hızlı sonuç aldık, dolayısıyla hazmedemedik. Dipten yukarıya fazla hızlı çıkıp vurgun yiyen dalgıç misali dağıldık. Obra gitti, covid taraftarı götürdü, para azaldı, yönetim sıçtı. Çıktığımızdan daha hızlı dibe doğru gidiyoruz. Allah sonumuzu hayır etsin

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #6475 : 19 Aralık 2020, 16:35:30 »
Niye gitmesin.Profosoyonel dünya.Özilhan anti Fenerbahçe.Udoh maç izledi orda nasıl sinirlendik.

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #6476 : 19 Aralık 2020, 16:37:26 »

Maccabi geçen sene iyiydi.Diğer iyi Khimkiydi hatta bizi farklı yendi.Pana gelecekti ama maçlar sezon iptal oldu.Panada 6'ıncıydı.

Çevrimdışı bahadircevlik

• Üye
« Yanıtla #6477 : 19 Aralık 2020, 16:38:52 »
Niye gitmesin.Profosoyonel dünya.Özilhan anti Fenerbahçe.Udoh maç izledi orda nasıl sinirlendik.

Benim kanaatim o yönde. Reisin bende bıraktığı imaj bu. Bence reis Olympiakos’a da gitmez. Ayrıca karakter konusunda udohla kayaslanamayacak kadar taşaklıdır obra

Çevrimdışı Samet_GFB

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Ankara
« Yanıtla #6478 : 19 Aralık 2020, 16:58:55 »
Ya Abi Efes Obra ne alaka :D gene ortalığı karıştırmışsın Mika konusunda benim de pek umudum yok ama takımda da umut olmadığı için problem yok uzun süreli kontrat yapmasınlar yeter
« Son Düzenleme: 19 Aralık 2020, 17:00:43 Gönderen: Samet_GFB »

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #6479 : 19 Aralık 2020, 17:08:23 »
Çekinçe diyelim.