Gönderen Konu: Fenerbahçe | Basketbol Transfer Dosyası  (Okunma sayısı 2007494 defa)

0 Üye ve 112 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı ETIRYAK

• Üye
  • Yer: Melbourne
Ynt: Fenerbahçe | Basketbol Transfer Dosyası
« Yanıtla #6540 : 21 Aralık 2020, 21:53:59 »
Abi daha ne olabilir ki? Her maç min. 20+ fark mı yeriz. 20 sayı geriden gelen rakibe maç mı veririz ?
Yooo 3-5 mac kazaniyorsun ya hasbelkader.... ha onlar da yalan olur ....

Ustune 2-3 sene icin geleceği için, zaten 2020 sıçtı ... ustune 2 seneni daha rezil edersin... ha giden paran, itibarin, ekol olma hayalin de cabası

Yetmez mi? 
Pazardan pazara degil, ezele kadar ....

Çevrimiçi Samet_GFB

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Ankara
« Yanıtla #6541 : 21 Aralık 2020, 23:00:07 »
Lorenzo takımla pek konuşmuyormuş iletişim sıkıntısı varmış ama ayrılmaz diyor uğur ozan

Çevrimdışı Ugur_aus

• Üye
  • Yer: Ankara
« Yanıtla #6542 : 21 Aralık 2020, 23:41:57 »
Huertel bize
westermann zalgirise
grigonis barcaya  ve zalgirise buy out vericek
soru su westemrnann in sozlesmesi yil sonu bitiyordu, huertel is 3 yillik anlasma yapti buyilin sonunda oyuncu opsiyonu var - umarim biz o opsiyondan cikmisizdir cunku yillik maasi kemiksiz 3.6 milyon euro

Çevrimdışı allotrop

• Üye
  • Yer: istanbul
« Yanıtla #6543 : 21 Aralık 2020, 23:48:30 »
https://www.youtube.com/watch?v=_K1K9MRPXTg Socrates'te İbrahim Kutluay'ın çok güzel sekansı var.Çatır çatır doğruları söylüyor.
Çalışmak yeteneği yener, eğer yetenek çalışmazsa

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
  • Yer: İstanbul/Kadıköy
    • Güzel Sok, Ark Apt Daire 2
« Yanıtla #6544 : 22 Aralık 2020, 00:07:21 »
Taraftarı dinleyen mi var.Geldiyse destek ne yapalım.Burdaki cidden uzman arkadaşlar Heurtelin eksilerini yazdı umarım başarılı olur.Dedim nötrüm salonda olsak çağıracak destek verecektik Heurtele tüm takıma.
« Son Düzenleme: 22 Aralık 2020, 00:07:41 Gönderen: Tom Hanks »

Çevrimiçi efeovic

• Üye
    • @efeerolus
« Yanıtla #6545 : 22 Aralık 2020, 00:55:44 »
üçlü takas falan diyolar iyice nba’e döndü buralar.

Çevrimdışı Aykutpmkc

• Üye
  • Yer: Kars-Karabük
    • aykutpmkc
« Yanıtla #6546 : 22 Aralık 2020, 01:08:16 »
Hörtel ne ya , ne yapıyoruz biz cidden tüm şube aynı anda aklını mı yitirdi? Örtel dediğin adamın anca Babinin jubilesi falan olursa son bir karşısında madara olması için salona getirilmesi gerekirken kurtarıcı transfer olarak geliyor. Yönetimde bir tane spordan anlayan yönetici yok yeminle ya yazı tura dahil.

Çevrimiçi efeovic

• Üye
    • @efeerolus
« Yanıtla #6547 : 22 Aralık 2020, 02:44:31 »
https://www.youtube.com/watch?v=_K1K9MRPXTg Socrates'te İbrahim Kutluay'ın çok güzel sekansı var.Çatır çatır doğruları söylüyor.
az önce murathanoğlu-cenk duruk ikilisinin programıyla beraber izledim 2-2.30 saatte ve yanlış algılamadıysam uğur ozan-kutluay ve bu ikili arasında özellikle bütçe üzerinden bi gerilim var.özellikle iki programda da 22 milyon lafı geçti göndermeler yaparak.birileri düşük göstermeye çalışıyor dedi uğur ozan;murathanoğlu da algı yapıyorlar 20ydi şimdi 22 demeye başladılar dedi ve bunun üstüne de kokoskov’dan başka tercih yoktu ona rağmen saras gündemde diyenlerin ne amaçla yaptığını biliyoruz tarzı bir sert mesaj daha verdi uğur ozan’a.ki bunun üstüne de gherardini geçtiğimiz hafta ilk tercih sarastı diye açıklama yapmış.anlamsız bir gerilim.

Çevrimdışı Ertan Ürkmez

• Üye
  • Yer: Macaristan
« Yanıtla #6548 : 22 Aralık 2020, 05:04:16 »
az önce murathanoğlu-cenk duruk ikilisinin programıyla beraber izledim 2-2.30 saatte ve yanlış algılamadıysam uğur ozan-kutluay ve bu ikili arasında özellikle bütçe üzerinden bi gerilim var.özellikle iki programda da 22 milyon lafı geçti göndermeler yaparak.birileri düşük göstermeye çalışıyor dedi uğur ozan;murathanoğlu da algı yapıyorlar 20ydi şimdi 22 demeye başladılar dedi ve bunun üstüne de kokoskov’dan başka tercih yoktu ona rağmen saras gündemde diyenlerin ne amaçla yaptığını biliyoruz tarzı bir sert mesaj daha verdi uğur ozan’a.ki bunun üstüne de gherardini geçtiğimiz hafta ilk tercih sarastı diye açıklama yapmış.anlamsız bir gerilim.

Evvelki yıl Murat Murathanoğlu Socrates euroleague programında konuşuyordu her hafta. Ve hemen hemen her hafta socrates'teki moderatör Fenerbahçe nin bütçesine atıf yapıyordu inatla. Bir de bunların hakem saha dışı konuşmayız ayakları var. Murat Murathanoğlu çatır çatır söyledikçe rahatsız olup sözü değiştirmeye kalkıyordu. Şahsen ben acayip uyuz oluyorum. Hemen hemen her programında anti Fenerbahçelilik hissettim. Asıl sıkıntı İsmail Şenol. Yediği haltları yazmış Murat Murathanoğlu kaleme aldığı kitapta.

Çevrimdışı Gigidatome70

• Üye
  • Yer: Istanbul
« Yanıtla #6549 : 22 Aralık 2020, 08:32:53 »

Geçen hafta Uğur Ozan’la Cenk Duruk Twitter ‘da da tartıştılar. Olay en sonunda “Özel’e gel oradan konuşalım” seviyesine bağlandı.

Hangisi haklı bilemiyorum açıkçası.

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #6550 : 22 Aralık 2020, 08:40:34 »
Ya De colo Vesely çıktığında bütçe düşük hakikaten.Eddie Pier Hamilton gibi isimlere gidilmezdi.Ama şu basının iki yüzlülüğünü görüyorsunuz.Efes berbat perfonmans gösteriyor üst takımlardan Valencia Zenit Miano Cskaya yenilmiş,Cskaya tuz buz olmuş bir eleştiri var mı.Geçen yıl Obrayı yerden yere çalanlar bıdı bıdı edenler Ergin Atamana gıkları çıkmıyor.İkiyüzlü bunlar.

Bayernede yenildiler.Barcaya ne yapacak bakalım haftaya Real.

Avrupa ligi olağan şüpheli takımlar olsada çok değerli organizasyona sahip ve her takımda çok değerli basketbolcular var.
« Son Düzenleme: 22 Aralık 2020, 09:07:33 Gönderen: Tom Hanks »

Çevrimiçi efeovic

• Üye
    • @efeerolus
« Yanıtla #6551 : 22 Aralık 2020, 09:44:41 »
Geçen hafta Uğur Ozan’la Cenk Duruk Twitter ‘da da tartıştılar. Olay en sonunda “Özel’e gel oradan konuşalım” seviyesine bağlandı.

Hangisi haklı bilemiyorum açıkçası.
şimdi okudum ben de.uğur ozan total cenk duruk ve murathanoğlu da oyuncu bütçesini baz alıyor sanki hep.o yüzden benim gözümde her ikisinin de yaptığı algı.ama ibrahim kutluay’ın söylediği gibi 25 milyon olsa ne olur sahada mücadele yoksa.
ayrıca kutluay bazıları ben eleştiriyorum diye herhangi bir görev için beklentim olduğunu iddaa ediyor diye bir şey söyledi,onu kime söyledi acaba.
« Son Düzenleme: 22 Aralık 2020, 09:45:00 Gönderen: efeovic »

Çevrimdışı ETIRYAK

• Üye
  • Yer: Melbourne
« Yanıtla #6552 : 22 Aralık 2020, 09:48:50 »
Beyler ne butcesi ya ... dixon la vesely yi cikar yürek yok takimda .... cok daha düşük bütçelerle ne takimlar kurdu fener ama savunma yapmayan inanmayan bir takim nereye gider ki?

Ha transfere gelirsek inanarak söylüyorum ki bu isin altında bir iş var.... Akli yarim olan bile almaz Huertel i. Birileri bizi s...

PS: oyun kurucun kadar konuşacaksan, fenere susmak düşer huertel den sonra....
Pazardan pazara degil, ezele kadar ....

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #6553 : 22 Aralık 2020, 09:49:17 »
şimdi okudum ben de.uğur ozan total cenk duruk ve murathanoğlu da oyuncu bütçesini baz alıyor sanki hep.o yüzden benim gözümde her ikisinin de yaptığı algı.ama ibrahim kutluay’ın söylediği gibi 25 milyon olsa ne olur sahada mücadele yoksa.
ayrıca kutluay bazıları ben eleştiriyorum diye herhangi bir görev için beklentim olduğunu iddaa ediyor diye bir şey söyledi,onu kime söyledi acaba.

Koskoca Murat Murathanoğlu yapmaz ona tüm ekibin bütçesi dahil bence.Sertaç Beyin yada Gherardinin pozisyonu.

Bu arada adı bizle anılan Kaminsky Sunsla anlaşmış.Ulan elin kıçıkırık mecazi Nba oyuncusu bile adımızı kullanıyor.Baya isim yaptık orda hem kadın hem erkeklerde.
« Son Düzenleme: 22 Aralık 2020, 09:56:04 Gönderen: Tom Hanks »

Çevrimdışı mrkene

• Üye
  • Yer: İstanbul
« Yanıtla #6554 : 22 Aralık 2020, 10:13:58 »
Yooo 3-5 mac kazaniyorsun ya hasbelkader.... ha onlar da yalan olur ....

Ustune 2-3 sene icin geleceği için, zaten 2020 sıçtı ... ustune 2 seneni daha rezil edersin... ha giden paran, itibarin, ekol olma hayalin de cabası

Yetmez mi?
Abi Örtel ile de kazanırız. Maksat kazanmaksa eğer. 
Bahsettiğim 2-3 senelik kontrat olayında sonuna kadar haklısın. O adama güvenilip, o kontrat verilmez.
Bizim geleceği kurtarmak için transferden bağımsız kafayı değiştirmeliyiz. Gherardini ile bu iş zor. Böyle takım planlaması olmaz. Basketboldan anlamam etmem ama 5 ve 4 numaradaki yıllardan gelen eksikliği bi zahmet göremiyorsa biri daha ne diyeyim. Kısa savunmasını zaten geçtim. Eğer Obra'ya güvenip yapmadıysa zaten orada bulunmasının bir anlamı yok