Gönderen Konu: Fenerbahçe | Basketbol Transfer Dosyası  (Okunma sayısı 2007405 defa)

Samet_GFB, iloturo, Ertan Ürkmez ve 120 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı ETIRYAK

• Üye
  • Yer: Melbourne
Ynt: Fenerbahçe | Basketbol Transfer Dosyası
« Yanıtla #6555 : 22 Aralık 2020, 10:47:25 »
Abi Örtel ile de kazanırız. Maksat kazanmaksa eğer. 
Bahsettiğim 2-3 senelik kontrat olayında sonuna kadar haklısın. O adama güvenilip, o kontrat verilmez.
Bizim geleceği kurtarmak için transferden bağımsız kafayı değiştirmeliyiz. Gherardini ile bu iş zor. Böyle takım planlaması olmaz. Basketboldan anlamam etmem ama 5 ve 4 numaradaki yıllardan gelen eksikliği bi zahmet göremiyorsa biri daha ne diyeyim. Kısa savunmasını zaten geçtim. Eğer Obra'ya güvenip yapmadıysa zaten orada bulunmasının bir anlamı yok

Abi uzunlarda ligin en iyi değiliz ama en kotu de değiliz... Maç içerisinde sayısal sıkıntıdan iniş çıkış olsa anlarım, ama çıkmıyor ki insin.

Maci ac hızlandırarak hucum opsiyonlarinda uzunlarin top aldigi yerlere bakarak tekrar izle. Bir de geçen seneleri ya da rakibi izle... göreceğin Ahmet dahil uzunlar serbest atış noktası ya da gerisinden anca pas alıyor... hani yere vurmadan pivot hareketi ya da bir kere vurarak degil, resmen dribling ya da şuta zorlanıyorlar (dixon ve westerman in oyunda olduğu anlar dışında)

O nedenle sıkıntının uzun getirerek cozulebilecegine inanmiyorum. Oyun kurucu ve set oyununda sıkıntımız var .... Perez bu nedenle alındı ama ?  Neyse bin kere yazdik... yapacak birsey yok..
Pazardan pazara degil, ezele kadar ....

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
  • Yer: İstanbul/Kadıköy
    • Güzel Sok, Ark Apt Daire 2
« Yanıtla #6556 : 22 Aralık 2020, 11:12:18 »
Umarım seneye daha güzel ekip kurulur bu organizasyonda bulunmalıyız.O fibanın kıytırık ligi kesmez bizi.Eurocup oynayalım daha iyi.Ne yapalım ölüme çare yok.İlhan bey babasını kaybetti.
« Son Düzenleme: 22 Aralık 2020, 11:12:35 Gönderen: Tom Hanks »

Çevrimdışı Kubilay Can

• Üye
  • Yer: İstanbul
« Yanıtla #6557 : 22 Aralık 2020, 13:49:04 »
İsmail Şenol Leo Westermann => Barcelona haberini girdi.

Youtube'tan Thomas Heurtel videoları açıp kendimi kandırmaya başlayayım en iyisi.

Çevrimdışı Kubilay Can

• Üye
« Yanıtla #6558 : 22 Aralık 2020, 13:50:29 »
İsmail Şenol Leo Westermann => Barcelona haberini girdi.

Youtube'tan Thomas Heurtel videoları açıp kendimi kandırmaya başlayayım en iyisi.

Wow bee İsmail Şenol Heurtel ile temasımız olmadığını yazdı şimdi  :D

Çevrimdışı mertnowitzki

• Üye
  • Yer: Milano-Lombardia
    • @anadol_mert
« Yanıtla #6559 : 22 Aralık 2020, 13:53:17 »
Wow bee İsmail Şenol Heurtel ile temasımız olmadığını yazdı şimdi  :D
ismail şenol kadar gıcık başka birisi yok
« Son Düzenleme: 22 Aralık 2020, 13:53:29 Gönderen: mertnowitzki »
Son bir şarkı be...

Çevrimiçi Scorpionur

• Üye
« Yanıtla #6560 : 22 Aralık 2020, 13:54:34 »
ismail şenol kadar gıcık başka birisi yok
Ne yaptı hocam adam şimdi,alt tarafı leo gitti demiş 😅

Çevrimdışı efeovic

• Üye
    • @efeerolus
« Yanıtla #6561 : 22 Aralık 2020, 14:39:06 »
westermann’a bak ondan bundan 30-40 fark yiyip 2-3 dk oynadığı 17.sıradaki takımından birden şampiyonluğun en büyük favorisi barcelona’da buldu kendini.wow

Çevrimdışı Ugur_aus

• Üye
  • Yer: Ankara
« Yanıtla #6562 : 22 Aralık 2020, 14:44:21 »
westermann dan benim her zaman umidim vardi ve ben ondan bir sekilde yararlanamadigimizi dusunuyorum,
cunku obranin kisisel referansiyla gelmis bir oyuncu kotu olamaz, o oyundayken takim herzaman daha derli toplu gozukuyordu

Çevrimdışı tembelhayvan

• Üye
    • @TembelHayvanTR
« Yanıtla #6563 : 22 Aralık 2020, 14:52:39 »
Westermann bu kadroda iş yapardı ama hocanın tercihleri, diyecek bir şey yok.
Playoff umuduyla girdiğim sezonun bundan sonrası için tek beklentim Heurtel'in gelmemesi.

Çevrimdışı ozgurr

• Üye
  • Yer: izmir/kuşadası
    • @ozgurr2002
« Yanıtla #6564 : 22 Aralık 2020, 15:10:37 »
heurtel'in anlaşmasının detayı önemli. sadece sezon sonuna kadar ise çok önemli değil; zaten kayıp sezon. ama bu arkadaşa güvenip te uzun soluklu bir anlaşma yapılmaz. yönetimin böyle bir geri zekalılık yapma ihtimalini düşünemiyorum.

Çevrimdışı sinanyucel

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Antalya/Alanya
    • sinanycl
« Yanıtla #6565 : 22 Aralık 2020, 15:21:06 »
Şu an ki duruma göre sadece 1 uzun alıp transferi kapatacakmışız. Heurtel ya da başka bi kısa olmaz muhtemelen. Muhtemelen mişko nun adamları aracıları pompalattı heurtel haberlerini medyaya.
Yıkılmayan son kale Fenerbahçe...

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #6566 : 22 Aralık 2020, 15:24:39 »
westermann’a bak ondan bundan 30-40 fark yiyip 2-3 dk oynadığı 17.sıradaki takımından birden şampiyonluğun en büyük favorisi barcelona’da buldu kendini.wow

Westermann cuk oturur orda çok iyi savunması olduğu için tercih ediliyor.Çok büyük yıldız adayıydı.Sakatlıklar mahvetti birinde çapraz bağları kopmuştu.İlk yıllarını açıp izleyin gençlerde çok şansız adam.Yolu açık olsun.Gıkı çıkmadı süre almadığında.

Westermann ile finali garantiledi Barcelona.Leonun gitmesiyle maaş yüküde gitti.

Heurtel net gelmiyor Emilliano da yazdı.Resmi olarakta açıklandı.Sıra fakir Udohta.Hamilton.
« Son Düzenleme: 22 Aralık 2020, 15:47:38 Gönderen: Tom Hanks »

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #6567 : 22 Aralık 2020, 15:58:21 »
Greg Monroe serbest kalıyormuş.Aman sakın ha.

Çevrimdışı mrkene

• Üye
« Yanıtla #6568 : 22 Aralık 2020, 17:32:13 »
Abi uzunlarda ligin en iyi değiliz ama en kotu de değiliz... Maç içerisinde sayısal sıkıntıdan iniş çıkış olsa anlarım, ama çıkmıyor ki insin.

göreceğin Ahmet dahil uzunlar serbest atış noktası ya da gerisinden anca pas alıyor... hani yere vurmadan pivot hareketi ya da bir kere vurarak degil, resmen dribling ya da şuta zorlanıyorlar (dixon ve westerman in oyunda olduğu anlar dışında)

O nedenle sıkıntının uzun getirerek cozulebilecegine inanmiyorum. Oyun kurucu ve set oyununda sıkıntımız var .... Perez bu nedenle alındı ama ?  Neyse bin kere yazdik... yapacak birsey yok..

Abi kısaya geçilen, ribaund katkısı olmayan, blok tehdidi olmayan, guarddan aldığı topu havaya kaldırıp atana kadar kaybeden, sakatlık ve isteksizlikle boğuşan Vesely efendi ile kusura bakma da kötüyüz ya.
Geçen kıçı kırık alan savunması yapan takıma yenilirken nerede duracağını bile bilmeyen adamlarla oynadık. En basit kurallardan birini uygulamadı uzunlarımız. Kokoş'u aklamak için söylemiyorum ama kötüler abi.

Sen de demişsin, bir çok kişi de dedi. Guard noktasında eksiğiz diye. Bunu sene içerisinde bonservis ödeyerek, ülke içindeki bir adamla çözmek ise eğer Gherardini olmak ... Ne diyeyim abi, sen söyle

Çevrimiçi Ertan Ürkmez

• Üye
  • Yer: Macaristan
« Yanıtla #6569 : 22 Aralık 2020, 19:25:03 »
Ne yaptı hocam adam şimdi,alt tarafı leo gitti demiş 😅

Murat Murathanoğlu'un kitabında İsmail Şenol hakkında pek de hoş olmayan iddialar var. Doğru mudur değil midir, ben bilemem ama tribünlere oynayan, ne şiş yansın ne kebap hesabı gerçekleri söylemekten imtina eden bu karakter bana da itici geliyor.