Gönderen Konu: Fenerbahçe | Basketbol Transfer Dosyası  (Okunma sayısı 2006925 defa)

0 Üye ve 107 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı bahadircevlik

• Üye
  • Yer: adana
Ynt: Fenerbahçe | Basketbol Transfer Dosyası
« Yanıtla #6630 : 27 Aralık 2020, 21:34:29 »
İsim mühim değil.
Nba'de çok fazla boşta iyi oyuncu var şu an.
Avrupa'da talep yok.
Boş hedefler kovalamak yerine, gelecek yılın kadrosunu şimdiden kurmak doğru olan.
Bu fikirde katılamadığım ya da zor gördüğüm nokta koçumuz kokoşken gelecek yıl planlamasının nasıl yapılabileceği.
Harcamayacağım günleri, onları uzatmaya çalışarak.
Kullanacağım her anını zamanın.

Çevrimdışı tembelhayvan

• Üye
  • Yer: İstanbul
    • @TembelHayvanTR
« Yanıtla #6631 : 27 Aralık 2020, 22:02:53 »
''Önümüzdeki hafta basketbolda çok fazla uçak inecek, bakarsınız metrobüsle bile kıta değiştiren olabilir.''(Levent Yavuz)
Sanırım Alperen geliyor,nefis hamle olacak yerli-yabancı farketmeksizin.Umarım son anda Efes'ten bir atak gelmez

Alperen'i alabileceğimizi sanmıyorum. Bahsedilen Hamilton'un gidişi olabilir mi? (GS'ye mesela?)

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
  • Yer: İstanbul/Kadıköy
    • Güzel Sok, Ark Apt Daire 2
« Yanıtla #6632 : 27 Aralık 2020, 22:40:38 »
Yoksa Hamilton-Motum takası mı.Ben az durulsada Motumu beğeniyorum. ;)

Çevrimdışı ETIRYAK

• Üye
  • Yer: Melbourne
« Yanıtla #6633 : 28 Aralık 2020, 06:12:33 »
Yok artık....
Pazardan pazara degil, ezele kadar ....

Çevrimdışı smith jr

• Üye
    • gfburakkk
« Yanıtla #6634 : 28 Aralık 2020, 09:13:06 »
Udoh ya da emsali bir Adam da ekstra gelecekse olur ancak  ;D

Çevrimdışı ETIRYAK

• Üye
  • Yer: Melbourne
« Yanıtla #6635 : 28 Aralık 2020, 10:09:01 »
Ne motum u arkadaşlar, takimi toparlamaya çalışıyoruz... iyice eurocup takimi yapmaya degil...
Pazardan pazara degil, ezele kadar ....

Çevrimdışı tembelhayvan

• Üye
    • @TembelHayvanTR
« Yanıtla #6636 : 28 Aralık 2020, 10:31:59 »

Tom Abi, bir yerde falan okumadın sanıyorum sırf muhabbet olsun diye yazıyorsun.
Abi ne gerek var allahaşkına?

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #6637 : 28 Aralık 2020, 10:39:15 »
Karşıdan gelen isim deyince Motum geldi.Motum baya iyi oyuncu hala iş yapar.Göksenin denen büyük Galatasaray kaptanıyla oynuyor. :) :D.Bu arada inanılmaz kilo almış Göksenin sporcuya bak.

İçimden geçti öyle karşıdan gelebilir denince.

Çevrimdışı Erdal Soner

• Üye
  • Yer: İzmir-İstanbul
« Yanıtla #6638 : 28 Aralık 2020, 14:34:53 »
Şu Melo Trimble denen oyuncunun bulabildiğim tüm videolarına baktım da cidden fizikli ve deliciliği yüksek bir oyuncu. Dış şutu da var hem. Fiziğini kullanarak korkusuzca gidiyor potaya, hoşuma gitti. Wana da Avrupaya ilk geldiğinde aynı görüntüdeydi, umut vaat ediyordu. Trimble da bir hayli umut verici gözüktü. Gerçi Wana istediğinde müthiş bir savunmacı role bürünüyordu, Trimble için bir şey diyemem savunma konusunda.

Oynadığı takım vasat ama Trimble 25 yaşında gelişime açık. Twitter'ına baktım Müslüman bir oyuncu ayrıca. NBA hedefiyle bize gelecekse bence kesinlikle şans verilmeli.

Uzun oyuncuyu kovalaması, boştaki uzunu hemen bulması falan saha görüşünün güzelliği. Videolara aldanmamak lâzım ama ben beğendim. Belki de Wanamaker tadı verdiği için beğenmişimdir, bilemedim:)

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #6639 : 28 Aralık 2020, 15:13:41 »
Youtuba ve diğer sosyal medyaya en iyi videoları yüklüyorlar.Yeni pazarlama stratejisi.Ancak Fuenblereda son yılların cıkıştaki takımı bizde olsa rahat play-off yapar final şampiyon bile olur.Avrupanın en iyi liginde adam.
« Son Düzenleme: 28 Aralık 2020, 15:13:57 Gönderen: Tom Hanks »

Çevrimdışı ayhan

• Üye
    • @ab_1907
« Yanıtla #6640 : 28 Aralık 2020, 18:46:05 »
Karşıdan gelen isim deyince Motum geldi.Motum baya iyi oyuncu hala iş yapar.Göksenin denen büyük Galatasaray kaptanıyla oynuyor. :) :D.Bu arada inanılmaz kilo almış Göksenin sporcuya bak.

İçimden geçti öyle karşıdan gelebilir denince.

Evet abi, bence de Motum çok iyi transfer olur. Takım 2 seviye birden atlar.

Çevrimdışı Jason Bourne

• Üye
  • Yer: istanbul
    • okanc14
« Yanıtla #6641 : 28 Aralık 2020, 19:02:29 »
Abi nerden aklına geliyor bu isimler.
OBRA- Anadolu efes, voron, motum

Çevrimdışı Bogdan Bogdanovic

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Belgrad/Sırbistan
  • Winner
    • KE_Billz
« Yanıtla #6642 : 28 Aralık 2020, 19:27:06 »
Önümüzdeki sezon için;

Scottie Wilbekin-Cem Ulusoy-Alex Perez
Marko Guduric-İsmet Akpınar-Tarık Biberovic-Mert Konuk
Dyshawn Pierre-Nikola Kalinic
Kyle Wiltjer-Danilo Barthel-Ersan İlyasova
Jan Vesely-Ahmet Düverioğlu-?

Wilbekin, Larkin'in olduğu ortamda 'rekabetçi' ruhuyla yardırır. Misko, bize bir kıyak yapar ve Maccabi'den onu çıkartır. Perez verimine göre kalabilir. Cem, şu an ligin en enerji dolu yerli guardlarından. O pozisyona istenen ateşi getirir.

Kalinic, buralardan pek gitmek istemiyordu zaten. Adamın hayali İstanbul'da yaşlanmak, gelsin geri. Kyle Wiltjer, şu an ligin en iyi yabancı performansını gösteriyor. Ersan da son senesinde gelir abilik yapar. Vesely varken maceraya gerek yok. Adam Avrupa'nın en iyi 2-3 uzunu arasında. Daha makul bir kontrata yeniden uzun vadeli imzalarsın.

Guduric, daha çok üç numara kullanılmak isteniyor. Onu zaman zaman oraya kaydıracağın için İsmet ana şutörlerinden biri olur. Tarık'ı da 2-3 kullanabilirsin. Mert de tıpkı Tarık gibi kadronda geleceğe yatırım olarak mutlaka bulunmalı. Çok temiz şutör çocuk, önü açık.

Forumun gönlü olsun diye soru işareti Alperen Şengün olabilir. Gerçi ben Alperen'in özellikle Fenerbahçe'de beklentilerin çok altında kalacağını düşünüyorum ama hayat be gülüm, belki olur..

Çevrimiçi sinanyucel

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Antalya/Alanya
    • sinanycl
« Yanıtla #6643 : 28 Aralık 2020, 19:55:22 »
Önümüzdeki sezon için;

Scottie Wilbekin-Cem Ulusoy-Alex Perez
Marko Guduric-İsmet Akpınar-Tarık Biberovic-Mert Konuk
Dyshawn Pierre-Nikola Kalinic
Kyle Wiltjer-Danilo Barthel-Ersan İlyasova
Jan Vesely-Ahmet Düverioğlu-?

Wilbekin, Larkin'in olduğu ortamda 'rekabetçi' ruhuyla yardırır. Misko, bize bir kıyak yapar ve Maccabi'den onu çıkartır. Perez verimine göre kalabilir. Cem, şu an ligin en enerji dolu yerli guardlarından. O pozisyona istenen ateşi getirir.

Kalinic, buralardan pek gitmek istemiyordu zaten. Adamın hayali İstanbul'da yaşlanmak, gelsin geri. Kyle Wiltjer, şu an ligin en iyi yabancı performansını gösteriyor. Ersan da son senesinde gelir abilik yapar. Vesely varken maceraya gerek yok. Adam Avrupa'nın en iyi 2-3 uzunu arasında. Daha makul bir kontrata yeniden uzun vadeli imzalarsın.

Guduric, daha çok üç numara kullanılmak isteniyor. Onu zaman zaman oraya kaydıracağın için İsmet ana şutörlerinden biri olur. Tarık'ı da 2-3 kullanabilirsin. Mert de tıpkı Tarık gibi kadronda geleceğe yatırım olarak mutlaka bulunmalı. Çok temiz şutör çocuk, önü açık.

Forumun gönlü olsun diye soru işareti Alperen Şengün olabilir. Gerçi ben Alperen'in özellikle Fenerbahçe'de beklentilerin çok altında kalacağını düşünüyorum ama hayat be gülüm, belki olur..

Kadro çok güzel de başkan şu kadroyu görse yüreğine iner geldi yine sek sekçiler sol bek parasını yemeye diye ilk mobeseye demeç vermeye başlar. :)

Wilbekin saha içi hareketleri yüzünden Fenerbahçe içinde çok sevilmese de, devşirme işine bi şekilde devam etmeyi ben de isterim. Ama wilbekini maccabi den koparmak için ciddi para harcamak gerekir sanki :(

wiltjer bence gözümüzün önünde gelin beni alın sizin ihtiyacınız olan şutör 4no benim diye bas bas bağırıyo, hiç uzaklara bakmaya gerek yok bence de.

3 no için pierre-kalinic sanki benzer özellikleri olan oyuncular gibi geliyo bana. Diğer tercihimizi şutor skorer bi 3no dan yana kullansak sizce de daha güzel olmaz mı? Yine ligimizdeki dekker ı çok beğeniyorum o bölgede, tofaştaki purcell de etkileyici istatistikler yapıyo ama sanki biraz kafa kırık biri gibi geliyo bana o tarafı güven vermiyo :)

Ersan varlığı hem saha içi hem saha dışı şu takıma ciddi bi katkı sağlar ama muhtemelen sıfırı bol bi maaş ister avrupaya dönerse, gücümüz yeter mi acaba? Bi de üstüne alperene bonservis verdik mi ali koç bi 3 yıl daha ağlar bütçe bütçe diye :)

« Son Düzenleme: 28 Aralık 2020, 19:57:01 Gönderen: sinanyucel »
Yıkılmayan son kale Fenerbahçe...

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #6644 : 28 Aralık 2020, 20:01:15 »
Wilbekin nefret ediyor bizden.