Gönderen Konu: Fenerbahçe | Basketbol Transfer Dosyası  (Okunma sayısı 2006859 defa)

sinanyucel, Samet_GFB ve 116 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
  • Yer: İstanbul/Kadıköy
    • Güzel Sok, Ark Apt Daire 2
Ynt: Fenerbahçe | Basketbol Transfer Dosyası
« Yanıtla #6720 : 02 Ocak 2021, 12:40:41 »
Hayır.Memleketine döner.

Çevrimdışı bothersome man

• Üye
« Yanıtla #6721 : 02 Ocak 2021, 12:47:38 »
Naçizane herkese bir sorum olacak.
Seneye Nando'nun, 1 milyon Euro'ya kalmasını  istermiydiniz?

Sezon sonuna kadarki performansına bağlı olarak cevaplar değişebilir tabii ama ben isterim. Rollerin tam oturmadığı bir takımda herkes dönem dönem çok kötü gözükür. Bir Guduric'in gelişi bile birçok oyuncuya olan bakışı değiştirdi mesela.

Şunu da belirteyim tabi; Pao'dan ne kadar ücret alıyordur bilmiyorum ama Nedovic'i makul bir para karşılığı uzun dönem bağlama şansım yoksa Nando'yu en az 1 sene daha tutarım takımda.
İyi olan değil, TAKIM olan kazanır.

Çevrimdışı allotrop

• Üye
  • Yer: istanbul
« Yanıtla #6722 : 02 Ocak 2021, 12:49:33 »
Seneye valencia da tatil yapsın.Sarı kafam benim.
Çalışmak yeteneği yener, eğer yetenek çalışmazsa

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #6723 : 02 Ocak 2021, 13:06:37 »
Sezon sonuna kadarki performansına bağlı olarak cevaplar değişebilir tabii ama ben isterim. Rollerin tam oturmadığı bir takımda herkes dönem dönem çok kötü gözükür. Bir Guduric'in gelişi bile birçok oyuncuya olan bakışı değiştirdi mesela.

Şunu da belirteyim tabi; Pao'dan ne kadar ücret alıyordur bilmiyorum ama Nedovic'i makul bir para karşılığı uzun dönem bağlama şansım yoksa Nando'yu en az 1 sene daha tutarım takımda.

Nedoviç geçen maç fena batırdı.İstikrarı yok.Beğeniyorum ama istikrarı yok.
« Son Düzenleme: 02 Ocak 2021, 13:08:39 Gönderen: Tom Hanks »

Çevrimdışı bothersome man

• Üye
« Yanıtla #6724 : 02 Ocak 2021, 13:49:50 »
Nedoviç geçen maç fena batırdı.İstikrarı yok.Beğeniyorum ama istikrarı yok.

Aynen o maçı izledim ben de. Genel performans olarak istikrarsız denebilecek derecede kronik düşüşleri yok ama Nedovic'in. Nedense bizle kimyasının da çok tutacağını tahmin ettiğim bir oyuncu.
İyi olan değil, TAKIM olan kazanır.

Çevrimdışı kenz

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: İstanbul
« Yanıtla #6725 : 02 Ocak 2021, 14:24:46 »
Beşiktaş'ın açıklamasına Basketfaul'den yanıt geldi:
AÇIKLAMAYA YANIT:

1. Haberimizde anlaşmaya varıldığı konusunda en ufak bir ibare bulunmamaktadır, Fenerbahçeli yöneticilerin oyuncunun menajeri ile görüştüğü yazılmıştır.

2. Açıklamada yarınki maçın (Karşıyaka) önemi vurgulanmış ve haberin masa başında kötü niyetle kurgulandığı iddia edilmiş. Beşiktaş son haftalarda yakaladığı büyük çıkışla düşme potasından play off potasına girdi. Basketfaul olarak da Beşiktaş'ı 6 kez haftanın takımı seçerek başarılarını teslim ettik. Karşıyaka maçı ise ligin bitmesine 16 hafta kala oynanacak bir maç, yani takımların sıralaması belirlemede karar verici bir özellik taşımıyor. Kaldı ki bundan bir ay kadar önce Beşiktaş Başkanı Sayın Ahmet Nur Çebi de ismini vermeden bir kulübün kendilerine bazı oyuncular için "uçuk" rakamlar önerdiğini bir TV programı sırasında söylemiştir. Bizim haberle Çebi'nin açıklaması arasındaki fark, uçuk diye tabir ettiği rakamı hangi kulübün vermeye hazır olduğudur. Hadi, Basketfaul'u yalanladınız, bari "uçuk teklifler var" diyen başkanınızı yalanlamasaydınız.

3. Açıklamanın sonunda taraftarlardan "Bu tür asılsız haberlere itibar etmeyin" denilmektedir. Yani hem Çebi, hem de Basketfaul yalanlanmak istenmektedir. Haberimizde Fenerbahçe ile oyuncuların menajerleri arasındaki görüşmeden söz edilmiştir, Beşiktaş'ın bu görüşmeyi yalanlaması için görüşmedeki taraflardan biri olması gerekir ama değildir.

4. Beşiktaş adına açıklamayı kaleme alanın, yazdığımız haberi anlamış olmasını dilerdik. Ayrıca Basketfaul olarak bu oyuncularla ilgili görüşümüz en azından gelecek sezon da Beşiktaş'ta kalmalarının, gelişimleri açısından daha iyi olacağı yolundadır.

Saygılarımızla.   

Çevrimdışı Gigidatome70

• Üye
  • Yer: Istanbul
« Yanıtla #6726 : 02 Ocak 2021, 15:14:15 »
Kısaca basketfaul menajer bize söyledi biz de haber yaptık diyor.

Birkaç hafta önceki gene menajer uydurması Heurtel olayından sonra bizim yönetime saydırmadan önce biraz beklemek gerek.

Çevrimiçi Ertan Ürkmez

• Üye
  • Yer: Macaristan
« Yanıtla #6727 : 03 Ocak 2021, 00:10:51 »

Yok ağbi yok. O vücut diliyle bedava oynayacaksa da gitsin. Ha denilebilir ki bu adam 1 değil zaten. Eyvallah, iyi 1 numaraların yanında başarılı oldu. Geçen sene de gördük. Bakmayın burada gömüldüğüne, Sloukas delemez top ezer bilmem ne de Avrupa şartlarında iyi bir 1 numaradır. Onla da olmadı. Hadi geçtim Sloukas ı Obradovic ile de olmadı. Ben vücut dilini sevmiyorum. Gitsin ağbi. Umarım bi haltlar yapar da gelir burada tükürdüğümü yalayıp özür dilerim.

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #6728 : 03 Ocak 2021, 00:35:20 »
Hamiltonu 1 sn oynayamacak kadar mı kötü.Kötüyse yolla adamı Avrupa alıyor burda almıyor kadroya.Ayıp 11 kişiyle maça çıkmak.
« Son Düzenleme: 03 Ocak 2021, 00:43:37 Gönderen: Tom Hanks »

Çevrimdışı Erdal Soner

• Üye
  • Yer: İzmir-İstanbul
« Yanıtla #6729 : 03 Ocak 2021, 00:56:35 »
Bahsettiğimiz adam Nando De Colo. Kendisini kazanırsak kupa getirir, kendisini kaybetmekse en kolayı.

Yönetimin kendisiyle oturup açık açık konuşması gerekli belki de. Beklentilerimiz, yapabilecekleri vs. Bu taşın altına elini koymasını istediğimizi anlatmalıyız, ne bileyim işte buna benzer şeyler.

De Colo bir süper yıldız, bir daha böyle büyük bir yıldız bulamayabiliriz. Kolayca kaybetmektense kazanmamız gerektiğini düşünüyorum. Eğer sezon ortasında yollar ayrılmaya kalkılırsa bu 1 değil, 2 değil, en az 3 kez düşünülerek alınması gereken bir karar.

Çevrimdışı allotrop

• Üye
  • Yer: istanbul
« Yanıtla #6730 : 03 Ocak 2021, 01:02:00 »
Adem Bona vardı milli takım alt yaş kategorilerinde bence alperen gibi gelecek vaat eden oyunculardan .Oyun stili ve atletizmi fark yaratabilecek tarzda.Girişim olur mu acaba
Çalışmak yeteneği yener, eğer yetenek çalışmazsa

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #6731 : 03 Ocak 2021, 01:04:57 »
Bahsettiğimiz adam Nando De Colo. Kendisini kazanırsak kupa getirir, kendisini kaybetmekse en kolayı.

Yönetimin kendisiyle oturup açık açık konuşması gerekli belki de. Beklentilerimiz, yapabilecekleri vs. Bu taşın altına elini koymasını istediğimizi anlatmalıyız, ne bileyim işte buna benzer şeyler.

De Colo bir süper yıldız, bir daha böyle büyük bir yıldız bulamayabiliriz. Kolayca kaybetmektense kazanmamız gerektiğini düşünüyorum. Eğer sezon ortasında yollar ayrılmaya kalkılırsa bu 1 değil, 2 değil, en az 3 kez düşünülerek alınması gereken bir karar.

Burası okul değil ki kazanalım.Nan De Coloda bizi kafasında bitirmiş.Takım yıldızı lazım.Bizde Mike James bile olmazdı.İlginç çöküş Nan De Colo ile başladı ne sevinmiştik geldiğinde olmadı.Fena girmedi ama takımla oda çöktü.
« Son Düzenleme: 03 Ocak 2021, 01:08:29 Gönderen: Tom Hanks »

Çevrimdışı Civa

• Üye
  • Yer: Usa
  • Arif
    • twitter.com/arifcakir13
« Yanıtla #6732 : 03 Ocak 2021, 11:54:02 »
Hamiltonu 1 sn oynayamacak kadar mı kötü.Kötüyse yolla adamı Avrupa alıyor burda almıyor kadroya.Ayıp 11 kişiyle maça çıkmak.
5 yabancı hakkın var kimin yerine alsın ki? gerçi bu maç barthel kötüydü ama genel 5 yabanci olarak Hamilton mu barthel mi?

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #6733 : 03 Ocak 2021, 12:05:57 »
5 yabancı hakkın var kimin yerine alsın ki? gerçi bu maç barthel kötüydü ama genel 5 yabanci olarak Hamilton mu barthel mi?

Doğru işte bundan yerli almalıyız.Ama adamı Avrupa maç kadrosunuda alma üzülüyorum koca oğlana.Eleştirilecek kadar bile süre almadı Hamilton.

Çevrimdışı Civa

• Üye
  • Yer: Usa
  • Arif
    • twitter.com/arifcakir13
« Yanıtla #6734 : 03 Ocak 2021, 12:27:37 »
Doğru işte bundan yerli almalıyız.Ama adamı Avrupa maç kadrosunuda alma üzülüyorum koca oğlana.Eleştirilecek kadar bile süre almadı Hamilton.

bence de yeterince şans verilmedi özellikle barthel sakatken daha fazla süre verilebilirdi