Gönderen Konu: Fenerbahçe | Basketbol Transfer Dosyası  (Okunma sayısı 2007331 defa)

Soner, ibrahimseckin ve 112 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı bothersome man

• Üye
Ynt: Fenerbahçe | Basketbol Transfer Dosyası
« Yanıtla #6735 : 03 Ocak 2021, 23:37:42 »
Pek umudum yok ama ya Hamilton'u oynatın ya da 5 numaraya Vesely'i kurban vermeden ciddi bir takviye yapın (M.Murathanoğlu'na göre Bursaspor'a gönderilmek istenilmiş fakat ben kalıp Fenerbahçe'de oynamak istiyorum demiş)

Şu Perez'i de bi görelim artık, olurunu olmazını hesap edelim, Perez tutarsa Lorenzo ve Bobby'nin takım içindeki konumları nasıl olacak tartışalım. Perez olmayacaksa oraya da net bir oyun kurucu lazım elbette.

Haydi testi kırılmadan çözelim şu sorunları.
İyi olan değil, TAKIM olan kazanır.

Çevrimdışı ETIRYAK

• Üye
  • Yer: Melbourne
« Yanıtla #6736 : 04 Ocak 2021, 10:14:35 »
bence de yeterince şans verilmedi özellikle barthel sakatken daha fazla süre verilebilirdi
Etraftan birseyler duyuyorduk. Ozellikle pozisyon alma, set oyunlari vs ... Cok eksik diyorlar.

En son bir arkadas da yazmisti; Pierrin iceri drive ettigi pozisyonda resmen carpismislardi.
Aslinda uygulanmaya calisilan set buydu, carpistiklari pozisyonda;
https://www.youtube.com/watch?v=_T3DonWO5W8
Bu videodaki seti oynamaya calisiyorlardi. Anlayacaginiz boyle basit ve sene basindan bu yana oynanan seti bile oynayamadi.
Aslinda bende kazanilsa cok iyi olur diyorum, ama gozuken su ki; bunun icin ozel ilgi, zaman, efor gerek. Bunu su anda Hamilton a verecek luksumuz olduguna inanmiyorum.
Pazardan pazara degil, ezele kadar ....

Çevrimdışı friend-chip

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: İzmir
  • Kitap okumuyorsanız tartışmayalım..!
    • i_dnmz
« Yanıtla #6737 : 04 Ocak 2021, 11:39:37 »
Etraftan birseyler duyuyorduk. Ozellikle pozisyon alma, set oyunlari vs ... Cok eksik diyorlar.

En son bir arkadas da yazmisti; Pierrin iceri drive ettigi pozisyonda resmen carpismislardi.
Aslinda uygulanmaya calisilan set buydu, carpistiklari pozisyonda;
https://www.youtube.com/watch?v=_T3DonWO5W8
Bu videodaki seti oynamaya calisiyorlardi. Anlayacaginiz boyle basit ve sene basindan bu yana oynanan seti bile oynayamadi.
Aslinda bende kazanilsa cok iyi olur diyorum, ama gozuken su ki; bunun icin ozel ilgi, zaman, efor gerek. Bunu su anda Hamilton a verecek luksumuz olduguna inanmiyorum.
Bizim takımımız dış atışlarda böyle istikrarsız olduğu sürece ve guardlarımız daha delici-patlayıcı olmadığı sürece Hamiltonu doğru kullanma şansımız yok. Guardım bir-iki adam geçecek, içeri girdiğinde 3'lük tehdidinden (Ah Melih, ah Lorenzo) dolayı rakip dışarı açılacak ki pota altına indirelim ve Hamilton smaç yapsın. Adamlar ölümüne içeri kümeleniyorlar. Bence Guduric bu yüzden çok yaradı bize.

Millet sosyal medyada 1-5 numaralar eksik diyor ya; Hamilton yüzünden çok haklılar. Ne Vesely e yaranabiliyor ne guarda yaranabiliyor, ne Kokoškova yaranabiliyor ne taraftara. Hamilton için bile 1'e ihtiyaç varsa ve Vesely için de 5'e... E o zaman Hamiltona ne gerek var!
PG Calathes / SG Wilbekin / SF Tarık / PF Hayes / C Motley
PG Mrsic / SG Bogdanović / SF Datome / PF Mirsad / C Vesely
PG Parker / SG Ginóbili / SF Kukoč / PF Nowitzki / C Sabonis

Çevrimdışı Kubilay Can

• Üye
  • Yer: İstanbul
« Yanıtla #6738 : 04 Ocak 2021, 12:01:56 »
Vesely lastik patlatmadan uzun işini bitirmek lazım.

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
  • Yer: İstanbul/Kadıköy
    • Güzel Sok, Ark Apt Daire 2
« Yanıtla #6739 : 04 Ocak 2021, 12:09:26 »
Vesely ile son senemiz keyfini çıkaralım.Mucize olur kalması.Ama kalsada gitsede altın harflerle geçti tarihimize.İlerde Datome Vesely çalıştırır belki lider isimler.
« Son Düzenleme: 04 Ocak 2021, 12:09:48 Gönderen: Tom Hanks »

Çevrimdışı efeovic

• Üye
    • @efeerolus
« Yanıtla #6740 : 04 Ocak 2021, 12:35:58 »
Vesely ile son senemiz keyfini çıkaralım.Mucize olur kalması.Ama kalsada gitsede altın harflerle geçti tarihimize.İlerde Datome Vesely çalıştırır belki lider isimler.
1 yıl daha kontratı var.buy outını veren çıkarsa gider orası ayrı versinler 1-2 milyonu alsınlar.

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #6741 : 04 Ocak 2021, 23:55:17 »
Bu kadar beklemeye değecek bir uzun gelecek sanırım yada his.Bu kadar ayyuka çıkmışken transfer olmazsa şaşırırım açıkçası.

Çevrimdışı Ugur_aus

• Üye
  • Yer: Ankara
« Yanıtla #6742 : 05 Ocak 2021, 01:53:53 »
Vesely bence gidebilir aldigi ucret performans bakimindan arada cok ucurum var

Çevrimdışı Kevin Rankin

• Üye
  • Yer: İzmir
« Yanıtla #6743 : 05 Ocak 2021, 07:20:33 »
Basari hedefimiz yoksa Vesely gidebilir. Avrupada hedefi olan her takimin en basta isteyecegi oyunculardan biri. Gecen sene basketbol hayati bitti deniyordu unutulmasin bugunlere geldi. Duzenleri isleyen oturmus iyi bir takimda onun da performansi daha cok artar

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #6744 : 05 Ocak 2021, 08:42:03 »
Şu Adi Barcaya gitmesin de Cska bile gidebilir. Westermannıda ortada bıraktılar.Yobaz geri ayrılıkçı bir klüp.Real gıcık olsada daha dünya klübü barışık.Franco ile anılır franco denen demir yumruk olmadn da vardı.Kraliyet takımı aslında.Atletico halk takımı ondan çok seveni sempatizanı var.

Bu benim görüşüm.Her fikire saygılıyım.
« Son Düzenleme: 05 Ocak 2021, 09:35:50 Gönderen: Tom Hanks »

Çevrimdışı allotrop

• Üye
  • Yer: istanbul
« Yanıtla #6745 : 05 Ocak 2021, 22:04:06 »
mozzartsport.com’un haberine göre Fenerbahçe Beko’nun Trinidad Tobagolu pivotu Johnathan Hamilton, Adriyatik Ligi ve 7DAYS EuroCup ekiplerinden Mornar Bar ile görüşme hâlinde.EUROHOOPSTR DE çıktı haber.
Çalışmak yeteneği yener, eğer yetenek çalışmazsa

Çevrimdışı Bogdan Bogdanovic

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Belgrad/Sırbistan
  • Winner
    • KE_Billz
« Yanıtla #6746 : 05 Ocak 2021, 22:21:19 »
Şu Adi Barcaya gitmesin de Cska bile gidebilir. Westermannıda ortada bıraktılar.Yobaz geri ayrılıkçı bir klüp.Real gıcık olsada daha dünya klübü barışık.Franco ile anılır franco denen demir yumruk olmadn da vardı.Kraliyet takımı aslında.Atletico halk takımı ondan çok seveni sempatizanı var.

Bu benim görüşüm.Her fikire saygılıyım.

Tom abi, eğlenceli adamsın seviyoruz seni ama şu Barcelona konusunda artık 'ayrılıkçı, bölücü' laflarını yazmasan diyorum. Her Barca mesajına ekliyorsun artık irite etmeye başladı.

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #6747 : 05 Ocak 2021, 22:22:30 »
Tom abi, eğlenceli adamsın seviyoruz seni ama şu Barcelona konusunda artık 'ayrılıkçı, bölücü' laflarını yazmasan diyorum. Her Barca mesajına ekliyorsun artık irite etmeye başladı.

Tamamdır.Dikkat ederim.Westermannı geri alalım maç başı sözleşme ayıp yapılan oraya gidecek diye bıraktık.
« Son Düzenleme: 06 Ocak 2021, 13:02:12 Gönderen: Tom Hanks »

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #6748 : 06 Ocak 2021, 21:13:52 »
Tam geri alalım dedim açıkladılar Leoyu.Baskı yapılmasa çoçuğu ortada bırakacaklardı.Kamuoyuda iyi çalıştı.

Çevrimiçi kenz

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: İstanbul
« Yanıtla #6749 : 06 Ocak 2021, 21:58:47 »
Tam geri alalım dedim açıkladılar Leoyu.Baskı yapılmasa çoçuğu ortada bırakacaklardı.Kamuoyuda iyi çalıştı.
Lorenzo, Perez, Dixon, Kenan varken bir de üstüne Leo vasatını mı geri alalım?