Gönderen Konu: Fenerbahçe | Basketbol Transfer Dosyası  (Okunma sayısı 2007006 defa)

Ertan Ürkmez ve 104 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
  • Yer: İstanbul/Kadıköy
    • Güzel Sok, Ark Apt Daire 2
Ynt: Fenerbahçe | Basketbol Transfer Dosyası
« Yanıtla #6750 : 06 Ocak 2021, 22:04:15 »
Açıkladılar.İddia ediyorum Keselj ile beraber avrupa basktebolünün en büyük kaybıdır.2 isimde çok çekti sakatlıktan eğer sakatlanmasa idi Nba bile yapardı Westermann ilk o alt takımlardaki maçlara bakın anlarsınız.Üste üste yaşadığı sakatlıklar bitirdi.Leoda özgüven sıkıntısı var.
« Son Düzenleme: 06 Ocak 2021, 22:13:14 Gönderen: Tom Hanks »

Çevrimdışı bothersome man

• Üye
« Yanıtla #6751 : 06 Ocak 2021, 22:41:56 »
Tam geri alalım dedim açıkladılar Leoyu.Baskı yapılmasa çoçuğu ortada bırakacaklardı.Kamuoyuda iyi çalıştı.

Tom abi iyi misiniz, daha 2 hafta evvel bıraktığımız adamı niye geri alıyoruz  :D
İyi olan değil, TAKIM olan kazanır.

Çevrimdışı ozgurr

• Üye
  • Yer: izmir/kuşadası
    • @ozgurr2002
« Yanıtla #6752 : 06 Ocak 2021, 22:46:30 »
Tam geri alalım dedim açıkladılar Leoyu.Baskı yapılmasa çoçuğu ortada bırakacaklardı.Kamuoyuda iyi çalıştı.

yaa tom amca nasıl bir ruh hali ile şu mesajı attın ciddi olarak merak içerisindeyim. adamdan kurtulduk diye düğün bayram ederken geri alalım demek nedir yahu.

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #6753 : 06 Ocak 2021, 22:48:01 »
Tom abi iyi misiniz, daha 2 hafta evvel bıraktığımız adamı niye geri alıyoruz  :D

Boşta kalmasın diye yazdım maç başı misal.Neyse atmış.

Çevrimdışı kenz

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: İstanbul
« Yanıtla #6754 : 06 Ocak 2021, 23:43:59 »
Hayır kurumu mu burası? Boşta kalmasın diye adam mı alınır?

Çevrimdışı Erdal Soner

• Üye
  • Yer: İzmir-İstanbul
« Yanıtla #6755 : 07 Ocak 2021, 01:18:19 »

Abi yemin ediyorum süpersin ;D İstanbula gelince mekânlar bi açılsın seninle oturup kahve içelim, bi tanışalım:)

• Üye
« Yanıtla #6756 : 08 Ocak 2021, 00:42:53 »
Şimdi forumdan çıkıyorum, döndüğümde Hamilton postalanmış ve yeni uzun gelmiş olsun.

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #6757 : 08 Ocak 2021, 10:57:36 »
İyi bir uzun alacağız bence.Bu kadar beklendiğine göre.Artı yazın transfer sezonu hareketli geçeçek adımıza.4 tane kaliteli oyuncuya ihtiyacımız var.
« Son Düzenleme: 08 Ocak 2021, 11:16:34 Gönderen: Tom Hanks »

Çevrimdışı bahadircevlik

• Üye
  • Yer: adana
« Yanıtla #6758 : 08 Ocak 2021, 17:04:47 »
İyi bir uzun alacağız bence.Bu kadar beklendiğine göre.Artı yazın transfer sezonu hareketli geçeçek adımıza.4 tane kaliteli oyuncuya ihtiyacımız var.
Hangi hedef için 4 oyuncuya ihtiyaç var?
Harcamayacağım günleri, onları uzatmaya çalışarak.
Kullanacağım her anını zamanın.

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #6759 : 08 Ocak 2021, 17:08:48 »
Hangi hedef için 4 oyuncuya ihtiyaç var?

Barthel pierre kalmayı haketti.Gudu var 3 Vesely kalırsa umarım kalır zor oda giderse 5 transfer seneye güzel kadro kurulacak öyle düşünüyorum.Başkan sosyal medyayı takip ediyor.1-2 yerli.4 iyi yabancı mevcutlarla 8-9 oyuncu kafi.Çok geniş olması şart değil sağlam güzel oyuncular olsun kafi.

Basket erkekler köklü branşlardan acı çektiğimizi sportif anlamda görüyor başkan yönetim.
« Son Düzenleme: 08 Ocak 2021, 17:10:39 Gönderen: Tom Hanks »

Çevrimiçi Ero1907

• Üye
« Yanıtla #6760 : 08 Ocak 2021, 17:57:02 »
Arkadaşlar hiç yokmu adı bizimle geçen bir uzun hiç isim çıkmıyor rafa kalkmış olma ihtimali varmı ? Futboldada mesut olsun başka transferler olsun paralar harcanıcak gibi duruyor içimden bir ses zaten futbolda taraftarı mutlu ediyoruz baskettede ivmeyi yakaladık zaten hedef şampiyonluk degil geçiş dönemi diye uzun transferinin askıya alındığını düşünmeye başladım.

Çevrimiçi Ero1907

• Üye
« Yanıtla #6761 : 08 Ocak 2021, 18:17:33 »
Bu arada euroleague takımları arası transfer dönemi dün kapanmış diye bir yazı okudum.
Eğer doğru bilgiyse nbaden baska bir seçenek kalmadı.

• Üye
« Yanıtla #6762 : 08 Ocak 2021, 18:48:59 »
Arkadaşlar hiç yokmu adı bizimle geçen bir uzun hiç isim çıkmıyor rafa kalkmış olma ihtimali varmı ? Futboldada mesut olsun başka transferler olsun paralar harcanıcak gibi duruyor içimden bir ses zaten futbolda taraftarı mutlu ediyoruz baskettede ivmeyi yakaladık zaten hedef şampiyonluk degil geçiş dönemi diye uzun transferinin askıya alındığını düşünmeye başladım.

Öyle bir düşünce varsa çok yazık ederler. Futbolda istersen Mesut'un yanında Neymar'ı da getir yine hiçbir şeyin garantisi yok bu kirli düzen içerisinde. Basketbolda hazır ivmeyi yakalamışken hemen kaliteli bir uzun takviyesiyle motivasyonu pekiştirmek lazım. Şimdilik maç kazanıyoruz ama bunun böyle gitmeyeceğini maçları izleyen 10 yaşında çocuk bile anlıyordur eminim.

Çevrimiçi Ero1907

• Üye
« Yanıtla #6763 : 08 Ocak 2021, 18:59:06 »
Öyle bir düşünce varsa çok yazık ederler. Futbolda istersen Mesut'un yanında Neymar'ı da getir yine hiçbir şeyin garantisi yok bu kirli düzen içerisinde. Basketbolda hazır ivmeyi yakalamışken hemen kaliteli bir uzun takviyesiyle motivasyonu pekiştirmek lazım. Şimdilik maç kazanıyoruz ama bunun böyle gitmeyeceğini maçları izleyen 10 yaşında çocuk bile anlıyordur eminim.
Tamamen hemfikiriz ama gidişat bunu gösteriyor ben rafa kaldırıldığını düşünmeye başladım.

Çevrimiçi Ero1907

• Üye
« Yanıtla #6764 : 08 Ocak 2021, 19:08:31 »
Mesela landry nnoko vardı geçen sene albada oynuyodu bize karşıda iyi oynamıştı onu kızılyıldız almış pota altına iyi bitirici çok sert ve atletik bir oyuncu biz mesela bu fırsatları neden göremiyoruz ben anlamış değilim bahsettigimiz oyuncular 100-200 bandına cok rahat şekilde imzalarlar.
Gerardini yine kazma oyun bilgisi olmayan saçma sapan bir uzun getirir gelmesiyle gitmesi bir olur.