Gönderen Konu: Fenerbahçe | Basketbol Transfer Dosyası  (Okunma sayısı 2006755 defa)

Samet_GFB ve 116 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Avanta

• Üye
  • Yer: Ankara
Ynt: Fenerbahçe | Basketbol Transfer Dosyası
« Yanıtla #6870 : 14 Ocak 2021, 01:18:44 »
Obranın gidişi herşeyden öte mental bir durağanlık getirdi evet. Ben hala onu arıyorum kenarda. Evet obra büyük karakter evet giden oyuncular kıymetli ama bizim ortak paydamız Fenerbahçe. Çok başkanlar oyuncular gördük. Hepsinin yeri ayrıdır elbette ama Fenerbahçe olmasa hiçbirini bir yerime takmam şahsen. Velhasıl güçlü de olsa zayıfta olsa takım bizim takım. Yapalım uzun transferimizi, ve yaşatalım elimizdeki güzel şeyleri. Kötülük ararsak bu dönemde ve bu ülkede bulmak çok kolay.

+1

Altına imzamı atarım.

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
  • Yer: İstanbul/Kadıköy
    • Güzel Sok, Ark Apt Daire 2
« Yanıtla #6871 : 14 Ocak 2021, 01:27:27 »
Evet bende atarım.Sarı tribün babasının hayrına istemedi kalmasını istikrar için olmadı giden çok oyuncu oldu.Gelenler B adamlar çoğu ama takım bizim takımımız.

Çevrimdışı Gigidatome70

• Üye
  • Yer: Istanbul
« Yanıtla #6872 : 14 Ocak 2021, 08:57:55 »
Belki de altı aylık bir uzun bakmıyorlardır. Guduriç gibi daha uzun süre bağlayabilecekleri birinin peşindedirler diye düşünüyorum. Eğer durum böyleyse kısa süreli pek işe yaramayacak bir adama para vermektense parayı seneye saklamak da bir düşünce olabilir.

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #6873 : 14 Ocak 2021, 09:00:27 »
Belki de altı aylık bir uzun bakmıyorlardır. Guduriç gibi daha uzun süre bağlayabilecekleri birinin peşindedirler diye düşünüyorum. Eğer durum böyleyse kısa süreli pek işe yaramayacak bir adama para vermektense parayı seneye saklamak da bir düşünce olabilir.

Vesely sakatlanacak bitti adam.

Çevrimdışı Kubilay Can

• Üye
  • Yer: İstanbul
« Yanıtla #6874 : 14 Ocak 2021, 09:30:13 »
Uzun muhabbeti kaç aydır var unuttum artık. Ne kadar ağırdan alıyorlar gıcık ettiler adamı.

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #6875 : 14 Ocak 2021, 09:42:49 »
Uzun muhabbeti kaç aydır var unuttum artık. Ne kadar ağırdan alıyorlar gıcık ettiler adamı.

Azcık iyi gidiyoruz ya futbolda unuttular şubeyi sallayan yok fazla yönetimden Sertaç Bey çıkıyor taraftarın gazını alıyor.

Çevrimdışı allotrop

• Üye
  • Yer: istanbul
« Yanıtla #6876 : 14 Ocak 2021, 10:02:51 »
Dün MG ve Cabarkapa daçka maçına gitmiş.Orada izleyebilecekleri iki uzun var Jerret ve Derek Willis.
Çalışmak yeteneği yener, eğer yetenek çalışmazsa

Çevrimdışı bahadircevlik

• Üye
  • Yer: adana
« Yanıtla #6877 : 14 Ocak 2021, 14:25:46 »
Cem Ağrak olsaydı açıklamıştı şimdiye transferleri
Harcamayacağım günleri, onları uzatmaya çalışarak.
Kullanacağım her anını zamanın.

Çevrimdışı efeovic

• Üye
    • @efeerolus
« Yanıtla #6878 : 14 Ocak 2021, 15:12:22 »
uğur ozan alperen ve diğer yerli oyuncular için görüşülüyor uzun süredir dedi.ısrar ediyoruz bu transferde

Çevrimiçi sinanyucel

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Antalya/Alanya
    • sinanycl
« Yanıtla #6879 : 14 Ocak 2021, 15:27:08 »
Uğur ozan sulak'ın dediği gibi bjk nin gençleri ile ilgileniyosak belki bu haftasonu bazı görüşmeler yaparlar. Malum haftasonu bjk ile maçımız var ister istemez bi ortam oluşur yöneticiler menejerler arasında.

Ben ne alperen ne de diğer gençler ile ilgili bi  transfer ihtimalini ekonomik sebeplerden ötürü çok mümkün görmüyorum ama tabi kimse detaylarını bilmiyo bu işin.
« Son Düzenleme: 14 Ocak 2021, 15:27:33 Gönderen: sinanyucel »
Yıkılmayan son kale Fenerbahçe...

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #6880 : 14 Ocak 2021, 15:34:46 »
Sehmusu alacak kadar para vardır.O gelsin kafi.

Çevrimdışı Kubilay Can

• Üye
« Yanıtla #6881 : 14 Ocak 2021, 15:48:51 »
Beşiktaş kulübünü komple satın alsak bu kadar uzun sürmezdi ne pazarlıkmış arkadaş.

Çevrimdışı bothersome man

• Üye
« Yanıtla #6882 : 14 Ocak 2021, 22:57:04 »
Bize yeniyetme gençler değil eli titremeden potaya üçlüğü gönderecek yabancı uzun lazım. Bizde de bir Moerman olsa ne iyi giderdi mesela.

İlla yeniyetmeleri de alacağız diyorlarsa alsınlar tabi sözümüz yok. Baba transferin yanında gelebilirler hepsine yetecek bütçe varsa.
İyi olan değil, TAKIM olan kazanır.

Çevrimdışı ayhançınar

• Üye
  • Yer: izmir
« Yanıtla #6883 : 14 Ocak 2021, 23:01:42 »
Dzanan Musa'nın bize transfer olma olasılığı ne kadar gerçekti bilmiyorum ancak işin sonunfa Efes bu işten çok karlı çıktı.
Efesin şu andaki başarılı kadroyu kurmasında Atamanında söylediği gibi "biz en büyük rakibimize göre bir kadro kurduk " dediler ve şu andaki mevcut kadroları ortaya çıktı. Türkiyede devamlı final oynadığın avrupada başarılı bir takımı hedef olarak belirlemek  gayet mantıklı bir hamleydi.

Dzanan Musa başarısız olursa sadece başarısız bir transfer hamlesi olmuş olur.

Ama başarılı olursa en büyük rakibine gitmeyip sende başarılı olması aradaki güç farkını çok değiştirir.
Zaten yeterince güçlüler.
Efesin kadro yaşlı demiştik. Bu bölgedeki Simon ve Anderson.... Bu hamleyle o bölgeyi gençleştirmiş oldular.
Son olarak Larkin,Micic ve Musa ile çok daha güçlü olacaklarını düşünüyorum.
Dzanan Musa avrupa basketbolu için bir yıldız adayıdır.nba gitmeden Obradoviç'de onu istemişti.
« Son Düzenleme: 14 Ocak 2021, 23:03:10 Gönderen: ayhançınar »

Çevrimdışı ibrahimseckin

• Üye
    • ibrahimseckin20
« Yanıtla #6884 : 15 Ocak 2021, 09:13:31 »
Dzanan Musa'nın bize transfer olma olasılığı ne kadar gerçekti bilmiyorum ancak işin sonunfa Efes bu işten çok karlı çıktı.
Efesin şu andaki başarılı kadroyu kurmasında Atamanında söylediği gibi "biz en büyük rakibimize göre bir kadro kurduk " dediler ve şu andaki mevcut kadroları ortaya çıktı. Türkiyede devamlı final oynadığın avrupada başarılı bir takımı hedef olarak belirlemek  gayet mantıklı bir hamleydi.

Dzanan Musa başarısız olursa sadece başarısız bir transfer hamlesi olmuş olur.

Ama başarılı olursa en büyük rakibine gitmeyip sende başarılı olması aradaki güç farkını çok değiştirir.
Zaten yeterince güçlüler.
Efesin kadro yaşlı demiştik. Bu bölgedeki Simon ve Anderson.... Bu hamleyle o bölgeyi gençleştirmiş oldular.
Son olarak Larkin,Micic ve Musa ile çok daha güçlü olacaklarını düşünüyorum.
Dzanan Musa avrupa basketbolu için bir yıldız adayıdır.nba gitmeden Obradoviç'de onu istemişti.

Dzanan Musa burada ne yapar bilmiyorum ama Uğur Ozan'ın yazdığına göre Dzanan Musa Fenerbahçe'ye gelmek için baya uğraşmış ama Obradovic hocam disiplinsizliği sebebiyle istememiş.