Gönderen Konu: Fenerbahçe | Basketbol Transfer Dosyası  (Okunma sayısı 2006917 defa)

0 Üye ve 109 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı kenz

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: İstanbul
Ynt: Fenerbahçe | Basketbol Transfer Dosyası
« Yanıtla #6945 : 19 Ocak 2021, 17:17:26 »
Antetokounpmo bizde olmaz abi şutu bile yok, ulanovas daha iyidir en azından el tecrubesi var ;(
Artık bol bol şut idmanı yapacak.

Çevrimdışı badboys

• Üye
  • Detroit Pistons-Fenerbahçe
« Yanıtla #6946 : 19 Ocak 2021, 17:21:55 »
Getireceksin 2-3 sponsor bulup Durantı dağıtacaksın rakipleri başta Efesi.En kariyerli Nba starını getiren klüp Beşiktaş oldu.Allen ıversonu aldılar.Lokavt dönemiydi.
😃😃😃😃
Abi Durant’ün gelmesi için 14-15 sponsor bulman lazım.

O’Quinn çok sert oyuncudur ve yanlış hatırlamıyorsam askeriye geçmişi olan bir oyuncu.Baktık rakip Barça gibi dövüyor;koy O’Quinn’i birkaç tane sert hareket yapsın.Ne bileyim bilinçsiz sakatlamalar,bilinçli sakatlamalar 😁

Tek artısı Hamilton yerine kadroda 5-10 dakika oynayabilecek bir oyuncu olması.
FENERBAHÇE

Çevrimdışı Ero1907

• Üye
« Yanıtla #6947 : 19 Ocak 2021, 17:32:06 »
Arkadaşlar beklentiler biraz dusuk kalmıs ama bu adam net dağıtır gelirse tartısmaya kapalı okadar diyim size çok çok çok iyi transfer olur.

Çevrimdışı ETIRYAK

• Üye
  • Yer: Melbourne
« Yanıtla #6948 : 19 Ocak 2021, 17:56:40 »
😃😃😃😃
Abi Durant’ün gelmesi için 14-15 sponsor bulman lazım.

O’Quinn çok sert oyuncudur ve yanlış hatırlamıyorsam askeriye geçmişi olan bir oyuncu.Baktık rakip Barça gibi dövüyor;koy O’Quinn’i birkaç tane sert hareket yapsın.Ne bileyim bilinçsiz sakatlamalar,bilinçli sakatlamalar 😁

Tek artısı Hamilton yerine kadroda 5-10 dakika oynayabilecek bir oyuncu olması.

Amerikan futbolu geçmişi de var ... sevimli gözüküyor uzaktan ama yine de dikkat etmek lazım 😆😆😆
Pazardan pazara degil, ezele kadar ....

Çevrimdışı ETIRYAK

• Üye
  • Yer: Melbourne
« Yanıtla #6949 : 19 Ocak 2021, 18:01:33 »
Arkadaşlar beklentiler biraz dusuk kalmıs ama bu adam net dağıtır gelirse tartısmaya kapalı okadar diyim size çok çok çok iyi transfer olur.

Ben aslında tepkilere biraz şaşırdım... ilk 5 e transfer degil ki bu... Vesely yi yedeklemeyecek sonucta. Ahmet ile birlikte rotasyon yapip dinlenmesini sağlayacak... Cunki Ahmet son 3 maçında ki oyununu bir sezona yayamiyor. Ve Hamilton oyuna girmek zorunda kaldığında rakip 6 kişi oynuyor....

Sonucta 10-15 dakika iyi katki verecek kalibre de fazlasıyla var...Bu sayede vesely nin verimi de artacaktır. Bu transfer gec oldu ama iyi oldu...
Pazardan pazara degil, ezele kadar ....

Çevrimdışı bahadircevlik

• Üye
  • Yer: adana
« Yanıtla #6950 : 19 Ocak 2021, 18:09:29 »
Artık bol bol şut idmanı yapacak.
Giannis olmaz bence çok bireysel oynuyor, Avrupa’da daha kollektif bir oyun var. Durant uzun sakatlıktan çıktı hele bir bakalım nasıl dönecek, sağlamsa düşünülebilir. Aslında lebronun yaşı çok olmasa doğrudan rotasyona katabilirdik ama sanırım en mantıklı hamle O’Quin gibi görünüyor
Harcamayacağım günleri, onları uzatmaya çalışarak.
Kullanacağım her anını zamanın.

Çevrimdışı bothersome man

• Üye
« Yanıtla #6951 : 19 Ocak 2021, 18:20:06 »
Oh be en azından iyi kotü birinin ismi çıkmış. Bu da bir gelişme.
İyi olan değil, TAKIM olan kazanır.

Çevrimdışı Erdal Soner

• Üye
  • Yer: İzmir-İstanbul
« Yanıtla #6952 : 19 Ocak 2021, 18:52:19 »
Giannis olmaz bence çok bireysel oynuyor, Avrupa’da daha kollektif bir oyun var. Durant uzun sakatlıktan çıktı hele bir bakalım nasıl dönecek, sağlamsa düşünülebilir. Aslında lebronun yaşı çok olmasa doğrudan rotasyona katabilirdik ama sanırım en mantıklı hamle O’Quin gibi görünüyor

Ne LeBron'u ya, kısa rotasyonumuz dolu. Parayı saçma sapan kısalara harcamayalım. LeBron'un takım arkadaşı var Davis, dikkatimi çekti bizde iş yapabilir.

Çevrimdışı Erdal Soner

• Üye
« Yanıtla #6953 : 19 Ocak 2021, 18:56:51 »
Onu bunu bırakırsak, 40 yıldır NBA izlerim adını ilk defâ duydum bu elemanın.

Bir şey dikkatimi çekti, aldığı kısıtlı süreye göre asist ortalaması gerçekten iyi.

Çevrimdışı Erdal Soner

• Üye
« Yanıtla #6954 : 19 Ocak 2021, 19:00:21 »
Ya bu Ömer Fâruk nerelerde? OKC sözleşme yapıp 1 gün sonra şutlamıştı. Demedi demeyin Efes bunu transfer eder.

Bu Ömer Fâruklardan nedir çektiğimiz amk.

Çevrimdışı bothersome man

• Üye
« Yanıtla #6955 : 19 Ocak 2021, 19:08:39 »
Videolarına biraz baktım bu Kyle babanın da, tarzını sevdim diyebilirim. Orta mesafe ve dış şut hiç yok ama iyi savunmacı ve iyi pasör olduğu belli.

Salın gari Hamilton'u. Kyle baba gelsin.
İyi olan değil, TAKIM olan kazanır.

Çevrimdışı smith jr

• Üye
    • gfburakkk
« Yanıtla #6956 : 19 Ocak 2021, 20:11:36 »
Bu adamı ciddi ciddi tanıyan var mı? Komple değerlendirmede bulunabilecek biri?
Tom abi dur iki dakika konuyu dağıtma mühim bir olay bu

Çevrimdışı Jason Bourne

• Üye
  • Yer: istanbul
    • okanc14
« Yanıtla #6957 : 19 Ocak 2021, 20:26:47 »
Tom abi gerçekten şu transferi bir anlayalım ne olur araya başka konu alma.
« Son Düzenleme: 19 Ocak 2021, 20:28:05 Gönderen: Jason Bourne »

Çevrimdışı Ero1907

• Üye
« Yanıtla #6958 : 19 Ocak 2021, 20:35:25 »
Mesela şimdi bakarsak vesely cok cok kıymetlı bır uzun kyle için onu yedeklıycek dıye yazılmış ama bu biraz kyle kariyerını yabana atmak olur.

Kyle nba seviyesinde bile kuvvetıyle bılınen çılgın bır adamdır senelerdır her takımda yer almıs ve duzenlıde sure almıs bir isimdir.

Özelliklerine gelicek olursak abartmadan euroleague sevıyesınde neler yapabılecegınden bahsedelım

1 ribaund sorununu sahadayken direk olarak çözer sezgisel olarak ve güç olarak avrupa için bir canavar

2 birebiri orta duzeydedır topla ılıskısı iyidir kalkıp brandon davies kadar 1 e 1 yada randolp gibi oynamasada sırtına aldımı iter el hassasiyeti özellikle potaya yakın oldugu zamanlar gayet yeterlidir.

3 ikili oyunlarda devrildiginde cok temiz bitirir ve en onemlısı iyi bir saha gorusuyle pasorlugude yeterlı sevıye oldugu ıcın dağıtım yapabılır.

4 tek handıkapı ılk zamanlardada ayakları cok hızlı oyuncu degıldı kısalarla 1 e 1 kaldıgında gecılme yada faul problemı yasayabılır genel olarak o sahadayken adam degisme savunmasını onu pota altında konumlandırıcak sekılde cozersek blok tehtıtıde oldugu ıcın özlenen udoh block partylerını gerı getırebılır.

Baktıgımız zaman bu adam nbade senelerce yer almıs ve tercıh edılmıs bır adam

takımı sahıplenırse ve kimyamız tutarsa yaşıda yaslı olmadıgından gercekten euroleaguedekı en iyi pivotlardan biri olur.

Genel olarak herşeyi savunması hücumu orta üstü bir oyuncudur ve bu genelleme nba gibi hayvansı atlet uzunların ve kısaların oldugu bir ligde kabul edılmısken buralara cok cok fazla gelır .

Ben bir kaç yorum okudumda cok sasırdım nbayi senelerce ızleyen adamların cok bos yorumlarını gordum ben yaklasık 6 7 senedır playy of ları hıc kacırmam ayrıca normal sezonada hakimimdir kısacası bence tekrar sölüyorum efsane bir transfer olur umarım anlaşırızda o oynar bende haklı cıkarım nacizane benım yorumlarım bunlardır.

CanCan

• Ziyaretçi
« Yanıtla #6959 : 19 Ocak 2021, 20:39:12 »
Yabusele falan geçelim. Biz eurocup takımı değiliz.

Kyle çok farklı bir tip, acaip bir saha görüşü ve uzun kolları var. Tek handikapı Avrupa basketboluna yabancı olması, uyum sağlarsa piyangoyu vururuz.