Gönderen Konu: Fenerbahçe | Basketbol Transfer Dosyası  (Okunma sayısı 2007597 defa)

0 Üye ve 110 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
  • Yer: İstanbul/Kadıköy
    • Güzel Sok, Ark Apt Daire 2
Ynt: Fenerbahçe | Basketbol Transfer Dosyası
« Yanıtla #7140 : 03 Şubat 2021, 11:34:22 »
Yerli kadromuzun güçlendirilmesi şart.Bu konu tartışmaya kapalı.Antepe bile diş geçiremedik.Maç içi 2 sakatta olunca maç sonucu belli oldu.Antepin yerli kadrosu bile güzel.
« Son Düzenleme: 03 Şubat 2021, 11:37:26 Gönderen: Tom Hanks »

Çevrimdışı Kubilay Can

• Üye
  • Yer: İstanbul
« Yanıtla #7141 : 03 Şubat 2021, 11:52:43 »
İsmet ve Alperen gelse ne kadar da güzel olur.

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #7142 : 03 Şubat 2021, 11:55:39 »
Birkan Batuk almalıyız.

Çevrimdışı Bogdan Bogdanovic

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Belgrad/Sırbistan
  • Winner
    • KE_Billz
« Yanıtla #7143 : 03 Şubat 2021, 11:56:58 »
Birkan Batuk almalıyız.

Ya Tom abi :D
Birkan'ı ne yapacağız allahını seversen fidan niyetine benche mi dikeceğiz?

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #7144 : 03 Şubat 2021, 11:59:03 »
Ya Tom abi :D
Birkan'ı ne yapacağız allahını seversen fidan niyetine benche mi dikeceğiz?

Bu çoçuk kesinlikle kötü değil yaşıda olgunlaştı.Ben beğeniyorum.

Çevrimdışı ETIRYAK

• Üye
  • Yer: Melbourne
« Yanıtla #7145 : 03 Şubat 2021, 12:24:18 »

Bu çoçuk kesinlikle kötü değil yaşıda olgunlaştı.Ben beğeniyorum.

abi biraz fazla olgunlasmadi mi 31 yasinda ... bize gelecek 32...
Pazardan pazara degil, ezele kadar ....

Çevrimdışı pikenrol

• Üye
« Yanıtla #7146 : 03 Şubat 2021, 12:28:19 »
2007 şampiyonluğu çılgınlar gibi sevinmiştik, son 13 yılda 8 şampiyonluk yaşadık, hepsi de çok değerli benim için. Bundan sonra Obrasız EL şampiyonluğu hayal bence. O bütçelerle başa çıkamayız bu ekonomik sıkıntıda, o yüzden lig odaklı bir kadro kurmak bana daha mantıklı geliyor.

Barcelona ile euroleague finali oynayacağımız ayan beyan ortadayken, bu kadar umutsuz olmanı anlamıyorum.

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #7147 : 03 Şubat 2021, 12:28:50 »
abi biraz fazla olgunlasmadi mi 31 yasinda ... bize gelecek 32...

En olgun yaş.Artık kendine bakmaya başladı sporcular.

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #7148 : 03 Şubat 2021, 12:29:22 »
Barcelona ile euroleague finali oynayacağımız ayan beyan ortadayken, bu kadar umutsuz olmanı anlamıyorum.

Şaka sanırım.

Çevrimdışı pikenrol

• Üye
« Yanıtla #7149 : 03 Şubat 2021, 12:30:33 »
5 yabancı sınırı var BSL'de, orada kimle maça çıkacaksın? Melih'in yanında ben, İlhan abi, Sinan ve Özcan Hoca falan mı olacak kadroda? İskender bazen yazdığının mantıksız olduğunu göremiyor musun allah aşkına.

5 yabancı, melih, tarık, ahmet. 4 tane de altyapı oyuncusu. 1-2 tane oyuncu kazanırız belki.
« Son Düzenleme: 03 Şubat 2021, 12:31:25 Gönderen: pikenrol »

Çevrimdışı pikenrol

• Üye
« Yanıtla #7150 : 03 Şubat 2021, 12:36:41 »
Bu nasıl bir mantık çözemedim. Aynı cümleyi euroleague şampiyonluğu içinde kurabiliriz o zaman, "Euroligde şampiyon olmak zorunda mıyız arkadaş? Aferin mi diyecekler bize ligi kazanırsak?"

Bence bu kadar yoğun maç trafiği varken yerli oyuncu şart. 7-8 tane üst düzey yabancıdan sonra gerekiyorsa 2 tanesini biraz daha düşük seviyede al (mesela geçmiş senelerdeki Guduric, Nunnally gibi), artan para ile de yerli kaliteni yükselt. Ben ligde playoff kovalayan bir Fenerbahçe istemiyorum. Şampiyonluğun 1 numaralı adayı olan Fenerbahçe istiyorum.

Ben de ligde şampiyon olmak için, euroleague kadrosundan 1 oyuncu eksiltmeyi doğru bulmuyorum hocam.

5 yabancı, melih, ahmet, tarık tamam zaten. Fenerbahçe altyapısının yetenek sorunu olmaz. Altyapıda şans bulmayı bekleyen 4 tane oyuncu %1  milyon vardır.

Günü kurtarmak için kenan, berkay, barış hersek vb. saçma sapan adamlar yerine, altyapı oyuncularına şans vermek çok çok çok daha faydalı bir yaklaşım. 1-2 tane euroleague oyuncusu çıkar belki içlerinden ki fenerbahçe altyapısının, a takımda şans verdiği takdirde her 2-3 senede bir tane euroleague oyuncusu çıkaracağından en ufak şüphem yok benim.
« Son Düzenleme: 03 Şubat 2021, 12:39:50 Gönderen: pikenrol »

• Yönetici
  • Üye
  • Winner
    • KE_Billz
« Yanıtla #7151 : 03 Şubat 2021, 12:43:15 »
İskender, bizi trollediğini düşünüyorum :D

Altyapından çıkan Ekrem Sancaklı gelişebileceği en iyi ortam olan Afyon'da karı kız kovalıyor, Ergi Tırpancı desen Ormanspor'da bir şeyler yapayım demek yerine koçu dahil herkese tepeden bakıyor. Pandemi olmasa Ankara pavyonlarından toplamak zorunda kalırlardı. Söylediğin şeye inandığını da düşünmüyorum zaten.

Çevrimdışı pikenrol

• Üye
« Yanıtla #7152 : 03 Şubat 2021, 12:48:46 »

Altyapından çıkan Ekrem Sancaklı gelişebileceği en iyi ortam olan Afyon'da karı kız kovalıyor, Ergi Tırpancı desen Ormanspor'da bir şeyler yapayım demek yerine koçu dahil herkese tepeden bakıyor. Pandemi olmasa Ankara pavyonlarından toplamak zorunda kalırlardı. Söylediğin şeye inandığını da düşünmüyorum zaten.

İnanmadığım bir şeyi yazar mıyım ben kemal? :)

3-4 yıldır eskisi gibi takip etmiyorum. Altyapıda kim var bilmiyorum da. Sen daha iyi bilirsin.

Şunu mu diyorsun yani? Şu an itibariyle fenerbahçe altyapılarında 4 tane lig kadrosuna girecek, fasülyeden 3-5 dakika oynayacak 4 tane genç yok. Takip ettiğim her dönemde vardı, 2-3 senedir takip etmiyorum dediğim gibi. Şu an yok mu? Bu halde mi altyapı?

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #7153 : 03 Şubat 2021, 12:50:33 »

Bu oyunculara çipmi taktınız.Maşallah.
« Son Düzenleme: 03 Şubat 2021, 12:51:12 Gönderen: Tom Hanks »

• Yönetici
  • Üye
  • Winner
    • KE_Billz
« Yanıtla #7154 : 03 Şubat 2021, 12:54:33 »
İnanmadığım bir şeyi yazar mıyım ben kemal? :)

3-4 yıldır eskisi gibi takip etmiyorum. Altyapıda kim var bilmiyorum da. Sen daha iyi bilirsin.

Şunu mu diyorsun yani? Şu an itibariyle fenerbahçe altyapılarında 4 tane lig kadrosuna girecek, fasülyeden 3-5 dakika oynayacak 4 tane genç yok. Takip ettiğim her dönemde vardı, 2-3 senedir takip etmiyorum dediğim gibi. Şu an yok mu? Bu halde mi altyapı?

Bak işte bu güzel konu aslında uzun uzun üzerine yazılacak bir mevzu. Gerçekten bu konuda bir ara detaylı bir şeyler yazmak isterim. 9 Şubat'ta BGL başlıyor zaten orada göreceğiz biraz kimin neyi var, neyi yok. Federasyonun belki de en iyi hamlesi gençler ligi oldu. Benim kısaca demek istediğim şu aslında, bu çocuklar Fenerbahçe altyapısında olunca kendilerini gerçekten 'olmuş' sanıyorlar. Birilerinin bu gençlere biraz bunu izah etmesi lazım.

Fenerbahçe altyapısında oynuyorsun diye doğrudan Bogdan Bogdanovic olmuyorsun yani. O kafayla hareket edince de sonuç Ekrem Sancaklı, Ergi Tırpancı oluyor.
« Son Düzenleme: 03 Şubat 2021, 12:55:26 Gönderen: Bogdan Bogdanovic »