Gönderen Konu: Fenerbahçe | Basketbol Transfer Dosyası  (Okunma sayısı 2007568 defa)

Zeki, eu_kobe ve 121 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı ozgurr

• Üye
  • Yer: izmir/kuşadası
    • @ozgurr2002
Ynt: Fenerbahçe | Basketbol Transfer Dosyası
« Yanıtla #7155 : 03 Şubat 2021, 14:08:27 »
İskender, bizi trollediğini düşünüyorum :D

Altyapından çıkan Ekrem Sancaklı gelişebileceği en iyi ortam olan Afyon'da karı kız kovalıyor, Ergi Tırpancı desen Ormanspor'da bir şeyler yapayım demek yerine koçu dahil herkese tepeden bakıyor. Pandemi olmasa Ankara pavyonlarından toplamak zorunda kalırlardı. Söylediğin şeye inandığını da düşünmüyorum zaten.

kemal profilinde konum belgrad görünüyor; orada yaşıyorsan bir iki sorum olacaktı.

Çevrimdışı ayhan

• Üye
  • Yer: İstanbul
    • @ab_1907
« Yanıtla #7156 : 03 Şubat 2021, 14:47:18 »

Bu çoçuk kesinlikle kötü değil yaşıda olgunlaştı.Ben beğeniyorum.

Beğenirsin tabi, nerede vasat, vasat altı oyuncu var hepsini beğeniyorsun abi :)
Sadece senin beğenmiş olman bile beni almamamız gerektiğine ikna etti..

Çevrimdışı ayhan

• Üye
    • @ab_1907
« Yanıtla #7157 : 03 Şubat 2021, 14:55:09 »
Ben de ligde şampiyon olmak için, euroleague kadrosundan 1 oyuncu eksiltmeyi doğru bulmuyorum hocam.

5 yabancı, melih, ahmet, tarık tamam zaten. Fenerbahçe altyapısının yetenek sorunu olmaz. Altyapıda şans bulmayı bekleyen 4 tane oyuncu %1  milyon vardır.

Günü kurtarmak için kenan, berkay, barış hersek vb. saçma sapan adamlar yerine, altyapı oyuncularına şans vermek çok çok çok daha faydalı bir yaklaşım. 1-2 tane euroleague oyuncusu çıkar belki içlerinden ki fenerbahçe altyapısının, a takımda şans verdiği takdirde her 2-3 senede bir tane euroleague oyuncusu çıkaracağından en ufak şüphem yok benim.
İyi de saçma sapan adam dediklerinden Berkay da bizim alt yapıdan değil mi ?

Mantık olarak söylediklerinde ciddi doğruluk payı var. 5 yabancı + 3-4 tane iyi yerli + 2-3 alt yapı ile girilir lige ki aslında benim ve bir çok arkadaşın dediği de bu yünde. Burada önemli olan, o 3-4 iyi yerlinin (senin Melih-Ahmet-Tarık diye yazdığın grup) 3-4 kafa takım haricindekilere karşı 15 20 dakikalarda süre alıp katkı verebilmeleri. Bu olursa alt yapıdan gelenler de 5 er 10 ar dakikadan 3-4 seneye o seviyelere çıkar. Ama o grup gereken katkıyı veremeyince hem alt yapı kopntenjanını kullanmak zorunda kalıyorlar hem yabancılarımızın süresi artıyor hem de risk etmek istemeyeceğimiz isimleri de kullanmak zorunda kalıyoruz.

Bu yüzden biz de habire İsmet-Alperen-Şehmus vs diye beyin fırtınası yapıp duruyoruz.

Çevrimdışı ETIRYAK

• Üye
  • Yer: Melbourne
« Yanıtla #7158 : 03 Şubat 2021, 15:21:03 »
Bu arada kartal ozmizrak da bu listeye eklenebilir. Obradoiro da sakatliktan oturu hic sure almadi sanirim.
« Son Düzenleme: 03 Şubat 2021, 15:26:34 Gönderen: ETIRYAK »
Pazardan pazara degil, ezele kadar ....

Çevrimdışı Gigidatome70

• Üye
  • Yer: Istanbul
« Yanıtla #7159 : 05 Şubat 2021, 23:27:16 »
David Mutaf Gran Canaria’ya gitmiş. Bu çocuk ncaa gitmemiş miydi?

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
  • Yer: İstanbul/Kadıköy
    • Güzel Sok, Ark Apt Daire 2
« Yanıtla #7160 : 06 Şubat 2021, 00:49:06 »
Seneye ne yapıp edip Reynoldusu almalıyız.Hadi yönetim süper adam.Monroe Williams gibi olmaz.
« Son Düzenleme: 06 Şubat 2021, 00:49:40 Gönderen: Tom Hanks »

Çevrimdışı Burak Benli

• Üye
« Yanıtla #7161 : 06 Şubat 2021, 01:04:53 »
Seneye ne yapıp edip Reynoldusu almalıyız.Hadi yönetim süper adam.Monroe Williams gibi olmaz.

Mutlaka almamız gereken adam sayısı 20 falan oldu sanırım bu sezon :)) Sarunas Vasiliuaskas almaya çalışırken bütçe kalmayabilir yalnız hocam o yüzden hem Sarunas hem Reynolds çok lüks olur

Çevrimiçi Samet_GFB

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Ankara
« Yanıtla #7162 : 06 Şubat 2021, 01:15:12 »
Mutaf ilk olarak kulübünün LEB Plata’daki B takımında forma giyecek. Göstereceği gelişme ve performansa göre A takımda şans bulabilecek
« Son Düzenleme: 06 Şubat 2021, 01:15:25 Gönderen: Samet_GFB »

CanCan

• Ziyaretçi
« Yanıtla #7163 : 06 Şubat 2021, 12:00:24 »

Minnesota'da güzel partileyemeyince geri döndü. Şimdi Kanarya Adaları'nda vur patlasın çal oynasın, tabi sahada oynamaktan bahsetmiyorum.

Seneye kıçına baka baka döner, Petkim'de kariyerine devam eder...

Çevrimdışı unspoken_castle

• Üye
    • unspoken_castle
« Yanıtla #7164 : 07 Şubat 2021, 19:22:22 »
Alperen, Furkan, Şehmus ve Sadık paketini kim alırsa Türk rotasyonunda bir adım öne geçer, bu da kuvvetle muhtemel Efes olur..

Çevrimiçi Ertan Ürkmez

• Üye
  • Yer: Macaristan
« Yanıtla #7165 : 07 Şubat 2021, 20:30:22 »
Alperen, Furkan, Şehmus ve Sadık paketini kim alırsa Türk rotasyonunda bir adım öne geçer, bu da kuvvetle muhtemel Efes olur..

Doğru bir tespit de yatırım yaptık bastık parayı aldık diyelim, en az ikisi tembellik nedeniyle kendisini geliştiremeyecek, kendisini geliştirenler de - Alperen en kuvvetli aday- 2 sene sonra basıp gidecek. Hattı zatında bu yabancı kısıtlaması, hemen hemen her uygulamada olduğu gibi bizim önümüzü kesmek için getirildi. Alsan bir türlü almasan ayrı. İki ucu boklu değnek...

Çevrimiçi Murat

• Üye
« Yanıtla #7166 : 07 Şubat 2021, 21:08:56 »
Aynen katılıyorum. Maalesef gidenler futbolda olduğu gibi para da kazandırmıyor.

Çevrimdışı Bogdan Bogdanovic

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Belgrad/Sırbistan
  • Winner
    • KE_Billz
« Yanıtla #7167 : 07 Şubat 2021, 22:17:30 »
Biz, Alperen'i alırsak Beşiktaş'taki gibi kayrılacağını düşünen var mı? Samimi soruyorum bunu, çünkü çocuğun her iki hareketinden biri faul, bildiğin balta indiriyor blok yaparken. Bugün Sertaç'a yaptığını Vesely'e yapsaydı muhtemelen çoğumuz ana avrat söverdik. Fenerbahçe'ye geldiğinde 5 dakikada 5 faulle kenarda olur her maç.

Çevrimdışı unspoken_castle

• Üye
    • unspoken_castle
« Yanıtla #7168 : 07 Şubat 2021, 22:41:33 »
Biz, Alperen'i alırsak Beşiktaş'taki gibi kayrılacağını düşünen var mı? Samimi soruyorum bunu, çünkü çocuğun her iki hareketinden biri faul, bildiğin balta indiriyor blok yaparken. Bugün Sertaç'a yaptığını Vesely'e yapsaydı muhtemelen çoğumuz ana avrat söverdik. Fenerbahçe'ye geldiğinde 5 dakikada 5 faulle kenarda olur her maç.

Kemal Hocam %100 katılıyorum, bizim maçta da Ulanovas’ın kaşını açtı, bana Furkan Alperen’den daha iyiymiş gibi geliyor, bilmem katılır mısın? Savunmada yer tutuşu, pota altı bitiriciliği, size’ı daha iyi bir 5 numara bana göre..

Çevrimdışı Gigidatome70

• Üye
  • Yer: Istanbul
« Yanıtla #7169 : 07 Şubat 2021, 23:15:25 »
Şehmus’u yakından izleyenlere soruyorum: bu çocuğun atletizmi dışında üst düzey bir olayı var mı? İtiraf ediyorum Banvit ve Beşiktaş’ta bizim maçlar dışında çok izlemedim ama bana özellikle şut konusunda çok gelişmiyor gibi geliyor.