Gönderen Konu: Fenerbahçe | Basketbol Transfer Dosyası  (Okunma sayısı 2007246 defa)

Samet_GFB, Tom Hanks ve 117 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı kenz

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: İstanbul
Ynt: Fenerbahçe | Basketbol Transfer Dosyası
« Yanıtla #7260 : 21 Şubat 2021, 16:17:49 »
EL'de %60 ikilik, %44 üçlük
Ligde %64 ikilik, %52 üçlük

Çevrimdışı Afgan

• Üye
  • Yer: Afganistan
« Yanıtla #7261 : 21 Şubat 2021, 17:08:47 »
Daha iyisi curry olur zaten

CanCan

• Ziyaretçi
« Yanıtla #7262 : 21 Şubat 2021, 17:19:52 »
Pek anlamadim bu yorumu. Ben de geldiginde supheciydim ama kabul etmek lazim Pierre in yetenekleri bence gayet iyiymis. Oyle safsatali gozukmesede, neredeyse 3 pozisyonun hakkini fazlasiyla veriyor. Hem yuzudonuk, hem sirtidonuk iyi oynuyor. Sutu ortalamanin cok uzerinde. Savunma bilgisi ve yer almasi da cok iyi.... Teke tek kaldiginda da gayet sapkadan bir dribling ya da hook cikarabiliyor....

Senin yazdiklarin daha cok Ulanovas soylenebilecek seyler sanki. O daha yetenekten ziyade takim icinde gorev adami olarak is goruyor.

Ben geldiğinde de Pierre'den umutluydum. Göğsümü gere gere hiç gömmediğimi söyleyebilirim.

Ama şunu söyleyebilecek kadar da objektifim. Adam yetenekli değil, şut stili hızı atletizmi dripling hiçbiri A sınıf değil, ama öyle bir oyun zekası ve iş ahlakı var ki böyle bir oyuncu olabiliyor...

mirinkirin

• Ziyaretçi
« Yanıtla #7263 : 21 Şubat 2021, 17:56:00 »
güzel abi işte, buradan yürüyelim. yeteneksizsin sen diyelim, hıyarsın diyelim, ıyyy iğrenç, kimseler seni istemez, seni bok seni diyelim; havaya girmesin. hesaplı yoldan 3 yıllık  imzayı çakalım davşana

CanCan

• Ziyaretçi
« Yanıtla #7264 : 21 Şubat 2021, 19:01:34 »
güzel abi işte, buradan yürüyelim. yeteneksizsin sen diyelim, hıyarsın diyelim, ıyyy iğrenç, kimseler seni istemez, seni bok seni diyelim; havaya girmesin. hesaplı yoldan 3 yıllık  imzayı çakalım davşana

Birader büyük dehasın, Yarın gel Sertaç'ın yerine başla  :o

Çevrimdışı ayhan

• Üye
    • @ab_1907
« Yanıtla #7265 : 21 Şubat 2021, 19:15:12 »
bende yazayım bari, istemek bedava.
Brown yerine Sergio Rodriguez,
Ulanovas yerine Lucic ya da Giedraitis,
Barthel/O'Quinn yerine de Sikam-Mickey den birisi..

Çevrimdışı Civa

• Üye
  • Yer: Usa
  • Arif
    • twitter.com/arifcakir13
« Yanıtla #7266 : 21 Şubat 2021, 19:30:29 »
Bir oyuncunun EL seviyesinde iyi oyuncu olmasını sağlayan şey, oyun zekası ve iş ahlakıdır. Yoksa Pierre'e baktığımızda yetenek anlamında EL seviyesinin çok gerisinde olduğu nettir.

Polonara, Lammers ve Mickey gibi oyuncuları bulmak meseledir. Cabarkapa'dan bunu bekliyoruz.

yetenekten kastın nedir?

Çevrimdışı smith jr

• Üye
    • gfburakkk
« Yanıtla #7267 : 21 Şubat 2021, 20:03:33 »
Eğer Guduric De Colo Bogdanovic yeteneğinden bahsediyorsak evet Pierre'in yetenekleri kısıtlı. Ama elbette kıstas bu üçlü değil ve Pierre gayet de yetenekli. Adamın kötü yaptığı ya da yapamadığı hiçbir şey yok neredeyse.
Savunmada yapamadığı şey yok. Blok, Adam değişimi, sırtı dönük savunma, yüzü dönük savunma ve topa baskı hepsini de gayet yapabiliyor. Fundamental konusunda gayet iyi ve güven veriyor. Topu yere vurabiliyor. Şutu var. Çizginin gerisinden bir an boş bırakmaya gelmiyor. Sırtı dönük oyunu var. Yüzü dönük oyunu var. Asist özelliği gayet iyi. Yeteneksiz olduğu nokta nedir??
Evet iş ahlakı ve konsantrasyonu inanılmaz yüksek seviyede. Bu sayede de var olan yeteneklerini daha da verimli kullanıyor.
İskender abiye görüşleri özelinde katılıyorum ben.
De Colo Guduric Vesely gibi üç süperstarı takımda tut. Pierre'in yanına 2 tane daha Pierre bul guard ve uzun rotasyonuna yeter

mirinkirin

• Ziyaretçi
« Yanıtla #7268 : 21 Şubat 2021, 21:08:48 »
Birader büyük dehasın, Yarın gel Sertaç'ın yerine başla  :o

eğer öyle bişey olabiliyorsa süper olur yani. bu pandemide pota altından maç izlemek büyük lüks. hoş sertaç da işini iyi yapıyor, hakkını vermek lazım.

Çevrimdışı ETIRYAK

• Üye
  • Yer: Melbourne
« Yanıtla #7269 : 22 Şubat 2021, 10:05:42 »
Ben geldiğinde de Pierre'den umutluydum. Göğsümü gere gere hiç gömmediğimi söyleyebilirim.

Ama şunu söyleyebilecek kadar da objektifim. Adam yetenekli değil, şut stili hızı atletizmi dripling hiçbiri A sınıf değil, ama öyle bir oyun zekası ve iş ahlakı var ki böyle bir oyuncu olabiliyor...

Mekanigi hizli olsa yetenekli mi olur? mesela Matt Janning vardi, ondan daha temiz mekanigi olan ve hizli top cikaran cok az oyuncu vardir. Ama Janning'in toplar potaya pek girmiyor o ayri....

Dribling mekanigi de mesela bir garip, cok yukaridan suruyor gibi topu ama ben 1 kere top kaybettigini gordum, o da yardimda kosede sikismisti. Hatta dribling ile iceri girdiginde yardim geliyorsa; kendine gore ilginc bir hareket gelistirmis, turnikeyi zorlamiyor, hemen rakibi sirtina alip baby hook a ceviriyor. Baya da etkili.

Atletizm desen, bence bir Derrick Williams degil ama yine de atletik. En azindan attigi Jordan smacini atabilecek cok fazla oyuncu sayamacagin ortada.

Acikcasi suslu oynamadigi ve cok gorsel olarak one cikan bir hareketi olmadigi icin oyle dusundugunu dusunuyorum. Bu yeteneksiz demek degil.
Pazardan pazara degil, ezele kadar ....

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
  • Yer: İstanbul/Kadıköy
    • Güzel Sok, Ark Apt Daire 2
« Yanıtla #7270 : 22 Şubat 2021, 10:10:58 »
Bura yogun yazalım İspanyanın gelmiş geçmiş en büyük oyuncularından olan Gasol transferi yalanlamış.Akıllı isimler oynamıyor yaş var pas pas olur.Scola örneği var taze.

Çevrimdışı oddrech

• Üye
  • Yer: istanbul
  • Fenerbahçe Ağlamaz
« Yanıtla #7271 : 22 Şubat 2021, 18:25:43 »
Pana kedi olalı bir fare tuttu. Mario hezonya yı almıs.

Çevrimdışı iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
« Yanıtla #7272 : 22 Şubat 2021, 18:52:56 »
Napacaklarmis bu saatten sonra transferi. Küme düşme olsa neyse kümede kalmaya çalışıyorlar derdik.

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
  • Yer: İstanbul/Kadıköy
    • Güzel Sok, Ark Apt Daire 2
« Yanıtla #7273 : 22 Şubat 2021, 19:07:30 »
Napacaklarmis bu saatten sonra transferi. Küme düşme olsa neyse kümede kalmaya çalışıyorlar derdik.

Yunanistan lig şampiyonluğu için aldılar.

Çevrimdışı furkan

• Üye
  • Yer: istanbul
« Yanıtla #7274 : 22 Şubat 2021, 20:09:44 »

Yunanistan lig şampiyonluğu için aldılar.

Kimle çekişiyorlar ki?