Gönderen Konu: Fenerbahçe | Basketbol Transfer Dosyası  (Okunma sayısı 2006948 defa)

Ero1907 ve 112 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimiçi sinanyucel

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Antalya/Alanya
    • sinanycl
Ynt: Fenerbahçe | Basketbol Transfer Dosyası
« Yanıtla #7305 : 23 Şubat 2021, 22:35:52 »
Devşirme olayı önemli bi avantaj ve çok kritik ozellikle bsl için. Yıllarca emir sonrasında bobby ile bu işten güzel faydalandık. Ama artık ya devşirmesiz yola devam etcez ya da tek alternatif wilbekinin kapısını çalcaz. Herhangi bi xxxx oyuncu devşirilse bile milli takımla resmi maça çıkmadan türk sayılmıyo bsl için. Hatta ergin bu kural yüzünden 1yıl ağlayıp durdu larkini ne zaman türk oynatıcam diye.
Yıkılmayan son kale Fenerbahçe...

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
  • Yer: İstanbul/Kadıköy
    • Güzel Sok, Ark Apt Daire 2
« Yanıtla #7306 : 23 Şubat 2021, 22:41:13 »
Wilbekin uymaz bize.Ben seneye Real Madride gider diyorum.Oyun kurucu sıkıntıları var.Geçen bir yerde gördüm unuttum.Wılly Hernangomez Bjelica gibi isimler ile temas halindelermiş.
« Son Düzenleme: 23 Şubat 2021, 22:42:47 Gönderen: Tom Hanks »

Çevrimdışı iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
« Yanıtla #7307 : 23 Şubat 2021, 22:41:25 »
De colo, loyd (yerli)
Akon-purcell, guduric
Pierre, dekker
Wiltjer, sikma
Vesely, fall, barthel

Giren, çıkan ateş eder bu takim.

Çevrimiçi sinanyucel

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Antalya/Alanya
    • sinanycl
« Yanıtla #7308 : 23 Şubat 2021, 23:03:32 »
Bütçemiz el veriyosa ersana gitmeyi tercih ederim 2 sene güzel katkı verir bence, çünkü mantıken alınabilecek tek devşirme malum wilbekin şuan, hem maccabi ile bol sıfırlı bi kontratı var hem de 2taraf birbirinden pek haz etmiyo hani fedakarlık yapmak adına.
ayrıca bugün ki bütçeyi bile koruyamayabiliriz günün sonunda, futbol her geçen gün biraz daha karanlığa gömülüyo, başkanlık seçimi yaklaşıyo, bankalar birliği anlaşması imzalandıktan sonra futbol aş den amator subelere para aktarma işi tamamen ortadan kalkacak. İnşallah bugünleri aramayız.
Yıkılmayan son kale Fenerbahçe...

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #7309 : 23 Şubat 2021, 23:29:17 »
Bütçemiz el veriyosa ersana gitmeyi tercih ederim 2 sene güzel katkı verir bence, çünkü mantıken alınabilecek tek devşirme malum wilbekin şuan, hem maccabi ile bol sıfırlı bi kontratı var hem de 2taraf birbirinden pek haz etmiyo hani fedakarlık yapmak adına.
ayrıca bugün ki bütçeyi bile koruyamayabiliriz günün sonunda, futbol her geçen gün biraz daha karanlığa gömülüyo, başkanlık seçimi yaklaşıyo, bankalar birliği anlaşması imzalandıktan sonra futbol aş den amator subelere para aktarma işi tamamen ortadan kalkacak. İnşallah bugünleri aramayız.

Başkan geldiğinden beri yük görüyor salon sporlarını.Son iyi yılımız bu bence.Esas yerin futbol olduğunu söyleyip duruyor.

Çevrimdışı badboys

• Üye
  • Yer: İstanbul
  • Detroit Pistons-Fenerbahçe
« Yanıtla #7310 : 23 Şubat 2021, 23:33:48 »
De colo, loyd (yerli)
Akon-purcell, guduric
Pierre, dekker
Wiltjer, sikma
Vesely, fall, barthel

Giren, çıkan ateş eder bu takim.
Saf bir oyun kurucu gerek sanki.Onun dışında 10 numara kadro ancak Barthel’in yerine Alperen falan koyardım ben.
Barthel’i takasla Alba’ya verelim.
FENERBAHÇE

Çevrimdışı iloturo

• Üye
« Yanıtla #7311 : 23 Şubat 2021, 23:38:18 »
Saf bir oyun kurucu gerek sanki.Onun dışında 10 numara kadro ancak Barthel’in yerine Alperen falan koyardım ben.
Barthel’i takasla Alba’ya verelim.
Barthel yerine pg'a baldwin yazmıştım. Sonra bir şans daha vereyim barthele dedim. Cok düşündüm son anda çıkardım. Sen bartheli cikar baldwin yaz. Kabulum :)

Ben yerlilere girmedim hic. Yazdığım kadro yabanci kadrosu.

Çevrimdışı badboys

• Üye
« Yanıtla #7312 : 23 Şubat 2021, 23:45:02 »
Barthel yerine pg'a baldwin yazmıştım. Sonra bir şans daha vereyim barthele dedim. Cok düşündüm son anda çıkardım. Sen bartheli cikar baldwin yaz. Kabulum :)

Ben yerlilere girmedim hic. Yazdığım kadro yabanci kadrosu.
Eline sağlık güzel kadro olmuş ama bizim yönetim bu kadroyu kurmaz.
Gözümüzün önünde çok net iki tane EL oyuncusu duruyorken(Wiljter ve Dekker),biz yine adaptasyon süreci 4 ay olacak bir NBA oyuncusu ile anlaşırız.
Taraftarlar önce gaza gelir sonra her iyi hareketine şaşırıp seviniriz.
Ergin Obradovic’i yenmek için kadro kurmuştu,biz ise tam tersini yapalım bakalım.Tam Efes panzehiri kadro olmuş.
Tofaşlı eleman bağıra bağıra beni alın diyor ama muhtemelen EL takımları bizden hızlı davranıp(!) bu oyuncuyu kaparlar.
Bu kadronun potansiyeli de çok yüksek ve çok fazla atıcı olduğu için bu kadronun form koruması da rahat olur.
FENERBAHÇE

Çevrimdışı efeovic

• Üye
    • @efeerolus
« Yanıtla #7313 : 24 Şubat 2021, 00:00:16 »
bence ana rotasyonda bu kadar fazla oynamaya gerek yok.bir pg bi de 4 numara yeterli yerli rotasyonuna odaklanmalıyız

Çevrimdışı badboys

• Üye
« Yanıtla #7314 : 24 Şubat 2021, 00:09:20 »
bence ana rotasyonda bu kadar fazla oynamaya gerek yok.bir pg bi de 4 numara yeterli yerli rotasyonuna odaklanmalıyız
Parçalar arası yükseltme olmuş bence.Barthel zaten covid sonrası rotasyondan bile düşecek gibi duruyor,yedek uzunumuz yok.Yani Alperen falan demeyin lütfen çünkü EL’de yerler çocuğu.Bu takıma EUROLEAGUE TECRÜBESİ OLAN TAVERES TİPİ BİR PİVOT LAZIM.
Dekker neyse ama Wiljter,Purchell ve Sikma beni alın diye bas bas bağırıyorlar.
He 2 tane 4 almazsan 1 tane alırsın ama kesinlikle lazım bu tür bir 4 numara.
Perez takozu yerine Purchell’i alıyoruz zaten o yüzden ben pek bir değişiklik göremedim.
Tam tersine ana rotasyon böylece nefes almış olur,biri çıktığında muazzam bir seri yememiş oluruz.
FENERBAHÇE

Çevrimdışı iloturo

• Üye
« Yanıtla #7315 : 24 Şubat 2021, 00:22:20 »
Eline sağlık güzel kadro olmuş ama bizim yönetim bu kadroyu kurmaz.
Gözümüzün önünde çok net iki tane EL oyuncusu duruyorken(Wiljter ve Dekker),biz yine adaptasyon süreci 4 ay olacak bir NBA oyuncusu ile anlaşırız.
Taraftarlar önce gaza gelir sonra her iyi hareketine şaşırıp seviniriz.
Ergin Obradovic’i yenmek için kadro kurmuştu,biz ise tam tersini yapalım bakalım.Tam Efes panzehiri kadro olmuş.
Tofaşlı eleman bağıra bağıra beni alın diyor ama muhtemelen EL takımları bizden hızlı davranıp(!) bu oyuncuyu kaparlar.
Bu kadronun potansiyeli de çok yüksek ve çok fazla atıcı olduğu için bu kadronun form koruması da rahat olur.
Alinan oyuncunun avrupa basketbolunu ve ulkemizi bilmesi çok önemli. Simdi bu kadroda uc tane ligimizden adam var. Oli, pana, cska vs çat diye aliyor Türkiye'den. Bizim de çok maceraya girmeden kaliteli yabancıları alabilmemiz lazim. Ayrica tofasta, telekomda oynayan adamlar cok da maliyetli olmaz.
Ben bu kadronun çok ciddi varyasyonlu ve potansiyeli olduğunu düşünüyorum. Sert, uzun, hareketli, atıcı, tutucu hepsi var. Daha da ileri gidiyorum avrupa şampiyonu olduğumuz kadrodan rotasyon olarak daha genis bence.

De colo, baldwin
A-purcell, guduric, loyd
Pierre, dekker
Wiltjer, sikma
Vesely, fall

Kimler gitmis,

boby,ulanovas, brown, eddie, barthel,perez, o'quin

Kimler gelmiş

loyd,purcell,baldwin,wiltjer,dekker,sikma,fall

Bu isimlerin gitmesi belki biraz barthel cunku onda da kararsiz kalmıştım, biraz da eddie haric kimsenin umurunda olmaz bence. Perez,brown,ulanovas falan kalirsa seneye de adami kanser eder, boby ise artık kadroya bile giremiyor. Yaşlandı iyice. 

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #7316 : 24 Şubat 2021, 00:31:26 »
Obradoviç Reale giderse Vesely net oraya gider.Sloukasıda yanına alır.

Çevrimdışı ayhan

• Üye
    • @ab_1907
« Yanıtla #7317 : 24 Şubat 2021, 07:34:44 »
Alinan oyuncunun avrupa basketbolunu ve ulkemizi bilmesi çok önemli. Simdi bu kadroda uc tane ligimizden adam var. Oli, pana, cska vs çat diye aliyor Türkiye'den. Bizim de çok maceraya girmeden kaliteli yabancıları alabilmemiz lazim. Ayrica tofasta, telekomda oynayan adamlar cok da maliyetli olmaz.
Ben bu kadronun çok ciddi varyasyonlu ve potansiyeli olduğunu düşünüyorum. Sert, uzun, hareketli, atıcı, tutucu hepsi var. Daha da ileri gidiyorum avrupa şampiyonu olduğumuz kadrodan rotasyon olarak daha genis bence.

De colo, baldwin
A-purcell, guduric, loyd
Pierre, dekker
Wiltjer, sikma
Vesely, fall

Kimler gitmis,

boby,ulanovas, brown, eddie, barthel,perez, o'quin

Kimler gelmiş

loyd,purcell,baldwin,wiltjer,dekker,sikma,fall

Bu isimlerin gitmesi belki biraz barthel cunku onda da kararsiz kalmıştım, biraz da eddie haric kimsenin umurunda olmaz bence. Perez,brown,ulanovas falan kalirsa seneye de adami kanser eder, boby ise artık kadroya bile giremiyor. Yaşlandı iyice. 
oyun kurucu olarak Sergio Rodriguz/Teodosic den birisi de bu formayı giyse güzel olurdu.. Yada daha gerçekçi bir isim olarak Pangos/Grigonis den birisi de olurdu.

Çevrimdışı oddrech

• Üye
  • Yer: istanbul
  • Fenerbahçe Ağlamaz
« Yanıtla #7318 : 24 Şubat 2021, 09:24:24 »
Çok üst düzey uzunlara gidilmeyecekse ,Augustine rubit düşük bütçede güzel transfer olur kanımca.

Çevrimdışı iloturo

• Üye
« Yanıtla #7319 : 24 Şubat 2021, 10:01:12 »
oyun kurucu olarak Sergio Rodriguz/Teodosic den birisi de bu formayı giyse güzel olurdu.. Yada daha gerçekçi bir isim olarak Pangos/Grigonis den birisi de olurdu.
Grigonise barcanin ilgisi var diye biliyorum ote yandan teo ve Sergio güzel de maliyetli ve yatırım yapan takımlardan koparmak zor. Yoksa iki sene önceki obra takiminda cok iyi giderlerdi. Pangosun yerine de baldwin yazdim. Cok da fark olduğunu düşünmüyorum.