Gönderen Konu: Fenerbahçe | Basketbol Transfer Dosyası  (Okunma sayısı 2006800 defa)

0 Üye ve 122 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Gigidatome70

• Üye
  • Yer: Istanbul
Ynt: Fenerbahçe | Basketbol Transfer Dosyası
« Yanıtla #7335 : 28 Şubat 2021, 00:53:28 »
Donerse milano olur muhtemelen.

Milano’dan iyi ayrılmamıştı. Bir röportajında epey giydiriyordu Milano yönetimine

Çevrimdışı ayhan

• Üye
  • Yer: İstanbul
    • @ab_1907
« Yanıtla #7336 : 28 Şubat 2021, 20:03:06 »
"ben senin gibi basketbol cahilinin beynini sikeyim"

bu lafı buraya bırakıyorum.

randolph'u mu istiyorsun? ilk önce (atıyorum) stimac'ı cümle içinde kullan ve onu iste (en azından diyorum), sonra "sağlıklı bi randolph bizde çok iş yapar" diyeceksen de.

trey thompkins, lucic güzel adam mı? ilk önce gaspar vidmar basketbolu bıraktı mı yauuww? de, (çüşş artık de mi?.. yok değil) sonra istediğin gibi güzellemeni yaparsın.

uzun lafın kısası shengelia hariç, 5'ten önce 4 isteyen benim nazarımda basketbol zırcahilidir.

bir daha söylüyorum: 4 isteyen istesin, ama önce 5'i dillendisin!!! kabbak gibi 5 lazım 5!

efes hücum yapıyor, screen filan yok daha, switch yok, vesely top getirenin karşısında kalma hevesinde. evet kabul, vesely avrupanın en değerli uzunu ama 5 (yazıyla BEŞŞŞŞŞŞ) değil.

bilal'e anlatır gibi anlatıyorum, vesely süper bi 4 ya da 4,5, bize 5 lazım, BEŞŞŞŞŞŞŞ!!!!!!!

Mesajın başında kime ne geçirdin anlamadım tam olarak.
Asıl konuya gelirsek, Vesely  enteresan bir isim. Doğru tam 5 değil ama tam 4 de değil. Yanına en güzel gidecek isimlerden birisi Davies veya Mickey olur bence. Ama saf 5 mi 4 mü dersen, 4 daha iyi uyar. Gudaitis, Tavares, Milutinov, Dunston, Reynolds, Zizic mesela hiçbirisi için tam aradığımız adam diyemeyiz Vesely bin yanına. Bence Melli, Gill, Thompkins, Moerman, gibi biri isim daha çok uyar.

Çevrimdışı Kevin Rankin

• Üye
  • Yer: İzmir
« Yanıtla #7337 : 28 Şubat 2021, 20:53:09 »
Nemanja keske imkan olsa gelse ama 88 dogumlu yasi baya mus

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
  • Yer: İstanbul/Kadıköy
    • Güzel Sok, Ark Apt Daire 2
« Yanıtla #7338 : 28 Şubat 2021, 20:55:43 »
Başkan gör basketbolü seviyor taraftar birsürü güzel program var.Hadi.O minikleri aileleri görünce muazzam tebessüm oluyor suratımda.Mükemmel bir spor dalı çünkü.

Çevrimdışı cansipor17

• Üye
  • Yer: Çanakkale
« Yanıtla #7339 : 28 Şubat 2021, 21:27:09 »
Mesajın başında kime ne geçirdin anlamadım tam olarak.
Asıl konuya gelirsek, Vesely  enteresan bir isim. Doğru tam 5 değil ama tam 4 de değil. Yanına en güzel gidecek isimlerden birisi Davies veya Mickey olur bence. Ama saf 5 mi 4 mü dersen, 4 daha iyi uyar. Gudaitis, Tavares, Milutinov, Dunston, Reynolds, Zizic mesela hiçbirisi için tam aradığımız adam diyemeyiz Vesely bin yanına. Bence Melli, Gill, Thompkins, Moerman, gibi biri isim daha çok uyar.

Aslında ilk udoh alındığında iki tane sutu olmayan uzun spacing sıkıntısı yaratır mı diye endiselenmistik ama sezon sonu malum öyle olmadi. Vesely ile birbirlerini tamamen tamamlayan bir oyuncu Avrupa'da bulmak zor. Bana kalırsa gelecek uzunun en önemli özellikleri ribaund + çember koruyucusu olması olmalı. Vesely bazen o kadar dışarıda oynuyor ki bekçi lazım. Ki vesely de 4 yıl öncesine göre daha iyi bir oyuncu pas+ orta mesafeyi belirgin şekilde geliştirdi. Dediğiniz gibi  4 numarayı o günden daha rahat bir şekilde oynayabilir.

Çevrimdışı ETIRYAK

• Üye
  • Yer: Melbourne
« Yanıtla #7340 : 01 Mart 2021, 12:20:18 »
Aslında ilk udoh alındığında iki tane sutu olmayan uzun spacing sıkıntısı yaratır mı diye endiselenmistik ama sezon sonu malum öyle olmadi. Vesely ile birbirlerini tamamen tamamlayan bir oyuncu Avrupa'da bulmak zor. Bana kalırsa gelecek uzunun en önemli özellikleri ribaund + çember koruyucusu olması olmalı. Vesely bazen o kadar dışarıda oynuyor ki bekçi lazım. Ki vesely de 4 yıl öncesine göre daha iyi bir oyuncu pas+ orta mesafeyi belirgin şekilde geliştirdi. Dediğiniz gibi  4 numarayı o günden daha rahat bir şekilde oynayabilir.

Ayaklarının hizli oldugunu ve Avrupa da adam degisme sonrasi kisalarin gecemedigi bir iki uzundan biri olduğunu da ekleyelim.

Sezon basi barca o yuzden istedi, davies le yanyana oynasa udoh-vesely etkisi olurdu.
Pazardan pazara degil, ezele kadar ....

Çevrimdışı cansipor17

• Üye
  • Yer: Çanakkale
« Yanıtla #7341 : 01 Mart 2021, 13:32:07 »
Ayaklarının hizli oldugunu ve Avrupa da adam degisme sonrasi kisalarin gecemedigi bir iki uzundan biri olduğunu da ekleyelim.

Sezon basi barca o yuzden istedi, davies le yanyana oynasa udoh-vesely etkisi olurdu.

Davies ve vesely birbirini çok iyi tamamlar hayal gibi bir pota altımiz olur bana kalırsa tabi. Olması zor transfer ama hayal kuruyoruz.

Çevrimdışı ETIRYAK

• Üye
  • Yer: Melbourne
« Yanıtla #7342 : 01 Mart 2021, 14:07:46 »
Davies ve vesely birbirini çok iyi tamamlar hayal gibi bir pota altımiz olur bana kalırsa tabi. Olması zor transfer ama hayal kuruyoruz.

Iste o hayali sene basi barcelona kovaladı... neyseki gitmedi vesely
Pazardan pazara degil, ezele kadar ....

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #7343 : 01 Mart 2021, 16:50:50 »
Berk Demir kavga çıkardığına göre seneye bizde.Şaka bir yana beğendim.Efes altyapısındanmış.

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #7344 : 02 Mart 2021, 10:07:30 »
Şu B C takımla ile bile bir şeyler yaptık.Nokta dokunuşlar 1 pivot 1 oyun kurucu 1 tane 2 numara nokta transferleri ile 2 güzel yerli bizi daha iyi yerlere taşır.

Çevrimdışı Civa

• Üye
  • Yer: Usa
  • Arif
    • twitter.com/arifcakir13
« Yanıtla #7345 : 02 Mart 2021, 11:12:08 »
Şu B C takımla ile bile bir şeyler yaptık.Nokta dokunuşlar 1 pivot 1 oyun kurucu 1 tane 2 numara nokta transferleri ile 2 güzel yerli bizi daha iyi yerlere taşır.
buna katılıyorum

Çevrimiçi Scorpionur

• Üye
« Yanıtla #7346 : 02 Mart 2021, 16:25:41 »
Gelecek sezon için kadrodakilerin durumu şöyleymiş:
Marko,Tarık,Melih,Ulanovas,Barthel,Vesely,Ahmet (herhangi bir teklif gelmediği sürece devam ediyorlar)
De Colo,Pierre,Eddie,Hamilton(kontratları bitiyor ama opsiyonları var,uzatılabilir)
Dixon,Brown,Kenan,Berkay,O'Quinn(kontratları bitiyor)

Şu görüntüde benim hayalim öncelikle Ulanovas-Barthel'i gönderip daha ucuza yan parçalar alınmasıydı ama şu durumda kolay kolay teklifte gelmez gibi bu arkadaşlara.Hamilton kiralandığı takımdaki gelişimine göre devam eder muhtemelen.Dixon,Kenan,Berkay,O'Quinn ve eğer indirim kabul etmezse Brown'la yolları ayırıp,3 için Cordinier,yerli bir 4,1 için berk/ismet ve onunla beraber vildoza/williams-goss/pangos üçlüsünden biri+Lorenzo ayrılırsa da Baldwin-Canaan-Trimble üçlüsünden hangisi uygunsa,4'e de şutu olan,savunmada sırıtmayacak bir yabancı aday (Gill ?) hiç fena olmaz bence.Tofaş'ta ki Purcell'de enteresan biri,aslında kimya oturursa iyi olabilir belki ama yinede kendisinden yana soru işaretlerim var

Çevrimiçi Scorpionur

• Üye
« Yanıtla #7347 : 02 Mart 2021, 16:29:15 »
Gelecek sezon için kadrodakilerin durumu şöyleymiş:
Marko,Tarık,Melih,Ulanovas,Barthel,Vesely,Ahmet (herhangi bir teklif gelmediği sürece devam ediyorlar)
De Colo,Pierre,Eddie,Hamilton(kontratları bitiyor ama opsiyonları var,uzatılabilir)
Dixon,Brown,Kenan,Berkay,O'Quinn(kontratları bitiyor)

Şu görüntüde benim hayalim öncelikle Ulanovas-Barthel'i gönderip daha ucuza yan parçalar alınmasıydı ama şu durumda kolay kolay teklifte gelmez gibi bu arkadaşlara.Hamilton kiralandığı takımdaki gelişimine göre devam eder muhtemelen.Dixon,Kenan,Berkay,O'Quinn ve eğer indirim kabul etmezse Brown'la yolları ayırıp,3 için Cordinier,yerli bir 4,1 için berk/ismet ve onunla beraber vildoza/williams-goss/pangos üçlüsünden biri+Lorenzo ayrılırsa da Baldwin-Canaan-Trimble üçlüsünden hangisi uygunsa,4'e de şutu olan,savunmada sırıtmayacak bir yabancı aday (Gill ?) hiç fena olmaz bence+O'Quinn yerine de en azından bir seneliğine Alperen düşünülse muazzam olur.Tofaş'ta ki Purcell'de enteresan biri,aslında kimya oturursa iyi olabilir belki ama yinede kendisinden yana soru işaretlerim var

Çevrimiçi iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
« Yanıtla #7348 : 02 Mart 2021, 16:38:31 »
Benim kurduğum kadro Avrupa şampiyonu olur. (Barthelsiz versiyon) O kadroyu istiyorum. İlgili arkadaslar gerardiniye iletsin.

Çevrimiçi Scorpionur

• Üye
« Yanıtla #7349 : 02 Mart 2021, 16:56:13 »
De colo, loyd (yerli)
Akon-purcell, guduric
Pierre, dekker
Wiltjer, sikma
Vesely, fall, barthel

Giren, çıkan ateş eder bu takim.
Bahsettiğiniz kadro sanırım bu abi,burada dekker'ı da wiltjer'ı da çok severim,ama bizlik topçular olduğunu düşünmüyorum.Benzer şekilde Sikma'da alba'da tamamen kendine odaklı kurulmuş bir düzende oynuyor,o yüzden bu performansın çeyreğini bile bizde verememesi çok olası,ben eğer şartlar oluşursa loyd yerine henry veya vildoza,sikma yerine de polonara'yı çok isterim,ama o da bayağı lükse kaçacak(direk baskonia yı isteseymişim),gerçi bobby-lorenzo-eddie-ulanovas tan düşülürse ikisi gayette olabilir aslında,cordinier de bizi bütçe olarak hiç zorlamaz üstelik,gönlüm wanamaker-baldwin gibilerden yana ama baldwin'i bayern bırakmaz,wana'da nba'den buralara düşmez muhtemelen.