Gönderen Konu: Fenerbahçe | Basketbol Transfer Dosyası  (Okunma sayısı 2006621 defa)

Samet_GFB ve 107 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
  • Yer: İstanbul/Kadıköy
    • Güzel Sok, Ark Apt Daire 2
Ynt: Fenerbahçe | Basketbol Transfer Dosyası
« Yanıtla #7350 : 02 Mart 2021, 17:04:39 »
O iki oyuncunun bende olmayacağını yazdım.Seneye ne yapıp edip Larkini almalıyız.Evet pahalı ama sponsorlarla falan getirebilinir diye düşünüyorum.

Ergin Atamının tek başına at koşturmasını içime sindiremiyorum.Nasıl kasılıyordu maç sonu. :o :( >:(
« Son Düzenleme: 02 Mart 2021, 17:06:22 Gönderen: Tom Hanks »

Çevrimdışı iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
« Yanıtla #7351 : 02 Mart 2021, 17:05:27 »
Bahsettiğiniz kadro sanırım bu abi,burada dekker'ı da wiltjer'ı da çok severim,ama bizlik topçular olduğunu düşünmüyorum.Benzer şekilde Sikma'da alba'da tamamen kendine odaklı kurulmuş bir düzende oynuyor,o yüzden bu performansın çeyreğini bile bizde verememesi çok olası,ben eğer şartlar oluşursa loyd yerine henry veya vildoza,sikma yerine de polonara'yı çok isterim,ama o da bayağı lükse kaçacak(direk baskonia yı isteseymişim),gerçi bobby-lorenzo-eddie-ulanovas tan düşülürse ikisi gayette olabilir aslında,cordinier de bizi bütçe olarak hiç zorlamaz üstelik,gönlüm wanamaker-baldwin gibilerden yana ama baldwin'i bayern bırakmaz,wana'da nba'den buralara düşmez muhtemelen.
Bizde su an mevkilerinde oynayan adamlardan cok daha iyi ikisi de. Loyd ise daha iddialı bir takimda cok onemli bir oyuncu olabilir. Seneye zaten kalmaz orada. Barthel yerine baldwin var. Ben kusur görmüyorum kadroda. Kimya onemli sadece.

Çevrimdışı efeovic

• Üye
    • @efeerolus
« Yanıtla #7352 : 02 Mart 2021, 17:09:11 »
mickey ayrılmış khimkiden.az biraz savunması daha iyi olsaydı bence iyi olur bize madrid görmüş oyuncu

Çevrimdışı kenz

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: İstanbul
« Yanıtla #7353 : 02 Mart 2021, 17:57:07 »
Bursa'nın Kanadalısı 1995li Marial Shayok'u izeleyen var mı? 6 maç oynadı gerçi ama çok sağlam istatistikleri var.

Çevrimdışı DennisRodman

• Üye
  • Yer: Eskişehir
« Yanıtla #7354 : 02 Mart 2021, 18:18:15 »
Ana hedef 2023 diyor Yönetim  o seneye kadar kalabilecek oyuncular lazım bize. o yıla  kadar tamamen kadro kalamaz ama ana kadro belli olur.

Melo Trimble, Pangos
Baldwin, Guduric
Pierre,Cordinier
Kevin Hervey-Melli
Vesely, Kyle OQuinn,Ahmet

Tarık, Melih devam eder, Başka Türk oyuncu almaya gerek yok altyapıdakiler oynasın zaten transfer yapsakta katkı alamıyoruz.
« Son Düzenleme: 02 Mart 2021, 19:17:42 Gönderen: DennisRodman »

Çevrimdışı Aykutpmkc

• Üye
  • Yer: Kars-Karabük
    • aykutpmkc
« Yanıtla #7355 : 02 Mart 2021, 21:37:38 »
O iki oyuncunun bende olmayacağını yazdım.Seneye ne yapıp edip Larkini almalıyız.Evet pahalı ama sponsorlarla falan getirebilinir diye düşünüyorum.

Ergin Atamının tek başına at koşturmasını içime sindiremiyorum.Nasıl kasılıyordu maç sonu. :o :( >:(
Abi adam yıllık 3.7 M alıyor. Hadi dediğin gibi sponsor falan diyelim ayarlandı. Adam niye sana gelsin kendini bulduğu takımı, rahat ettiği yeri bırakıp.

Çevrimdışı Scorpionur

• Üye
« Yanıtla #7356 : 02 Mart 2021, 23:38:47 »
Valla Larkin imkansız,başka büyük bir kısa adayı olur mu onu da bilmem ama bu sezon sonu çok değerli üç kısanın sözleşmeleri bitiyor(Pangos-Baldwin-Henry).Şu listede hepsinden önce ne yapar eder Henry'i bir şekilde bağlamaya çalışırım,Efes gibi bir takımla rekabet etmek istiyorsan bunu ya hücum gücü yüksek bir yıldızla yapacaksın ama onun için imkanlarımız kısıtlı,ya da Henry gibi savunmasından beslenerek oyun içinde gittikçe büyüyen biriyle,bence gayet uygun bir tercih olur bizim için.Bayern gibi bir takım bir daha bir Baldwin bulamayacağı için kolay kolay bırakmaz.Zenit'te muhtemelen Pangos'u tutmak ister ama onlarda bir yere kadar gelen tekliflere karşılık verebilirler.Biz bu senaryoda Lorenzo-Perez-Bobby'den çıksak bence Pangos-Henry yapmamız düşük gibi görünsede ihtimaller arasında.Bobby bile tek başına 700e yakın bir şeyler alıyor.Lorenzoda rahat onun biraz üstündedir.Bence ufak tefek bir farkla şu üçlüden şu ikiliye geçmemiz için gayet müsait bir ortam oluşabilir.Zaten Ulanovas-Barthel'e teklif gelmediği sürece gönderemeyeceksin,onlar kaldı gibi düşünürsen geriye kalan bütçeyi en fazla kısa rotasyonu+5 numaraya harcarsın,oraya da Vesely'nin yanına bir yan parça alırız herhalde sadece.O yüzden ben gelecek sezon için hem Pangos,hem de Henry'nin listemizde olabileceklerini düşünüyorum,umarım sezon sonunda bir atak yaparız bu konuda
« Son Düzenleme: 02 Mart 2021, 23:40:48 Gönderen: Scorpionur »

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #7357 : 02 Mart 2021, 23:51:49 »
Henry allah korusun hiç beğenmiyorum ne top sürmesini ne sahada duruşunu evden ırak olsun.Baskonianın en zayıf karnı.Adam gibi guard bulsalardı bambaşka yerde olurlardı.Parçaları iyi.Vildozayı isterim ben.

Penetreleride rezalet hep hızlı hucuma müsait zorlama.
« Son Düzenleme: 02 Mart 2021, 23:54:13 Gönderen: Tom Hanks »

Çevrimdışı badboys

• Üye
  • Detroit Pistons-Fenerbahçe
« Yanıtla #7358 : 03 Mart 2021, 00:04:36 »
Henry gayet iyi basketbolcu.Tom abi,gidiyorsun x milli takımının C takımının 32 yaşında,hiçbir uluslararası başarısı olmamış oyuncularını buraya öneriyorsun ama ondan çok daha iyi oyuncuya rezalet diyorsun.
Benim bu yaz döneminde merak ettiğim diğer şey ise Akon-Purchell hangi EL takımı ile imzalayacak.
Tam CSKA’lık topçu.Hilliard’dam daha uyumlu duruyor ama tabii keşke biz alsak.
De Colo-Henry-Berk
Akon-Purchell-Guduric-Şehmus
Pierre-Dekker-İsmet
Melli-Wiljter-Biberoviç
Reynolds-Vesely-Alperen bu bana daha olası bir kadro gibi geldi.Bas parayı Melli-Akon ikilisine.

FENERBAHÇE

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #7359 : 03 Mart 2021, 00:07:30 »
Henry gayet iyi basketbolcu.Tom abi,gidiyorsun x milli takımının C takımının 32 yaşında,hiçbir uluslararası başarısı olmamış oyuncularını buraya öneriyorsun ama ondan çok daha iyi oyuncuya rezalet diyorsun.
Benim bu yaz döneminde merak ettiğim diğer şey ise Akon-Purchell hangi EL takımı ile imzalayacak.
Tam CSKA’lık topçu.Hilliard’dam daha uyumlu duruyor ama tabii keşke biz alsak.
De Colo-Henry-Berk
Akon-Purchell-Guduric-Şehmus
Pierre-Dekker-İsmet
Melli-Wiljter-Biberoviç
Reynolds-Vesely-Alperen bu bana daha olası bir kadro gibi geldi.Bas parayı Melli-Akon ikilisine.

Henry gelirse çok söveriz iyi falan değil 1 sene Tofaşta parladı.Baskonia maçarı keyifli kaçırmam zayıf fizik zayıf.Abicim  196 boydan aşağı oyun kurucu istemem.Larkin ayrı istisna.Ama 195-196 kalıplı guard allah aşkına.
« Son Düzenleme: 03 Mart 2021, 00:08:03 Gönderen: Tom Hanks »

Çevrimdışı badboys

• Üye
  • Detroit Pistons-Fenerbahçe
« Yanıtla #7360 : 03 Mart 2021, 00:17:59 »

Henry gelirse çok söveriz iyi falan değil 1 sene Tofaşta parladı.Baskonia maçarı keyifli kaçırmam zayıf fizik zayıf.Abicim  196 boydan aşağı oyun kurucu istemem.Larkin ayrı istisna.Ama 195-196 kalıplı guard allah aşkına.
Abi bunlar nasıl düşünceler.Bu mantıkla sen Pangos’u da istemiyorsun.

Henry tam o savunmada sertliği sağlayacak yapıda oyuncu.Cidden bizim eksik olan diğer noktamızda hem savunma hem de oyun yönlendirecek bir kısamız.Lorenzo kafası estiğinde iyi savunmacı ama felaket kötü bir oyun kurucu.
Bence sen yanlış değerlendiriyorsun oyuncuları.
FENERBAHÇE

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #7361 : 03 Mart 2021, 00:21:35 »
Abi bunlar nasıl düşünceler.Bu mantıkla sen Pangos’u da istemiyorsun.

Henry tam o savunmada sertliği sağlayacak yapıda oyuncu.Cidden bizim eksik olan diğer noktamızda hem savunma hem de oyun yönlendirecek bir kısamız.Lorenzo kafası estiğinde iyi savunmacı ama felaket kötü bir oyun kurucu.
Bence sen yanlış değerlendiriyorsun oyuncuları.

Alınacak oyuncu Lloydur.Sakin oynamıyor çok top kaybediyor.Lorenzo zaten bizim kalibrede değil.

Çevrimdışı sinanyucel

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Antalya/Alanya
    • sinanycl
« Yanıtla #7362 : 03 Mart 2021, 00:32:03 »
Lloyd un top kaybı ortalaması Henry'den fazla, henry savunma istatistiklerinde en başlarda yer alan ligin en sert en fizikli en iyi savunmacılarından biri bunu şahsi görüş olarak söylemiyorum istatistikler söylüyo, biraz tutarlı sallamak gerekir... bu arada boyu 1.93 ama kulaç uzunluğu boyunun ortalamasının üzerinde bu da ona büyük avantaj sağlıyo.
« Son Düzenleme: 03 Mart 2021, 00:34:33 Gönderen: sinanyucel »
Yıkılmayan son kale Fenerbahçe...

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #7363 : 03 Mart 2021, 00:38:13 »
İstatistik sayılardan ibaret  bence.Henry olmaz bir nedeni tempo ayarlamaları maç temposunu tutamıyor sakin değil sinir küpü.Oyun kurucu sakin olacak.İyi savunma deniyor.Baskonia maçları çok skorlu oluyor.
« Son Düzenleme: 03 Mart 2021, 00:38:53 Gönderen: Tom Hanks »

Çevrimdışı sinanyucel

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Antalya/Alanya
    • sinanycl
« Yanıtla #7364 : 03 Mart 2021, 00:43:50 »
Evet bu dediklerinizi vasilauskas yapar haklısınız...
Yıkılmayan son kale Fenerbahçe...